Įkraunama...
Įkraunama...

Mylimiausias papuošalas

turiu viena be galo mylima, nors neshioju ne kasdien - balto aukso ziedas su deimantais, kuri gavau dukrytes gimimo proga wub.gif reiktu nuotraukyte padaryt ir jusu nuomoniu sulaukt ax.gif
Atsakyti
Manau si tema cia nelabai tinka, cia skyrelis apie kosmetika mirksiukas.gif labiau tiktu temose apie stiliu ir apranga ax.gif
Atsakyti
ai, kad ten ir norejau idet, bet kai darai vienu metu kelis darbus, tai nieko gero nesigauna blush2.gif o kaip dabar perkelt?
Atsakyti
QUOTE(Kameja_x @ 2006 12 17, 22:32)
ai, kad ten ir norejau idet, bet kai darai vienu metu kelis darbus, tai nieko gero nesigauna blush2.gif o kaip dabar perkelt?


Perkelti gali tik moderatorius ax.gif
Atsakyti
na jau tema vietoj,tai atgaivinsiu ax.gif as turiu tokius auskariukus su trim drugeliais kurie kaba nuo dydziausio iki maziausio.kombinuoti baltas ir geltonas auksas thumbup.gif
Atsakyti
turiu kelis paveldetus dirbinius, kurie kasdienai nesioti netinkami, nes per daug masyvus, todel uzsidedu tik tam tikrom progom mirksiukas.gif
Atsakyti
Vieno konkretaus mėgstamiausio neturiu. Mėgstu apyrankes ir auskarus. Iš krūvos jų turiu tokių, kurie patinka labiau.
Atsakyti
Labai megstu apyrankes, tai jas kaitalioju vos ne kasdien ir neprisirisu prie vienos. Ziedu - vos keletas, todel "isikandu" viena ir nesioju istisus metus ax.gif Labai sunkiai issirenku ziedus, todel parduotuvej dazniausiai ziurineti pradedu nuo apyrankiu smile.gif
Atsakyti
Neturiu isiciklinus 1, patinka visi mano papuošalai tai ir keičiu kasdien cool.gif
Atsakyti
turiu paprastute sidabrine grandinele su drambliuku, kuria nesioju diena nakti jau kokius 3 metelius. Bet man tai jau ne papuosalas - mano dalis... O is pauoslu turiu duminio kvarco karoliukus, kuriuos kaip paemiau i ranka paleist negalejau wub.gif .
Atsakyti
Mylimiausio neturiu, bet dazniausiai muvimas mano papuosalas, be vestuvinio ziedo,- sidabrinis ziedas su akmeneliu salia vestuvinio. Ir dar daznai ordina nesioju lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 01 liepos 2007 - 23:59
Prisiminiau, kiekvieną dieną jau kokius metus nešioju sidabrinę grandinėlę su nefertite cool.gif
Atsakyti