Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės: Sakalėlis

O kurioje Fabijoniskiu vietoje gyveni?
fabijoniskiu gatveje yra Gandriukas (na teko turbut apie ji ir spaudoje girdeti wink.gif )
Staneviciaus gatveje ir Jovarelis ir Sakalelis. Kiek detaliau apie ji wink.gif I ji geriausia uzsirasyti is anksto. Nors kai mes raseme tai tipo ir grupes perpildytos ir ttt. O dabar grupeje buna daugiausia 6 vaikuciai thumbup.gif Labai dideli pagiriamaji zodi galiu tarti maziausiu lopselinuku aukletojoms thumbup.gif wub.gif Jos is tiesu atsidavusios savo darbui ir vaikuciams. Grupeje sudetos sildomos grindys, kad ziema sikniuku nesusaltu tongue.gif , nemazai lavinanciu zaisliuku. Kiekviena diena randam vis nauja vaikuciu darbeliu parodele rolleyes.gif . Nors grupe 2-3 metuku, bet jie ir klijuoja ir piesia ir lipdo. Aplinka labai graziai sutvarkyta, maistas yvairus+vaisiai, jogurtas, sureliai.
Oho kiek tau informacijos biggrin.gif
Tad belieka tau paciai issirinkti. Beje-nepatingek pasivaiksciok po darzelius ir pati pajusi i kuri noretumei savo kleckiuka leisti wink.gif

Atsakyti
Sveiki,

Radau lopselio-darzelio Sakalelis internetini puslapi... www.sakalelis.projektas.lt uzeikite labai fainas darzelis thumbup.gif jei domina pasiskaitykite. Parasykite ispuzdzius.
Atsakyti
QUOTE (vrg @ 2004 10 03, 22:10)
Sveiki,

Radau lopselio-darzelio Sakalelis internetini puslapi... www.sakalelis.projektas.lt uzeikite labai fainas darzelis thumbup.gif jei domina pasiskaitykite. Parasykite ispuzdzius.

thumbup.gif thumbup.gif ispudziai aisku kad super-mes juk to darzelio aukletiniau tongue.gif rolleyes.gif
Tik gaila, kad apie kolektyva tiek mazai-aukletojos ten tai tikrai SUPER wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Uriukas @ 2004 09 29, 20:34)
Ai, dar prisiminiau. Pries 5 metus bandem uzrasyti dukra i Fabijoniskiu darzeli staneviciaus gt (gyvenom staneviciaus 84, tai kazkur salia, nebepamenu, kaip vadinosi), tai vedeja tuomet tiesiai sviesiai pasake: AS IS JUSU NIEKO NEGAVAU, AS JUMS NIEKUO NEISIPAREIGOJU. Citatos pabaiga.

Tai tuomet mes spjovem ir radom labai miela "Drugeli" Zirmunuose tongue.gif

Nu tai matyt salia "Sakalelio", bet pries 5 metus buvo kita vedeja wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Radau lopselio-darzelio Sakalelis internetini puslapi... www.sakalelis.projektas.lt uzeikite labai fainas darzelis  jei domina pasiskaitykite. Parasykite ispuzdzius.


Ispudziai tikrai kad super!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Mes irgi ten norime!!!

Mamusiuka, ten grupes labai dideles? Perpildytos? doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Simule @ 2004 10 04, 13:00)

Ispudziai tikrai kad super!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Mes irgi ten norime!!!

Mamusiuka, ten grupes labai dideles? Perpildytos? doh.gif

Paciu maziausiu grupeje sarase yra 13 vaikuciu wink.gif Bet lanko apie 5-7 thumbup.gif aukletojos kiekviena speja pamyluoti wub.gif
Didesniu grupes didesnes wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Vilva @ 2004 10 04, 11:26)
QUOTE (Uriukas @ 2004 09 29, 20:34)
Ai, dar prisiminiau. Pries 5 metus bandem uzrasyti dukra i Fabijoniskiu darzeli staneviciaus gt (gyvenom staneviciaus 84, tai kazkur salia, nebepamenu, kaip vadinosi), tai vedeja tuomet tiesiai sviesiai pasake: AS IS JUSU NIEKO NEGAVAU, AS JUMS NIEKUO NEISIPAREIGOJU. Citatos pabaiga.

Tai tuomet mes spjovem ir radom labai miela "Drugeli" Zirmunuose tongue.gif

Nu tai matyt salia "Sakalelio", bet pries 5 metus buvo kita vedeja wink.gif

Is manes "Sakalelio" vedeja taip naglai kysio pareikalavo, kad man net prisesti reikejo!!!! As dar niekada nebuvau tokioj situacijoj. Sakiau, kad ir pats pats pats superiskiausias tas darzelis butu, is principo ten vaiko nevesiu!
Maza to, kad kysio reikalavo, tai dar pasake, kad as turesiu "laaaaaaaaabai gerai darzeli paremti", jeigu noriu vieta ten gauti mad.gif
Kazin ar kita vedeja....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulka: 07 spalio 2004 - 22:10
QUOTE (giedrulka @ 2004 10 07, 22:11)
Is manes "Sakalelio" vedeja taip naglai kysio pareikalavo, kad man net prisesti reikejo!!!! As dar niekada nebuvau tokioj situacijoj. Sakiau, kad ir pats pats pats superiskiausias tas darzelis butu, is principo ten vaiko nevesiu!
Maza to, kad kysio reikalavo, tai dar pasake, kad as turesiu "laaaaaaaaabai gerai darzeli paremti", jeigu noriu vieta ten gauti mad.gif
Kazin ar kita vedeja....

g.gif blink.gif Nu geras dry.gif Man tai aiskino apie vietu stoka, bet jokio kysio nereikalavo.
Vedeja tai aisku doh.gif bet viska atperka aukletojos wub.gif
Giedrulka-manau jei leistum savo maziu-tai butu kartu su maniskiu vienoj grupej wink.gif
Atsakyti
Pries 5 metus TIKRAI buvo kita vedeja. Dabartine vedeja labai pakeite aplinka i gera puse ir jokiu duokliu nereikalavo (buvau nuejus). Ir grupes labai pagrazeje. Man aprode etno muzieju clap.gif beto internetiniam puslapy jo nuotraukos yra. Tiesiog, darzelio interjeras puikus !! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (vrg @ 2004 10 10, 20:09)
Pries 5 metus TIKRAI buvo kita vedeja. Dabartine vedeja labai pakeite aplinka i gera puse ir jokiu duokliu nereikalavo (buvau nuejus). Ir grupes labai pagrazeje. Man aprode etno muzieju clap.gif beto internetiniam puslapy jo nuotraukos yra. Tiesiog, darzelio interjeras puikus !! thumbup.gif

Tu cia apie kuri darzeli wink.gif Speju apie Sakaleli thumbup.gif
Gal jau lankot biggrin.gif
Atsakyti
Taip, apie Sakaleli.
Atsakyti
QUOTE (giedrulka @ 2004 10 07, 22:11)
Is manes "Sakalelio" vedeja taip naglai kysio pareikalavo, kad man net prisesti reikejo!!!! As dar niekada nebuvau tokioj situacijoj. Sakiau, kad ir pats pats pats superiskiausias tas darzelis butu, is principo ten vaiko nevesiu!
Maza to, kad kysio reikalavo, tai dar pasake, kad as turesiu "laaaaaaaaabai gerai darzeli paremti", jeigu noriu vieta ten gauti mad.gif
Kazin ar kita vedeja....

Nu tikrai, kad geras.... blink.gif Tuo labiau, kad pagal gyv. vieta jums kaip ir priklausytu... Kazkaip net nesitiki... g.gif
Atsakyti