Įkraunama...
Įkraunama...

Medžiagų parduotuvės

Radau labai grazu modeli sukneles.
Kadangi tekesiu antra karta, tai jis yra labai kuklus, bet kartu ir labai modernus.
Balta but nenoriu, bet tamsiu spalvu ta diena taip pat nenoreciau.
Kur Vilniuj yra medziagu parduotuves, kur didesnis pasirinkimas.
I gariunus ner laiko vaziuot. O dar but gerai, kad su masina eitu normaliai privaziuot.(cia irgi del laiko trukumo)
Gal Cup'e yra? O Akropoli yra ar man tik pasivaideno?
Help smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Giedrushka @ 2004 10 14, 10:23)
Radau labai grazu modeli sukneles.
Kadangi tekesiu antra karta, tai jis yra labai kuklus, bet kartu ir labai modernus.
Balta but nenoriu, bet tamsiu spalvu ta diena taip pat nenoreciau.
Kur Vilniuj yra medziagu parduotuves, kur didesnis pasirinkimas.
I gariunus ner laiko vaziuot. O dar but gerai, kad su masina eitu normaliai privaziuot.(cia irgi del laiko trukumo)
Gal Cup'e yra? O Akropoli yra ar man tik pasivaideno?
Help smile.gif

"Ibrahim", paskui dar nuo Kalvarijų g. (už turgaus yra rodyklė) tokia kur pigios pakankamai, tai gal ir nelabai rasi ką. Prie "Lietuvos" kino teatro "Auduva". Šiaip sunkus reikalas, jei ko nors ypatingo reikia, nes kai prisimenu, kaip aš sau ieškojau, tai doh.gif

Ir, beje, nei CUP'e, nei Akropoly, nei Europoj medžiagų nėra sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kava: 14 spalio 2004 - 11:03
tuose dideliuose prekybcentriuose medziagu tikrai vargu ar rasi wink.gif
siaip Ševčenkos g. yra keletas medziagu parduotuviu, ypac viena ten tokia per du aukstus, bent as ten ne karta medziagas esu pirkus, pasirinkimas nemazas. Ir kur Kava minejo, prie Lietuvos kino teatro man dar faina parduotuve, bet medziagos ten gan brangokos.
geru paiesku! smile.gif

---------

Zmona:)
Atsakyti
Dekui smile.gif
Bandysiu siandien palekt i pora vietu..
Nu gal ka ir rasiu idomaus g.gif
Jei kuri dar prisiminsit koki medziagu "taska"-butinai parasykit wink.gif
Atsakyti
Visokiu medziagu uz prieinama kaina yra dideleje parduotuveje H.Manto g. (prie Kalvariju turgaus). Bet kazko labai kruto gali ir nebuti....
Atsakyti
Nu gi tik ka grizau is sekmingu paiesku thumbup.gif
Ibrahime radau butent to ko ir norejau(net keista:)
Ir labai profesionali pardaveja buvo, kuri patare ir del spalvos ir del audinio.
Neipirsinejo bile ko.
Labai patiko faktura audinio ir spalva. Tokia lyg sampanas su auksu, lyg sidabras su gelsva. Nu nemoku pasakyt. Zodziu tikrai grazu, madinga ir ne kazkokios"kvarbatkes":)
Atsakyti
Na ir as apsilankiau "Ibrahim" centre. Tikrai yra is ko pasirinkti. Lapkricio pradzioje bus nauju audinuku siunta, tai dar karta nuvaziuosiu, nors preliminaru varianta jau esu numaciusi.
Atsakyti
QUOTE (liepaegle @ 2004 10 14, 12:32)
tuose dideliuose prekybcentriuose medziagu tikrai vargu ar rasi wink.gif
siaip Ševčenkos g. yra keletas medziagu parduotuviu, ypac viena ten tokia per du aukstus, bent as ten ne karta medziagas esu pirkus, pasirinkimas nemazas. Ir kur Kava minejo, prie Lietuvos kino teatro man dar faina parduotuve, bet medziagos ten gan brangokos.
geru paiesku! smile.gif

---------

Zmona:)

As savo suknelei ir pirkau ant taurakalnio toj per 2 aukstus, vadinamoj Zhydo krautuvej, ten tikrai idomesniu medzhiagu yra, be to pardaveja labai gerai patarineja - dar ir nuolaida 10 proc padare., o dvieju meziagu, kadangi i pabaiga rulonas buvo - tai po pusmetri daugiau dave. O Ibrahime man nepatinka, nes ten atskiros parduotuves - tai negali palyginti mezhiagu ir pan...
Papildyta @ [mergetime]1098275355[/mergetime]
QUOTE (liepaegle @ 2004 10 14, 12:32)
tuose dideliuose prekybcentriuose medziagu tikrai vargu ar rasi wink.gif
siaip Ševčenkos g. yra keletas medziagu parduotuviu, ypac viena ten tokia per du aukstus, bent as ten ne karta medziagas esu pirkus, pasirinkimas nemazas. Ir kur Kava minejo, prie Lietuvos kino teatro man dar faina parduotuve, bet medziagos ten gan brangokos.
geru paiesku! smile.gif

---------

Zmona:)

As savo suknelei ir pirkau ant taurakalnio toj per 2 aukstus, vadinamoj Zhydo krautuvej, ten tikrai idomesniu medzhiagu yra, be to pardaveja labai gerai patarineja - dar ir nuolaida 10 proc padare., o dvieju meziagu, kadangi i pabaiga rulonas buvo - tai po pusmetri daugiau dave. O Ibrahime man nepatinka, nes ten atskiros parduotuves - tai negali palyginti mezhiagu ir pan...
Atsakyti
O kur cia ant taurakalnio yra ta parduotuve medziagu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toja: 21 spalio 2004 - 10:57
QUOTE (toja @ 2004 10 21, 10:57)
O kur cia ant taurakalnio yra ta parduotuve medziagu?

Nezinau, kaip aishkiai paaishkint - nezhinau ten esanciu galtviu pavadinimu sad.gif
Ten toj pusej, kur vytenio gatves boulingas - tik ji priejus reikia sukti ne link konarskio gatves (i deshine), o i kaire. Praeiti viena "kvartala" ir ten ant kampo bus ta parduotuve. Nemoku nupasakoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0nora0: 21 spalio 2004 - 14:16
A tai as zinau ta parduotuve, bet kaip tu pasakojai, kad tau patiko, tai man priesingai, labai nepatiko aptarnavimas, gal as nenaudinga pirkeja pasirodziau, bet nei viena is dvieju pardaveju nei priejo nei paklause ar galetu kuo nors padet, nors mate, kad turiu medziagos gabaliuka ir ieskau panasios spalvos, sedejo ir snekejo su kazkokai tai mociute. o ir kainos man pasirode truputi brangesnes, nei kai kuriose ibrahimo parduotuveses. ten pavyzdziui atlasine medziaga 36lt, o as ibrahime nusipirkau 25lt. nezinau kaip kitu medziagu kainos, bet buten tokios medziagos kokios man reikejo, kainos buten ibrahime pigesnes.
Atsakyti
As irgi pirkau medziaga suknelei Ibrahime. Tikrai didelis pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti