Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

QUOTE(lambiukas @ 2008 05 14, 11:11)
Nesamone  doh.gif , tai aisku, kad ne nuo masazo  schmoll.gif


matyt, nenori maniškis, kad aš taip stropiai pas masažistą lankyčiausi, tai reik sugalvot kokių nors masažo minusų lotuliukas.gif
Šiaip aš pati tai labai džiaugiuosi, tokį malonumą kaip masažą atradusi thumbup.gif Savaitgalį jau net ir pasigedau nugarytės pamaigymo. Kaip čia bus, kai 10 seansų atvaikščiosiu ir daugiau nebesilankysiu g.gif
Ir šiaip nesuprantu kodėl, bet 'masažinantis' kažkodėl svoris krenta greičiau. Gal medžiagų apykaita pagreitėja? Šiaip ar taip, faktas labai džiuginantis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 gegužės 2008 - 12:12
QUOTE(saule_rudeni @ 2008 05 08, 20:02)
sveikos 4u.gif  kas galite pasakyti- ar eidamos masažo nešatės savo rankšluosčius, chalatus ir tapkutes? čia einant į SPA masažo darytis. nes padovanojau užsakydama brangiam žmogui masažą, tai jis dabar pasakė, kad neis nes bijo ir nežino ką ten neštis reikia. aš tai manau, kad ten viską turėtų duoti, jei rimta įstaiga. be to, o kaip su nusirengimu? mauna triusikėlius ar nea lotuliukas.gif  ar kokius vienkartinius duoda? lotuliukas.gif 
čia tokie pokvailiai klausimai, bet reikia mirtinai sužinoti kaip ten kas ten vyksta. atprintinsiu ir parodysiu jam, kad įsitikintų lotuliukas.gif  doh.gif  tai parašykit kuri mirksiukas.gif


Čia tikriausiai priklauso nuo to, kiek už masažą reikes mokėt. Jeigu daug - tai nieko neštis tikrai nereikia, o jeigu i polikliniką ar panašiai - tai visko reikia neštis ir kuo daugiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2008 05 14, 13:03)
matyt, nenori maniškis, kad aš taip stropiai pas masažistą lankyčiausi, tai reik sugalvot kokių nors masažo minusų  lotuliukas.gif
Šiaip aš pati tai labai džiaugiuosi, tokį malonumą kaip masažą atradusi  thumbup.gif  Savaitgalį jau net ir pasigedau nugarytės pamaigymo. Kaip čia bus, kai 10 seansų atvaikščiosiu ir daugiau nebesilankysiu  g.gif 
Ir šiaip nesuprantu kodėl, bet 'masažinantis' kažkodėl svoris krenta greičiau. Gal medžiagų apykaita pagreitėja? Šiaip ar taip, faktas labai džiuginantis  thumbup.gif


Galima vaikščioti į masažus tiek seansu, kiek norisi, o ne 10 būtinai ir nė vieno daugiau. O nuo masažų tai medžiagų apykaita tikrai pagreitėja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 15 gegužės 2008 - 15:39
na tikrai ne poliklinika ten schmoll.gif , ten sveikatingumo centras, bet kaina tai nelabai didelė- už viso kūno klasikinį masažą tik 80 lt. tai dabar kaip ir nežinau, ar ten aprūpins viskuo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saule_rudeni @ 2008 05 15, 18:06)
na tikrai ne poliklinika ten  schmoll.gif  , ten sveikatingumo centras, bet kaina tai nelabai didelė- už viso kūno klasikinį masažą tik 80 lt. tai dabar kaip ir nežinau, ar ten aprūpins viskuo blush2.gif


Klasikinis yra vienas iš pigesnių ir... vienas neįdomiausių masažų.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 05 15, 21:33)
Klasikinis yra vienas iš pigesnių ir... vienas neįdomiausių masažų.

tai žinau, kad jis neprilygsta tam kur pvz. į purvą įvyniojimas esi ir pan. wub.gif bet ten klasikinis su aliejum ir kažkokiom žolėm bus rolleyes.gif , nes aprašymas taip rašoma. tai man vienodai rodo, kad bus nubodu, ne man tas masažas lotuliukas.gif
tai ir kaina čia pigi, nes užsakyta ne Kaune ar Vilniuje, o mažesniame LT mieste, tai ten kainos truputį ir skiriasi g.gif
Atsakyti
Man klasikinį daro draugė. Jis labai malonus. Ne toks, kaip kai kurie klasikiniai, kuriuos teko patirti. Dar viskas labai priklauso nuo masažisto rankų ir masažo schemos tobulumo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 05 15, 22:24)
Man klasikinį daro draugė. Jis labai malonus. Ne toks, kaip kai kurie klasikiniai, kuriuos teko patirti. Dar viskas labai priklauso nuo masažisto rankų ir masažo schemos tobulumo. smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif būtent, sutinku su Jūsų nuomone 100 procentu thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki biggrin.gif ,

Norejau paklausti gal kas buvote Klaipedos Ametestejos Spa centre? g.gif
Gavau dovanu kupona, taciau nezinau i ka reiketu eiti? gal galetumet patarti?
Beje, ka reikia nestis einant i Spa centra?

Prasau, jei galit padekit blush-anim-cl.gif
Atsakyti
man dare viso kuno masaza europoje pirmam aukse, kur parduotuve L'occitane ar kaip ten ji vadinasi. Labai patiko. Mama irgi daznai ten lankosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushr4 @ 2008 05 17, 22:41)
Beje, ka reikia nestis einant i Spa centra?

Prasau, jei galit padekit  blush-anim-cl.gif

Einant i SPA centra nereikia nieko nestis, tik susitvarkyti reikia, kad gedos neturetum blush2.gif mirksiukas.gif O is SPA centro turi issinesti ramybe, poilsi ir atgaiva drinks_cheers.gif
Velnias, reikia ir man jau pasilepinti vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 04 13, 21:45)
Gal kas bande akmenu masaza ir gali papasakot?


Man darė tris kartus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Relaksas fantastiškas...

Esu išbandžius nemažai masažų: klasikinį, rytietišką, nugaros, pėdų refleksologinį,limfodrenažinį, su bambuko lazdelėmis, medaus,anticeliulitinį, su karštais akmenimis, ajurvedinį keralos, ajurvedinį abjangos (keturiomis rankomis), ajurvedinį marmos taškų... Gal ir visus išvardinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 20 gegužės 2008 - 21:42
QUOTE(vaižgantė @ 2008 05 20, 22:41)
Man darė tris kartus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Relaksas fantastiškas...

Esu išbandžius nemažai masažų: klasikinį, rytietišką, nugaros, pėdų refleksologinį,limfodrenažinį, su bambuko lazdelėmis, medaus,anticeliulitinį,  su karštais akmenimis, ajurvedinį keralos, ajurvedinį abjangos (keturiomis rankomis), ajurvedinį marmos taškų... Gal ir visus išvardinau  g.gif

Is tavo isvardintu nebandziau tik bambuku lazdelem g.gif o kaip jis? verta? kokios paskirties?
Atsakyti