Įkraunama...
Įkraunama...

Birštonas

Sveikos, kaip tas Srekas versmej ar ten individualiai tepliojates, ar kartu? Kokia ten tvarka? Ir ar verta imti ta Sreka?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 07 15, 23:57)
Sveikos, kaip tas Srekas versmej ar ten individualiai tepliojates, ar kartu? Kokia ten tvarka? Ir ar verta imti ta Sreka?



Šiaip Šrekas būna atskirai vyrų ir moterų grupės. Bet mes buvome registratūroje susitarę, tai mus tik dviese su vyru įleido, romantiškam pasitepliojimui smile.gif
Atsakyti
Tai ir mes taip noretume. O ten apsirenge tepliojotes ar ne? Ar reikejo is anksto uzsirezervuoti sita procedura?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 16 liepos 2009 - 11:41
Jau grizom, gyvenom Audeny, rekomenduoju, laaabai viskas gerai.
Atsakyti
Ar cia man vienai nerodo, ar is tikruju neveikia "Tulpes" internetinis puslapis g.gif norejau suzinot, ka jie siulo savaitgaliui, bet greiciausiai teks skambinti.
Atsakyti
tikrai neveikia puslapis Tulpės
Atsakyti
Jau veikia 4u.gif
Atsakyti
Siemet pirmakart apsilankem Birstone, labai grazus jaukus miestelis, su mazu vaikus smagu vaikscioti Nemuno pakrante wub.gif
Atsakyti
Mano tevai pries savaite ilsejosi Birstone sanatorijoje smile.gif
Tris dienas buvo.
Tai patenkinti grizo smile.gif
Atsakyti
o gal zinot kurioje snatorijoje geriausiai masazus atlieka? kokios kainos/ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miracleforever @ 2009 09 05, 20:30)
o gal zinot kurioje snatorijoje geriausiai masazus atlieka? kokios kainos/ smile.gif


Kainos Tulpėje 4u.gif

http://www.tulpe.lt/...t&q_pars=kainos

Ir kainos Versmėje

http://www.versme.co....php?3157400835

Atsakyti
Sveikos supermamytes, turiu pora klausimeliu, planuoju savaitali nuvykti i "Sofijos rezidencija", mane domina tik romantiski pasiulymai, proceduru as nenoriu jokiu, bet noriu padaryti mylimam zmogui siurpriza, tad norejau paklasut ar yra vonia? ar duso kabina? nes labai noreciau vonios su plaukiojanciomis zvakemis smile.gif Aisku ir labai svarbu didele lova, siiap man paciai prie sirdies kas dvelkia senove, siiap atsiliepimus skaiciau, bet kadangi as nenoriu tu senoviniu rubu, tai vakarieniausime paprastai, laukiu jusu pasisakymu ir patarimu. Gal netycia kuri esate buvusi kur kambaryje jacuzi butu? butu is vis nerealu, bet aisku kainos noreciau iki 500 lt parai dviems, nes maciau Belvilyje yra atskiras namelis.
Atsakyti