Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

QUOTE (Madam Butterfly @ 2004 11 20, 23:11)
sako kad nuostabius masazus daro akli zmones, ir esu girdejus, kad vln. yra kazkokiam salone toks dalykas, gal kas zn?

Yra, mano pažistamas ten buvo, sake patiko, net labai.
http://www.vrp.lt/pa..._id=1135&lang=l

O aš labai noriu į Mabre nueiti masažui...

SPA kabinete atliekama:
Grožio ir sveikatingumo paslaugų kompleksas
"Saldus malonumas" ( trukmė 1val.20 min.)
Dušas...................................................................... 5 min

Kūno pilingas su negyvosios jūros druska.................. 15 min

Dušas....................................................................... 5 min

Medaus masažas garuose ........................................ 15 min

Masažas su eteriniais aliejais..................................... 20 min

Žalioji arbata, poilsis................................................. 20 min
Kaina tik 50 Lt.

Daugiau informacijos:
http://www.sveikas.lt/mabre.asp
Atsakyti
Ar bandete kada masazuotis? Pabandykite ir tikrai nesigailesit. Niekuo nesiskundziat - taip nebuna. Na jei taip, tai bent atpalaiduojanti pasidarykit. Nepatikesit, po masazo atrodo, kad nugara, taip ir lieka ant masazo stalo smile.gif rolleyes.gif Atsiranda toks pasakiskas lengvumas.
As tai atradau labai faina ir miela masazo saloniuka. O ir man dirbanciai centre labai patogu. isikures jis Gedimino prospekte.
O beja masaza daro neregiai masazuotojai. Patikekit manim, ju rankos daro stebuklus. Mano mamai po masazo kurso praejo visi nugaros skausmai smile.gif
O ir kainos ganetinai lengvai ikainamos. dabar dar ir valentino akcija vyksta.
As jau savo brangiausiam dovana radau - padovanosiu bendra kuno masaza smile.gif
Jei dimu, tai aptikau ir ju internetini adresa www.matanciosrankos.lt.
As tai jau sau prisiekiau, kad tapsiu ju nuolatine kliente.
Is tiesu nepakartojamas jausmas. ax.gif
Atsakyti
va nosprendziau ismokti masazo...visokio gal pradzioje klasikini ir anticeliulitini, nes manau jog celiulito be masazo neissigydisi...noriu labiau del saves...dar draugem padaryciau...siaip tai labai paciai idomu..noreciau visu gudrybiu ismokt..vat
ir nezinau kur kreiptis.gal zinot kur galima ismokti nebrangiai...gal kas mokesi kur?
Atsakyti
Kokiam mieste tu nori lankyt kursus?
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 03 02, 10:49)
Kokiam mieste tu nori lankyt kursus?




vilniuj smile.gif
Atsakyti
Ieškok Google- "masažo kursai vilniuje".
Atsakyti
QUOTE(shipsenyte @ 2005 03 02, 10:42)
va nosprendziau ismokti masazo...visokio gal pradzioje klasikini ir anticeliulitini, nes manau jog celiulito be masazo neissigydisi...noriu labiau del saves...dar draugem padaryciau...siaip tai labai paciai idomu..noreciau visu gudrybiu ismokt..vat
ir nezinau kur kreiptis.gal zinot kur galima ismokti nebrangiai...gal kas mokesi kur?
Vilniu 'Femina Bona' organizuoja masazo kursus smile.gif
Atsakyti
o gal lanket kuri..? ar dirbat sioje srityje/
dar radau "masazo namai " yra vilniuje..idomu kaip ten
Atsakyti
Sveiki,

ar girdėjote apie aklųjų masažo saloną Vilniuje
"MATANČIOS RANKOS" Gedimino pr?

gal teko apsilankyti kam nors, mačiau juos per TV ir laikraštyje skaičiau. Ligi šiol
neprisiruošiau pas juos apsilankyti, kaip žinau,
aklieji puikūs masažuotojai.
Atsakyti
QUOTE(sante @ 2005 03 09, 16:01)
Sveiki,

ar girdėjote apie aklųjų masažo saloną Vilniuje
"MATANČIOS RANKOS" Gedimino pr?

gal teko apsilankyti kam nors, mačiau juos per TV ir laikraštyje skaičiau. Ligi šiol
neprisiruošiau pas juos apsilankyti, kaip žinau,
aklieji puikūs masažuotojai.

off topicas, aisku, bet mano viena pazistama ten masazuojasi. Turejo stuburo skausmu, po masazu pagerejo.
Atsakyti
db silpnaregiu masazistu centras atsidare zemaites gt, namas salia bites salono
Dirba keturiese, net vyrai masazuoja, ivairiu masazu yra, kainos nera aukstos, galiu kai kurias pamineti 40min nugaros 40lt, sprando, kaklo 25 - 20lt. anticeliulitinis 40min-40lt
sarasas ilgas, visu net nepamenu... Rekomenduoju pabandyti!
Atsakyti
Girdejau apie gera masazista Vilniuje - Gintara Ligeika, gal kas zino kur jis dirba, kokios kainos?
Atsakyti