Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės

Geras klausimas. g.gif Kiek kaitviečių čiupinėjau, visos jos vienodos ir dulkės gula atsakančiai. verysad.gif Prekybos centrai gudrūs: aviteloje kaitvietės įmontuotos horizontaliai, tai dulkių - doh.gif , o topo centre - nuolaidžiai, dulkių nėra. Gudruoliai... cool.gif
O va orkaitės, tai daugiausiai nusičiupinėjamos AEG ir Whirpool pasirodė. Gal tik 8 AEG klasė ne. Jos paviršius toks horizontaliai šlifuotas, šviesaus metalo. O kitų - apvaliai, smulkiai ar kaip čia išsireikšti... g.gif Dar Gorenje B 7455 E ir B 7570 E labai patrauklios. Vėl tas pats šlifavimas pritaikytas. Aplamai toks įspūdis susidarė, kad Gorenje mažiau nusičiupinėja nei AEG. g.gif Kitų orkaičių išvaizdos nepakomentuosiu, nes tiesiog jos nedomino..... blush2.gif
Visi konsultantai kažkodėl pasakoja, kaip nepatogu, jei visas orkaitės paviršius stiklinis. Jau atseit labai visi pirštai ir piršteliai, lašai ir lašeliai matosi.
Aš tai manau, kad niekur mes nedingsim, vistiek reikės valyti valyti ir dar kartą valyti. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rusmenė @ 2007 11 08, 09:56)
Geras klausimas.  g.gif  Kiek kaitviečių čiupinėjau, visos jos vienodos ir dulkės gula atsakančiai.  verysad.gif Prekybos centrai gudrūs: aviteloje kaitvietės įmontuotos horizontaliai, tai dulkių -  doh.gif , o topo centre - nuolaidžiai, dulkių nėra. Gudruoliai...  cool.gif 
O va orkaitės, tai daugiausiai nusičiupinėjamos AEG ir Whirpool pasirodė. Gal tik 8 AEG klasė ne. Jos paviršius toks horizontaliai šlifuotas, šviesaus metalo. O kitų - apvaliai, smulkiai ar kaip čia išsireikšti...  g.gif  Dar Gorenje B 7455 E ir B 7570 E labai patrauklios. Vėl tas pats šlifavimas pritaikytas. Aplamai toks įspūdis susidarė, kad Gorenje mažiau nusičiupinėja nei AEG.  g.gif Kitų orkaičių išvaizdos nepakomentuosiu, nes tiesiog jos nedomino.....  blush2.gif
Visi konsultantai kažkodėl pasakoja, kaip nepatogu, jei visas orkaitės paviršius stiklinis. Jau atseit labai visi pirštai ir piršteliai, lašai ir lašeliai matosi.
Aš tai manau, kad niekur mes nedingsim, vistiek reikės valyti valyti ir dar kartą valyti.  tongue.gif



pas mane tai mikrobange taip horizontaliai slifuota, kaip kad sakei, tai valosi labai sunkiai. net nezinau, pasimetus esu baisiai. o firma kokia geresne?
Atsakyti
Kaip ir rašiau aukščiau, žiūrėk, kas tau bus reikalinga orkaitėje. Jei savo mamai pirkčiau orkaitę, tai imčiau, kad viskas būtų elementaru, paprasta ir tik būtiniausios funkcijos. Vistiek nenaudotų. O sau galima pasigalvoti ir daugiau. mirksiukas.gif
Firmos? ne Beko, ne Ardo (nuo žodžio ardo) biggrin.gif
Aš pati pasirinkau Gorenje orkaitę. Ilgai laksčiau po prekybos centrą tai vieną, tai kitą čiupinėdama ir niurkydama. fool.gif
Ir galiu pasakyti kodėl pasirinkau ją:
1. garantija 3 metai. (elektromarkte duoda 2 - o už papildomą 1 primokėk). AEG-2.
2. Aqua clean, o ne pirolizė
3. 4 kaitinimo elementai (tenai), vienas aplink ventiliatorių, AEG - 3
4. šlifuotas neteplus paviršius, AEG taip nesiteplioja (mano akimis) tik 8 klasė
5. 2 negilios ir 1 gili skarda
6. eco emalis
7. už mažesnius pinigus nei AEG gauni daugiau kepimo programų
7. už mažesnius pinigus nei AEG gauni teleskopinius bėgelius
8. mano nuomone pažangesnis dizainas. Man asmeniškai AEG ar tai būtų 5 ar 8 klasė šiek tiek trenkia kaimu. dry.gif Prašau man atleisti, kam AEG labiau patinka 4u.gif
Tiek. blush2.gif
Atsakyti
o koks tiksliai modelis, paziureciau internete. na ir galvos skausmas doh.gif .
Atsakyti
Gorenje B 7455 E arba B 7570 E.
Pastarąjį ruošiuosi įsigyti. rolleyes.gif
Atsakyti
na neblogai atrodo, o mes nusiziurejom AEG. sakei trenkia kaimu, o man ji kaip tik neblogos isvaizdos pasirode.
kazi kaip tos stiklines kaitvietes, neduzta, neskyla? kokia tu rinkais kaitviete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orlando: 09 lapkričio 2007 - 20:20
Pas mane bute tik elektra, tai pasirinkimas aiškus.
Kiek skaičiau forume, tai visko būna su tom kaitlentėm. Kažkam, nepamenu, po keleto metų sutrūkinėjo. doh.gif
Mano draugė turi Electrolux (neklausk modelio) dujinė kaitvietę su stiklokeramikos pagrindu ir šone esančiais jungtukais, šžiziaus grotelėm, be jokių metalo rėmelių.
Viskas normaliai, tik nusipirkus turėjo pasikeisti žiklerius, nes netiko ir turi atidžiau pavalyti paviršių - ne tokia šluoste pavalei ir lieka driūžės. Blizgina ir blizgina.... huh.gif
Bet aplamai manau normalus daiktas stiklokeramikinė kaitvietė, jei perkamas ne pigiausias variantas ir normali priežiūra bei eksploatacija.
P.s. išsirinkau AEG/Electrolux 66301 KMN (su mintimi į ateity mirksiukas.gif ) Tikiuosi, kad viskas bus ok. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rusmenė @ 2007 11 09, 15:08)
Gorenje B 7455 E arba B 7570 E.
Pastarąjį ruošiuosi įsigyti.  rolleyes.gif

o gal gali pasakyt kuo skiriasi sie modeliai?nes kiek ziurejau internete tai vienintelis skirtumas kuri pastebejau yra kaina blush2.gif
ir dar gal gali parasyt koki kaitlentes modeli isirinkai g.gif
Atsakyti
Ach mamos, kokios jūs nepastabios... unsure.gif Juk viską 'ot dušy' parašiau. Na, tiek to. Iščiupinėjau abi orkaites. 7455 nuo 7570 skiriasi tik 2 dalykais - 7570 turi teleskopinius bėgelius ir įspaudžiamas reguliavimo rankenėles, o 7455 bėgeliai paprasti ir rankenėlės iškilios. Na, ir kainos skiriasi. biggrin.gif Visa kita - identiška.
O apie kaitlentę - trupučiuką aukščiau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rusmenė @ 2007 11 20, 16:17)
Ach mamos, kokios jūs nepastabios...  unsure.gif Juk viską 'ot dušy' parašiau. Na, tiek to. Iščiupinėjau abi orkaites. 7455 nuo 7570 skiriasi tik 2 dalykais - 7570 turi teleskopinius bėgelius ir įspaudžiamas reguliavimo rankenėles, o 7455 bėgeliai paprasti ir rankenėlės iškilios. Na, ir kainos skiriasi.  biggrin.gif Visa kita - identiška.
O apie kaitlentę - trupučiuką aukščiau.  4u.gif


O mano manymu geriau rinktis AEG B5741 už 1600 Lt
Kuri turi pirolizę thumbup.gif
Ir už 300 Lt galima nusipirkti tokius bėgelius... 3 lygių, pilnai ištraukiamus...
Tai pagalvokit smile.gif
Atsakyti
O ka galit pasakyt apieAEG ELECTROLUX 61200 MMN kaitlente ,ir ELECTROLUX EOB 31000X kaitlente g.gif nelabai ka nusimanau,tai kolkas rinkaus pagal dizaina blush2.gif Tik nesijuokit rolleyes.gif o ka manot del Zanussi ZC6685 kaitlentes-grazi ji man,tik kazko labai jau pigi...Kas del tepimosi tai kiek ciupinejau ,maziausiai tepasi BEKO,bent jau man taip pasirode.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 20, 15:38)
O mano manymu geriau rinktis AEG B5741 už 1600 Lt
Kuri turi pirolizę  thumbup.gif

Kiek prisiskaičiau čia apie pirolizę - tai vien neigiami atsiliepimai g.gif. Sau nusprendžiau, kad nenoriu pirolizės, noriu kitokio valymo funkcijos (kažkaip su vandeniu, atrodo).
Atsakyti