Įkraunama...
Įkraunama...

Birštonas

QUOTE(Ramsius @ 2011 01 03, 23:52)
Na, II korpuse remontas jau senai padarytas, buvom pirmą kart prieš 3 metus, tai jau buvo  thumbup.gif
O dėl maisto, nu tikrai II korpuso valgykloj švediškas stalas smile.gif

zodziu nuvaziuosim ir pamatysim, tada ir parasysiu savo ispudzius... 4u.gif
vistiek tokiom kainom Druskiniinkuose nieko neradau...
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2011 01 04, 09:10)
zodziu nuvaziuosim ir pamatysim, tada ir parasysiu savo ispudzius...  4u.gif
vistiek tokiom kainom Druskiniinkuose nieko neradau...

Tikra tiesa drinks_cheers.gif
Tiesa, anksčiau Versmėj (pries porą metų) dar ir maitinimas buvo gausesnis, nei dabar, savaitgalio programose penktadieni ir sekmadieni būdavo pietūs (dabar jau nebėra) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 01 04, 09:16)
Tikra tiesa drinks_cheers.gif
Tiesa, anksčiau Versmėj (pries porą metų) dar ir maitinimas buvo gausesnis, nei dabar, savaitgalio programose penktadieni ir sekmadieni būdavo pietūs (dabar jau nebėra) doh.gif

mes ememe sanatorini su pilnu maitinimu. O ten kokiu kaviniu yra, gal pacioj Versmej kas yra ? Buvus esu tik Tulpej Birstone ir tai dienele tik, tai labai nezuzavejo smile.gif
Atsakyti
sveikutes!
gal kas gali pasisakyti apie karaliska rezidencija?kaip ten gyvenimo salygos, maistas, proceduros? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga99 @ 2011 01 04, 16:44)
sveikutes!
gal kas gali pasisakyti apie karaliska rezidencija?kaip ten gyvenimo salygos, maistas, proceduros?  g.gif


Esu buvusi kelis kartus. Gyvenimo salygos buvo geros, tik va maistas tai ten skurdokas, pusryciai kompleksiniai, tai kava/arbata kelios riekutes kumpio, batonas ir manu kose arba omletas (nevalgau nei to nei ano biggrin.gif ). karta ememe 3 kartu maitinima, tai pietums ir vakarienei irgi skurdus valgis buvo (zemaitiski blynai ir sriuba arba salotos mini), karta net vaziavome i prienus po pietu normaliai pavalgyti i kavine biggrin.gif (tiesa tai buvo pernai, gal kas pasikeite)
proceduros patiko, buvom voniose, daremes masazus, buvom baseinuose. Siaip ten patiko tuo, kad ramybe, nesijaucia zmoniu surmulio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaka: 05 sausio 2011 - 08:38
QUOTE(Sonrisita @ 2011 01 01, 17:40)
Nekokie nuotykiai Versmės sanatorijoj  schmoll.gif

Na tikrai užjaučiu už sugadintą dieną rolleyes.gif Bet aš niekada nevažiuoju į tokio tipo sanatorijas- viešbučius, nes dažniausiai ten būna nudrengta, neatitinka sąlygų žadamų ir pan., o kainos tikrai neatitinka tikrovės doh.gif Mes kiek važiuojam į Birštoną ar į Druskininkus visada ieškom pas privatininkus, nes ten dažniausiai ir įrengta šiuolaikiškiau būna ir šeimininkai į norus/nusiskundimus atsižvelgia, ne kaip tose tarybinėse sanatorijose, o ir kaina keleriopai mažesnė ax.gif Birštone turim atradę savo vietelę, labai smagu ir vasarą, kai lauke gali pasikept kepsniukų ant laužo ir žiemą, kur gera ir šilta sugrįžti nusidavus ant kalnų wub.gif wub.gif Valentino dienai planuojam lėkt į Druskininkus, reikės irgi ieškot kokios jaukios vietelės ar buto, į sanatorijas ir viešbučius kažkaip nenorim schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2011 01 06, 18:49)
Na tikrai užjaučiu už sugadintą dieną  rolleyes.gif Bet aš niekada nevažiuoju į tokio tipo sanatorijas- viešbučius, nes dažniausiai ten būna nudrengta, neatitinka sąlygų žadamų ir pan., o kainos tikrai neatitinka tikrovės  doh.gif

Na, buvau Versmėj 3 kartus, ir neturiu nusiskundimų... Gal tik kad pietus "nuėmė".... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 01 06, 23:40)
Na, buvau Versmėj 3 kartus, ir neturiu nusiskundimų... Gal tik kad pietus "nuėmė".... mirksiukas.gif

sakykit, o koks ten maitinimas " versmej" ? g.gif ar skanu, sotu? smile.gif ar tik desra ir suris su duona? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2011 01 07, 11:42)
sakykit, o koks ten maitinimas " versmej" ? g.gif ar skanu, sotu? smile.gif ar tik desra ir suris su duona? biggrin.gif

Dabar cia sveikatinames 4u.gif maitinimas geras, pasirinkti tikrai yra is ko, patiekalu per pietus gal kokie 4-5 karsti ir mesa ir zuvis ir cepelinai ar kugelis, vakare daugiau kiek. Zodziu pakanka visko,ir proceduru 4 mums sociai dienai(cia priklauso jos). Gyvenam 2 korpuse, taip pat viskas gerai, vaikstom su chalatais i proceduras, nesalta niekur. Uz tokia kaina 1 para dvivieciame 125 lt, tikrai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2011 01 13, 10:21)
Dabar cia sveikatinames  4u.gif maitinimas geras, pasirinkti tikrai yra is ko, patiekalu per pietus gal kokie 4-5 karsti ir mesa ir zuvis ir cepelinai ar kugelis, vakare daugiau kiek. Zodziu pakanka visko,ir proceduru 4 mums sociai dienai(cia priklauso jos). Gyvenam 2 korpuse, taip pat viskas gerai, vaikstom su chalatais i proceduras, nesalta niekur. Uz tokia kaina 1 para dvivieciame 125 lt, tikrai rekomenduoju  4u.gif


Mes irgi mąstom kovo pr. nulėkti į Versmę, pasiimti sanatorinį kelialapį II korpuse ax.gif Kaina 125 Lt tikrai vilioja, esu pernai pavasarį buvus Druskininkuose Lietuvoj, labai patiko, mokėjom 140 Lt (pavasario akcija; pilnas maitinimas, 4 procedūros + neribotas laikas baseine su pirčių kompleksu), bet dabar kaina 193 Lt doh.gif Į Versmę važiuosim pirmą kartą, tai norėjau paklausti dėl procedūrų: pats gali 4 procedūras pasirinkti gydytojos konsultacijos metu iš procedūrų sąrašo, išskyrus žvaigždute pažymėtas ar čia konkrečiai gydytoja savo nuožiūra nurodo? blush2.gif Į kokias procedūras Jūs vaikštot? Versmės tinklalapyje parašyta, kad sekmadieniais priklauso tik baseinas su pirtimis be procedūrų, o kas šeštadieniais? Irgi tik baseinas? Ar teisingai supratau? Dar norėjau paklausti ar kambariuose nešalta, ar yra fenas, gal yra virdulys? Užverčiau klausimais... blush2.gif Iš anksto dėkoju už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2011 01 14, 13:38)
Mes irgi mąstom kovo pr. nulėkti į Versmę, pasiimti sanatorinį kelialapį II korpuse ax.gif Kaina 125 Lt tikrai vilioja, esu pernai pavasarį buvus Druskininkuose Lietuvoj, labai patiko, mokėjom 140 Lt (pavasario akcija; pilnas maitinimas, 4 procedūros + neribotas laikas baseine su pirčių kompleksu), bet dabar kaina 193 Lt  doh.gif Į Versmę važiuosim pirmą kartą, tai norėjau paklausti dėl procedūrų: pats gali 4 procedūras pasirinkti gydytojos konsultacijos metu iš procedūrų sąrašo, išskyrus žvaigždute pažymėtas ar čia konkrečiai gydytoja savo nuožiūra nurodo?  blush2.gif Į kokias procedūras Jūs vaikštot? Versmės tinklalapyje parašyta, kad sekmadieniais priklauso tik baseinas su pirtimis be procedūrų, o kas šeštadieniais? Irgi tik baseinas? Ar teisingai supratau? Dar norėjau paklausti ar kambariuose nešalta, ar yra fenas, gal yra virdulys? Užverčiau klausimais...  blush2.gif Iš anksto dėkoju už atsakymą  4u.gif

Sveiki,
apie kambarius, ememe dvivieti, jis visai atitinka nuotraukas 2 korpuso dvivieciu.Yra virdulys, indai, lygintuvas. Feno nera, jie yra salia proceduru, kiekvienam aukste. Kambariuose nesalta tikrai.
del proceduru, tai rinkomes is knygutetokios, ememe haloterapija, povandeninius masazus, mineraline vonia, ji keiciais kas antra diena su purvu (savitarna, vadinasi srekas smile.gif, mineralini baseina. Bet baseine , kuris ieina i proceduras neveikia pirtys, tai mes eidavom i ji papildomai vakare, todel geriau vietoj jo imti kita procedura. Sestadieni kiek supratau proceduros yra, sekmadieni jau ne. Procduras galima keisti nuejus pas gydytoja. Tai tiek 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(gaga99 @ 2011 01 04, 16:44)
sveikutes!
gal kas gali pasisakyti apie karaliska rezidencija?kaip ten gyvenimo salygos, maistas, proceduros?  g.gif

Aš galiu parašyti tik apie procedūras, gavom dovanų kaip padėką nuo draugų Karališką dieną jai ir jam, tai buvo taip nuostaaabu wub.gif nebuvau iki to patyrus tokio gėrio, tai man buvo kažkas wow bigsmile.gif Man teko pagulėti aromatinėj vonioj, po to sekė kūno pilingas, kūno kaukė ir įvyniojimas, veido kaukė ir galiausiai viso kūno atpalaiduojantius masažas (čia buvo nerealiausia) wub.gif

vyrui šiek tiek kitaip: jis kaitinosi pirtyje, tada kaip ir man kūno pilingas, kūno kaukė ir įvyniojimas, jam vietoj veido kaukės atliko galvos ir veido masažą ir taip pat viso kūno atpalaiduojantį masažą smile.gif Jis svaigo dėl galvos ir veido masažo, sakė nerealu thumbup.gif

Po visa to sekė valandėlė relaksacijos kambaryje geriant arbatą ir stebint akvariuke plaukiojančias žuvytes ir galiausiai vakarienė restorane, kuri buvo aišku neįprasta, bet kad labai ypatinga irgi negaliu pasakyti, valgėm pomidorų ir mocarelos salotas ir kalakutieną su kuskusu bei keptu obuoliu ir spanguolių džemu ax.gif

Dėl procedūrų tai norėčiau ten sugrįžti ne kartą, jau pasakiau vyrui, kad kai bus kokia ypatinga proga, norėčiau dovanų karališkų procedūrų wub.gif
Atsakyti