Įkraunama...
Įkraunama...

Kieti viduriai, retai tuštinasi

KA daryti pucia pilvuka espumisanas nepadeda
Atsakyti
QUOTE(koltan @ 2006 09 25, 13:34)
drinks_cheers.gif Labas mamytės,pasirodo dar yra visokių laisvinamųjų vaikams,o man sakė, kad ne.O tuos kubelius galima ilgesnį laiką naudoti ar ne?Reikės dar ir gydytojos išsiklausinėt. wub.gif



Na, piktnaudziauti nereiketu nono.gif . Tiesiog extra atveju, kai vaikas jau kelias dienas kankinasi, niekaip nepavyksta issitustint ( o ir uzpakaliukas nuo tokio kiekio uzsistovejusio ir kieto kaip plyta kaksiaus gali sutrukineti bandant tai daryti verysad.gif ). Tuomet galima duoti nedideli kieki sio augalinio preparato. Instrukcijoj raso, kad vaikams nuo 10m - puse, arba ketvirtadali briketes, tuomet dar jaunesniam atitinkamai maziau. Jas galima tiesiog sukramtyt, ar ibert i maista, gerima. Regulax veiksmingi, privalumas - jokios hemijos. Bet tai tik viekartine pagalba, reikia derinti mityba, vengti kai kuriu produktu.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantelele @ 2006 09 25, 19:50)
KA daryti pucia pilvuka espumisanas nepadeda

Pabandykit Sab Simplex. Ten Raso po 15 lasu pries maitinima, bet mes duodavom po 5 lasiukus. As pati maitinau, tai nuo saukstuko duodavau. Jis labai skaniai tuos lasiukus suvalgydavo
biggrin.gif Sekmes mirksiukas.gif
Papildyta:
Del prakakojimo, tai mums padejo, kai as pati valgiau dziovintu slyvu(nes pati maitinau). O dabar kai jau po truputi visko papildomai pradedam ragauti tai labai gerai tuos reikalus sutvarko slyvu tyrele biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zigintas @ 2006 09 13, 18:04)
Nesupratau kaip čia išėjo kad tusčia žinutė... pakartoju tema...

Sveiki,

turim vat tokią priblemytę. Dukrytė (2,8 m.) pastaruoju metu, galima sakyti, pati nekakoja. Ar čia vietos pasikeitimas ar mūsų noras atpratinti nuo pampersų prisidėjo, ar kad keletą kartų buvo šiektiek viduriukai užkietėję, bet kakoti bijom ir laikom, kaip sakant, kiek galim... Buvom ir i polikliniką nuvedę pas gydytoją, bet nieko, patarė kartu eiti kakoti (ir patiems sėst ir ją šalia sodint),  Duphalac laktoze geriam ir prisake bent kas antą parą pakakoti, jei pati nekakos tai klizma arba muiliuko gabaliuką į užpakaliuką.
Jau kelios savaitės taip kankinamės, kolkas rezultatų nėra. Kas antra diena kakojam tik su muiliuku. Po įkišimo (muiliuko) mažoji pyksta, verkia, begioja ratais, kol pakakoja. Jau mes ir neprieštaraujam, kakok tu kur nori ar į pampersus, ar į puoduką nėra skirtumo tik pati kakok kada nori, bet ...
Tiesa... Į darželį dar neinam, o kur gi eisi kai dar kakoti nemokam. Su siusiojimu problemų nėra, tvarkingai siusioja į puoduką, po nakties pampersas jau sausas būna... bet su kakučiu vat gavosi problemos.
Gal mamytės turit patarimų?


O ką man daryti, jei mums 3,8 m. ir taip kankinamės gal pusę metų. aš įtariu medicinines problemas. Tik ar nepasijuoks gydytojai, kad mama štai negali vaiko prie puodo pripratinti, o nori žarnyną šviestis. gal kas žinote, kur privačiai be jokių siuntimų ir greitai galima atlikti žarnyno tyrimus.
Atsakyti
Manajam buvo uzkieteje viduriai kokius du menesius. Prie 1.5men issityrem, kad hemoglobinas yra mazas ir paskyre gerti gelezies preparata. Informaciniame lapelyje buvo parasyta, kad gali suviduriuoti arba uzkieteti viduriai. Pagalvojau, na dabar tai uzkietes visiskai.. Bet buvo atvirksciai - viduriai tapo normalus. Maitinu vis dar pati. Zuikai 5.5 men. Kartais ryziu klijuku duodu kai dukart pakakoja.
Sesers mergickai 2.5 metu irgi uskieteje ziauriai ir kakoti pati nenori. Laiko iki paskutinio momento. Bet kelis kart sesei pavyko sumaitinti "Jogurt" bakteriju tai sake, kad labai gerai pakakojo be jokiu asaru. Bet, kad mazoji daugiau nenori imti tu bakteriju. schmoll.gif Man taip pat po gimdymo tik "Jogurt" bakterijos padejo susitvarkyti su sia beda. Rekomenduoju. thumbup.gif
Atsakyti
Mano draugės dukrytė turėjo šią problemą, tai vargo iki 3 metų, ko tik nebandė, bet be "microlax' niekaip. Tai jas išgelbėjo kiniečių "Tianši" firmos preparatas "Digest natural". Tik pradėjus vartoti reikalai susitvarkė, bet labai bijojo pertraukos. Ir nieko du mėnesius vaikas nevartojo ir darė normaliai, tai dabar vistiek nusipirko antram kursui dar dėžutę, kad užtikrinti. Paskaitinėkit internete - Tiens. Labai norėčiau, kad ir jums padėtų, nes labai jau gaila jūsų lialių. O draugė dar ir dabar apsiašaroja iš džiaugsmo, kad viskas praeity.
Atsakyti
QUOTE(Emuks @ 2006 09 28, 10:29)
Mano draugės dukrytė turėjo šią problemą, tai vargo iki 3 metų, ko tik nebandė, bet be "microlax' niekaip. Tai jas išgelbėjo kiniečių "Tianši" firmos preparatas "Digest natural". Tik pradėjus vartoti reikalai susitvarkė, bet labai bijojo pertraukos. Ir nieko du mėnesius vaikas nevartojo ir darė normaliai, tai dabar vistiek nusipirko antram kursui dar dėžutę, kad užtikrinti. Paskaitinėkit internete - Tiens. Labai norėčiau, kad ir jums padėtų, nes labai jau gaila jūsų lialių. O draugė dar ir dabar apsiašaroja iš džiaugsmo, kad viskas praeity.

Labai ačiū už patarimus,manau ne aš viena pasinaudosiu patarimais.Klausimėlis, kur jas galima nusipirkt ir kiek jos maždaug kainuoja? thumbup.gif
Atsakyti
Mazyliui 3.5 men. o jau savaite, kaip nekakoja, valgom vien MP.Nezinau ka dartyti, viskas jau isbandyta.Siandien pabandziau termometra kisti tai biski isejo skystu ismatu.Tai kodel jis negali padaryti, jei jos skystos ???? g.gif
Dar daviau slyvu tyreles saukstele, na lauksim sprogimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnie6ka: 29 rugsėjo 2006 - 08:56
Labai brangu ir nepatikima schmoll.gif Čia yra platinamas preparatas, kaip ir anksčiau buvo platinamas pvz. "Herbalife" smile.gif Aš su Tianshi nebeprasidėsiu, nes Tianshi stebuklų platintojai "išdūrė" artimus žmonės. Mokėjo žmonės labai didelius pinigus, tikėjosi ir laukė to efekto, bet taip ir nesulaukė...
Aš išsiaiškinau, kad platinami tie patys produktai, kurių analogus labai pigiai galima įsigyti vaistinėse arba produktai, kurių sudėtis (bent jau man) išvis nebuvo išaiškinta. Šia kompanija ir jos produkcija domėjausi kontrolės institucijose ir nieko ypatingai gero ar naudingo nesužinojau ax.gif

"Regulax" 4 metų dukrai gyd. nepatarė duoti, bet pasiūlė anskčiau minėta "Forlax" tačiau ne ilgą laiką ir jei įmanoma - ne kasdien.
Aš kantriai girdau "Duphalac", valgom skanias gerųjų žarnyno bakterijų tabletikes, dabar ypač daug vaisių siūlau, bet kadangi problema ne vien fiziologinė, bet ir psichologinė be klizmučių neapsieinam.
Atsakyti
QUOTE(agnie6ka @ 2006 09 29, 09:55)
Mazyliui 3.5 men. o jau savaite, kaip nekakoja, valgom vien MP.Nezinau ka dartyti, viskas jau isbandyta.Siandien pabandziau termometra kisti tai biski isejo skystu ismatu.Tai kodel jis negali padaryti, jei jos skystos ????  g.gif
Dar daviau slyvu tyreles saukstele, na lauksim sprogimo  biggrin.gif

Laikoma norma, jei MP maitinamas kūdikis nesituština iki 7-10 parų bigsmile.gif o slyvos padeda, kai užkietėję viduriai, kai neužkietėję, o tik retai tuštinasi, jos neveiksmingos (bandėm patys). Jei nepyksta, tai ir nedaryk nieko 4u.gif
Kiek pastebiu, tokie "nekakojimai" būna apie 4 mėnesį. Vėliau praeit turėtų - mano leliui padažnėjo (nors buvo ir toliau maitinamas tik MP) - kas kelios dienos (1-3). Tiesa, duodavau virinto vandenuko prieš maitinimą.
Atsakyti
mano mazius actimel geremia jogurtuka pamego isgeria kokius 4-5 per diena ....ziuriu kad ir ta porblemele mus skaudi taisytis pradejo...... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretaltl @ 2006 09 29, 13:44)
mano mazius actimel geremia jogurtuka pamego isgeria kokius 4-5 per diena ....ziuriu kad ir ta porblemele mus skaudi taisytis pradejo...... 4u.gif



Deja is kompetetingu saltiniu zinau, kad actimelu piktnaudziauti negalima schmoll.gif .
Norma vaikui - 1indelis per diena. Sis produktas, kaip zinia, juk skirtas organizmo imuninei sistemai stiprinti, o ne zarnyno problemas spresti. 4u.gif
Atsakyti