Įkraunama...
Įkraunama...

Mano rūbų spinta :)

Sveikos. Pagalvojau,kad gal visai idomu butu suzinoti kokiu rubu, kokiu modeliu, spalvu butu galima rasti jusu spintose. Kas daugiau vietos uzima: kelnes, sijonai, marskineliai, golfai, apatiniai, batai, rankines...kiek ko turite ir kam jauciate silpnybe? Kokias spalvas megstate? Gal kas zinote, kaip tinkamai susikomplektuoti garderoba, kad su nedaug rubu butu galima atrodyti vis kitaip ir graziai? tongue.gif
Atsakyti
4u.gif Man teko garbė pirmai atsakyti į temelę... tongue.gif
Mano spyntoje daugybė kelnių, kad net kartais nežinau ką turiu... blush2.gif Dar daugybė bliuskučių, maikučių... Nors pedantė nesu, visos bliuskutės ir megztukai sudėti lentynuose pagal spalvas blush-anim-cl.gif Nežinau kodėl, bet niekaip nepavyksta susitvarkyt kitaip - įpratau ir tiek.. doh.gif
Didžiausią silpnybę jaučiu apatiniams drabužėliams.. ax.gif blush2.gif Negaliu ramiai praeit pro tokią parduotuvę.. Būdama Anglijoj daug parsivežiau, vyras pridovanojo.. du dideli stalčiai lūžta blush2.gif bet negaliu nenusipirkus ko nors naujo.... doh.gif Bet blogiausia tai, kad po nestuke.gif krūtys padidėjo, tai netelpu į kaikuriuos superinius naujutėlaičius apatinius doh.gif doh.gif Tad vis norisi dar ir dar... Ligonė aš ant šito... 4u.gif
Turiu nemažai rankinių, bet man visad negana.. Batų irgi visada nebūna per daug...
O alpstu aš nuo tamsiai violetinės spalvos... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.N.A.S: 11 lapkričio 2006 - 12:19
Aš daug rūbų neturiu, dominuoja juoda-balta, tad suderinti juos neiškyla problemų. Tik kartais polėkio pagauta nusiperku kokį man visai nebūdingą daiktą, labai gražus jis man ir įdomus parduotuvėj atrodo, o namo parsinešu ir žiūriu, kaip čia jį prie likusio garderobo priderint... Taip ir lieka vos keliskart užsidėtas...
Nemoku kažkaip priderint, kad gražiai atrodytų. O ir taip būna, kad kokį vieną derinį įsikandu ir nešioju dienų dienom, tik kokį aksesuarą pakeičiu.
O va kam neatsispiriu - tai batams. Perku tik man itin patinkančius ir laiko jų paieškoms nė kiek negailiu.
Atsakyti
Dominuoja dzinsai ir trikotazines maikutes (paprastos, siuvinetos, sportines ir pan.). Vasariniu sijonu taip pat netruksta. Tik stai su zieminiais rubais jau beda g.gif reikia klasikiniu kelniu, megztuku... Maniake rubu saves negaleciau pavadint. Buciau maniake, jei rasciau parduotuvese tai, ko noriu.. Labai daznai nerandu (ir tingiu po jas vaiksciot), todel neperku vien del to, kad pirkt..
Atsakyti

Oj, man tai apie spinta turbut net neverta kalbeti, nes pas mane pilna rubu, beveik visiems gyvenimo atvejams smile.gif turiu labai daug sukneliu, nors nelabai jas ir neshioju smile.gif Sijonu, megztuku, ypatingai daug bliuskuciu vasariniu.Dabar va pagalvojau, kad mazai turiu dzinsu neshiojamu, 2 poras tiks smile.gif Vieni melyni, kiti juodi.Shiaip dominuoja ivairios spalvos pas mane [nors buvo toks gyvenimo etapas, kad mano spintoj visi rubai buvo juodi].Shiaip megstamiausios spalvos gal ir neturiu, bet pamegau ryshkias spalvas.O patarti, kaip su mazai rubu atrodyti gerai tai negaleciau, nes mano atveju tai neimanoma.Negaleciau turetu mazai rubu smile.gif
Atsakyti
smile.gif Pas mane rubu yra nedaug (kartais del to gailiuosi), visus senus atiduodu, parduodu, ismetu ax.gif dominuojancios spalvos nera, bet jeigu einu i parduotuve, 98% is 100% zinau ko noriu labai tiksliai, bet retokai randu ko noriu, arba isvis nera, arba kaina nenormali doh.gif pastaruoju metu pamegau skudurynus, ten ir nauju ir geru firmu ir originaliu ir madingu yra kruvos, o svarbiausia pigu thumbup.gif
ramia sirdim nesugebu praeiti pro rankinukus, turiu daug, grieztai atrenku, perku tik super patikusius, ju nekolekcionuoju smile.gif
siuo metu labai noriu tokiu pirstiniu is MANGO (nemoku ideti paveiksliuko blush2.gif ) trumpu, leopardo rasto, odiniu, nu bet gaila 95Lt , nes kita sezona jos nebebus madingos verysad.gif tai galvoju reikes i baze nuvaziuot pasidairyt, gal panasiu, tik pigiau yra bigsmile.gif
Atsakyti

Twiggy man ir patinka tos pirshtines, pirkciau ir ash, ir man nesvarbu, kad kitamet nebus madingos, nes leoapardo rashto rubus megau net tada kai jie nebuvo madingi, bet man gaila 95 lt. pirshtinem ,as geriau dasidejus 50 lt. Ebay nusipirkciau levis skinny dzinsus biggrin.gif
Atsakyti
kelnes- vien dzinsai biggrin.gif as dzinsu maniake,sijonus turiu kelis bet nenesioju.viena suknele juoda,nusipirkau vasara,tai tampiau,gerai jauciaus su ja.siaip megztukai,bliuskutes,maikutes,vienos kasdieniskesnes,pora puosnesiu.spalvos-rudu atspalviai,dabar ypac violetine,balta,juoda,samanine zalia,tamsiai melyna.megstu dirzus,turiu nemazai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 12 lapkričio 2006 - 14:33
as spintoj nelaikau daug rubu,atrenku kuriuos nesiosiu ir tik tuos laikau,o siaip dabar dominuoja ruda ir pilka spalvos daugumoj,aisku ir kitokiu spalvu rubeliu yra,bet ju rikrai maziau, ir atskira spintos dalis baltai juodiem rubam,batam bei aksesuaram. ir kas menesi mazdaug ismetu viska is spintos [tik juodai baltas skyrelis nelieciamybe turi rolleyes.gif ] tada atrenku kelnes kurias nesiosiu ir prie ju megztukus ,taip bandau sudaryti bent 5 derinukus,jei truksta einu pasivaiksciot poarduotuves,bet siaip tai i jas ejnu ne tada kai jau mirtinai reikia.bet siaip prasiejnu ir jei kas patinka nusiperku, ir aplamai kazkaip prie sirdeles minimalizmas,tai spalvu kratiniu spintoj nera pas mane,ir dauguma rubu dera vienas su kitu,tai taip mainau tarpusavy juos ax.gif o jau prie ju tada priderinu spalvotas pedklenes ar kojines kokias ar batukus
beto dabar pas mane spintoj vyrauja sortukai,dveji dar net su etiketem kaba rolleyes.gif bet jau taip isimylejau sortukus wub.gif kojytes ne idealias turiu,bet atradau tokius,su kuriais net man paciai jos graziai atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angel's touch @ 2006 11 12, 16:51)

beto dabar pas mane spintoj vyrauja sortukai,dveji dar net su etiketem kaba rolleyes.gif  bet jau taip isimylejau sortukus  wub.gif kojytes ne idealias turiu,bet atradau tokius,su kuriais net man paciai jos graziai atrodo  blush2.gif


labai idomu kokius butent, neidealios ir mano kojytes, slaunys gan pilnokos, o blauzdos plonos plonos, tai prie ilgu batu sortukai butu nieko visai , ale nieko tinkamo nerandu doh.gif gal patarsi kur ieskot? blush2.gif

mano spintoj: nemazai juodos splavos bliuskiu, ir su giliom iskirptem, ir su sagutem, ir vakarui labiau skirtos ir kasdienes. Kelniu tai ir pagrinde juodos spalvos, dzinsai tik vieni beliko blink.gif , visi kiti dideli, mest reikia biggrin.gif. Megztiniu storu dideliu labai nemegstu,tai ir nera pas mane. Net ziemos metu stengiuos labiau nesiot marskinukus ir liemene. Truksta man sijonu. rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif na ir nieko gero ner toj mano spintoj g.gif
Atsakyti
siandien kaip tik generaline tvarka spintoj dariau, tai pastebejau, kad pas mane beveik vieni sijonai 4u.gif
visokiu rastu, storiu, ilgiu, spalvu - man jie tinka visiems gyvenimo atvejams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(versus @ 2006 11 12, 18:28)
siandien kaip tik generaline tvarka spintoj dariau, tai pastebejau, kad pas mane beveik vieni sijonai  4u.gif
visokiu rastu, storiu, ilgiu, spalvu - man jie tinka visiems gyvenimo atvejams smile.gif



ash ir planavau shi savaitgali savo spinta bishki aptvarkyt, bet esu pershalus tai netvarkiau blush2.gif
Atsakyti