Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kieti viduriai, retai tuštinasi
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
neraska
Su klizmute nejuokauk, ją galima naudoti tik išimtiniais atvejais. Klizmutė Microlax kainuoja apie 5 lt. Mums gydytoja sakė, kad reikia supurkšti tik pusę dozės. Mums gydytoja taip pat buvo išrašiusi Duphalac vaistukų, kuriuos galima naudoti ilgą laiką. Jis kainuoja apie 17 lt, bet prašyk, kad išrašytų tavo gydytoja, galbūt jie yra kompensuojami. Similac'as dažniausiai kietina viduriukus, aš patarčiau naudoti NAN. Nuo NAN rečiau užkietėja viduriukai. Jokių muiliukų, termometrų kaišiojimų į užpakaliuką, nes kitaip lelius gali priprasti ir vėliau pats negalės padaryti kaku. Tavo leliui beveik keturi mėnesiukai, gali pabandyti duoti slyvų tyrelės.
neraska
Šiek tiek info apie užkietėjusius viduriukus:
1. Vidurių užkietėjimas laikomas, kai:vaikas tuštinasi rečiau kaip 3 k. per sav., mažyliui sunku pasituštinti nepaisant to, ar išmatos kietos ar skystos.
2. Dėl ko užkietėja viduriai?- dėl mišinėlio, serga ar neseniai persirgo virusine infekcija, trūksta vit. D ar diagnozuotas rachitas, kai perdozuojama vit. D ir kt.
3. Pagalba:juodųjų slyvų, obuolių, morkų, persikų, abrikosų tyrelės.
4. Maitinant mišinuku, svarbu neperdozuoti ir tiksliai laikytis mišinėlio ruošimo rekomendacijų. Viduriai gali užkietėti dėl per didelės mišinėlio koncentracijos.
5. Vidurių užkietėjimo priežastimi gali būti alergija karvės pienui.Tuomet karvės pieno mišiniai gali būti pakeisti sojos mišiniais.
6. DUPHALAC- prie jo nepriprasite vartodami jį mėnesį ar ilgiau. DUPHALAC turi savybę- yra žarnybo prebiotikas, kuris skatina augti gerąsias žarnyno bakterijas- bifidum ir laktobacilus.
7. Klizmos- jos yra išskirtinė greitosios pagalbos priemonė. Kūdikiai greitai pripranta prie klizmų. Įpratę pasituštinti su klizma, kūdikiai nesugeba pasituštinti patys.Taip pat blogai į išangę kaišioti muilą, termometrą ar ką pan. 4u.gif
P.S. Mes naudojome Duphalac, tai jis mums padėjo, bet poveikis būna ne iš karto, o po kelių dienų. Be to, tas kelias dienas pūsdavo pilvuką. Išmatos suminkštėjo, buvo lengviau pasituštinti. Klizmutė darėme vieną kartą. Jei matysi, kad lelius labai kankinasi, tai pusę dozės supuršk, bet mažiausiai kokį mėnesį daugiau nenaudok klizmutės. Taip pat duok daug slyvų. Man labiausiai padėdavo ne tyrelė, o sulčių nektaras. Mes dabar valgome NAN HA mišinuką. Jis yra skirtas ne tik alergiškiems vaikiukams, bet ir sveikiems (kurių neberia). Jų lankstinuke skaičiau, kad nuo NAN HA rečiau užkietėja viduriukai, bet to gerina žarnyno mikroflorą (tai susiję su viduriukais). Jei greitu laiku primaitinsi savo lelių- tai žinok, kad avižinės kruopos minkština vidurius, o ryžiai, bananas- kietina.
Jura 22, ar tavo mažiuko neberia? Jei beria, tikrai patarčiau nusipirkti NAN HA. Mes taip pat valgėme SIMILAC'ą- nuo jo mums ir užkietėjo viduriukai. Jei beria vaikutį, tai netiks jokie kitos firmos mišinėliai, tik su r. HA. DUPHALAC nėra joks antibiotikas ar kas pan. Jis nekenkia, nes jau vien tai, kad galima vartoti ilgą laiką, rodo, kad yra nekenksmingas. 4u.gif
*Jura*
Truputį beria, bet nestipriai. Viduriukai pradėjo kietėti šią savaitę. Pradžioj net nesupratau ko ji stena, nes atrodė viduriukai normalūs, o vakar taip ėmė šaukti, kaip nebuvau girdėjus ir labai sunkiai tuštinosi. Daviau jai pankolių ir ramunėlių arbatų, bet šiandien vėl tas pats. Bandysim su slyvom. Sako, kad negalima staigiai pakeist mišinuko, ar nieko nenutiks, jei aš taip ir padarysiu? Labai skaudu, kai toks mažutis taip kankinasi...
neraska
Keisti gali, tik dažnas mišinėlių kaitaliojimas kenkia. Kaip suprantu, tai jūsų pirmasis mišinukas ir nesate dar nė karto pakeitusios. Iš savo patirties rekomenduoju tau NAN HA, tuo labiau, kad truputį beria. Mus iš pradžių irgi tik truputėlį bėrė, bet paskiau buvo raudonas kaip braškytė. Reikalai pradėjo taisytis nuo NAN HA. Neberia, tuštinasi kas dvi dienas, kartais ir dažniau ir labai lengvai, kad net nepastebiu, kada jis pakakoja. Gydytojo skyrelyje susirask apie užkietėjusius viduriukus. Ten gydytoja taip pat siūlo duoti gerti DUPHALAC'ą. Bandžiau visokių mišinukų (Similac, Bebe, Hipp)- nuo visų bėrė ir buvo užkietėję viduriukai. Aišku, kiekvienas kūdikis yra indvidualus ir kas tinka vienam- netiks kitam. Jeigu beria- tai pirk tik mišinukus su r. HA. Dar yra kažkoks Aptamil Prebiotic- atrodo irgi kažkas su viduriukais susiję, nes prebiotikai gerina žarnyno veiklą, bet nebandžiau- negaliu tiksliai pasakyt.
Jura 22, pasiskambink savo gydytojai. Jei viduriukai ilgesnį laiką nesusitvarkys, gali būti kokios ligos požymis. Būna, kad yra susiaurėjusi išangė ir pan. Tuomet padės tik operacija. Visų pirma, keisk mišinuką, duok slyvų, kokią savaitę Duphalac iš ryto prieš valgį. Su mišinukais yra sudėtinga, kol atrandi, kuris tinka.
*Jura*
Esu tau labai dėkinga už patarimus, didelis ačiū. Nusipirkau slyvukų, žiūrėsiu, kas gausis. Šis vakaras ramesnis, bet vis tiek labai sunkiai ištenėjo ir labai mažai. Rytoj skambinsiuos savo gydytojai pasikonsultuoti. Tikrai labai tau Neraska AČIŪ !!!
neraska
Nėra už ką. Kad tik padėtų tavo leliukui. 4u.gif Geriausia pradėti nuo naturalių produktų, jei nepadeda- tada griebtis vaistukų. Sėkmės.
*Jura*
Tu buvai visiškai teisi smile.gif . Šiandien paskambinau savo gydytojai ir ji liepė pakeisti mišinuką į Nan firmos. Bėgsiu pirkti. Lieku tau LABAI DĖKINGA 4u.gif 4u.gif . Atrodo, kad tas košmaras pasibaigė thumbup.gif
Anandita
thumbup.gif sveikutes mamytes, isbandziau tiesiog nuostabu dalykeli nuo viduriuku uzkietejimo. Mano dukrytei dar tik 2 menesiukai, o ji jau tiek prisistenejo sad.gif . jos kakutis budavo toks kietas kad netgi kraujuko pasirode cry.gif bet tai nuo stenejimo. isbandziau visas priemones ir kakinau termometru, pagaliuku,ir bandziau viska ka tik kasnors man patare, beje jei labai kaupdavosi dar ir dujos. kamavosi ir vaikas ir as. naktys ir dienos buvo bemieges nes ji istisai stenedavi. dabar mums viskas tiesiog puiku : thumbup.gif , kokoja ramiai, minkstai duju beveik nere. Ir tai susitvarke per 4 dieneles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Tai stai, 1, pirmiausiai pakeiciau misinuka , dabar naudojama NESTLE H.A.1.
2. radau tiesiog nuostabu misinuka skirta specialiai viduriukams sutvarkyti. Vadinasi: SEMPER - BIFIDUS . duodu sita misinuka tik 1 karta dienoje ir patikekite to uztenka kad vaikutis nebesikankintu. misinuka radau vaistineje, kitur nemaciau tad ir jus pavaiksciokite po vaistines ir rasite, dezute raudona tokia visa, tad tikrai pastebesite.

PABANDYKITE MANAU NENUSIVILSITE thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Agne 22
Sveikos mamytes! Mes turim tokia problema nuo 2men. Dabar mums 4,5men. Bet mes nesukam del to galvos. Mano dukryte kartais kakoja kas 7paras ir nieko cia tokio. Svarbiausia, kad kudikis gerai jaustusi ir svoris normaliai augtu. As maitinu tik savo pienuku, o siuo atveju bet koks tustinimasis yra normalus. Jei valgytu kita maista, tai reiktu sunerimti, bet jei maitinate tik krutimi, tai viskas OK. Skaiciau apie tai daug literaturos ir radau parasyta, kad gali buti toks atvejis, kad kudikio poreikius idealiai atitinka mamytes pienukas ir, jis ji visa pasisavina, todel retai lieka ka pasalinti. Mes taip ir kakojam 1karta per savaite, bet jauciames puikiai ir po kilograma kas menesi priaugam.
Taigi, jei jusu kudikis ramus, neraizo pilvuko, svoris auga normaliai ir maitinate tik krutimi, tai nevalia kistis i kakojimo reikalus, nes taip galima ir pakenkti netycia. Po ilgo naudojimo klizmuciu ir termometru, kudikis gali pamirsti steneti. Paskui bus daug bedu, kol ismoks vel pats kakoti. O klizmutes dar ir zarnyna drasko. Pamenu pati labai gerai ta "malonuma", kai po gimdymo man state klizma. Atrodo, kad zarnas pleso.
Mona
QUOTE(Inesytė @ 2005 07 26, 13:07)
... 2. radau tiesiog nuostabu misinuka skirta specialiai viduriukams sutvarkyti. Vadinasi: SEMPER - BIFIDUS . duodu sita misinuka tik 1 karta dienoje ir patikekite to uztenka kad vaikutis nebesikankintu. misinuka radau vaistineje, kitur nemaciau tad ir jus pavaiksciokite po vaistines ir rasite, dezute raudona tokia visa, tad tikrai pastebesite.

PABANDYKITE MANAU NENUSIVILSITE thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Mano draugės sūneliui užkietėję viduriukai, tai ji irgi pabandė duoti Semper Bifidus mišinuką ir nebuvo jokio teigiamo poveikio sad.gif - iki šiol vargsta su kietu kakučiu doh.gif. Taip kad ne visiems tos pačios priemonės padeda schmoll.gif. Et, gaila.
liepyteB
Sveikos mamytes. Turiu 2.5 men. dukryte, kurios nebemaitinu jau menuo. I pagalba pasitelkem Tutteli, bet buvau issigandusi del zalio trydaliuko cry.gif . Po to pakeiciau i Hipa, bet tada sukietejo vidurukai, is pradziu kakodavom zaliai kietai ir su asarom, o ant galo apsitriesdavom galtonai verysad.gif . Tada pabandem Hipe Pre, kuris yra liesesnis, ir nuo kurio kudikis nebuna toks sotus, taip ir buvo, ismatos susitvarke tapo geltona varskyte, bet nakti kelemes net keturis kartus. Tada pakeiciau i Sempleks, po kurio issibalansavo tustinimasis, kai iki siol kakodavom kiekviena diena 5 ryto, tai dabar kas antra diena su mano masazu pagalba tik velai vakare ir pusiau kietai. Nebeiskenciau ir vakar nupirkau Optamil, tai siandien isvis nekakojom, ir sunerimu laukiam rytdienos sad.gif .
Butu malonu kad padetumet savo patarimais!!!
Pediatrė Virginija
QUOTE(kipse @ 2005 07 10, 22:22)
Jau pirma menesi mazyle labai klykdavo kol nepasitustindavo.Gerai ir staigiai suveikdavo SIMPLEX. Ji naudojam kartais ir dabar. Apie 3-4 men. ir musu maze stenedavo, net kitam kambari girdedavom, bet pasitustindavo. Puses metu pradejom Aptamil 2- tai viduriai vos ne per laisvi. Dabar pakeiciau misinuka, bet ne del to. Ji geria misinuka tik1, geriausiausiu atveju 2 kartus ir tai tik miegodama ar pavargus po masazu. Bet mes jau visa savaite daznai pataikom ta reikala atlikti ant puoduko. Tai pasitustina greitai ir lengvai. Matyt lengviau ,,iskrenta." O jei vaikutis labai sunkiai stena, pabandykit jam tuo metu prie pilvuko prilenkti kojytes. labai gaila tada vaikucio. cry.gif
*

Labai gaila, kad ne ten Jūs ieškote patarimo.
Dažniausia mamų daroma klaida yra ta, kad jos per trumpą laiką išbando visus, parduotuvėse esančius mišinius, juos dažnai keičia ir nežinodamos eina klaidingu keliu. Prie kiekvieno mišinio kūdikis turi prisitaikyti ir per vieną dieną dar sunku pasakyti, ar mišinys tinka , ar ne.
Jei netiko vienas kuris tai pieno mišinys įprastos sudėties, netiks ir kitos firmos įprastos sudėties pieno mišinys.
Pirmų mėnesių kūdikiams dar būna nesubrendusi žarnyno gleivinė ir dažnai jie netoleruoja įprastos sudėties mišinių (gali išberti, kietai, žaliomis išmatomis tuštintis,viduriuoti, gausiai atpylinėti ar būti tik labai neramūs).
Tokiu atveju reikia rinktis tik stipriai hidrolizuotą pieno mišinį (HiPP HA1), kuriame baltymas yra susmulkintas ir mano jau minėti netoleravimo požymiai palaipsniui išnyksta. Jie neišnyksta tą pačią ar sekančią dieną. Kol susitvarkys žarnyno gleivinė, turi praeiti keletas dienų.Ir dar. Šis mišinys yra neskanus, ir mama, paragavusi nusprendžia, kad kūdikis jo nevalgys. Turėkite kantrybės, jei keletą dienų kūdikis ir suvalgys mažesnį mišinio kiekį, bet vėliau jis įpras ir valgys noriai. Svarbiausia žinokite, kad jo sveikatai tai yra pats geriausias pasirinkimas.
Apie 4-5 mėn. kūdikiams, valgant šį hidrolizuotą mišinį, jau subręsta žarnyno gleivinė ir jis jau pradeda toleruoti ir įprastos sudėties pieno mišinius. Tada ir palaipsniui pereikite prie šių mišinių.
zii
o sakykit mielosios kai ilgai buna uzkieteja viduriukai ar nebuna pas jumi kokiu gleiviu/atsiradusiu
Rudeninuke
Sveikos mamytes

Gal kas susidure su tokia problema. Mano dukrytei 2.5m ir jau koks pusmetis sunkiai kakoja. Tfu tfu dar klizmuciu nereikejo, bet kai atsiseda ant puoduko, tai gaila ziureti darosi, kaip ji stena ir net rankytem atsiremus pasikelia nuo puoduko. verysad.gif Naudojom dufalaka, bet nelabai jis mums padejo. Tai gyd siunte pas proktologa. Jis vakar apziurejo ir pilvuka ir uzpakaliuka, nieko blogo nerado. Tada kad isitikintu, kad viskas anatomiskai gerai siulo echoskopija. Tik man nerima kelia tai, kad reikia vaziuot i ligonine po du kartus daryti kliazmas, o po to kazkokio skyscio prileide echoskopuos. Kazkaip neramu darosi, kad mes su tokiom procedurom neivarytume kokios baimes, nes jau ir vakar ji isputus akutes ir verkdama prase, kad nelistu prie uzpakaliuko schmoll.gif Baisu, kad paskui dar ir psichologiniu problemu neatsirastu. Gal kas susiduret su tokiom procedurom, parasykit kaip ten tas vaikutis jauciasi? Sunku apsispresti vyras vienareiksmiskai pries, o as galvoju kad del viduriu uzkietejimo po to gali prasidet kelnyciu tepliojimas ir gal geriau issiaiskinti kol mazesne, bet baisiai neramu blink.gif
lya
QUOTE(Rudeninuke @ 2006 01 31, 13:59)
Sveikos mamytes

Gal kas susidure su tokia problema. Mano dukrytei 2.5m ir jau koks pusmetis sunkiai kakoja. Tfu tfu dar klizmuciu nereikejo, bet kai atsiseda ant puoduko, tai gaila ziureti darosi, kaip ji stena ir net rankytem atsiremus pasikelia nuo puoduko.  verysad.gif Naudojom dufalaka, bet nelabai jis mums padejo. Tai gyd siunte pas proktologa. Jis vakar apziurejo ir pilvuka ir uzpakaliuka, nieko blogo nerado. Tada kad isitikintu, kad viskas anatomiskai gerai siulo echoskopija. Tik man nerima kelia tai, kad reikia vaziuot i ligonine po du kartus daryti kliazmas, o po to kazkokio skyscio prileide echoskopuos. Kazkaip neramu darosi, kad mes su tokiom procedurom neivarytume kokios baimes, nes jau ir vakar ji isputus akutes ir verkdama prase, kad nelistu prie uzpakaliuko schmoll.gif Baisu, kad paskui dar ir psichologiniu problemu neatsirastu. Gal kas susiduret su tokiom procedurom, parasykit kaip ten tas vaikutis jauciasi? Sunku apsispresti vyras vienareiksmiskai pries, o as galvoju kad del viduriu uzkietejimo po to gali prasidet kelnyciu tepliojimas ir gal geriau issiaiskinti kol mazesne, bet baisiai neramu blink.gif
*

mano giminaitei taip buvo. ir atliko ta tyrima.vaikas taip pat priesinosi - naturali vaiko reakcija. ir daugeliui suaugusiu ji nera maloni. teisiog vaikui aiskino, kad taip reikia, kad geriau bus nuo to. juk tos "kancios "ant puoduko, manau taip pat jai nera malonios. be to, toks sunkus tustinimasis suformuoja tiesiosios zarnos patologija, atsiranda hemarojus.
laisvinamuju preparatu vartojimas taip pat turi salutiniu ir nemaloniu padariniu: sukelia zarnyno dieglius bei pripratima prie preparatu.
gal but, vertetu pabandyti sia problemele spresti maistu: daugiau jogurto, kefyro,avizines koses, daugiau skysciu, morku arba slyvu sulciu, vaisiu.
gudytejol
mano sunui tai pries metus ehoskopavo zarnyna,nes gal keturias dienas nesitustino.tai atsimenu velai vakare nuvezem i ligonine,nes labai dideli buvo spazmai,tai ji isklizmavo ir padare ehoskopija.tai kaip ir nieko nerado del ko taip atsitiko g.gif .sake jei nepraeis tai guldys i ligonine ir tirs.tai as ji palaikiau ant dietos ir viskas susitvarke thumbup.gif .
raige
Mano dukrytei kai buvom 3 metu dare sia procedura, nes irgi labai daznai uzkieteja pulvukas (iki shiol tarp kitko, mums vasara 5). Nu ka, procedura nemaloni, nepaneigsi, ypach tos klizmos verysad.gif Mano tai po ju ir triede ir veme tuo pachiu - vare per abu galus doh.gif Tik pas mus siauliuose dare ne echoskopija, o rentgena doh.gif (nezhinau kodel). ka rado? beveik nieko. Gal kiek salyginai ilgesni zarnyna nei priklauso kas lyg ir galetu buti uzkietejimo priezastim, nes maistas ilgiau juo slenka. bet nebutinai del to. Aishku, patapo truputi ramiau, kad ner ten kokiu susiaurejimu, uzsilenkimu ir t.t.
Linetė
QUOTE(raige @ 2006 02 12, 18:11)
Mano dukrytei kai buvom 3 metu dare sia procedura, nes irgi labai daznai uzkieteja pulvukas (iki shiol tarp kitko, mums vasara 5). Nu ka, procedura nemaloni, nepaneigsi, ypach tos klizmos verysad.gif Mano tai po ju ir triede ir veme tuo pachiu - vare per abu galus doh.gif Tik pas mus siauliuose dare ne echoskopija, o rentgena doh.gif (nezhinau kodel). ka rado? beveik nieko. Gal kiek salyginai ilgesni zarnyna nei priklauso kas lyg ir galetu buti uzkietejimo priezastim, nes maistas ilgiau juo slenka. bet nebutinai del to. Aishku, patapo truputi ramiau, kad ner ten kokiu susiaurejimu, uzsilenkimu ir t.t.
*

Maniškei užkietėje viduriai nuo pat pirmos paros, jau keli metai kai vargstam doh.gif
darė echoskopiją mums kelis kartus, bet jokio skysčio neleido, sakė negerai tokiam mažam vaikui ir psichologinė trauma ir dar ten kažkas negerai gali būti, jeigu pav. koks žarnų užsisukimas tai tada išvis pavojinga doh.gif bet mums tai ir taip matė be jokių skysčių ir be jokių klizmų g.gif Išsamesnis tyrimas yra kai į žarnyną kiša kamerą, tada mato žarnų vidų, sakė galimas variantas, kad viduriukai kietėja, kai yra žarnų polipai, bet šį tyrimą mums dar taip pat nepatarė daryti, sakė permažas vaikas, dabar dar tik 3 metukai g.gif suėjus trims metukams padėtis pradėjo gerėti, jau vaikas pakakoja po 2-jų parų ir pakankamai lengvai, nebereikia vaisų thumbup.gif Nors iki 2,5 metukų nuo 3 paros gėrėm ištisai vaistus, dažnai darėm klizmas, nes viduriukų nebūdavo po 6-7 paras, vaikas kankinosi nerealiai doh.gif Mūsų atveju yra neiškios kilmės užkietėjimas, kuriam nelabai padėdavo ir stipriausi vaistai, bet jis išaugamas tikriausiai, nes gyd. sakė jeigu dabar padėtis gerėja, tai reiškia kuo tolyn tuo geryn bus thumbup.gif bet užtai vaikui niekada nepaleidzia viduriu, gali isgert stikline pieno, paskui išgert nemažai raugintų agurkų skysčio ir nič nieko g.gif Na vienu žodžiu, mums tos echoskopijos su skysčio leidimu napatarė nei KMUK, ne Santariškėse, taigi ką žinojau tą parašiau wub.gif
Luana
Mano dukrytė jau trečia diena nepakakoja, ką daryti? kiekvieną kartą keičiant pampersą riečiu kojytes prie pilvuko, bet nepadeda. ką galėtumėte patarti?
*Jura*
QUOTE(Luana @ 2006 02 27, 13:19)
Mano dukrytė jau trečia diena nepakakoja, ką daryti? kiekvieną kartą keičiant pampersą riečiu kojytes prie pilvuko, bet nepadeda. ką galėtumėte patarti?
*

Jei vaikutis neverkia, vadinas jam viskas gerai ir jis nenori kakot. Beto, jei pati maitini jis gali nekakot iki 10 parų mirksiukas.gif , tad pergyvent nėr ko. Kas kitą jei duodi mišinėlį, tada visa bėda jame ir mes turėjom tokių problemų, bet jį pakeitus ir primaitinus slyvų tyrelės viskas normalizavosi thumbup.gif
Luana
QUOTE(Jura 22 @ 2006 02 27, 14:25)
Jei vaikutis neverkia, vadinas jam viskas gerai ir jis nenori kakot. Beto, jei pati maitini jis gali nekakot iki 10 parų  mirksiukas.gif , tad pergyvent nėr ko. Kas kitą jei duodi mišinėlį, tada visa bėda jame ir mes turėjom tokių problemų, bet jį pakeitus ir primaitinus slyvų tyrelės viskas normalizavosi  thumbup.gif
*

ačiū už atsakymą, tikrai nusiraminau, nesmaitinu pati. dabar beliko laukti kakučio.
Ziuziu
Jei pati maitini, tai gali duoti sauksteli virinto vandens pries maitinima, bent jau man taip patarinejo, jei netycia taip butu...
Kiek tiesos nezinau.... g.gif
edisada
Mums irgi problemos su pilvuku jau nuo 4 gimimo dieneles. Is pradziu bandem ESPUMISAN, SAB SIMPLEX, o dabar BABINOS.. Ir jei paklaustum, ar pagerejo g.gif nezinociau ka pasakyt.. Preis kelias dienas visa diena nieko nepadare verysad.gif
Mes Rusnyte:
* skraidinam ant pilvuko- labai padeda
* darau kojyciu mankstele
* pilvuka masazuojam
* karta bandziau kist termometra- nepadejo, daugiau taip nedarau, man paciai nemalonu
* dejau siltas palas ant pilvuko, bet labai reke
O gydytojos ir visu paguoda - iki 3 menesio susitvarkys g.gif
*Silver*
QUOTE(Luana @ 2006 02 27, 14:33)
mano dukrytė jau trečia diena nepakakoja, nors keičiant pampersą kiekvieną kartą riečiu kojytes prie pilvuko, bet nieko neišstename. gal galėtumėte ką nors patarti.
*

Labas, man taip buvo kai pradejau maitinti misinukais. Jei vaikas irzlus nusipirk vaistineje "mikroklizma" kudykiams, tai pakakos per 5 minutes. Tinka vaikams nuo pirmuju savaiciu.
O jei vaikas ramus ir neverkia, tai nieko nedaryk (sesutes zodziai), yra vaikai kurie kakoja kas 4 dienas:) doh.gif
vaivora
Sveika smile.gif

As ir siulyciau visu pirma gerai ismasazuoti pilviuka. ax.gif

Jei nepades, tai gali ausu krapstuka pamirkyti aliejuke ir ikisti i ruriuka. Nelabai geras dalykelis, bet tikrai veiksmingas tam kartui ax.gif

Zinoma tik nereikia tuo piknaudziauti smile.gif

Mano leliui irgi taip buvai, kai pradejau duoti misinuka, tai nekakojo gal 4 paras doh.gif Tai neapsikentus su ausu krapstuku taip padariau ir iskart privare uz kelias dienas ax.gif
O paskui savaime viskas susitvarke smile.gif
Luana
ačiū už patarimus, dabar mano saulytė miega kai pabus būtinai pasinaudosim šiomis žiniomis. termometra aš irgi bandžiau kišt, bet nepadėjo, pilvuką mes taip pat masažuojamės ir valgom tik mamos pienuką
APA
QUOTE(Luana @ 2006 02 27, 14:31)
ačiū už patarimus, dabar mano saulytė miega kai pabus būtinai pasinaudosim šiomis žiniomis. termometra aš irgi bandžiau  kišt, bet nepadėjo, pilvuką mes taip pat masažuojamės ir valgom tik mamos pienuką
*

Kai visi aukščiau išvardinti būdai nepadeda - mums padėdavo Microlax klizmutė. thumbup.gif
Baltike
O aš atsitiktinai (gydydama karščiavimą) atradau Martynukui veiksmingą vaistą: 40-50ml bet kokios šiltos arbatėlės ir maksimum po pusės paros sauskelnės pilnutėlės. Nors iki šiol maitinu tik MP, bet jei tik mažasis nepasituština 3-4 dienas pagirdau arbatėle ir džiaugiuosi rezultatu. Manau, mažiausiai kenksmingas būdas iš visų, čia aprašytų.
kristukas00
kai manoji urtyte neprakakojo keleta dienu tai emiausi visu imanomu priemoniu. tai tiksliai ir nezinau kuri pradejo. visu pirma palauk dienele, gal jai taip tvarkosi organizmas. zinau ne viena vaika kuris kakojo ne kiekviena diena ( vienas vaikutis kakodavo kas 4 dienas), na, o jei kakutis neatsiranda savaime, tai pabandyk duoti pasaldinto vandenuko. as dar ir termometra patepta vaikisku aliejumi kysau, bet vis tiek neprakakojo. manau padejo tas vandenukas.sekmes
Eveneirka
Mano mazylis kai nepadarydavo savo reikaliuku,pirmoje eileja darydavau pilvuko masaziuka,kojytes lankstydavau.O jei tas nebepadedavo,tai ant termometro galiuko uzdedavau siek tiek patirpinto muiliuko ir kisdavau i ruriuka,-akimirksniu padaro,ta ka reikia.Aisku tokiom procedurom nepiknaudziauk,nes jie greit priptanta.
gagaite
QUOTE(eveneir @ 2006 02 27, 18:10)
Mano mazylis kai nepadarydavo savo reikaliuku,pirmoje eileja darydavau pilvuko masaziuka,kojytes lankstydavau.O jei tas nebepadedavo,tai ant termometro galiuko uzdedavau siek tiek patirpinto muiliuko ir kisdavau i ruriuka,-akimirksniu padaro,ta ka reikia.Aisku tokiom procedurom nepiknaudziauk,nes jie greit priptanta.
*

o jei tokios proceduros vyksta jau apie dvi savaites.
Palma
QUOTE(vaivora @ 2006 02 27, 14:20)
Jei nepades, tai gali ausu krapstuka pamirkyti aliejuke ir ikisti i ruriuka. Nelabai geras dalykelis, bet tikrai veiksmingas tam kartui  ax.gif

Zinoma tik nereikia tuo piknaudziauti smile.gif

*

Man šį metodą Santariškėse sesutė parodė. Tai pamenu dukrai iki kokių 6 mėn. gan dažnai taip darydavome ir nieko nepriprato. Po to viskas susitvarkė.
Cinderella
siap tai nei viena nepatare mamytei isgerti koki poka slyvu sulciu!manu tikrai turetu suveikti,aisku jei mama pati maitina doh.gif ir mamyte i tulika pabegios ir viakutis tikrai pridaris!
o siaip maniskiui thumbup.gif padedavo ramuneliu arbatyte,kazkodel jis nuo jos iki siol viduriuoja smile.gif dar aisku darem masaziukus,kisom krabsstukus thumbup.gif padeda,bet pripranta greit,ir dar yra DUFOLAC sirupas nuo uzketiejusiu viduriuku!padeda thumbup.gif patis isbandem doh.gif
J.U.D.I.T.A
oj mamules,kiek as ta tema prakentejau doh.gif maniskiui labai pusdavo pilvuka ir viduriukai,kaip akmenukas buvo doh.gif nu viena karta laba suviduriavo ir daktaras prirase tokios arbateles gert,kad medziagu neprarast.O ji labai saldi buvo tai po to as jokios arbatos neikisdavau gal iki 7 men.vat tada ir prasidejo visos bedos su tustinimusi ir asaros ir stenejimai pñadedavo tik termometras su aliejuku zinoma ne visada tai dariau,bet kai matai,kad vaikui skauda tai ir darai kas papuola tik prote g.gif ir kai jau prasidejo slaiuziojimai ,daugiau judejimo viskas pasitvarke thumbup.gif tad mamulkos manau cia jau visos tuos kryziaus kelius praeiti turit ar pilva pucia ar nesitustina verysad.gif beje maniskis kas antra trecia para tustindavosi,kai buvo kokiu 3-4men. doh.gif
nu vat ir nieko gudro as cia neparasiau,bet slyvu sultys tai tikrai,kad pades thumbup.gif tik gal reiktu nepersistengt ir kad nebutu pagalba perversta i kita puse(cia as kalbu,kad nereiktu klaust kai sukietyti) lotuliukas.gif
Sonya
QUOTE(eveneir @ 2006 02 27, 18:10)
*

Man taip pat si metoda doctor.gif rode, kai su pirmu vaiku 2.gif Santariskese gulejau. Kai papasakojau savo Kanados gydytojams ir seselei apie ta metoda tai jie issigando sako tik nedaryk fool.gif.
Sunus 2.gif ir turejo problemu del kakojimo. Gydytoja rekomendavo man daugiau dziovintu vaisiu ir siaip daugiau vaisiu ir darzoviu valgyti essen.gif. Dabar sunui problemu del neprakakojimo nera biggrin.gif .
WildFire
QUOTE(Luana @ 2006 02 27, 14:34)
mano dukrytė jau trečia diena nepakakoja, nors keičiant pampersą kiekvieną kartą riečiu kojytes prie pilvuko, bet nieko neišstename. gal galėtumėte ką nors patarti.
*

tavo dukrytė dar labai maža.. Man pediatrė aiškino kad vien MP maitinamas kūdikis gali nesituštinti ir kelias paras, ir net savaitę, jei suvirškina visiškai MP. Tad jei tavo dukrytė nejaučia diskomforto dėl ilgo nesituštinimo ar nesukietėja viduriukai, pergyventi nereikėtų. Mums irgi taip buvo iki įvedėm kietą maistą mirksiukas.gif

QUOTE(rynkeviciene @ 2006 02 27, 22:32)
o siaip maniskiui  thumbup.gif  padedavo ramuneliu arbatyte,kazkodel jis nuo jos iki siol viduriuoja smile.gif dar aisku darem masaziukus,kisom krabsstukus thumbup.gif  padeda,bet pripranta greit,ir dar yra DUFOLAC sirupas nuo uzketiejusiu viduriuku!padeda thumbup.gif patis isbandem doh.gif
*

jei ramunėlių arbata yra užplikoma, ji laisvina vidurius, jei verdama - kietina 4u.gif
Luana
Ačiū mamos už pasiūlymus. mes dar vis nekakojam, tai būtinai liepsim tėveliui slyvų sulčių parvešt, nes aš pati maitinu. ir lauksim rezultatų.
KlaraD
Manoji dukrele irgi neprakakoja... Siandien jau 5 diena... As jai ir masaziukus darau, ir kojas kilnoju, ir ausu krapstuka kisau, ir ant pilvo nesioju - niekas nepadeda. Ji tik bezda begaliniai smirdziai ir rekia, nes turbut labai jau suskausta kai nori bezdeti. Pergyvenu, bet sake sesele, o ir pati skaiciau, kad tokio amziaus leliukai gali savaite ir daugiau nesitustinti, zarnynas pas juos formuojasi. Tai sedziu dabar ir kalbinu, kad "kakis pabaisis" lauk listu, tikiuosi, kad greit pasirodys.
gagaite
QUOTE(J.U.D.I.T.A @ 2006 02 28, 01:41)
oj mamules,kiek as ta tema prakentejau doh.gif maniskiui labai pusdavo pilvuka ir viduriukai,kaip akmenukas buvo doh.gif nu viena karta laba suviduriavo ir daktaras prirase tokios arbateles gert,kad medziagu neprarast.O ji labai saldi buvo tai po to as jokios arbatos neikisdavau gal iki 7 men.vat tada ir prasidejo visos bedos su tustinimusi ir asaros ir stenejimai pñadedavo tik termometras su aliejuku zinoma ne visada tai dariau,bet kai matai,kad vaikui skauda tai ir darai kas papuola tik prote g.gif  ir kai jau prasidejo slaiuziojimai ,daugiau judejimo viskas pasitvarke thumbup.gif tad mamulkos manau cia jau visos tuos kryziaus kelius praeiti turit ar pilva pucia ar nesitustina verysad.gif beje maniskis kas antra trecia para tustindavosi,kai buvo kokiu 3-4men. doh.gif
nu vat ir nieko gudro as cia neparasiau,bet slyvu sultys tai tikrai,kad pades thumbup.gif tik gal reiktu nepersistengt ir kad nebutu pagalba perversta i kita puse(cia as kalbu,kad nereiktu klaust kai sukietyti) lotuliukas.gif
*

siandien konsultavausi su vaiko gydytoja, tai patare panaudoti Viburkolio zvakutes. Mes tai net klizmavome, nes tik taip galime padeti savo mažiukei. Tada jinai buna rami, o kitaip kankinasi, verkia. Su termometru pilnai negali issitustinti.
laurrike
o viburkol cia ne nuo skausmo zvakutes ?
gagaite
QUOTE(laurrike @ 2006 02 28, 17:05)
o viburkol cia ne nuo skausmo zvakutes ?
*

Jos ne tik nuima skausma, bet ir ramina. Jas esu isbandziusi su savo pirmaja dukryte. Labai padedavo kai dygo dantukai ar budavo temperaturos. O tos "mikro "klizmutes tai dar per anksti 1men. kudikiams, taip sake gydytoja. Jos viska viduriuose suskystina. Tai va tokia informacija is gydytojos.
kaunietuke
Kai mes buvome mazesni mus ir kamavo tos pacios problemos doh.gif Tada as duodavau svieziai spaustos morkytes sulciu.Mums padedavo.O dabar kai jau didesniems pakieteja viduriukai valgome slyvu tyrele. clap.gif
gagaite
QUOTE(kaunietuke @ 2006 02 28, 17:57)
Kai mes buvome mazesni mus ir kamavo tos pacios problemos doh.gif Tada as duodavau svieziai spaustos morkytes sulciu.Mums padedavo.O dabar kai jau didesniems pakieteja viduriukai valgome slyvu tyrele. clap.gif
*

1menesio kudikiui galima duoti morku sulciu? jei taip tai kokiom dozem ir kas kiek laiko. kiek laiko buvo jusu kudikiui?
Luana
pagaliau mano mažoji (penktą dieną ) padarė savo reikaliukus. bet pridarėm už visas penkias dieneles. ačiū mamos už patarimus, net nežinau kas padėjo, tiesiog turbūt atėjo laikas.
Maxima
Viesnia is Siaures 100 proc. teisi. Jei vaikelis maitinamas MP, jo organizmas taip gerai pasisavina mamos pienuka, kad nelieka jokiu atlieku. Todel gali nekakoti ir savaite, jei nera jokio diskomforto. Nereikia nieko ten i uzpakaliuka kaisioti, taip tik suzeisti ir infekcija inesti galima. Jei leliukas valgo misini, viduriukai is tiesu gali uzkieteti, todel reikia misinuka atitaikyti, nuo kurio nekieteja. O sultys vieno men vaikui doh.gif Tyliu...
PAglostyti pilvuka ir ant jo paguldyti niekada nepakenks. Ir jei slyvu sultys del lastelienos laisvina mamai vidurius, tai vaikui tikrai ne. 4u.gif
Vilsen
mums irgi buvo streso kai neprakakodavo,bet nuramino daktarai,kad MP maitinami kūdikėliai gali ir savaite nieko nepadaryti,o mes kakodavom kaip pagal grafika kas 4paras,vėliau dar dažniau
Chikipiki
Sorry, bet nesutinku. Negerai taip ilgai nedariti "dideliu" reikalu. Padeda pilvuko masazhas. (bet nepaglostimas! smile.gif )
kaunietuke
mes tai valgome slyvu tyrele.o dabar pradejome valgyti obuoli su persiku,tai ziurau,kad si tyrele ir biski jai laisvina viduriukus.
saldainia
jei neverkia reiškias viskas gerai. Mums buvo, kad visą savaitę mes nekakojom, turbūt lėta medžiagų apykaita, nes kai buvo užkietėję viduriukai, tai mažutė stenėdama rėkdavo. tam dabar yra žvakutės.
laurechka
QUOTE(Chikipiki @ 2006 03 02, 11:14)
Negerai taip ilgai nedariti "dideliu" reikalu.

Na, maniskiai pacioj pradzioj kakodavo kas 4d kaip laikrodukai. Mazelis, kai pradejo valgyt papildoma maista, kasdien pradejo, o va, viresnelis, kas 4d kakojo iki 2 metu. Nu ir ka tu darysi, jei vaiko organizmas toks... Juk viduriukaui ne kieti budavo...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.