Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės

QUOTE(ina' @ 2006 11 21, 22:59)
Aciu uz nuorodas.Tik pasirinkimas labai jau skurdus. verysad.gif
Orkaite kaip ir tiktu,tik kaitlente nelabai man grazi.O kaip suprantu cia komplektas blush2.gif
Ziuriu i 60cm plocio orkaites ir seile varvinu  verysad.gif


As asmeniskai nesirinkciau 50 cm.
Nes standartas yra 60 cm. Jei kas blogai su orkaite, gali pakeisti i kita.
O kita 50 cm bus sunku surasti.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 22, 00:39)
As asmeniskai nesirinkciau 50 cm.
Nes standartas yra 60 cm. Jei kas blogai su orkaite, gali pakeisti i kita.
O kita 50 cm bus sunku surasti.


Man 60cm niekaip netelpa.Kazkada pirkome dujine 50cm ir veliau dareme virtuves komplekta.Tai dabar man nei vienos spinteles neina pastumti,nes nera vietos.Virtuves komplektas darytas pries kelis metus.Taip kad keisti jo dar nenoriu.
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ina' @ 2006 11 22, 11:04)
Man 60cm niekaip netelpa.Kazkada pirkome dujine 50cm ir veliau dareme virtuves komplekta.Tai dabar man nei vienos spinteles neina pastumti,nes nera vietos.Virtuves komplektas darytas pries kelis metus.Taip kad keisti jo dar nenoriu.
schmoll.gif


Tai statyti stacionare, neintegruojama ir pinigu sutaupysite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 22, 20:22)
Tai statyti stacionare, neintegruojama ir pinigu sutaupysite smile.gif


Greiciausiai taip ir teks daryti rolleyes.gif
Atsakyti
na ka zinau, imontujama 50 cm lb retai buna, o tai 50 cm stacionarine tikrai yra ir normaliom kaino. is tikrujudel buitines technikos galit rasyt man i meila aelz@bamba.lt kuom galesiu patarsiu, nes dirbu su tuo dalyku. butu dar malonu jei i e-maila parasytumet kur galima padaryti nagucius priauginamus nebrangiai. aciu mamytes:)
Atsakyti
QUOTE(pipima @ 2006 11 21, 23:35)
O kas dėl spintelių valymo,tai man rodos,kad ir ant elektros verdant tų nuosėdų prisikaupia irnesakyk.gif



Iš savo patirties galiu pasakyti, kad tikrai ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iride: 24 lapkričio 2006 - 23:04
Įsigijau elektrinę Gorenje viryklę ir mokėjau ne per daugiausiai, labai patenkinta esu thumbup.gif , o keramikinis viršus labai gerai valosi su specialiu valikliu, kaip nauja atrodo.
Atsakyti
Gal kas turite tokią kaitlentę. Domina kas geriau atiklo keramika ar stiklo plokštė? Kas mažiau braižosi, skilinėja, geriau valosi...
Atsakyti
QUOTE(drucke @ 2006 12 15, 12:20)
Gal kas turite tokią kaitlentę. Domina kas geriau atiklo keramika ar stiklo plokštė? Kas mažiau braižosi, skilinėja, geriau valosi...

Pas mane yra "Baumatik" Stiklo plokštė.Turiu jau metus-kol kas nieko neatsitiko.Atrodo gražiai ,bet ...Kadangi jungikliai duju įtaisyti ant pačios kaitlentės valant ar verdant jie apsitaško,Nuvalyti šiek tiek problematiška.Kartais patenka drėgmės -tada jie spragsi schmoll.gif
Atsakyti
Mamytės, pasakykit man ar aplamai būna dujinių įmontuojamų orkaičių? Paviršiai tikrai yra ir pasirinkimas didelis, bet mes negalim statyt elektrinės mums tinka tik dujinė, o taip nesinori atskiros, norėčiau įmontuojamos. 4u.gif
Klausėm elektromarkte, tai pasakė kad tokių nebūna blink.gif verysad.gif
Atsakyti


As irgi noreciau imontuojamos dujines orkaites ,bet nemaciau tokios pirkti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2006 12 28, 11:59)
Mamytės, pasakykit man ar aplamai būna dujinių įmontuojamų orkaičių? Paviršiai tikrai yra ir pasirinkimas didelis, bet mes negalim statyt elektrinės mums tinka tik dujinė, o taip nesinori atskiros, norėčiau  įmontuojamos.  4u.gif 
Klausėm elektromarkte, tai pasakė kad tokių nebūna  blink.gif  verysad.gif

Girdejau, kad nebuna. Bet buna gana graziu neimontuojamu, nebutinai tas beveik tarybinis variantas.
Atsakyti