Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

na siaip masazas ten tikrai nepigus,2 -ju valandu kaina 150 lt. Bet galima susitarti,kad nori tik valandos ir pan. ir siaip labai malonus aptarnavimas, tas vyrukas,kuris daro masazus,geras psichologas, taip,kad jei dar esate nusivylusios,ar blogai jauciates,galit su juo pabendrauti...man padejo net tik atsigauti, bet ir gyvenimas nusidaze kitom spalvom...nes buvo sunkus laikotarpis... smile.gif tai va,pabandykit,nenusivilsit... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantike*: 03 rugsėjo 2007 - 09:09
Pazystu gera masazista Kaune. Jei kam idomu, rasykite man asmenine zinute.
Atsakyti
Gal kas žinot gerą masažistę Klaipėdoje???
Atsakyti
Sveiki, kiek skaiciau ankstesnius pasisakymus, tai nemazai kas daro klasikinius ir atpalaiduojancius masazus...as juos irgi darau, bet noreciau pasiulyti kai ka naujo - masaza su karstais akmenimis. Jis puikiai atpalaiduoja ir yra egzotinis. Dabar kai tokie laikai, kai visi skuba ir lekia, pats laikas sustoti ir pasilepinti gamtos turtu teikiamais malonumai. Masaza darau Kaune. Jei kas susidomes rasykite man i riada@delfi.lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Riadute @ 2007 10 03, 15:23)
Sveiki, kiek skaiciau ankstesnius pasisakymus, tai nemazai kas daro klasikinius ir atpalaiduojancius masazus...as juos irgi darau, bet noreciau pasiulyti kai ka naujo - masaza su karstais akmenimis. Jis puikiai atpalaiduoja ir yra egzotinis. Dabar kai tokie laikai, kai visi skuba ir lekia, pats laikas sustoti ir pasilepinti gamtos turtu teikiamais malonumai. Masaza darau Kaune. Jei kas susidomes rasykite man i riada@delfi.lt  smile.gif


kaip gaila verysad.gif kad ne vln verysad.gif tikrai norėčiau šio masažo
Atsakyti
Tikrai gaila...na bet jei butum Kaune kokia diena, manau kazka suderintume smile.gif
Atsakyti
Pažįstu, kas tokį masažą daro Vilniuje. Man darė du kartus. Tikras kaifas... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 03, 17:24)
Pažįstu, kas tokį masažą daro Vilniuje. Man darė du kartus. Tikras kaifas... thumbup.gif



o gal galėtum man i až kontaktus įmest mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 10 04, 09:24)
o gal galėtum man i až kontaktus įmest  mirksiukas.gif  4u.gif


Parašiau į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 04, 11:32)
Parašiau į AŽ.


Dėkoju, bandysiu ieškotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 09 11, 19:33)
Gal kas žinot gerą masažistę Klaipėdoje???

Labas
as dabar kaip tik darausi masaza klaipedoje. Man daro nugaros ir galvos masaza, esu labai patenkinta. Pirmas dienas tai skaudejo bet dabar jau akyse sviesiau. man ataugos sprando yra, tai net rankos tirpo kol nepradejau masazu daryti o dabar jau geryn. Labai dziaugiuosi, masaziste ateina i namus vakarais. Esu labai patenkinta. jei kam reiks galiu rekomenduoti, tik parasykit az nes retai isijungiu
Atsakyti
Gal kas nors turite namie masažinius krėslus ar tokius elektrinius masažuoklius, kur ant paprasto fotelio galima užsidėti ? Jau senokai apie tokį svajoju-po darbo išsitiesti ir nugarą pamasažuoti... Aišku, jie neprilygsta masažuotojo rankoms, bet irgi malonu. Tai va, gal turite, kokius, kur pirkot ?
Atsakyti