Įkraunama...
Įkraunama...

Medžiagų parduotuvės

Taip, ir man reiketu audiniu parduotuviu sarasiuko Kaune. As ieskau butent tiulio, net neisivaizduoju kur cia pradeti paieskas?
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2008 02 06, 18:39)
Taip, ir man reiketu audiniu parduotuviu sarasiuko Kaune. As ieskau butent tiulio, net neisivaizduoju kur cia pradeti paieskas?


savanoriuose prie MARIO kieme giliai yra audinių parduotuvė, dar laisvės alėjoj kelios...
šiaip pati ten net nebuvus. tiesiog anyta, siuvėja, žadėjo į savanorius varyt audinį pirkt, tik kad gavos dar geriau - jos draugė siuvanti vien vestuvines sukneles suveiks man pigiau:D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donna bona: 07 vasario 2008 - 22:08
QUOTE(donna bona @ 2008 02 07, 23:02)
savanoriuose prie MARIO kieme giliai yra audinių parduotuvė, dar laisvės alėjoj kelios...
šiaip pati ten net nebuvus. tiesiog anyta, siuvėja, žadėjo į savanorius varyt audinį pirkt, tik kad gavos dar geriau - jos draugė siuvanti vien vestuvines sukneles suveiks man pigiau:D



Sveika, o gal galėtum pasidalinti kontaktais tos moters, kuri siuva vestuvines sukneles Kaune ir dar dėl medžiagų pasirūpina? Būčiau labai dėkinga.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gal zinote, kur Kaune galima nusipirkti kaulo spalvos neriniu vestuvines sukneles apaciai ir nuometui? Zinojau viena parduotuvele prie Redos, bet ten nebuvo tinkamu...
Prasau padekite smile.gif ax.gif
Atsakyti
aga... man ir butu idomu, bet baltu smile.gif)) Vilniuje gal kas esat kur pirke?
Atsakyti
QUOTE(SandritaM @ 2010 04 09, 16:25)
aga... man ir butu idomu, bet baltu smile.gif)) Vilniuje gal kas esat kur pirke?



pabandykite i Ibrahima nuvaziuoti! ten labai daug visko ir visokio... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeulv @ 2010 04 09, 16:23)
Sveikutes,

Gal zinote, kur Kaune galima nusipirkti kaulo spalvos neriniu vestuvines sukneles apaciai ir nuometui? Zinojau viena parduotuvele prie Redos, bet ten nebuvo tinkamu...
Prasau padekite smile.gif ax.gif




Sveiki,
Pabandykite paieskoti Kaune Šilko tekstileje Savanoriu pr.
Atsakyti
QUOTE(Dinulyte @ 2010 04 10, 08:45)
Sveiki,
Pabandykite paieskoti Kaune Šilko tekstileje Savanoriu pr.


Aciu labai, bandysime ieskoti ir ten.
Atsakyti
Tokių dalykų gali būti buvusiame pasimatyme "kaividoj", taip pat žinau neblogą visokių kaspinėlių ir kitokių priedų parduotuvėlę netoli "Vilko kailių", prie pagrindinės gatvės ji. 4u.gif Taip pat nėrinių galima ieškoti sportinių šokių rūbų salonuose, pvz EM, kažkurioje gatvelėje, kuri kerta Laisvės alėją, nepamenu tiksliai, tik žinau, kad iš Kęstučio gatvės pusės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 04 11, 15:33)
Tokių dalykų gali būti buvusiame pasimatyme "kaividoj", taip pat žinau neblogą visokių kaspinėlių ir kitokių priedų parduotuvėlę netoli "Vilko kailių", prie pagrindinės gatvės ji.  4u.gif Taip pat nėrinių galima ieškoti sportinių šokių rūbų salonuose, pvz EM, kažkurioje gatvelėje, kuri kerta Laisvės alėją, nepamenu tiksliai, tik žinau, kad iš Kęstučio gatvės pusės  ax.gif

aciu labai
Atsakyti
Arba galima nunerti, pvz. kazka panasaus:

user posted image
Atsakyti
Sveikos mielosios, toje audiniu parduotuveje siandien lankiausi ir tenais tiulo nebuvo smile.gif as pati ieskau tiuloi bet labai minksto, tad jei kuri nors zinote parasykite man i az , labai jums aciu smile.gif o toj parduotuvej audiniu labai puikus ir pigus silkas smile.gif garantuoju smile.gif
Atsakyti