Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienis per šventes (Kalėdas, Naujuosius, kt.)

Sveikutes 4u.gif

Noriu paklausti kaip jauciates kai gimusios esate per sventes.Ar nesijauciat pamirstos?Mano gimtadienis per kucias biggrin.gif Svelniai artimieji vadino:kučiuku,kalediniu vaiku ir t.t.Bet vat del dovanu doh.gif kaip ir viena maziau blush2.gif Sako cia ir su gimtadieniu ir su kaledom blink.gif Nu as ir sakau o jai as jus sveikindama sakysiu:Neuzmirsk sita dovana ir su kaledom.Tai jau dabar baigiu issiaukleti kad mano gimtadienis ir kaledos du atskiri dalykai biggrin.gif
Atsakyti
mano sausio 7.tai gimtadienio nebuvo net jaunystėj schmoll.gif o dabar po švenčių visi išsisėmę blink.gif šiemet darau naujų sutikimą tongue.gif dovanas gausiu per kalėdas,o per naujus gimtadienio dovanos bigsmile.gif jetau kaip mėgstu dovanas ax.gif
Atsakyti
mano vyras gimęs sausio pirmą dieną, vargšas vaikystėje gaudavo tik vieną dovaną. aišku ir dėmesio buvo skiriama mažiau. dabar kaip suaugęs žmogus, tai sako, kad jam tas pats kada gimtadienis, vis tiek nešvenčia, nebent jubiliejus.
Atsakyti
o as tai gimusi vasario 16 d didis.gif
tai ta diena vadina mane dazniausiai geltonkase lietuvaite.... biggrin.gif nors nei geltonu, nei kasu - neturiu hihihi.gif
tai visiems draugams ir pazystamiems savo gimtadienio proga dovanuju - laisvadieni hihihi.gif
nesigailiu, kad esu gimusi tokia diena mirksiukas.gif o dovanu atzvilgiu visai nenukenciu.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naktele @ 2006 12 11, 12:13)
mano vyras gimęs sausio pirmą dieną, vargšas vaikystėje gaudavo tik vieną dovaną. aišku ir dėmesio buvo skiriama mažiau. dabar kaip suaugęs žmogus, tai sako, kad jam tas pats kada gimtadienis, vis tiek nešvenčia, nebent jubiliejus.




as sausio 4...bet niekada neplaku gimtadienio ir naujako. Gimtadienis gimtadieniu, nauji naujais. Artimieji gerbia sita mano sprendima. O kadangi po svenciu visi buna issiseme tai as per gimtadieni visus isgrudu i miskeli, pasalti isgerti ir pakept saslyku. Jei dar sniego buna tada dar ir roguciu lenktynes susorganizuojam smile.gif
Atsakyti
AHA o aš per kalėdas gimiau doh.gif doh.gif doh.gif manau kad viskas tuo ir pasakyta... suprasit mane ir be žodžių
Atsakyti
Mano sese gime druodzio 22 d. Tai as ja nuosirdziai uzjauciu console.gif , nes del dovanu tai rimtai, dovanoja kartu tiek kaledu, tiek gimtadienio proga. Viskas vienu metu. Ypac kai buvo maza, tai kai gaudavo sitiek dovanu, tai nesugebedavo visom net pasidziaugt.
O vat mano, tai vasaros vidury, tai vien del to dziaugiuos, kad kas puse metu gauliu gaut dovanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytė @ 2006 12 13, 09:27)
AHA o aš per kalėdas gimiau doh.gif  doh.gif  doh.gif  manau kad viskas tuo ir pasakyta... suprasit mane ir be žodžių

Sveikinu juk tu kaledinis kudikis lotuliukas.gif o kas lietcia dovanas tai jau maniskiai dovanoja po dvi mirksiukas.gif Manau reikia pasakyti kad jautiesi blogai ir viskas susitvarko 4u.gif
Atsakyti
To labiausiai ir bijau, nes gimdyti turiu Gruodžio 22d. tai nežinau kaip paankstinti gimdymą, nes kitaip gimtadienio kaip ir nebėra doh.gif
Atsakyti
Pernai pagimdziau Kaledu nakti thumbup.gif
Siemet svesim sunelio pirma gimtadieni, tad paziuresim kaip bus su dovanom nuo giminaiciu ir draugu blush2.gif Bet mes su vyru prisiekem sau, kad savo vaikui dovanosim dvi dovanas: gimtadieniui ir Kaledom.
Nenoreciau, kad gimes tokia grazia diena kentu visa givenima verysad.gif
Atsakyti
Oi kaip daugeja kalediniu kudikiu lotuliukas.gif mane taip tevai vadina arba stebuklu biggrin.gif tiku kad as truputi ipatinga gimusi kuciu vakara 4u.gif
Atsakyti
o aš tai gimusi 12-31 cray.gif tai iki šiol net kai kurie artimiausi žmonės pamiršta, bet užtai draugai nepamiršta niekada friends.gif
Atsakyti