Įkraunama...
Įkraunama...

Mėsos vyniotiniai

QUOTE(brashke77 @ 2010 04 22, 13:59)
^idejusi mesa i maiseli, ko gero, dar sniuriuku perrisate?
^kiek laiko garinate ,pvz, apie 1 kg  vyniotini?
^ko gero, paukstien garintusi trumpiau ,nei kiauliena  g.gif

vistienos vyniotinius verdu ar kepu 1 val, o kiaulienos, jei tai ne karka 1.30 val, jei karka priklausomai nuo dydzio bet apie 2 val. Visus vyniotinius reikia risti, nes kitaip issivynios, jau kai vynioju nepagailiu, gerai suverziu.

Siandien kaip tik viriau kiaulienos vyniotini su slyvu, kiausinio ir pertrazoliu misiniu. Cia vyro megstamiausias. Viriau 1.35 val. Vyniotinius, kuriuos suvartojam greitai, tai darau ivairius, improvizuoju ka deti i viduri, nes bent jau musu seimynai sausi nepatinka. Vyrui patinka, kada dedu marinuotus grybus i vidu, man patinka su slyvom, o mazasis megsta, kad butu kiausinis biggrin.gif
Atsakyti
Šoninės ir maltos mėsos vyniotis>

perkam papilvės (šoninės dalis tik jau be kaulo) ne mažą kvadratą, kad patogu būtų vynioti. Perpjauti, kad gautūsi du sluoksniai (čia bus dviem vyniotiniam), pabarstome mėgstamais prieskoniais tada įdedam paruošto faršo ir susukam, surišam. Aš per naktį dar palieku, kad gerai isimarinuot. Ir kepam orkaitei apie 2 val. Po to paslėgti.

Išmokau ši vyniotinį iš savo tetos, ji per šventes nuolat ji daro.
Atsakyti
O is ko darote kiaulienos vyniotinius,t.y. is kokios ju dalies,nugarines,kumpio,sprandines..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2010 04 22, 15:31)
O is ko darote kiaulienos vyniotinius,t.y. is kokios ju dalies,nugarines,kumpio,sprandines.....  g.gif

As kiaulienos vyniotinius dazniausiai darau is sonines ir karkos. O sprandine ir nugaline (be kaulo) kepu kimstas-vyniotas. Gaunasi savotiskas vyniotinis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 04 22, 14:59)
^idejusi mesa i maiseli, ko gero, dar sniuriuku perrisate?
^kiek laiko garinate ,pvz, apie 1 kg  vyniotini?
^ko gero, paukstien garintusi trumpiau ,nei kiauliena  g.gif


Taip,vynioju siūlu ir daug,kuo daugiau ,stipriau suvynioji,tuo mažiau šansų, kad vyniotinis bus su skylėmis.Verdu , paukštieną apie valandą ir 20 min,kiaulieną apie 2 val.Išvirusį palieku,kad sultys(mėsos) susistovėtų,tol kol gali plika ranka išimti iš puodo, o tada imu vyrų gyra ir paslegiu. Dar prieskoniuojant mėsytę reikia turėti uomeny, kad valgysime šaltą,todėl druskos reikia dėti truputėlį daugiau,o jei norite, kad išvirus mėsytė būtų gražios rausvos spalvos į mišinį dėkite ir truputėlį cukraus ir prieskoniuokite bent jau iš vakaro.Po to vyniokite ir virkite. Vasarą su cukrumi būti atsargioms,duoda rūgimą. Suprieskoniuotą mėsytę laikykite šaldytuve, bet reikia daugiau laiko, kad prieskoniai įsigertų. Sėkmės.
Atsakyti
sveikos,pasidalinsiu ir aš savo firminiu vyniotiniu.reikia kiaulienos nugarinės gabale,išpjauti skylę,išpjauta mėsa sumalti ar sukapoti,įdėti kiaušinį,pagardinti prieskoniais,prieš tai,nugarines šonus,ištrinus druska,pipirais palaikyti,kokia dienelę smile.gifI faršą,dėti slyvų ar abrikosų ir sukisti į nugarinę.suvynioti i plėvelę ar merlę,surišti ir kepti orkaitėje,SKANAUS
Atsakyti
Labukas,
niu, tai girsiesiu dabar ir as ax.gif Vakar pagaminau du vyniotinius is karkos. I viena dejau rukyto naminio kumpio, supjaustyto juostelemis, i kita mesos farso. Isviriau, tai kvapelis koks.. wub.gif Negalejau susilaikyti, po valandos paslegimo, prapjoviau ir paragavau galiukus biggrin.gif Skanu nerealiai wub.gif dabar toliau slegiasi, paziuresiu ryt, kaip bus sus skylemis, nes nelabai daug siulo apvyniojusi buvau, bet dabar paslegti po mikrobangine, tai gal viskas susitvarkys lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ka tik ir as idejau virti karkos vyniotini su kazkokia liesesne mesyte smile.gif kisua i sulciu pakeli, bet mastau, gal reikia traukti lauk ir i plevele sukti, nes vanduo neapsemia visos mesos. Ir dar neaisku man kada ta zelatina deti? ar jos is viso nereikia??? g.gif
Atsakyti
isardziau ir perrisau i plevele visgi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kulka1 @ 2010 04 25, 19:55)
sveikos,pasidalinsiu ir aš savo firminiu vyniotiniu.reikia kiaulienos nugarinės gabale,išpjauti skylę,išpjauta mėsa sumalti ar sukapoti,įdėti kiaušinį,pagardinti prieskoniais,prieš tai,nugarines šonus,ištrinus druska,pipirais palaikyti,kokia dienelę smile.gifI faršą,dėti slyvų ar abrikosų ir sukisti į nugarinę.suvynioti i plėvelę ar merlę,surišti ir kepti orkaitėje,SKANAUS

Kaip skaniai skamba wub.gif Jauciu ryt reikes sutaisyt man ji..
Atsakyti
tai su tais vyniotiniais man visgi baigesi taip, kad skanus vidus, bet pjaustant byra... o daryta is karkos ir gerai paslegta... nusivyliau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(harmonija... @ 2010 10 04, 19:27)
tai su tais vyniotiniais man visgi baigesi taip, kad skanus vidus, bet pjaustant byra... o daryta is karkos ir gerai paslegta... nusivyliau  verysad.gif

nesijaudinkit, patarsiu, kai karka sukate su farsu labai svarbu kad karka kai buna isklota na paruosta sukimui, pries tai ja mesos plaktuku pamuskite kad neliktu kalniuku; ir dar svarbu ja susukti stipriau bei labai itakos turi tai, kad kai sukate i pvz. as suku i sena pagalves uzvalkaliuka ir surisu su stipriu sniuru, labai stipriai surisu tada super gaunasi vyniotinis ir netrupa, ech reiks eiti daryti 4u.gif
Atsakyti