Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nesijaučiat nepatogiai priimdami dovanas?

Apklausa: jaučiatės jaukiai ar ne priklauso nuo to: (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Na, tai kaip wink.gif ?
Aš visuomet kažkodėl jausdavau tarsi kompleksą priimdama dovanas, tiek dideles, tiek mažas, tiek iš artimiausių žmonių, tiek iš mažai pažįstamų, kol tik neseniai kažkur perskaičiau labai įtikinamus argumentus, kad nereikia ir negalima jaustis negerai, tarsi nevertam tos dovanos ar pan., tai va, dabar jau ligtai kitaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 10 20, 18:09)
Na, tai kaip wink.gif ?
Aš visuomet kažkodėl jausdavau tarsi kompleksą priimdama dovanas, tiek dideles, tiek mažas, tiek iš artimiausių žmonių, tiek iš mažai pažįstamų, kol tik neseniai kažkur perskaičiau labai įtikinamus argumentus, kad nereikia ir negalima jaustis negerai, tarsi nevertam tos dovanos ar pan., tai va, dabar jau ligtai kitaip rolleyes.gif

man labai patinka gauti dovanas ir tikrai jauciuosi gerai jas priimdama. malonu, kai nustebina thumbup.gif ivertina tavo triusa rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
As tai labaaaai megstu dovanas rolleyes.gif . Ir tikrai gerai jauciuosi jas imdama. Ir baisiai mane siutina, kai as dovanoju kam nors dovana, dazniausiai ilgai rinkta, ieskota, o tas paima-"oj aciu, nereikejo..." ir net neisvyniota padeda i sali-tipo, nemandagu pult prie dovanu mad.gif . Visada noriu matyti ar dovana patiko, tiko, nudziugino, nuvyle...O pati visada stengiuosi parodyt susizavejima gautu daiktu, nors jau keturi tokie spintoj guli...
Atsakyti
QUOTE(Aushrine @ 2004 10 21, 10:36)
As tai labaaaai megstu dovanas rolleyes.gif . Ir tikrai gerai jauciuosi jas imdama. Ir baisiai mane siutina, kai as dovanoju kam nors dovana, dazniausiai ilgai rinkta, ieskota, o tas paima-"oj aciu, nereikejo..." ir net neisvyniota padeda i sali-tipo, nemandagu pult prie dovanu mad.gif . Visada noriu matyti ar dovana patiko, tiko, nudziugino, nuvyle...O pati visada stengiuosi parodyt susizavejima gautu daiktu, nors jau keturi tokie spintoj guli...



viiiiisishkai sutinku:))
as irgi tajp elgiuosi cool.gif
Atsakyti
Balsavau uz penkta varianta- man kazkaip visada nejauku kai priimu dovanas, nesijauciu galbut ju verta, ar kas cia blink.gif

o siaip as anksciau prie zmoniu neisvyniodavau dovanu, galbut pasielgdavau savanaudiskai, bet as noredavau ta akimirka kai isvyniosiu ir pamatysiu ta staigmena buti viena ir tiesiog pasimegauti ta minutele. O kai reikia isvynioti prie iteikusiojo dovana kaip taisykle reikia sakyti kaip viskas miela ir grazu bei fantastiska, nors kartais galbut ta dovana nera jau tokia gera schmoll.gif na as esu dekinga uz dovanas, na bet galbut nevisai pataike su ta dovana blink.gif

dabar dovanas isvynioju prie sveciu akiu, bet isvynioju graziai. Mane erzina kai uzsienieciai vynioja dovanas, pradeda plesyti tas popieriu i kuri suvyniota ir t.t ohmy.gif barbarai! as is leto is leto ir isvynioju. Man nepatiktu jei mano ta dovana noredami isvynioti pradetu plesyti popieriu mad.gif
Atsakyti
Dovanas priimu gana maloniai ir visada jomis džiaugiuosi., jeigu jos dovanojamos iš meiės,įvertinant mano pastangas, darbą. Balsavau už 3 variantą. Man labai priklauso nuo ko gaunu dovanas. Nepatinka gauti dovanas iš mokinių tėvelių(dirbau mokytoja). Tada jaučiuosi labai nesmagiai, nes lyg jaučiu kažkokį sąžinės graužimą, gal priekaištus, jaučiuosi labai įsipareigojusi prieš tuos vaikus ir jų tėvelius. Nepatinka man tokia būsena. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Geriau jaustis laimingai negaunant iš jų jokių dovanų. Tiesa, labai malonu, kai mokiniai patys padaro tavirutes ir ten parašo savo palinkėjimus. Tai taip pakelia nuotaiką, kad net gyvenimas pasidaro šviesesni. yess.gif
Atsakyti
Ar nesijaučiat nepatogiai priimdami dovanas?
žinot, kai perskaičiau temos pavadinimą, pamaniau, kad kalba eina apie kyšius biggrin.gif
tai va, jei darbuotojai atnešdavo saldainių dėžikę, čia pat ir sukirsdavom, jokių kompleksų nejaučiau, aišku,pasakydavau, ala ką čia sugalvojot, nereikia.
ir šiaip labai patinka gauti, o dar labiau dovanoti, na pvz, einant pas draugę nunešti kokiį menkniekutį į "ūkį" - kad ir rankšluostuką, vis nuotaiką pakelia, o ir dėmesys parodytas thumbup.gif
Atsakyti
KAIP JUS PADAROT SAVO PUSLAPIUKA GRAZU PVZ. SU BARUZEN?
Atsakyti
as irgi labai nejaukiai jauciusi gaudama dovanas,niekada nezinau ka sakyti blush2.gif O divanoti tai labai megstu,tik ir laukiu progos kad mielai nustebinti.Tik manau kad dovanos neturi buti brangios,kad nepareigotu.
Atsakyti
As juociausi nepatogiai priimdama brangias dovanas is zmogaus/zmoniu, kurie patys tuo metu gyvena itin taupiai. Teko 1-2 kartus...
Kitu atjeju, labai megstu dovanas, ypac netradicines, kurios yra skirtos asmeniskai man, o ne buiciai, idomiai isrinktos ax.gif Turiu viena drauge, kuri mane per kiekviena svente labai nustebina, maloniai tongue.gif Ko gero jai ir yra sunkiausia isrinkti dovana, kad galeciau atsakyti tuo paciu doh.gif
Atsakyti
balsvau uz ketirta varianta, jokio nepatogumo nejauciu:) faina gauti dovanas smile.gif
Atsakyti
Nors ir begalo megstu dovanas thumbup.gif , kazkodel visada jauciosi nejaukiai jas gadama g.gif 4u.gif . Nezinau, gal tiesiog bijau, kad tas kas dovanoja tikisi kokios nors kitokios reakcijos g.gif blush2.gif
Atsakyti