Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienis darželyje

Ar švenčia jūsų vaikai gimtadienius darželyje?
Ar nešasi vaišių, tortą ir pan. ar juos sveikina darželio draugai?
Ar gimtadieniai visai nepaminimi darželyje?
Atsakyti
Mes dar neseniai einam i darzeli ir neuzilgo svesim 3 gimtadieni, tai sake aukletojos, kad kazka padovanos(kinderiuka ar siaip kokia smulkmenele), atnesti reikia torta nedideli ir sulciu, dar zvakuciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Darzeli lankom ne pirmus metus, ir visada nesu torta, sulciu, zvakuciu, saldainiu, sausainiu. Pati nedalyvauju, bet turiu nuotrauku. Kol maziukas buvo, tai tiesiog visi valgydavo torta. O siemet, tai jau buvo svente kaip reikiant, su kilnojimu ant kedes, dragu sveikinimais ir buciniais. aukletojos paprastai zino kelis gimtadienio zaidimus, tai ta diena buna pasvesta jubiliatui. Puiki svente, namie tokios nesuorganizuociau. biggrin.gif
Atsakyti
:: Pas mus švenčia taip: kiekvienas vaikas nuo savęs padaro atviruką,auklėtoja juos visus susega kaip knygutę ir įteikia gimtadienio kaltininkui,tada jis pasodinamas ant kėdutės kiekvienas prieina ir nuo savęs ką nors palinki,tada visi sudainuoja gimtadienio dainelę 4u.gif ir eina prie vaišių stalo ten tortas,sausainiai,saldainiai ir sultys bigsmile.gif kuriuos atneša tėveliai, na žodžiu labai gražu ir smagu. tongue.gif
Atsakyti
Mes tik pernai šventėme 2-ąjį gimtadienį,tai dar maži buvo ir nieko nedarė,o ir auklėtojos nieko neorganizavo.Aš tik sausainių,saldainių ir sūlčių nunešiau,nes torto pas mus neleidžia,kad neapsinuodytų kuris vaikas blush2.gif
Atsakyti
Nešam tortą/šakotį, sulčių, o dovanų gauna vaikų nupieštus piešinukus su palinkėjimais ir karūną su metukų skaičiumi. Saugau viską, kai užaugs, atiduosiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 27 spalio 2006 - 13:34
Na, man ši tema labai aktuali, nes greitai vaikinui bus 3 metai...
Atsakyti
o mamytės, jūs dalyvaujat gimtadienyje darželyje ???
Atsakyti
Pas mus, pasirodo, tėveliai atneša vaišių (tortų negalima). Vaikai pasivaišina iš ryto. Jubiliatas pučia žvakutes, gauna auklėtojos darytą karūną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2006 10 27, 13:31)
Mes tik pernai šventėme 2-ąjį gimtadienį,tai dar maži buvo ir nieko nedarė,o ir auklėtojos nieko neorganizavo.Aš tik sausainių,saldainių ir sūlčių nunešiau,nes torto pas mus neleidžia,kad neapsinuodytų kuris vaikas  blush2.gif

Pas mus irgi torto neleidžia, tai paklausiu gal bus galima naminio obuolių pyrago arba šakočio - nes šituose kepiniuose juk nėra kremo.
Ir dar aišku sulčių, sausainių ir gal obuolių nunešiu.
Atsakyti
Vat ir mums arteja gimtadienis, ir nezianu ,ka daryt...
Atsakyti
KAIPTIK RYTDIENAI, 5 METŲ PROGA Į DARŽELĮ, PIRKAU TORTĄ, SULČIŲ, PO PORĄ SALDAINIŲ VAIKAM, PYRAGO GABALĄ, NES TORTAS NEDIDELIS. DAR PIRKAU, BET ČIA AŠ TAIP NORĖJAU, LĖKŠTES, STIKLINES VIENKARTINES, SERVETĖLES. MANAU VAIKAM BUS SMAGU. KAI BUVO DU METUKAI, TAI NEŠĖM TIK TORČIUKĄ IR SULČIŲ. ŽVAKUTES AIŠKU.
MANAU NEBUTINA PRINEŠT DAUG VAIŠIU. VALGYT GI DARŽELĮ DUODA, SIMBOLIŠKAI TORČIUKĄ IR ŽVAKUTES.
GALMA PASITART SU AUKLETOJA, MANAU.
Atsakyti