Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės

QUOTE(olgunia @ 2006 03 02, 15:11)
Labutis mamos, negaliu sau leisti brangi elektrine virykle. Ka jus manot apie Indesit, Hansa ar Mastercook firmas?

keli draugai turi Hansa, jokių nusiskundimų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 03 03, 08:47)
keli draugai turi Hansa, jokių nusiskundimų  thumbup.gif

Mano tevai turi Hansa tik keramikiniu pavirsiu tai jie labai patenkinti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia @ 2006 03 02, 15:11)
Labutis mamos, negaliu sau leisti brangi elektrine virykle. Ka jus manot apie Indesit, Hansa ar Mastercook firmas?


Kiek zinau visos pagamintos Lenkijoje ir mazdaug vienodo lygio.
Manau geriau uz turkiskas, kinietiskas prasciau uz vokiskas, italiskas
Atsakyti
Kaip gaila, kad nė vienas žmogutis neparašė apie dujinę viryklę INDESIT K1G21(W)/R verysad.gif Gal kas gali pasakyti ar ten yra Multi Zone ar nėra unsure.gif Per google ieškojau info, bet taip ir likau nesupratus - vienur rašo, kad yra, kitur iš vis nieko nerašo blink.gif Tai kaip ten yra iš tikrųjų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilė: 10 kovo 2006 - 16:35
QUOTE(Meilė @ 2006 03 10, 16:35)
Kaip gaila, kad nė vienas žmogutis neparašė apie dujinę viryklę INDESIT K1G21(W)/R verysad.gif  Gal kas gali pasakyti ar ten yra Multi Zone ar nėra unsure.gif Per google ieškojau info, bet taip ir likau nesupratus - vienur rašo, kad yra, kitur iš vis nieko nerašo blink.gif  Tai kaip ten yra iš tikrųjų?


o kas ta MULTI ZONE, ka ji daro g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia @ 2006 03 02, 15:11)
Labutis mamos, negaliu sau leisti brangi elektrine virykle. Ka jus manot apie Indesit, Hansa ar Mastercook firmas?

Mes turime Indesit dujinę viryklę, tai labai patenkinti thumbup.gif. Pirkome pačią paprasčiausią su dujine orkaite, be jokių grilių ar kitokių privalumų, mane tenkina ir tokia blush2.gif . Kažkaip ir gaminasi gerai, ir orkaitėje viskas gerai iškepa, nes senoje patiekalų viršus degė, apačia nekepė doh.gif
Atsakyti
Na man Indesit pasirodė kažkokia nermta, iš pažiūros kaip kiniečių gamybos tongue.gif
Bet mes renkamės dabar tarp Bosch ir Hansa g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skriste: 28 kovo 2006 - 08:06
QUOTE(skriste @ 2006 03 28, 08:05)
Bet mes renkamės dabar tarp Bosch ir Hansa  g.gif

kokia ju kaina, nes mum irgi reikia naujos ax.gif o izeminimas reikalingas g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 03 28, 15:16)
kokia ju kaina, nes mum irgi reikia naujos  ax.gif  o izeminimas reikalingas  g.gif

Hansa 1849 Lt, Bosch 1649 Lt, bet dabar akcija 1499 Lt. Bet Hansa keramikinis paviršius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vytule @ 2006 03 10, 21:13)
Mes turime Indesit dujinę viryklę, tai labai patenkinti  thumbup.gif. Pirkome pačią paprasčiausią su dujine orkaite, be jokių grilių ar kitokių privalumų, mane tenkina ir tokia  blush2.gif . Kažkaip ir gaminasi gerai, ir orkaitėje viskas gerai iškepa, nes senoje patiekalų viršus degė, apačia nekepė doh.gif

Va va, ir mes nusipirkom Indesit paprastą dujinę viryklę su dujine orkaite. Be to, dar yra iešmas, kuris sukasi ir yra grilius. Kol kas esu labai patenkinta biggrin.gif Jau išbandžiau orkaitę, kepdama kulšeles ir kugelį. Ir tas ir tas gavosi super bigsmile.gif Tiesiog greita, paprasta ir pigu (dujos gi pigiau nei elektra tongue.gif )
Aš nenorėjau elektrinės orkaitės, nes turim mikrobangę su grilium tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 03 28, 17:16)
kokia ju kaina, nes mum irgi reikia naujos  ax.gif  o izeminimas reikalingas  g.gif


Izeminimas elektrinems pagal nauja tvarka butinai reikalingas. Pries tai turejau dujine Hansa, dabar turiu elektrine integruota ir kaitlente, ir orkaite Electrolux. Net nera kaip palyginti. Turiu puodus, kuriais verdant reikia labai mazos kaitros, tai verdant dujine visada per krastus begdavo, puodai apsiburbuliave. Dabar gi ant dvejeto uzvirus palieku - nei burbuliuoja, nei sokineja, ir taupiau. O elektra, turint dvieju tarifu skaitikli ne taip jau brangiai ir gaunasi blink.gif O orkaite tai is vis i dujine nekeisciau - ir temperatura, ir kepimo lygi gali reguliuoti. Tiesiog miela ir malonu gaminti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iride: 31 kovo 2006 - 23:40
...ech, skaičiau skaičiau bet konkrečiai tai ir neradau niekur parašyta kiek maždaug jūs brangiau mokat už elektrą pajungus elektrinę viryklę (orkaitę ir viršų)? O tai mes norėtume pirkti ir nuo dujų pereiti prie elektros, bet bijom kad bus žymiai brangiau... Prašau, paneikit kas nors, nes jau taip norisi tos elektrinės viryklės blush2.gif 4u.gif
Atsakyti