Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Čiauškutis"

QUOTE(zazaza @ 2009 04 15, 19:30)
aciu merginos uz toki greita atsakyma  4u.gif
manau nueisiu i darzeli pas direktore ir pabandysiu uzrasyt vaika, o pazyma atnesiu veliau jei ka... siaip logiska, juk jei neatnesiu pazymos nepriims i darzeli, sutrumpes eile  biggrin.gif
o kas yra PPT? jei mes dabar 3 savaites gulesim VRC, gausim kazkokias pazymas, tai negana? dar reikia is PPT?


PPT, tai pedagoginė psichologinė tarnyba. Pažyma iš ten būtina. Be jos tikrai nepriims į darželį. schmoll.gif
Bet tu nedelsk ir greičiau eik pas direktorę, nes ir į šį darželį yra eilės. Einant pas direktorę turėk vaiko gimimo liudijimą. Daugiau jokių dokumentų kol kas nereikia, nes tik parašysi prašymą ir paliksi gimimo liudijimo kopiją. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
reikia ir is VRC ir is PPT pazymu
taip man sake

nueikit ir pakalbekit su direktore jei manot kad tikrai jum VRC rekomenduos si darzeli


Is VRC pazyma nera butina, tai tik papildoma informacija. VRC rekomendacija neturi jokios reiksmes priemimui i darzeli. Pazyma is PPT - privaloma. Bet ir ji is karto neatvers duru - yra eile. Taip kad greiciau rasykites.
Atsakyti
QUOTE(zazaza @ 2009 04 15, 19:30)
aciu merginos uz toki greita atsakyma  4u.gif
manau nueisiu i darzeli pas direktore ir pabandysiu uzrasyt vaika, o pazyma atnesiu veliau jei ka... siaip logiska, juk jei neatnesiu pazymos nepriims i darzeli, sutrumpes eile  biggrin.gif
o kas yra PPT? jei mes dabar 3 savaites gulesim VRC, gausim kazkokias pazymas, tai negana? dar reikia is PPT?


psichologinė-pedagoginė tarnyba.
Žodžiu, pažyma ir rekomendacijos iš VRC nėra oficialus dokumentas, kad priimtų į šitą darželį. Priima tik su PPT pažyma. PPT savo ruožtu pažymą paruoš pagal VRC rekomendacijas, dar gal patikrins dėl kalbos. Iš esmės, tai, ką atlieka VRC, gali atlikti ir PPT. VRC kažkaip daugiau žinomas tiesiog.

...uj.., kažkaip nepastebėjau, kad atsakymas jau buvo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ababa: 16 balandžio 2009 - 07:09
na man sake kad pazyma is VRC ir is PPT turi buti
uzrasiau vaika kai nei vienos pazymos neturejau
sake vieta bus nuo rugsejo - nes vaikas paruosiamukas - tai nera kur laukti
su mazesniai gali but problemu gal, nezinau
Atsakyti
Kaip gaila, kad vakar tokią puikią šventę sugadino lietus verysad.gif Mano vaikas dar labai ilgai gyveno tos šventės įspūdžiais, nors ir tokiais trumpais smile.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau keleta zodeliu parasyti apie si darzeli rolleyes.gif mes ji pradejom lankyti pries 2 metukus. Mums sis darzelis labai patiko (lankem peledziuku grupe) cia tikrai labai superines aukletojos bei labai rupestinga logopede. Didelis aciu logopedei Benai, nes tik jos deka sunelis kalba taisiklingai. biggrin.gif O sio darzelio direktore taip pat labai patiko, nes ne kiekvienam darzelyje rasi toki atsidavusi zmogu.Labai rupinasi darzeliu ir jo aplinka.Kai buvo darzelio gimtadienis ji pasirupino kad ir vaikuciams butu taip pat svente 4u.gif .
Atsakyti
Sveikos mamytes,


Nuo rugsejo eisim i si darzeli, peledziuku grupe smile.gif .Gal kas galetu papasakoti apie sia grupe, aukletojas ? Galbut kas nors taip pat eis i sia grupe?

Labai dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noriukas1024: 07 liepos 2009 - 10:50
QUOTE(noriukas1024 @ 2009 07 07, 12:45)
Sveikos mamytes,
Nuo  rugsejo eisim i si darzeli, peledziuku grupe smile.gif .Gal kas galetu papasakoti apie sia grupe, aukletojas ? Galbut kas nors taip pat eis i sia grupe?

Labai dekoju is anksto 4u.gif

Atsakyti
Laba smile.gif
Galeciau tik pasakyti kad sioje grupeje dirba auketoja Brone jau labai senai , nors yra pagyvenusi bet labai gera aukletoja smile.gif moka uzsiimti su vaikuciais , taip pat aukletoja Ilona , seimininkele Jurate ir logopede Bena . Tik logopedes deka vaikuciai labai greit pradeda taisyklingai sneketi .Jos visos labai kruopsciai ir saziningai atlieka savo darba, sugalvoja ivairiausiu spektakliu ir visokiu pasaku. Buvo sugalvoje Papartelio pasaka tai mano vaikutis gal koki menesi vis namuose ar vaziuodamas automobilyje vis pasakodavo, tai jis briedis tai papartelis ar peleda budavo. Negaliu sakyti nieko apie kitu grupiu aukletojas taciau sioje grupeje aukletojos bei logopede tikros saunuoles . Labai gaila kad si rudeni jau nebesusitiksime.
Kad musu vaikuciams butu jauku ir gera grupeje organizavo tevelius i talka, tai dazem ir tvarkem grupe, buvo surinkti pinigeliai ir vaikuciams nupirkti stalai.

Sekmes Jumi sioje grupeje.
Atsakyti
QUOTE(renaryta @ 2009 07 20, 15:07)
Laba  smile.gif
Galeciau tik pasakyti kad sioje grupeje dirba auketoja Brone jau labai senai , nors yra pagyvenusi bet labai gera aukletoja smile.gif  moka uzsiimti su vaikuciais , taip pat aukletoja Ilona , seimininkele Jurate ir logopede Bena . Tik logopedes deka vaikuciai labai greit pradeda taisyklingai sneketi .Jos visos labai kruopsciai ir saziningai atlieka savo darba, sugalvoja ivairiausiu spektakliu ir visokiu pasaku. Buvo sugalvoje Papartelio pasaka tai mano vaikutis gal koki menesi vis namuose ar vaziuodamas automobilyje vis pasakodavo, tai jis briedis tai papartelis ar peleda budavo. Negaliu sakyti nieko apie kitu grupiu aukletojas taciau sioje grupeje aukletojos bei logopede tikros saunuoles . Labai gaila kad si rudeni jau nebesusitiksime.
Kad musu vaikuciams butu jauku ir gera grupeje organizavo tevelius i talka, tai dazem ir tvarkem grupe, buvo surinkti pinigeliai ir vaikuciams nupirkti stalai.

Sekmes Jumi sioje grupeje.

Dekoju uz atsakyma smile.gif O sioje grupeje vaikuciai su ivairiomis negalemis, kiek vaikuciu grupeje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noriukas1024: 26 liepos 2009 - 18:36
Norėčiau paklausti mamų, kurių vaikai lanko šį darželį: kiek maždaug grupėse (na, apytiksliai, procentaliai ar pan.) yra protinę negalią turinčių vaikų? Iš anksto dėkoju už atsakymą
Papildyta:
Ir, gal šioje temoje yra mamų, kurių vaikai yra autistukai (be protinio sutrikimo) ir lanko šį ar kitą logopedinį darželį? Jeigu taip, norėčiau pabendrauti per až. Dėkui
Atsakyti
Sveikos, mamytes smile.gif As dar tik busima mamyte ir gyvenu Karoliniskese. TUrbut esu pamisusi, bet norisi suplanuoti viska i prieki kokiems trims metams maziausiai smile.gif)) TAd ir i darzelius dairausi. Daznai praeinu pro ta darzeli ir man jis, tiesa pasakius, labai patinka. Kai kas, skaiciau, tuos kosminius pastatus isvadino katakombomis smile.gif) ir ivardijo kaip minusa... [beje, radau darzelio nuotrauka internete: http://turizmas.info...tis/248/528vfng ]. Esu dirbusi su vaikais (buvau mokytoja), tai turiu pasakyti, kad tos "katakombos" vaikams labai labai patinka smile.gif O as pati irgi noreciau, kad mano busimas mazylis ta darzeli lankytu, tik gaila, kad tai spec.darzelis - ne kiekvienam vaikui... Man atrodo,kad tokia isskirtine jo aplinka ikvepia kurybinguma smile.gif Ir vaikui, lankanciam ji, lavinama fantazija. Noreciau, kad Vilniuje butu daugiau tokiu auklejimo istaigu smile.gif
Atsakyti