Įkraunama...
Įkraunama...

Kieti viduriai, retai tuštinasi

Sveikos Mamos,
pas mus si problema gana opi buvo; tustinosi kas antra diena- gal ir nieko, bet visa antra para stenedavo, stenedavo, pykdavo, kad nesigauna. Duphalaca pradejau gert as - ir per mano piena vaikui stipriai pagerejo. tik man nuo jo baisiai pilva pucia. Gydytoja patare vartoti jogurto bakterijas - ir man ir vaikui - tpiu-tpiu-tpiu - veikia puikiai:)
Tiesa, as nustojau visai piena gerti tai vaikui ir pilvuko nebepucia:)
Atsakyti
kai mes turim tokių problemėlių, duodu arba džiovintų slyvų, arba slyvų tyrelės
Atsakyti
Mano sūnelis kai gimė,pirmus du mėn.kakojo labai dažnai,nespėdavau pampersų keisti.Tik suėjo du mėn.,pradėjo daryti vieną kartą per dieną,po to kas antrą,kas trečią dieną,kol kartą nekakojo penkias paras.Nuėjom pas daktarę,pilvukas buvo minkštas,vaikas ramus,maitinau pati,todėl gydytoja liepė laukti.Pasituštino šeštą parą,o sykį mažylis nesituštino net septynias paras,tai neiškenčiau ir pastačiau mikrolax klizmutę.Nuo keturių mėn.pradėjau duoti paskusto obuolio,nuo tada kakodavo dažniau,o kai pradėjo gauti papildomai košės,tai daro kiekvieną dieną.
Atsakyti
buvom pas gyditoja tai mums patare visiskai atsisakyti pieno produktu, nes gali but vaikas alergiskas ir del to nesitustinti, net svieto atsisakyt ir tu produktu kur i sudety ieina pieno produktai, menesy laikytis tokios diets ir ziureti ar yra pagerejimas, taip pat jokio sokolada ir citrusiniu vaisiu, beje obuolius galima po 1 i diena...
maniske dabar tustinasi kasdien ir daug kartu po nedaug, as manau kad galbut ji alergiska fermentiniam suriui nes jo valgydavau kasdien, o dabar atsisakius ne tik surio bet ir kitu pieno pr. pagerejimas yra
tik klausimas kiek ilgai nevalgyt man taip megstamo gojaus surio doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos,
mes irgi su kakinimu vis pasikankinam. Dabar jau beveik 3-ju menesiu esam. Pasakysiu kaip mes sprendziames(maitinu tik savo pienu):
1. Maitindama kojytes prie pilvuko parieciu - geriau stena
2. Pradejau vartoti jogurto kapsules - susitvarke zarnynas man.
3. (bijau net rasyti) Rytais isgeriu puoda kavos - man suveikia puikiai, maziui gal irgi.
4. Pageriu ant slyvu uzpilto vandenio.
Nezinau kuris punktas suveikia - bet prakakina mazius.
Tiesa, teko butinai pusdieniui vienus su teciu palikti - tai jie du kartus misinuko suvalge Hipp Pre. Pakakojo savaites norma!!!!! - 3 kartus ta pacia diena ir 2 kartus kita ryta! Bet esu atkakli mama ir toliau vaikui misinio neduodu- dar biski savu pienu "pakankinsiu"
ir dar, gerai jei vaikui nera diskomforto ir jis nekakoja. maniskis jei visapara nekakines tai istisai stena ir labai neramus buna...
Atsakyti
sveikos mamytes, pasiguosiu ir as. daugelis rasot, kad jusu mazyliai po 5 paras nesitustina. Maniskiui normalu nesitustinti 10 - 14 paru. doh.gif viskas prasidejo nuo 2 men. iki dabar valgo MP. pradejau duoti tyreles laisvinancias. nebezinau, ka ir bedaryti. Kreipemes visur, pasiule duphalac, gerem. siule microlac klizmutes, bandem, tai to kakiuko vos vos. po rekordiniu 18 paru vaziavom i priemima, kiso duju vamzdeli, beveik nieko nera. priemime nuramino, kad maitinant MP normalu. siule duot maziui vandenuko, kad MP 'prasiskiestu' - tas pats.
dabar mums jau 6+men. valgom tyreles, koseles, geriam MP, o jei pasitustiname viena karta per savaite - svente. kur dar kreiptis, ka dar maziui duot nebeisivaizduoju g.gif
Atsakyti
Ir as prisijungiu prie sios temeles. Mums metukai ir 9 menesiukai. Visada budavo kaip laikrodukas kiekviena diena ir tuo paciu laiku. Pries dvi savaites 4 para padariau klizmute, issitustino, toliau 4 paros vel ir ptas issitustino, trecias kartas vel su klizmos pagalba (vakar ryte). Pradojom gerti vakar dufalak. Laukiu ir bijau. Sake gydytoja, kad sitie vaistukai greitai nesuveikia. Geriam daug skysciu, bet daugiausia sultis ir arbatas. Vandens nenori ir negeria, jei neduodu sulciu ar arbatu, tada visa diena ir negeria. Anksciau mums obuoliu sultys labai gerai veikdavo. Labai megsta jas, tai jei isgerdavo daugiau per diena, net skystokai issitustindavo, o dabar jokio poveikio.
Pienas gydytoja sake, kad kietina ir jo neduoti grieztai, bet mums tai ne problema, nes mes jo seniai atsisakem ir ne i burna. Tai va labai baisus man tas laukimas ir vaikiuko labai gaila. Pirscioja, prasosi ant puoduko, bet nieko nepadaro. labai tikiuosi, kad dufalak pades. Geria ji noriai, nes saldus.
Atsakyti
skubi pagalba vaikiukui - mikroklizmute, termometras i uzpakaliuka, muiliuko gabaliukas i skilute, aisku tokiais dalykais geriau nepiknaudziauti, nes vaikai gudrus - jie greitai pripranta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 11 16, 20:43)
tas vidurių užkietėjimas - visai keistas dalykas.

Pavyzdžiui, mano vaikas tuštinasi kas 5 - 10 parą, vos ne tada, kai man nervai nelaiko ir darau klizmutę.
Bet jo viduriukai gražių gražiausi - tyrelė, be blogo kvapo, geltona, be gleivių. Maitinu tik MP.

Mums padeda baseinas. Po baseino, vakarop, arba kitą dieną - rezultatas garantuotas.

O jokių kitų vaistų neduodu. Nors pediatrai jau man kišenes prikimšo ir duphalakų kažkokių, ir forlax'o. Bet vaistais taigi nespręsi problemos.. ėmėm ieškoti bėdų..

tai va, ką sužinojom:
- galli būti storosios žarnos susiaurėjimas;
-gali būti per ilga storoji žarna, įgimta, nieko tokio;
- gali būti, kad kažkuri storosios žarnos dalis praradusi įnervaciją, tada reiktų operuoti;
- gali būti, kad negeri endokrininiai procesai vyksta vaiko organizme.

"ir mamos maistas tikrai neturi įtakos vaiko viduriams šiame vaiko amžiuje" - taip man pasakė Klinikų pediatrė.

idomiai cia parasei, kad mamos maistas neturi itakos, o kaip gi visi gyd rekomenduoja valgyt slyvas ir tt.
o mes nekakiname po 7d, toliau nelaukiu, kisu mikrolax, nors vargstu tik 3 savaite, bet jau nz ka ir daryt..veziau i BAK net echo daryt zarnyno, sako viskas tvarkoje nieko nera...pediatre siulo ir duphalac(geriam nepadeda) linex kapsules irgi nepadeda..masazas ir baseinas ir nepadeda, termometras nepadeda, siule net viburcol zvakute idet ir nepadeda..nz ka toliau daryt???MUms 2 men juk neduosiu tyreliu ir kito maisto??Maitinu MP.. verysad.gif
Atsakyti
Aš nesuprantu iš kur tas noras visokiais duphalac vaikiukus užgirdyt kyla pas tuos gydytojus doh.gif Kiek aš čia perskaičiau, tai supratau, kad daugumos vaikiukai visiškai normaliais viduriukais (neužkietėjusiais, nuo ko ir yra Duphalac) tuštinasi. Visai gali būti, kad vaikui koks refleksiukas stenėti nelabai išsivystęs. Mes taip pat kankinomės su mažosios nekakojimais kol nepradėjo valdyti kietesnio maisto, t.y. košyčių, praktiškai nuo antros gyvenimo savaitės iki kokių penkių mėnesių vargom su šia problema.. Kadangi nuo antro mėnesio baigėsi mano pienukas ir teko maitinti mišinuku, tai jau būdavo neramu, kad vaikas bent jau kas antrą dieną nepasituština doh.gif Nes mišinukais maitinant turėtų dažniau tuštintis. Ir jai jau aiškiai spausdavo, pusdavo tą pilvuką jei kokias dvi dieneles nepakakodavo.. Vienintelis dalykas, ką mes sau leisdavom daryti - tai pilvuko masažavimas, kojyčių lankstymas, guldymas ant pilvuko.. Matėm, kad viduriukai pakankamai normalūs, todėl laisvinti vaistais nėra reikalo, kaišioti termometrus ar dar velniai žino ką taip pat nesinorėjo, nes prie to gero yra labai greitai priprantama ir gali nebesivystyti refleksas tuštintis ir stenėti.. Taigi, ir plušėdavom kas antrą, kas trečią dieną tuos 4-5 mėnesius blink.gif Užtat kiek švenčių per tą laiką apturėdavom - kiekvieną kaką norėjosi su fejerverkais atšvęsti doh.gif Ir atėjo laikas, vaikas paaugo ir matyt visi refleksai susitvarkė, juolab kad mes juos vis skatinom, neleidom tinginiauti. O dabar medžiagų apykaita išvis thumbup.gif - nėr dienos be kako thumbup.gif
Papildyta:
Dzada, na jau Viburcol žvakutės tai tikrai nepadės - tai yra pakankamai stiprus vaistas temperatūrai numušti, o ne vaikui kakinti skirtas. Siūlau pabandyti visiems kartu su vaikiuku pasistengti - pamasažuoti pilvuką, palankstyti kojytes, po to prispaudus prie pilvuko sulenktas kojytes truputį palaikyti ir taip ne viena kartą. Jei iš pirmo pratimų komplekso neišeis, pakartokit tai po pusdienio ir t.t. Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(tera @ 2007 03 13, 19:24)
Dzada, na jau Viburcol žvakutės tai tikrai nepadės - tai yra pakankamai stiprus vaistas temperatūrai numušti, o ne vaikui kakinti skirtas. Siūlau pabandyti visiems kartu su vaikiuku pasistengti - pamasažuoti pilvuką, palankstyti kojytes, po to prispaudus prie pilvuko sulenktas kojytes truputį palaikyti ir taip ne viena kartą.  Jei iš pirmo pratimų komplekso neišeis, pakartokit tai po pusdienio ir t.t. Sėkmės.


aciu 4u.gif na mes kakinome normaliai iki 1,5men cia dabar dvi savaites tokios nesamones, beje musu ir Liepa ax.gif jai dujos eina normaliai, tik pyrst ir girdziu...bet ji guvi, sypsos, nu ner jai blogai..tik kad po mikrolax sh buna iki ausu doh.gif bandziau as ir pati slyvas valgyt nepadeda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2007 03 13, 18:46)
idomiai cia parasei, kad mamos maistas neturi itakos, o kaip gi visi gyd rekomenduoja valgyt slyvas ir tt.
o mes nekakiname po 7d, toliau nelaukiu, kisu mikrolax, nors vargstu tik 3 savaite, bet jau nz ka ir daryt..veziau i BAK net echo daryt zarnyno, sako viskas tvarkoje nieko nera...pediatre siulo ir duphalac(geriam nepadeda) linex kapsules irgi nepadeda..masazas ir baseinas ir nepadeda, termometras nepadeda, siule net viburcol zvakute idet ir nepadeda..nz ka toliau daryt???MUms 2 men juk neduosiu tyreliu ir kito maisto??Maitinu MP.. verysad.gif


niu lygiai tas pats ir mums doh.gif duphalacą bandėm - nebepadeda, palengvėja tik po termometro, o nesituština irgi 7 dienas (gal būtų ir daugiau, bet daugiau nebelaukėm...) mankštinamės, ant pilvuko gulim, riečiamės doh.gif nu pats niekaip nepasteni doh.gif ir net bijau labai jį stanginti, nes turi kirkšninę išvaržą (gydytojas sakė, kad nesituštinimas su tuo nėra susijęs unsure.gif, bet aš kažkaip abejoju, gal jam skauda stenint unsure.gif )
Atsakyti