Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės

QUOTE(lovely @ 2007 12 19, 23:26)
Turejau bute Fagor visa technika, siuo metu name. Kas liecia kaitlentes tai labai  thumbup.gif , o saldytuvai garsiai dirba, bet antrame aukste nesigirdi lotuliukas.gif

kaip tik man šaldytuvo ir nereikia lotuliukas.gif reik orkaitės elektrinės ir kaitlentės dujinės įmontuojamų.
Atsakyti
Galvoju pirkti dujine kaitlente GORENJE GCS 64 C
ir elektrine orkaite GORENJE B 9000 E.
Jusu manymu ar geras cia pasirinkimas? g.gif Gal ka galetumete patarti kas geriau, ar net parekomenduoti? rolleyes.gif
Aciu rolleyes.gif
Atsakyti
na, ir mes pamažu jau mąstome apie naują virtuvę... orkaitė bus atskirai nuo kaitlentės (abi elektrinės), tai taip suprantu, kad reikia žiūrėti nepriklausomas g.gif: jos bus integruojamos ir reik sidabrinės spalvos... ką patartumėte... kad kaina labai nesikandžiotų... mane labai žavi įleidžiamos rankenėlės, valdymas ne mechaninis...
Atsakyti
padekit geriau suprasti ir issirinkti orkaite blush2.gif Tarp tu naujovisku f-ju, kurios man atrodo nereikalingos visai pasimeciau. Gal kas parekomenduos ko labai reiktu ir ko visiskai nenaudojat?

gal kas susiduret ir galit pakomentuot:

rinktis kuo galingesne?
pirolize nereikalinga?
ar reikalingas ikisamas maisto termometras?
kokios programos labai svarbios?
ar uztenka temp. iki 240 (pas mane dabar 300)
kas ka darot su karstu oru (isvis nesuprantama f-ja arba as nieko apie ja nezinau)

ir lauksiu kitu pasisakymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2008 01 06, 14:16)
padekit geriau suprasti ir issirinkti orkaite  blush2.gif  Tarp tu naujovisku f-ju, kurios man atrodo nereikalingos visai pasimeciau. Gal kas parekomenduos ko labai reiktu ir ko visiskai nenaudojat?

gal kas susiduret ir galit pakomentuot:

rinktis kuo galingesne?
pirolize nereikalinga?
ar reikalingas ikisamas maisto termometras?
kokios programos labai svarbios?
ar uztenka temp. iki 240 (pas mane dabar 300)
kas ka darot su karstu oru (isvis nesuprantama f-ja arba as nieko apie ja nezinau)

ir lauksiu kitu pasisakymu smile.gif


Ko jums reikia, tik jus patys galite nuspresti.
Galingumas cia dideles itakos nevaidina.
Pirolize gerai, tai vienas is veiksmingiausiu valymo budu, minusai padideja orkaites kaina, valant atsiranda siek tiek nemalonus kvapas.
Ikisamas termometras reikalingas tada, jei jus gaminsite valgi ir stebesite produktu temperatura.
Temperaturos tikrai uztenka iki 240.
Jeigu orkaiteje vienoje 8 o kitoje 10 funkciju, tai mazas skirumas, nes dazniausia naudojama tik kelios funkcijos.
Bandysiu ivardinti orkaiciu privalumus:
Grilis
Ventiliatorius, maisantis ora viduje orkaites
Tenas aplink ventiliatoriu, tad kepama puciant karsta ora, o ne maisant
Laikrodis, galima uzprogramuoti orkaite:kada baigtu kepima, kada pradetu ir pan.
Bėgeliai
Ventiliatorius, kuris nupucia karsta ora nuo orlaites, tada maziau kaista baldai, maziau kaista ir orkaites isore
Pirolize, sudegina riebalus, lengviau valyti
Katalitines sieneles, sugeria riebalus, lengviau valyti
Priekines dureles is 2,3,4 stiklu, maziau kaista
Duru uzraktas, kad vaikai neatidarytu arba jei labai karstas oras orkaiteje, kad neapiplikintu ranku
Funkciju skaicius, aisku kuo daugiau, tuo geriau
Svarbiausia tai kaina ir kokybe
O gali buti ir papildomu nevisai reiksmingu privalumu:
ileidziamos rankeneles
sensorinis valdymas
ikisamas termometras
atlenkiamas virsutinis kaitinimo elementas
lengvai isimami priekiniai dureliu stiklai
ir t.t.
Sie privalumai vienam zmogui gali buti labai svarbus ir reiksmingi , kitam visai ne, cia kiekvienam individualiai.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2008 01 07, 00:40)
Ko jums reikia, tik jus patys galite nuspresti.
Galingumas cia dideles itakos nevaidina.
Pirolize gerai, tai vienas is veiksmingiausiu valymo budu, minusai padideja orkaites kaina, valant atsiranda siek tiek nemalonus kvapas.
Ikisamas termometras reikalingas tada, jei jus gaminsite valgi ir stebesite produktu temperatura.
Temperaturos tikrai uztenka iki 240.
Jeigu orkaiteje vienoje 8 o kitoje 10 funkciju, tai mazas skirumas, nes dazniausia naudojama tik kelios funkcijos.
Bandysiu ivardinti orkaiciu privalumus:
Grilis
Ventiliatorius, maisantis ora viduje orkaites
Tenas aplink ventiliatoriu, tad kepama puciant karsta ora, o ne maisant
Laikrodis, galima uzprogramuoti orkaite:kada baigtu kepima, kada pradetu ir pan.
Bėgeliai
Ventiliatorius, kuris nupucia karsta ora nuo orlaites, tada maziau kaista baldai, maziau kaista ir orkaites isore
Pirolize, sudegina riebalus, lengviau valyti
Katalitines sieneles,  sugeria riebalus, lengviau valyti
Priekines dureles is 2,3,4 stiklu, maziau kaista
Duru uzraktas, kad vaikai neatidarytu arba jei labai karstas oras orkaiteje, kad neapiplikintu ranku
Funkciju skaicius, aisku kuo daugiau, tuo geriau
Svarbiausia tai kaina ir kokybe
O gali buti ir papildomu nevisai reiksmingu privalumu:
ileidziamos rankeneles
sensorinis valdymas
ikisamas termometras
atlenkiamas virsutinis kaitinimo elementas
lengvai isimami priekiniai dureliu stiklai
ir t.t.
Sie privalumai vienam zmogui gali buti labai svarbus ir reiksmingi , kitam visai ne, cia kiekvienam individualiai.

labai išsamu, ačiū 4u.gif
bet turiu klausimą iš karto: užraktas, suprantama, gerai, bet jei aš norėsiu vidury gaminimo atidaryti ir pažiūrėti, kaip ten mano maistu sekasi? Ar nebus tip, kad kol nesueis laikas, negalėsiu atidaryt, arba turėsiu "numušti" laiką?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 01 07, 08:17)
labai išsamu, ačiū 4u.gif
bet turiu klausimą iš karto: užraktas, suprantama, gerai, bet jei aš norėsiu vidury gaminimo atidaryti ir pažiūrėti, kaip ten mano maistu sekasi? Ar nebus tip, kad kol nesueis laikas, negalėsiu atidaryt, arba turėsiu "numušti" laiką?


Cia reikia ziureti konkrecia orkaite.
Zinau, kad vienose orkaitese (garinese) neleisdavo atidaryti duru, kol orkaites viduje nesumazedavo pakankamai temperatura, kad neapiplikinti garais ranku, veido.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2008 01 07, 01:40)
Katalitines sieneles,  sugeria riebalus, lengviau valyti

O gali buti ir papildomu nevisai reiksmingu privalumu:
atlenkiamas virsutinis kaitinimo elementas
lengvai isimami priekiniai dureliu stiklai
ir t.t.
Sie privalumai vienam zmogui gali buti labai svarbus ir reiksmingi , kitam visai ne, cia kiekvienam individualiai.

iš esmės pritarčiau Žilvinui, tik keliuose punktuose nepritarčiau:
- katalitinės sienelės sugeria riebalus, ir tai yra gerai. tačiau laikui bėgant jos "prisigeria" tų riebalų, ir valymo efektyvumo nebelieka. o valyti tą šiurkštų paviršių.. neįsivaizduoju kaip smile.gif
- atlenkiamas grilio elementas labai patogu valant viršutinę orkaitės sienelę, kuri labai dažnai kapant apsitaško riebalais, o per grilį prieiti ją nuvalyti sudėtinga..
- išimami durelių stiklai labai patogus dalykas, nes laikui bėgant tie stiklai apsineša įvairiais nešvarumais (kuriuos atneša stiklus vėsinantis pro juos einantis oras), todėl jei stiklai neišimami - laikui bėgant atrodys tikrai ne kaip..

QUOTE(AŠA @ 2008 01 07, 09:17)
labai išsamu, ačiū 4u.gif
bet turiu klausimą iš karto: užraktas, suprantama, gerai, bet jei aš norėsiu vidury gaminimo atidaryti ir pažiūrėti, kaip ten mano maistu sekasi? Ar nebus tip, kad kol nesueis laikas, negalėsiu atidaryt, arba turėsiu "numušti" laiką?

mechaninis užraktas - tai toks liežuvėlis, kurį paspaudus durelės atsidaro/užsidaro, ir jis skirtas tik tam, kad vaikai nesugebėtų atsidaryti. bet kuriuo metu kepant suaugęs žmogus gali tas dureles atidaryti be didelių pastangų smile.gif dalyje modelių šis modelis blokuoja durelių atidarymą tik pirolizės veikimo metu, nes viduje tiesiog labai aukšta temperatūra, ir netyčia atidarę dureles galit apsidegint.
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 01 05, 21:22)
na, ir mes pamažu jau mąstome apie naują virtuvę... orkaitė bus atskirai nuo kaitlentės (abi elektrinės), tai taip suprantu, kad reikia žiūrėti nepriklausomas g.gif: jos bus integruojamos ir reik sidabrinės spalvos... ką patartumėte... kad kaina labai nesikandžiotų... mane labai žavi įleidžiamos rankenėlės, valdymas ne mechaninis...

Mes pirkom tiek kaitlentę tiek korkaitę čekų firmos MORA. Kainos nesikandžioja. Nuolaidas dar padarė. Abi jos nepriklausomos. Orkaitė su įleidžiamomis rankenėlimis, turi 8 funkcijas, viena iš jų išsivalymo. Esu tikrai labai patenkinta, nes dėl to, kad tai ne bosch ar ne kita garsi firma, sumokėjau gerokai pigiau, o rezultatas thumbup.gif thumbup.gif


apie gaminius yra www.mora.cz , o parduotuvė, kurioje pirkom yra Kaune, Kovo 11-osios g. (buvęs Skorpiono takas), tikslaus numerio nežinau.
Atsakyti
Sveiki,
o gal kas susidure, mate pardavime mazutes orkaites, uzimancias mazdaug puse standartines orkaites aukscio. Namu temoje, virtuves rodancios mamos keleta tokiu rode, bet ju kainos virs 3000 Lt. - jos atlieka ir mokrobanges funkcijas. Man mikrobanges funkciju kaip ir nereiktu, tiesiog orkaite kad butu. Ir ne kazkokia ypatinga, fur fur.
Sakau gal kas mate kazka panasaus, bet pigesnio 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2007 12 19, 20:07)
Skaičiau skaičiau ....
O jei rinktis iš Elektrolux ir Fagor g.gif  kuri iš jų normalesnė unsure.gif

AEG thumbup.gif


QUOTE(Tadukas_as @ 2007 12 19, 22:44)
Galvoju pirkti dujine kaitlente GORENJE GCS 64 C
ir elektrine orkaite GORENJE B 9000 E.
Jusu manymu ar geras cia pasirinkimas? g.gif  Gal ka galetumete patarti kas geriau, ar net parekomenduoti? rolleyes.gif
                                                                                          Aciu rolleyes.gif

patare turbut Topocentre? g.gif geriau yra AEG mirksiukas.gif

QUOTE(1000inis @ 2008 01 06, 14:16)
padekit geriau suprasti ir issirinkti orkaite  blush2.gif  Tarp tu naujovisku f-ju, kurios man atrodo nereikalingos visai pasimeciau. Gal kas parekomenduos ko labai reiktu ir ko visiskai nenaudojat?

gal kas susiduret ir galit pakomentuot:

rinktis kuo galingesne?
pirolize nereikalinga?
ar reikalingas ikisamas maisto termometras?
kokios programos labai svarbios?
ar uztenka temp. iki 240 (pas mane dabar 300)
kas ka darot su karstu oru (isvis nesuprantama f-ja arba as nieko apie ja nezinau)

ir lauksiu kitu pasisakymu smile.gif

galingumas visu panasus
pirolize TIKRAI nereikalinga
as pvz termometru nesinaudoju, nors labai pradedanciai seimininkei jis gal ir pravers
240 temperaturos tikrai nepakaks
karstas oras suprantamas kaip ventiliatoriaius buvimas orkaiteje, jis leidzia kepti keliose skardose iskart (viename mesa, o kitame bulves ar dar ka)

Papildyta:
QUOTE(Tarena @ 2008 01 10, 16:31)
Sveiki,
o gal kas susidure, mate pardavime mazutes orkaites, uzimancias mazdaug puse standartines orkaites aukscio. Namu temoje, virtuves rodancios mamos keleta tokiu rode, bet ju kainos virs 3000 Lt. - jos atlieka ir mokrobanges funkcijas. Man mikrobanges funkciju kaip ir nereiktu, tiesiog orkaite kad butu. Ir ne kazkokia ypatinga, fur fur.
Sakau gal kas mate kazka panasaus, bet pigesnio  4u.gif

yra tokia, tik ji uzima puse plocio
http://www.ardo.lt/l...c...=1&item=352
jei reikes geresnes kainos, kreipkites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Komandosas @ 2008 01 11, 09:06)

pirolize TIKRAI nereikalinga
as pvz termometru nesinaudoju, nors labai pradedanciai seimininkei jis gal ir pravers
240 temperaturos tikrai nepakaks
karstas oras suprantamas kaip ventiliatoriaius buvimas orkaiteje, jis leidzia kepti keliose skardose iskart (viename mesa, o kitame bulves ar dar ka)



o kuriose savarankiškose AEG elektrinėse orkaitėse šita funkciaj yra?
Atsakyti