Įkraunama...
Įkraunama...

Kieti viduriai, retai tuštinasi

Manau ir as eikit pas gydytoja. Nes jai gi skauda, o ateityje ji tiesiog bijos sesti ant puoduko, psichologiskai skausmo bijos.
Atsakyti
prisimenu,kaip mes kankinomes doh.gif bet klaida buvo pas mus ta,kad mes pradejome nuo darzovienes...kai tik perejo prie kruopu kosius-avizu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif is kart jokiu problemu...ko tik nedarydavau ir neduodavo-tokios problemos buvo,kad net specialias zvakutes-klizmutes dejau doh.gif dar neblogas vaistas-Duphalac...padeda
Atsakyti
siaip tai dar vynuogiu sultys thumbup.gif padeda tik kitiems pilvuka pucia bet kai nesitustina tai dar blogiau o siaip tai hipp slyvos mums nepadedavo
Atsakyti
QUOTE (Adele @ 2004 12 01, 22:26)
sad.gif Mano dukra turi problemele su viduriukais. Labai retai tustinasi, arba tik su klizmuciu pagalba, del to daznai buna nerami. Iki siol maitinu ja pati, taciau negaliu valgyt jokiu zaliu dalyku. Taip ir vargstam. Dukrai 5 menesiai. Gal zinot kokiu budu kaip palengvinti tas pilvelio problemas.

Jeigu tik savo pienu maitini, tai vaikas gali nesituštinti nuo 6 iki 10 parų - man taip sakė mano pediatre, be to ir pati skaičiau, kad taip gali būti - tai normalu. Nepulkit iškart klizmuoti, gal ji ne dėl to visai nerami, o dėl ko nors kito. smile.gif Mano dukra irgi anksčiau tuštindavosi labai retai, kartą į 3-4 dienas, netgi buvo 5. Niekada klizmų nestatėm (tfu-tfu). Jeigu nesituština, tai gal viską gerai įsisavina ir neliaka ką iškakot. biggrin.gif Pasitarkit su pediatre savo. wink.gif
Atsakyti
Gal kam buvo tokiu bedu? Mums nebeuztenka savo pienelio, tai primaitinam misinukais, bet uztai dabar vaikeliai sunkiai tustinasi, kas 3 dienas karta. Ka daryti, gal ko nors papildomai duoti kad susitvarkytu pilveliai?
Atsakyti
Pabandyk pakeisti mišinuką. Mes kai naudojom Similaką irgi tuštinosi kas porą dienų, o kai pradėjom duoti Nestle NAN tai tuštinasi kiekvieną dieną biggrin.gif
Atsakyti
Tai kad mums nuo NAN ir pasidare taip ir dar berti pradejo, o similac netiko mergytei, ieskojom ka nors bendro abiems, nes nesinorejo pirkti atskirai kiekvienam misineli.
Atsakyti
Mums irgi buvo tokiu bedeliu, pakeitem misinuka buvo geriau veliau vel tas pats, daktare sake, kad 1 karta i 2 paras tustintis yra normalu.
Bet mano mazyle taip stenedavo, kad visa raudona budavo, o nieko neiseidavo ir naktim sunkiai miegodavo, nes pilviuka skaudedavo tada sugalvojau tokia technologija:
reikia patepti uzpakaliuka aliejuku ir su pirstu truputeli pamasazuoti iseinamaja anga, tada vaikas atsipalaiduoja ir issteni. Bet tuo piknaudziauti nevertetu, nes po to vaikas gali atprasti pats issitustinti.
Ir dar, kai viduriai uzkieteje isange reikia pastoviai tepti riebesniu aliejuku, nes buna, kad itruksta nuo stipraus stenejimo.

Atsakyti
Taigi kad nesinori dirbtinai erzinti, nes po to pats nebepadarys, mes pradzioj issigande ir klizmute mikrolax statem abiem, bet dabar nezinau ka daryti toliau.
Atsakyti
Na mes kelis kartus taip issitustinom, kad miegoti lengviau butu, o veliau susitvarke.
Dabar kiekviena diena valgom slyvu tyrele, jei atsibosta, pamaisom obuolius su slyvom ir pan.
Gal jus slyvu nevalgot? Pabandykit!
Beje yra ir daugiau vaisiu laisvinanciu vidurius, bet tiksliai kokie nezinau....
Atsakyti
Saviskiam dar neduodu nieko papildomai, nezinau ar tokiems maziukams galima. O nuo kada jus pradejot duoti tyreles, obuoliuka ar sultis?
Atsakyti
Mums buvo, bet laukdavau tik tris dienas.
Vienai mano pažįstamai, poliklinikos gydytoja patarė laukti iki 5-7 dienų. O paskui vaikelį vežė į ligoninę, nes užkietėję viduriukai subraižė žarnyną (tuštinantis pasirodydavo kraujuko). Taip kilo uždegimas žarnyno.
Jai ligoninėje patarė nelaukt daugiau nei 3 dienas.
Šiaip vėliau tos problemos susireguliuoja. Tačiau dabar tikrai klauskis gydytojos, ką ji gali pasiųlyt.
Jei tai nėra dažnai, tikrai gali padaryt klizmutę.
Atsakyti