Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

O ka manot apie masaza namie vienas kitam?
Na tai neatstos profesionalo ranku, bet pasiskaicius knygu ir pasikonsultavus su masazistu galima ismokt masazot. Na man atrodo... g.gif
Gal kas turite kokios elektronines literaturos susijusios su masazo darymu? ar kokiu nuorodu... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

tagis teko girdeti apie daug masažų rušiū norėtusi išgirsti jūsų atsiliepimus, kas esat išbandę, arba šiaip girdėją, ar matę smile.gif

Va internete radau tiek pavadinimų, gal kas ką apie juos ir ne tik galėtų pasakyti?

ABHYANGA (atliekama 2-ų asmenų)
Antistresinis SHIATSU
ROYAL SATTVA
ABHYANGA + ROYAL SATTVA
NEUROSEDATYVINIS MASAŽAS
MIOTENSYVI MASAŽO TECHNIKA
AROMATERAPINIS MASAŽAS
Jogos masažas
Ajurvedinis
ŠIRODHARA
REIKI SEANSAI
Tajų
Tailandiečių
Medaus
Masažas su akmenimis
Maorių
Vakuminis-anticeliulitinis
Shiatsu
Atsakyti
Na tavo išvardintu masažu tikrai nebanžiusi, bet...teko išbandyt visiems labai gerai žinomą masažą tai klasikinis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif žinokite keturių rankų masažas yra super, kai man darė supratau kuo tai skiriasi nuo paprasto masažo. Masažavo mane dvi masazuotojos, jos dirba sporto klube, bet gali padaryti ir namuose. galima rašyti joms klasikinismasazas@one.lt
Papildyta:
štai radau jų skelbimą :
http://www.medicina....elbimas&id=1814
Atsakyti
As asmenishkai pati esu ishbandzius medaus masaza.. malonus dalykas,atsipalaidavimui... miau...ir visai nebrangus smile.gif
Atsakyti
Esu išbandžiusi masažą su šiltais akmenimis smile.gif Labai super thumbup.gif Labai geras jausmas. Man dariusi masažistė sakė, kad deda šiltus akmenis, nes šiluma labai atpalaiduoja raumenis, o atsipalaidavus raumenims ir masažas būna efektyvesnis. Ir šiaip labai malonu kai guli ant šiltų akmenėlių tongue.gif
Dar esu darius ir aromaterapinį masažą. Bet kaip suprantu tai toks masažas paprastai būna paprastas masažas tik su visokiais kvepiančiai aliejais ir po masažo pasirenki kokio nori kvapo aliejų ir juo tau įtrina kūną.
Esu išbandžius ir medaus bet man nepatiko - bandžiau jį druskininkuose kai buvom su vyru nuvažiavę savaitgaliui "medaus palaima" - tai gavom medaus masažą. Bet man tai toks žiaurokas masažas, jaučiausi taip lyg viso kūno depiliaciją darytų doh.gif Nepatiko, daugiau tokio nebenorėčiau schmoll.gif Man patinka tokie masažai kur atsipalaiduoji, gali pamiegot, o per medaus tai niekaip schmoll.gif
Atsakyti
Oho kiek masažo rūšių esame, net nepagalvočiau. doh.gif
Atsakyti
aha masazu tikrai daug ir jauchiu chia tik gabaliukas kiek ten ju gali buti doh.gif

Idomu vis dar ten tais akmenim, tu ant ju gulejai, kiek esu tiap amchius tai lyg su jais po nugara vedzioja:> Am beja kur ji bandei?

Del medaus masazo tai jis yra dvieju rusiu.
Veinas skausmingas, nes juo siekiama kag kraujas i audinius suteketu(arba nekokybisgkas masaziste skuba ir daro vien tam,akd kuo greichiau padaryti).

O kitas butent skirtas atsipalaidavimui ir malonumui, va tas tirkai mielas ir man labai patiko thumbup.gif as ji kartais darau kitiems, tai merginos lydosi :>
Realiai dar nebuvo kam nepatiktu rolleyes.gif
Atsakyti
Su akmenim dariausi Grožio ir terapijos centre. Tai ir masažuoja su tais akmenim ir guli. Kai guli ant nugaros tai padeda tuos akmenis, uždeda rankšluostį ir tu atsiguli, kol tau masažuoja rankas kojas ir padus irgi su šiltais akmenimis, nugaros raumenis labiau atsipalaiduoja. Tada atsiguli ant pilvo, kol masažuoja kojas ir rankas vėl uždeda akmenukus ant nugaros, o kai pradeda masažuot nugarą tai tada ir masažuoja ir su akmenukais ir be. Šiaip tai tikrai nerealus kaifas.
Aš buvau gavus gimtadienio proga iš vyro dovaną tokį masažą ir dar buvau tik 3 mėn po gimdymo, tai žinok man relaksas nerealus buvo thumbup.gif net nenorėjau keltis ir eit namo ir po to nugarą mažiau skaudėjo.
Užeik į www.sugihara.lt ten rasi apie visus masažus, kuriuos jie daro parašyta. Bet masažas šiltais akmenim tikrai vertas dėmesio thumbup.gif
Atsakyti
man tai ir klasikinis masazas gerai karts nuo karto, taip gerai, kad net nenoriu nieko kito bandyti. bet tas su akmenim sudomino, speju kaune nedaro g.gif siaip mano vyras daresi dar toki manualini mazasa, jeigu taip galima pavadint, ten toks jausmas sake, kad kaulus lauzo, bet po to labai gerai, puse metu nejaute sprando skausmo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maxiule @ 2006 08 31, 22:28)
man tai ir klasikinis masazas gerai karts nuo karto, taip gerai, kad net nenoriu nieko kito bandyti. bet tas su akmenim sudomino, speju kaune nedaro g.gif  siaip mano vyras daresi dar toki manualini mazasa, jeigu taip galima pavadint, ten toks jausmas sake, kad kaulus lauzo, bet po to labai gerai, puse metu nejaute sprando skausmo thumbup.gif

Aš tai irgi esu išbandžiusi masažą su šiltais akmenimis. Tikrai jausmas super bigsmile.gif taip atsipalaiduoji, kad po jo atsistojusi nežinai, kurioje pusėje namai biggrin.gif
O kraupiausias masažas tai man buvo su taurėmis. Masažavo man užpakaliuką nuo celiulito... Tai šakės, klykiau kaip skerdžiama... O esmė tame, kad tau prie odos prisiurbia taurę (kur ant nugaros stato, kai peršalama) ir vedžioja... Nu nenusakomas skausmas... blink.gif
Atsakyti
O nuo celiulito padejo? g.gif
Heh kazkaip kraupiai nuskambejo... ma tai shiaip patikdavo kaip taures vaikysteje statydavo, o po to jas nulupineti, bet itariu chia jau ne tas malonumas :>

HEh shiaip shirdis jauchia kad Kaune tikrai turetu buti irgi masazai su akmenim, ypach , kad jau yra tokio masazo kursai ;//
Reiktu pasidometi Femina Bonos centre, kuris yra Daukšos gatveje, bent jau man kazkas minejo, kad ten galetu buti.

Ale ir as susidomejau su akmenim tuo masazu.. idomu ten paprastus naudoja akmenis g.gif ar imanoma namu salygom.. nes buna daug tokiu kurie vazineja po namus ir daro masazus gerokai pigiau negu grozio centruose.
Atsakyti