Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Medžiagų parduotuvės
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Gražios vestuvių dieną
Pages: 1, 2
12345678
Radau labai grazu modeli sukneles.
Kadangi tekesiu antra karta, tai jis yra labai kuklus, bet kartu ir labai modernus.
Balta but nenoriu, bet tamsiu spalvu ta diena taip pat nenoreciau.
Kur Vilniuj yra medziagu parduotuves, kur didesnis pasirinkimas.
I gariunus ner laiko vaziuot. O dar but gerai, kad su masina eitu normaliai privaziuot.(cia irgi del laiko trukumo)
Gal Cup'e yra? O Akropoli yra ar man tik pasivaideno?
Help smile.gif
kava
QUOTE (Giedrushka @ 2004 10 14, 10:23)
Radau labai grazu modeli sukneles.
Kadangi tekesiu antra karta, tai jis yra labai kuklus, bet kartu ir labai modernus.
Balta but nenoriu, bet tamsiu spalvu ta diena taip pat nenoreciau.
Kur Vilniuj yra medziagu parduotuves, kur didesnis pasirinkimas.
I gariunus ner laiko vaziuot. O dar but gerai, kad su masina eitu normaliai privaziuot.(cia irgi del laiko trukumo)
Gal Cup'e yra? O Akropoli yra ar man tik pasivaideno?
Help smile.gif

"Ibrahim", paskui dar nuo Kalvarijų g. (už turgaus yra rodyklė) tokia kur pigios pakankamai, tai gal ir nelabai rasi ką. Prie "Lietuvos" kino teatro "Auduva". Šiaip sunkus reikalas, jei ko nors ypatingo reikia, nes kai prisimenu, kaip aš sau ieškojau, tai doh.gif

Ir, beje, nei CUP'e, nei Akropoly, nei Europoj medžiagų nėra sad.gif
liepaegle
tuose dideliuose prekybcentriuose medziagu tikrai vargu ar rasi wink.gif
siaip Ševčenkos g. yra keletas medziagu parduotuviu, ypac viena ten tokia per du aukstus, bent as ten ne karta medziagas esu pirkus, pasirinkimas nemazas. Ir kur Kava minejo, prie Lietuvos kino teatro man dar faina parduotuve, bet medziagos ten gan brangokos.
geru paiesku! smile.gif

---------

Zmona:)
12345678
Dekui smile.gif
Bandysiu siandien palekt i pora vietu..
Nu gal ka ir rasiu idomaus g.gif
Jei kuri dar prisiminsit koki medziagu "taska"-butinai parasykit wink.gif
r@siukas
Visokiu medziagu uz prieinama kaina yra dideleje parduotuveje H.Manto g. (prie Kalvariju turgaus). Bet kazko labai kruto gali ir nebuti....
12345678
Nu gi tik ka grizau is sekmingu paiesku thumbup.gif
Ibrahime radau butent to ko ir norejau(net keista:)
Ir labai profesionali pardaveja buvo, kuri patare ir del spalvos ir del audinio.
Neipirsinejo bile ko.
Labai patiko faktura audinio ir spalva. Tokia lyg sampanas su auksu, lyg sidabras su gelsva. Nu nemoku pasakyt. Zodziu tikrai grazu, madinga ir ne kazkokios"kvarbatkes":)
Andora
Na ir as apsilankiau "Ibrahim" centre. Tikrai yra is ko pasirinkti. Lapkricio pradzioje bus nauju audinuku siunta, tai dar karta nuvaziuosiu, nors preliminaru varianta jau esu numaciusi.
Onora
QUOTE (liepaegle @ 2004 10 14, 12:32)
siaip Ševčenkos g. yra keletas medziagu parduotuviu, ypac viena ten tokia per du aukstus, bent as ten ne karta medziagas esu pirkus, pasirinkimas nemazas. Ir kur Kava minejo, prie Lietuvos kino teatro man dar faina parduotuve, bet medziagos ten gan brangokos.
geru paiesku! smile.gif

---------

As savo suknelei ir pirkau ant taurakalnio toj per 2 aukstus, vadinamoj Zhydo krautuvej, ten tikrai idomesniu medzhiagu yra, be to pardaveja labai gerai patarineja - dar ir nuolaida 10 proc padare., o dvieju meziagu, kadangi i pabaiga rulonas buvo - tai po pusmetri daugiau dave. O Ibrahime man nepatinka, nes ten atskiros parduotuves - tai negali palyginti mezhiagu ir pan...
Papildyta @ [mergetime]1098275355[/mergetime]
QUOTE (liepaegle @ 2004 10 14, 12:32)
geru paiesku! smile.gif

---------

As savo suknelei ir pirkau ant taurakalnio toj per 2 aukstus, vadinamoj Zhydo krautuvej, ten tikrai idomesniu medzhiagu yra, be to pardaveja labai gerai patarineja - dar ir nuolaida 10 proc padare., o dvieju meziagu, kadangi i pabaiga rulonas buvo - tai po pusmetri daugiau dave. O Ibrahime man nepatinka, nes ten atskiros parduotuves - tai negali palyginti mezhiagu ir pan...
toja
O kur cia ant taurakalnio yra ta parduotuve medziagu?
Onora
QUOTE (toja @ 2004 10 21, 10:57)
O kur cia ant taurakalnio yra ta parduotuve medziagu?

Nezinau, kaip aishkiai paaishkint - nezhinau ten esanciu galtviu pavadinimu sad.gif
Ten toj pusej, kur vytenio gatves boulingas - tik ji priejus reikia sukti ne link konarskio gatves (i deshine), o i kaire. Praeiti viena "kvartala" ir ten ant kampo bus ta parduotuve. Nemoku nupasakoti doh.gif
toja
A tai as zinau ta parduotuve, bet kaip tu pasakojai, kad tau patiko, tai man priesingai, labai nepatiko aptarnavimas, gal as nenaudinga pirkeja pasirodziau, bet nei viena is dvieju pardaveju nei priejo nei paklause ar galetu kuo nors padet, nors mate, kad turiu medziagos gabaliuka ir ieskau panasios spalvos, sedejo ir snekejo su kazkokai tai mociute. o ir kainos man pasirode truputi brangesnes, nei kai kuriose ibrahimo parduotuveses. ten pavyzdziui atlasine medziaga 36lt, o as ibrahime nusipirkau 25lt. nezinau kaip kitu medziagu kainos, bet buten tokios medziagos kokios man reikejo, kainos buten ibrahime pigesnes.
Oleska
As irgi pirkau medziaga suknelei Ibrahime. Tikrai didelis pasirinkimas thumbup.gif
Karmen
Mergaites, o is kur Jus pasirinkot suneles modeli? g.gif
1) As nieko nesuprantu apie medziagas, o ypac dar vestuvinem suknelem... unsure.gif
2) As nezinau kokios sukneles noriu....nu tixliau zinau....kokia tiktu man wink.gif
Esu sakyciau nestandartines figuros, na turiu omeny kad mano figura nera 60-90-60 biggrin.gif ir bet koks modelis man tikrai netinka, o ypac pvz nezinau koks man tiktu sukneles kaklas? nu zodziu.....esu neziniuke

Lapkricio pradzioj turesiu galimybe nuvaziuot i Danija ir Svedija, galeciau ten pasidairyti medziagos, bet nezinau ko man reikia? g.gif
Tikriausiai pirma reikia zinot koks bus sukneles modelis o po to jau ieskot medziagos, o as kaip tikra ase pradedu ne nuo to galo ohmy.gif

Kaip daryti patarkit prasau?
wub.gif
Ninin
Iskelsiu sia tema. Dabar ir man aktualios medziagu paieskos vest. suknelei. Buvau tiek Ibrahime, tiek Sevchenkos g., CUp..bet kazkaip g.gif nerandu..Kur dar galima ziureti..? Beje tiktu ir Kauno parduotuves...

Patarkit, merginos, ypac tos kurios siuvosi. Kur pirkote medziagas....

aciuuuuuuuuu 4u.gif
toja
Dar gali pabandyt jei nebuvai H. Manto g. prie kalbariju turgaus yra medziagu parduotuve, na ir dar gariunai. mano siuveja tai vezasi medziagas is Vilniaus ir tokia is kokios man siuna maciau Ibrahime, gariunuose nemaciau
V&A
o kur tas IBRAHIMAS?????
toja
Vilniuje, kalvariju g. netoli kalvarijų ir seiminyskiu sankryzos, adreso nepamenu, bet mazdaug pusiaukelej tarp turgaus ir sankryzos einant link zaliojo tilto
V&A
aciu.
buvau jau ten siandien.tikrai pasirinkimas didelis ir radau ko ieskojau.
gintarine
Jei nerandate norimos medziagos minetose parduotuvese, pabandykite pasižiūrėti specializuotose užuolaidų parduotuvese. Turint omenyje,kad vestuvinių suknelių modeliai būna būna ir gana įmantrūs, ypač tiks toms, kurios ieško įdomesnių audinių. Kainos išties įvairios, bet jei svajojate apie kažką prabangesnio ar originalesnio, kodėl gi ne? thumbup.gif
Ninin
Ot ieskojau medziagu savo suknutei ir radau pagaliau.
Buvau nuziurejus tik kelias parduotuves Vilniuje - Ibrahima ir prie Kalvariju turgaus, bei netoli Svitrigailos gatves (ten sankryzine gatve kazkokia nepamenu pavadinimo).

Prie Kalvariju -nieko neradau, nors pakankamai pigu (bet ieskojau ne baltos, o kitokios spalvos). Ibrahime brangu - bet rasti galima 1 m/50 lt mazdaug. Net jau ir ruosiau pirkti..bet nulekiau i Gariunus...Beje ten ir nusipirkau.... Siiap parduotuvese panasios medziagos kaip ir graiuonuose tik brangiau!
Aistele
kažkada reikėjo medžiagos tai pirkau pasaže pas juozapą, nežinau ar dar ten yra ta parduotuvytė, bet joje nebuvo super daug audinių, bet tinkamą išsirinkau ir likau labai patenkinta thumbup.gif
penga
O gal žinote kur rasti papuošimų suknelei,ieškau gėlyčių,kur žiūrėjau, tik gali pasiūlyti rožytes,o aš noriu panašių į ramunes.
Drauge;)
Butu labai smagu suzinoti is kur gauti geru medziagu..silko... ir t.t. Nes nutarus siutis.. Susiduriau su sia problema...
Aciu liabai ax.gif 4u.gif
Joa
QUOTE(Drauge;) @ 2007 05 02, 20:29)
Butu labai smagu suzinoti is kur gauti geru medziagu..silko... ir t.t. Nes nutarus siutis.. Susiduriau su sia problema...
Aciu liabai  ax.gif  4u.gif
*

as siuvausi, o medziaga issirinkau ten pas siuveja, jie turejo pavyzdzius, paskui uzsake, kiek zinau, Londone. Suknele mano is gipiuro, o apacioj tai nezinau kaip medziaga vadinasi...
jura_klp
sveikos, as pries savaitele, penktadieni vaziavau specialiai i Siaulius pirkti vestuvinei suknelei medziagos. Zodziu, prisiklausiau visokiu nuomoniu, kad jei nei i koki Vilniu, tai i Siaulius reikia vaziuoti, nes ten yra nemazai audiniu parduotuviu, o ir seip garsedavo audiniais. Po paiesku Klaipedoj buvau puolusi jau i panika:) Taciau po rinkimosi Siauliu aidiniu parduotuvese issirinkau ir jau atidaviau siuvejai siuti. Nu ka - nera toks jau didelis pasirinkimas, bet radau, ko norejau ir nupirkau grynai pacius paskutinius gabalus. Seip nezinau, bet as uz savo abi medziagas (pagrinda ir ant virsaus siuvama medziagyte) mokejau kazkur apie 360 lt. Pasiuvimas tiek pat beveik, gal ir maziau ir turesiu suknute uz 600 lt. O siuveja tai turiu Telsiuose ir ji tikrai labai sauni, taip kad palengvejo - vienu vargu maziau.
Seip mano drauge dabar irgi siuvasi suknute pas siuveja - dizainere Vilniuje. Jai tereikia tik pastoveti kai matuoja - viska siuveja nuperka pati. Zodziu, ji tebuvo tik viena karta, kai siuveja parode, kokios bus medziagos, aptare ir pasipaise modeliuka, pamatavo - viskas. Jau praejo beveik du menesiai, o ji dar nera buvusi - nublusciau, nes nesuvokiu, kaip taip galima. Mano siuveja yra paprasta, bet turi auksines rankas, pati siulo, kuria, modeliuoja, nes nemegsta standartu. Tai prisiule visokiu variantu, aptarem , kas kur ir kaip - jau vel vaziuosiu pas ja. Isgyre mano nusipirkta medziaga. Maciau jos darbus - kokybe labai gera. Beje, mano drauge uz suknute ir visa kita mokes beveik 2000 lt.
Jei reikia, galiu surasyti parduotuviu adresus Siauliuse. Jos beveik visos yra issidesciusios bulvare, kai kurios tiesiog siek tiek issukus is bulvaro.
naktine`
QUOTE(Drauge;) @ 2007 05 02, 21:29)
Aciu liabai  ax.gif  4u.gif
*

Jau tau rašiau, bet nukopinsiu ir čia - gal kam prireiks 4u.gif

Žodžiu,
IBRAHIM'as - yra pasirinkimas, tik reikia ieškoti. Ten radau gražaus šilko savajais suknelei. Būtina pardavėjų prašyti pagalbos, nes tik įėjus susidaro įspūdis kad nieko gero nerasi...
Parduotuvėlė Savanorių pr. - adreso nžn, nes nežiūrėjau blush2.gif Nuo žiedo važiuojant link centro po dešine puse netoli stotelės. Patalpas dalinasi su kirpykla. Labai dvelkia sovietmečiu blink.gif Keistas pardavėjas - savininkas doh.gif
Ševčenkos - Vytenio g. sankryža - parduotuvė per 2 aukštus. Yra platus pasirinkimas, kainos įvairios.
Parduotuvėlė netoli Geltonojo Submarino - adreso vėl gi nžn, bet ten yra namukas, kurio 1-ame aukšte yra rankdarbiams skirtų prekių. Medžiagų ten nemačiau, tačiau yra patys gėriausi ir pigiausi pamušalai kostiumams ir pasijoniui tinkama medžiaga.
Parduotuvė netoli IRIS(važiuojant link Naujininkų) - ten visas komplektas eina. Gan didele audinių parduotuvė drinks_cheers.gif Ten radom lino MB kostiumui thumbup.gif
Sorry kad taip nekonkretu su tais adresais, bet neįsidemėjau kokios gatvės blush2.gif
Joa
QUOTE(jura_klp @ 2007 05 03, 07:47)
Seip mano drauge dabar irgi siuvasi suknute pas siuveja - dizainere Vilniuje. Jai tereikia tik pastoveti kai matuoja - viska siuveja nuperka pati. Zodziu, ji tebuvo tik viena karta, kai siuveja parode, kokios bus medziagos, aptare ir pasipaise modeliuka, pamatavo - viskas. Jau praejo beveik du menesiai, o ji dar nera buvusi - nublusciau, nes nesuvokiu, kaip taip galima. Mano siuveja yra paprasta, bet turi auksines rankas, pati siulo, kuria, modeliuoja, nes nemegsta standartu. Tai prisiule visokiu variantu, aptarem , kas kur ir  kaip - jau vel vaziuosiu pas ja. Isgyre mano nusipirkta medziaga. Maciau jos darbus - kokybe labai gera. Beje, mano drauge uz suknute ir visa kita mokes beveik 2000 lt.
Jei reikia, galiu surasyti parduotuviu adresus Siauliuse. Jos beveik visos yra issidesciusios bulvare, kai kurios tiesiog siek tiek issukus is bulvaro.
*

cia mano toks atvejis irgi, neturejau galimybes matuotis, buvau tik karta issirinkti medziaga ir issimatuoti save, modeli zinojau seniausiai, kai atejau kita karta po pusantro menesio suknele buvo pasiuta, reikejo tik trumpinti,o siaip idealiai tiko ir net grazesne nei as tikejausi wub.gif taip kad viskas priklauso nuo dizainerio/siuvejo, jeigu geras meistras, tai ir be primatavimu pasiuna. As mokesiu dar daugiau, bet nesigaliu, nes nuoma tokios dvigubai kainuotu unsure.gif
jura_klp
jo, teisybe sakai. Viskas priklauso nuo siuvejo/s. Simtu procentu pritariu, tik reikia ji/ja pazinoti bent jau is rekomendaciju, pamatyti kelias jau pasiutas suknutes - vis ramiau gali ta menesi laukti:)
Matai, pas mano siuveja mano brangiojo seima visada siuvasi, tai as sedziu dabar rami ir zinau, kad tikrai sauniai bus.
O kaina tai seip nesvarbu - juk cia viskas tai nepakartojamai progai. Seip as dziaugiuosi, kad mokesiu tikrai nedaug (galesiu skirti kitiems dalykeliams daugiau), bet jei butu daugiau, tai sirdies neskaudetu.
Joa
QUOTE(jura_klp @ 2007 05 03, 13:33)
jo, teisybe sakai. Viskas priklauso nuo siuvejo/s. Simtu procentu pritariu, tik reikia ji/ja pazinoti bent jau is rekomendaciju, pamatyti kelias jau pasiutas suknutes - vis ramiau gali ta menesi laukti:)
Matai, pas mano siuveja mano brangiojo seima visada siuvasi, tai as sedziu dabar rami ir zinau, kad tikrai sauniai bus.
O kaina tai seip nesvarbu - juk cia viskas tai nepakartojamai progai. Seip as dziaugiuosi, kad mokesiu tikrai nedaug (galesiu skirti kitiems dalykeliams daugiau), bet jei butu daugiau, tai sirdies neskaudetu.
*

as tai neturejau jokios pazistamos siuvejos, galima sakyti rizikavau, bet pasiseke ax.gif Na, istikruju tai brangiai man kainavo, juk vistiek tai TIK drabuzis, bet zinodama nuomos kainas, bent jau Vilniuj, nesigailiu kad siuvausi, aisku dar nuo modelio, medziagos kaina priklauso...
Aurarte
Joa, gal pasidalintum kontaktais siuvejos..i az.. 4u.gif Nes as irgi Vln ieskau,kas suknele pasiutu, tai kol kas sudetinga.. verysad.gif turiu viena siuveja, bet ji gali nesutikti siuti, nes daug darbu turi, ir gali nespeti.. doh.gif verysad.gif
Joa
QUOTE(Aurarte @ 2007 05 03, 19:21)
Joa, gal pasidalintum kontaktais siuvejos..i az.. 4u.gif  Nes as irgi Vln ieskau,kas suknele pasiutu, tai kol kas sudetinga..  verysad.gif  turiu viena siuveja,  bet ji gali nesutikti siuti, nes daug darbu turi, ir gali nespeti..  doh.gif  verysad.gif
*

Rasau i AZ 4u.gif
pantera83
[quote=jura_klp,2007 05 03, 08:47]
O siuveja tai turiu Telsiuose ir ji tikrai labai sauni, taip kad palengvejo - vienu vargu maziau.
Mano siuveja yra paprasta, bet turi auksines rankas, pati siulo, kuria, modeliuoja, nes nemegsta standartu. Tai prisiule visokiu variantu, aptarem , kas kur ir kaip - jau vel vaziuosiu pas ja. Isgyre mano nusipirkta medziaga. Maciau jos darbus - kokybe labai gera.

jau taip isgyrei savo siuveja, net noretusi pas ja siutis, bet toloka mirksiukas.gif bet, jei sugebetu pasiut tokia suknele, kokios as noriu, tai gal ir nuvaziuociau, nes mano siuveja nepasiuna tokios sukneles verysad.gif
Ingula
smile.gif))

Papildyta:
http://line.lubwi.net/png.php?cat=marriage...007&str=Iki vestuviu liko&font=Comic Sans MS.ttf&s=1&size=12&color=red
Ingula
smile.gif)) va pavyko galu gale
Fishi
Gal kas Kauno audinių parduotuvių sąrašiuką galėtų permesti? Ačiū didželiausias 4u.gif
Razina
QUOTE(Fishi @ 2007 05 11, 21:43)
Gal kas Kauno audinių parduotuvių sąrašiuką galėtų permesti? Ačiū didželiausias  4u.gif
*

Keliu temą į viršų ir prisidedu prie klausimo - gal kas nors pirkote audinį vestuvinei suknelei KAUNE?
Būsiu labai dėkinga! 4u.gif
divuke
Taip, ir man reiketu audiniu parduotuviu sarasiuko Kaune. As ieskau butent tiulio, net neisivaizduoju kur cia pradeti paieskas?
virvė
QUOTE(divuke @ 2008 02 06, 18:39)
Taip, ir man reiketu audiniu parduotuviu sarasiuko Kaune. As ieskau butent tiulio, net neisivaizduoju kur cia pradeti paieskas?
*

savanoriuose prie MARIO kieme giliai yra audinių parduotuvė, dar laisvės alėjoj kelios...
šiaip pati ten net nebuvus. tiesiog anyta, siuvėja, žadėjo į savanorius varyt audinį pirkt, tik kad gavos dar geriau - jos draugė siuvanti vien vestuvines sukneles suveiks man pigiau:D
WėWė
QUOTE(donna bona @ 2008 02 07, 23:02)
savanoriuose prie MARIO kieme giliai yra audinių parduotuvė, dar laisvės alėjoj kelios...
šiaip pati ten net nebuvus. tiesiog anyta, siuvėja, žadėjo į savanorius varyt audinį pirkt, tik kad gavos dar geriau - jos draugė siuvanti vien vestuvines sukneles suveiks man pigiau:D
*

Sveika, o gal galėtum pasidalinti kontaktais tos moters, kuri siuva vestuvines sukneles Kaune ir dar dėl medžiagų pasirūpina? Būčiau labai dėkinga.. 4u.gif
kristeulv
Sveikutes,

Gal zinote, kur Kaune galima nusipirkti kaulo spalvos neriniu vestuvines sukneles apaciai ir nuometui? Zinojau viena parduotuvele prie Redos, bet ten nebuvo tinkamu...
Prasau padekite smile.gif ax.gif
SandritaM
aga... man ir butu idomu, bet baltu smile.gif)) Vilniuje gal kas esat kur pirke?
Katinas79
QUOTE(SandritaM @ 2010 04 09, 16:25)
aga... man ir butu idomu, bet baltu smile.gif)) Vilniuje gal kas esat kur pirke?
*

pabandykite i Ibrahima nuvaziuoti! ten labai daug visko ir visokio... wink.gif
Dinulyte
QUOTE(kristeulv @ 2010 04 09, 16:23)
Sveikutes,

Gal zinote, kur Kaune galima nusipirkti kaulo spalvos neriniu vestuvines sukneles apaciai ir nuometui? Zinojau viena parduotuvele prie Redos, bet ten nebuvo tinkamu...
Prasau padekite smile.gif ax.gif
*

Sveiki,
Pabandykite paieskoti Kaune Šilko tekstileje Savanoriu pr.
kristeulv
QUOTE(Dinulyte @ 2010 04 10, 08:45)
Sveiki,
Pabandykite paieskoti Kaune Šilko tekstileje Savanoriu pr.
*

Aciu labai, bandysime ieskoti ir ten.
mmmune
Tokių dalykų gali būti buvusiame pasimatyme "kaividoj", taip pat žinau neblogą visokių kaspinėlių ir kitokių priedų parduotuvėlę netoli "Vilko kailių", prie pagrindinės gatvės ji. 4u.gif Taip pat nėrinių galima ieškoti sportinių šokių rūbų salonuose, pvz EM, kažkurioje gatvelėje, kuri kerta Laisvės alėją, nepamenu tiksliai, tik žinau, kad iš Kęstučio gatvės pusės ax.gif
kristeulv
QUOTE(mmmune @ 2010 04 11, 15:33)
Tokių dalykų gali būti buvusiame pasimatyme "kaividoj", taip pat žinau neblogą visokių kaspinėlių ir kitokių priedų parduotuvėlę netoli "Vilko kailių", prie pagrindinės gatvės ji.  4u.gif Taip pat nėrinių galima ieškoti sportinių šokių rūbų salonuose, pvz EM, kažkurioje gatvelėje, kuri kerta Laisvės alėją, nepamenu tiksliai, tik žinau, kad iš Kęstučio gatvės pusės  ax.gif
*

aciu labai
~saulyte~
Arba galima nunerti, pvz. kazka panasaus:

user posted image
paslaptis592
Sveikos mielosios, toje audiniu parduotuveje siandien lankiausi ir tenais tiulo nebuvo smile.gif as pati ieskau tiuloi bet labai minksto, tad jei kuri nors zinote parasykite man i az , labai jums aciu smile.gif o toj parduotuvej audiniu labai puikus ir pigus silkas smile.gif garantuoju smile.gif
Ledietė
Sveikos Merginos, mane domona linas. Gal žinot kur Kaune galima nusipirkti spalvoto lino? Konkrečiai domintu žydra arba mėlyna spalvos.
braske20.
QUOTE(Ledietė @ 2012 03 28, 12:06)
Sveikos Merginos, mane domona linas. Gal žinot kur Kaune galima nusipirkti spalvoto lino? Konkrečiai domintu žydra arba mėlyna spalvos.
*

zinau kur smile.gif Laisves alejoj, savivaldybes pusej. Pati parduotuvele yra netoli kavos parduotuves ten dar ant kampo kavine yra jei neklystu tai "presto". Nesenai ten buvau. Maciau kad yra visokiu atspalviu lino audiniu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.