Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių šeimos narių gimtadieniai tą pačią dieną

Gyvenime niekada nebuciau pagalvojus, kad savo vyrui jo gimimo dienos proga padovanosiu suneli, ar gi tai ne pati nuostabiausia gyvenime dovana? biggrin.gif thumbup.gif taciau, ar neuzgos tecio gimtadienio sventimas sunelio gimtadienio sventimo? verysad.gif kaip teks svesti??? juk vaikucio nepaliksi seneliams per gimtadieni ir neisleksi vyro gimtadienio svesti su draugais... arba vyro juk vieno irgi neisleisciau smile.gif gal ka patartumet? gal kokiu ideju kils idomiu? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(rusniuke @ 2006 12 19, 16:48)
Gyvenime niekada nebuciau pagalvojus, kad savo vyrui jo gimimo dienos proga padovanosiu suneli, ar gi tai ne pati nuostabiausia gyvenime dovana?  biggrin.gif  thumbup.gif  taciau, ar neuzgos tecio gimtadienio sventimas sunelio gimtadienio sventimo?  verysad.gif  kaip teks svesti??? juk vaikucio nepaliksi seneliams per gimtadieni ir neisleksi vyro gimtadienio svesti su draugais... arba vyro juk vieno irgi neisleisciau smile.gif gal ka patartumet? gal kokiu ideju kils idomiu?  bigsmile.gif  g.gif


A tai ko nemažna, kol vaikas mažas, abiejų gimtadienių namuose atšvęsti kartu? Pripirkai daug butelių - vienam su pienu, kitam su raugintam vynagių sultim a kviečių distiliatu i psio.
Atsakyti
Nugi pirmiausia sveikinu 4u.gif ,o antriausia tai kokios gi čia bėdos..Sūnelio gimtadienius dar ilgai švęsit iki pietų, o vyro dar labai ilgai po pietų biggrin.gif biggrin.gif , taigi atšventę mažylio gimtadienį kurnors ar namuose, dar puikiai jį galėsite švęsti vyro gimtadienį, visi bus patenkinti.O vėliau, po penkiolikos metų vaikis gimtadienį su jumis švęs tik ryte pasisveikindamas, o vakare skels jo švęsti su draugais.
Atsakyti
Ačiū Austrytuk, juk tikrai sūnelio gimtadienį tai švesim iki pietų, o vyro po pietų biggrin.gif Kadangi dar nešventėm, todėl ir nesusimasčiau g.gif o gal dar yra tokių mamų, kurios savo vyrams padovanojo per gimtadienį stebuklėlius?
Atsakyti
QUOTE(rusniuke @ 2006 12 19, 17:04)
Ačiū Austrytuk, juk tikrai sūnelio gimtadienį tai švesim iki pietų, o vyro po pietų  biggrin.gif  Kadangi dar nešventėm, todėl ir nesusimasčiau  g.gif o gal dar yra tokių mamų, kurios savo vyrams padovanojo per gimtadienį stebuklėlius?

Tikrai manau kad yra. Ir mano vyrai gime ta pacia diena ir yra panasus tiek isvaizda tiek charakteriu. O svenciame dazniausiai taip kaip ir aprasei. Iki pietu vaiko gimtadienis(galima zaidimu kambari su jo draugais), o po pietu jau tevelio draugai smile.gif
Atsakyti
kartu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano tevelio ir brolio gimtadieniai ta pacia diena,tai kol kas jie svencia kartu doh.gif kaip bus toliau pamatysim... g.gif
Atsakyti
Vieni mano pazistami taip pat gime ta pacia diena - tevas ir sunus. Sunus jau suauges ir turi savo seima. Taciau iki siol gimtadieniai vyksta tevo seselyje sad.gif
Atsakyti
Mano ir dukrytes gimtadieniai ta pati menesi 8 ir 10 dienomis drinks_cheers.gif Siais metais 25m ir 3m jubiliejus manau svesim kartu giminiu ir artimiausiu draugu rate - bent as taip svajoju;) vacation1.gif
Atsakyti