Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės

O gal kas turit ARDO elektrine orkaitė. As jau turiu dugiau kaip metus ir dar nemoku pilnai naudotis nesuprantu tu nustatymu kaip ja uzprogramuot, kaip ja nustatyt kad jinai pati isijungtu ir po kepimo atsijungtu. Gasl atsiras protingesniu uz mane kurie man patars kaip ja naudotis, isanksto aciu



Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2005 02 02, 23:28)
O gal kas turit ARDO elektrine orkaitė. As jau turiu dugiau kaip metus ir dar nemoku pilnai naudotis nesuprantu tu nustatymu kaip ja uzprogramuot, kaip ja nustatyt kad jinai pati isijungtu ir po kepimo atsijungtu. Gasl atsiras protingesniu uz mane kurie man patars kaip ja naudotis, isanksto aciu


Koks tikslus modelis?
Atsakyti
MODELIS - FPL 00 EF X
Atsakyti
O kokio galingumo jai reikia?Kur pasidomėti, ar taip neatsitiks(nors namui tik 10i metai, bet kas žino g.gif )?
Atsakyti
Mums truputuka kitaip aiskino......... ne itapmos truksta, o laidai per silpni. Musu namui 30 metu....... tai va, nuo skydynes elektrikas atvede atskira laida butent orkaitei, galingesni, saugikli irgi atskira istate orkaitei, tai viskas normaliai... siaip nelabai nutuokiu as tuose reikaluose, bet irgi girdejusi buvau apie problemas su orkaitemis tai kai dareme remontus ir atevede prie to paties mums ta laida, bei rozete padare orkaitei...... na nekilo jokiu problemu.....
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2005 02 03, 00:55)
MODELIS  -  FPL 00 EF X


Interneta nerandu didesnes nuotraukos orkaites, nematyti valdymo mygtuku.
Yra 5 mygtukai, is kuriu 2 paskutiniai "+" "-", nezinau kokie pirmi 3.
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 02 03, 11:13)
Mums truputuka kitaip aiskino......... ne itapmos truksta, o laidai per silpni. Musu namui 30 metu....... tai va, nuo skydynes elektrikas atvede atskira laida butent orkaitei, galingesni, saugikli irgi atskira istate orkaitei, tai viskas normaliai... siaip nelabai nutuokiu as tuose reikaluose, bet irgi girdejusi buvau apie problemas su orkaitemis tai kai dareme remontus ir atevede prie to paties mums ta laida, bei rozete padare orkaitei...... na nekilo jokiu problemu.....

tikrai taip, ir mums isvedziojo visai naujus laidus ir sudejo galingesnius saugiklius. beje, del elektros, jei yra elektrine orkaite ir virsus elektrinis, tada ir elektra pigesne thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2005 02 03, 11:32)
Interneta nerandu didesnes nuotraukos orkaites, nematyti valdymo mygtuku.
Yra 5 mygtukai, is kuriu 2 paskutiniai "+" "-", nezinau kokie pirmi 3.

o ka galvojat apie Bosh orkaites? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(huricane @ 2005 02 03, 14:49)
o ka galvojat apie Bosh orkaites? ax.gif



pas mane bosch vyrykle (neimontuojama)........ bet maciau kur yra orkaites irgi tos pacios funkcijos.......... taigi as nekeisciau ax.gif ax.gif ax.gif ........ super thumbup.gif thumbup.gif .........
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2005 02 03, 10:32)
Interneta nerandu didesnes nuotraukos orkaites, nematyti valdymo mygtuku.
Yra 5 mygtukai, is kuriu 2 paskutiniai "+" "-", nezinau kokie pirmi 3.

taip yra penki mygtukai
1, skambutis
2, garuojantis puodas
3, nubrauktas puodas
4 ir 5 , - ir +
O tai ka? bandysit speti kaip naudotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(huricane @ 2005 02 03, 14:49)
o ka galvojat apie Bosh orkaites? ax.gif


Bosh firma yra gerai zinoma ir produkcija yra tikrai gera, jeigu vokietijoje gaminta. Taciau paskutiniu metu, gaminama daug prekiu ne vokietijoje su zymiai blogesne kokybe. Apie kokybe pasako kaina.
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2005 02 03, 15:34)
taip yra penki mygtukai
1, skambutis
2, garuojantis puodas
3, nubrauktas puodas
4 ir 5 , - ir +
O tai ka?  bandysit speti kaip naudotis smile.gif


1. Paspaudus "skambuti" ir su mygtukais "+", "-" nustacius laiko tarpa, po nustatyto laiko tarpo isijungs garsinis skambutis.

2. Paspaudus "garuojanti puoda" ir su mygtukais "+", "-" nustacius laiko tarpa, orkaite dirbs nustatyta laika, o po to issijungs orkaite ir pasigirs garsinis skambutis.

3. Paspaudus "nubraukta puoda" ir su mygtukais "+", "-" nustacius laika, orkaite dirbs iki nustatyto laiko, o po to issijungs orkaite ir pasigirs garsinis skambutis.

4. Programuosim, kad pati orkaite isijungtu, o paskui issijungtu.
4.1. Paspausti "garuojanti puoda" ir su mygtukais "+", "-" nustatyti laiko tarpa
4.2. Paspausti "nubraukta puoda" ir su mygtukais "+", "-" nustatyti laika, kada orkaite turi issijungti.

1 variantas - orkaite dirba visa laika, nustatome tik skambuti
2 variantas - orkaite dirba nustatyta laiko tarpa
3 variantas - orkaite dirba iki nustatyto laiko
4 variantas - orkaite dirba nustatyta laiko tarpa iki nustayto laiko, pvz.
dabar yra 14:15, mesa keps 2val., o mums jos reikia 18 val.
Ijungiame norima orkaites kepimo funkcija,
nustatome laiko tarpa 2:00
nustatome laika iki kada keps orkaite 18:00
ir viskas
16 val pati isijungs orkaite, keps 2 val. ir 18 val. issijungs.
Sekmes kepant, is jusu skanus pyragas biggrin.gif
Atsakyti