Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

[quote=S.N.A.S,2010 09 21, 14:26]
Ką doro eina nuveikt su puskilogramiu šlapdešrės/šlapiankės ar kitaip dar vadinamos daktariškos dešros??

Kai turiu uzsilikusios desros darau tokius blynelius:sutarkuoju ar supjaustau desra,itarkuoju fermentinio surio,imusu viena ar du kiausinius,idedu miltu ir kepu,tikrai lb lb skanu:)valgome su majonezo-pomidoru padazu ir agurkeliais 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2010 09 22, 15:32)
As pakepinciau farsa,maisant,kad sukristu gabaliukais.Tada sumaisyciau su virtais grikiais.Dar tinka idet kelis saukstus pomidoru padazo.Labai skani ir soti mesiska grikiu kose biggrin.gif


Galima ir nemaisyt, o pakepta su prieskoniais farsa uzpilt ant isvirtu grikiu, apibarstyt virsu suriu.
Siaip tai cia puikus produktai, netik tada kai turiu tik smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ssiimmaa @ 2010 09 21, 20:26)
bet pas mus dazniausiai neuzsilaiko - mums skanu ir siaip riekutem pakepta su duonyte ir pomidou padazu valgyt.

Pries kepant supjaustytas desros riekutes dar apliokit miltuose, man daug skaniau iskepa, apskrunda mirksiukas.gif
Atsakyti
Oj su dešra daug ką galima: ir picas kepti (aišku, jei yra ir kitokių likučių, nes vien su dešra nealbai jaučiu biggrin.gif), troškiniams, arba pakept daaaug svogūnų, dešros su pom. padažu. Tinka ir su duona ir su bulvėm, valgoma ir šaltas ir karštas. O va dešros blyneliai ar apvoliota kepta - man naujiena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 09 21, 14:26)
Ką doro eina nuveikt su puskilogramiu šlapdešrės/šlapiankės ar kitaip dar vadinamos daktariškos dešros??
Baltą mišrainę jau dariau, karštus sumuštinius irgi, picos nenoriu.. o kur dar galima suvartoti ją?????
4u.gif

Labas.Aš tai daryčiau šiupinį.Dar reiktų nediduko kopūsto(tinka ir apvirti lapai likę nuo balandėlių),2-3 morkų,1svogūno,3-4virtų bulvių,3 sriub.šaukštai pomidorų padažo,2sriub.šaukštai grietinės,prieskoninių žolelių mėgstamų(petražolės,krapai),druska,pipirai.
Į keptuvę aukštais kraštais pakaitinu aliejaus tada sudedu kaip sriubai pjaustytus kopūstus ir tarkuotas morkas.Uždengiu ir retkarčiais pamaišant troškinu.kol kopūstai troškinasi apkepinu kubeliais supjaustytą dešrą(galima faršą) ir svogūną.Kai kopūstai susitroškina(sukrenta) sudedu kubeliais pjaustytas virtas bulves,dešrą apkepintą,visus prieskonius,dar kelias minutes patroškinu,o tada jau sudedu pomidorų padažą ir grietinę.Viską gerai permaišau ir kai pradeda "pukšėti" viskas gatava.Gaminasi max20-30min.
Pabandykit gal patiks.Sesuo dar deda raugintų agurkų,bet man nelabai. tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, rašau pirmą kartą ir forumas man absoliučiai naujas pasaulis smile.gif Jei netyčia ką ne taip suspaudysiu, tai tikrai persiprašau smile.gif

Bet vat man iškilo klausimas ir greičiau kvaila bėda smile.gif Vyras komondiruotėje, aš sergu, mažoji pas senelius - kelias dienas mintu tik keksiukais smile.gif nes tik tokia kyla mintis atsidarius šaldytuvą smile.gif Kai pasakiau motinai, kad valgau tik saldumynus ji baisiausiai sukritikavo mane, turint omeny, kad ji man įteikė dvi cukinijas, moliūgą ir krūvą brokolių ... turiu prisipažint šios daržovės man mistika ... nei žinau ką su jomis daryti, nei numanau kaip jas išnaikinti iš šaldytuve.

Help, SOS, pyp pyp pyp pyyyyyyp pyp pyp pyp- ar kaip ten tas sos tariasi smile.gif

Ka patarsite daryti ?

Aciu is ansksto smile.gif
Atsakyti
Iš cukinijos gali išsikepti blynų, vien tik iš jų arba daryti tešlą kaip bulviniams blynams ir įtarkuoti cukiniją. Arba į omletą įtarkuoti. Gali perpjauti per pusę, išimti sėklas, įdėti faršo, paprikos, uždėti sūrio ir išsikepti tokius "laivelius" orkaitėje. Iš moliūgo sriubą kiek žinau verda, ar konservuot galima 4u.gif iš cukinijos ir paprikos labai skanus padažiukas žiemai gaunasi. Yra gi receptų pilnas internetas smile.gif o iš brokolių.. daryčiausi užkepėlę ( ryžiai, vištiena, daržovės (tuo pačiu brokoliai) ant viršaus sūris ir į orkaitę). taip pat kokias salotas galima susimaišyti.. ar įmerkti į tešlą (miltai,vanduo) ir išvirti aliejuje..su padažiuku niam niam smile.gif taip dar kepu pievagrybius,žiedinius kopūstus thumbup.gif
Atsakyti
yra atskiros temos ir cukinijoms ir brokoliams ir tikrai ten daug visokiu skanestu yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabrilea @ 2010 09 23, 20:07)
Sveikos, merginos, rašau pirmą kartą ir forumas man absoliučiai naujas pasaulis smile.gif Jei netyčia ką ne taip suspaudysiu, tai tikrai persiprašau smile.gif

Bet vat man iškilo klausimas ir greičiau kvaila bėda smile.gif Vyras komondiruotėje, aš sergu, mažoji pas senelius - kelias dienas mintu tik keksiukais smile.gif nes tik tokia kyla mintis atsidarius šaldytuvą smile.gif Kai pasakiau motinai, kad valgau tik saldumynus ji baisiausiai sukritikavo mane, turint omeny, kad ji man įteikė dvi cukinijas, moliūgą ir krūvą brokolių ... turiu prisipažint šios daržovės man mistika ... nei žinau ką su jomis daryti, nei numanau kaip jas išnaikinti iš šaldytuve.

Help, SOS, pyp pyp pyp pyyyyyyp pyp pyp pyp- ar kaip ten tas sos tariasi smile.gif

Ka patarsite daryti ?

Aciu is ansksto smile.gif

Sveikutė,gali patobulinti mano "šiupinį".Tik pirmiau brokolius reiktų truputį apvirti pasūdytam vandeny ir geriau naudoti faršą.T.y. cukiniją supjaustyt kubiukais ir troškint kartu su kopūstais,morkomis,kai dėsi virtas bulves sudedi ir pasmulkintus apvirtus brokolius. g.gif
Ir išvis šis patiekalas turi tiek variantų kiek įvairių daržovių turi.Jei dėsi papriką jis bus dar kitoks(aš nededu,nes mano brangieji vos tik užuodžia jos kvapą tai lekia tolyn kaip nuplikyti.Apie valgymą nė nešneku)
Tiesa šį šiupinį vaikai praminė VISKATŪNU biggrin.gif vertimas:viskas ką turi. smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabrilea @ 2010 09 23, 20:07)
Sveikos, merginos, rašau pirmą kartą ir forumas man absoliučiai naujas pasaulis smile.gif Jei netyčia ką ne taip suspaudysiu, tai tikrai persiprašau smile.gif

Bet vat man iškilo klausimas ir greičiau kvaila bėda smile.gif Vyras komondiruotėje, aš sergu, mažoji pas senelius - kelias dienas mintu tik keksiukais smile.gif nes tik tokia kyla mintis atsidarius šaldytuvą smile.gif Kai pasakiau motinai, kad valgau tik saldumynus ji baisiausiai sukritikavo mane, turint omeny, kad ji man įteikė dvi cukinijas, moliūgą ir krūvą brokolių ... turiu prisipažint šios daržovės man mistika ... nei žinau ką su jomis daryti, nei numanau kaip jas išnaikinti iš šaldytuve.

Help, SOS, pyp pyp pyp pyyyyyyp pyp pyp pyp- ar kaip ten tas sos tariasi smile.gif

Ka patarsite daryti ?

Aciu is ansksto smile.gif

Susmulkintas visas darzoves uzpilkite sultiniu (jei turite ka nors mesisko irgi idekite),idekite po kelis saukstus pomidoru padazo ir grietines),troskinkite uzdengus dangciu 25-30min.
Atsakyti
Sveikos, turiu namie saldytu kalafioru, kurie guli kameroj ir laukia savo eiles. Tik as neisivaizduoju kada jie sulauks, nes minciu tai nulis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cocci @ 2010 10 12, 20:08)
Sveikos, turiu namie saldytu kalafioru, kurie guli kameroj ir laukia savo eiles. Tik as neisivaizduoju kada jie sulauks, nes minciu tai nulis  ax.gif


Oi,manyciau daug ka galima ir sriuba ir troskini koki,man asmeniskai skanus makaronu-kalafioru apkepas su suriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cocci @ 2010 10 12, 19:08)
Sveikos, turiu namie saldytu kalafioru, kurie guli kameroj ir laukia savo eiles. Tik as neisivaizduoju kada jie sulauks, nes minciu tai nulis  ax.gif


Labas vakaras. Nezinau kokioj pozoj laugh.gif tie kalafijorai susaldyti, bet lb skanu kalafijoru ziedynus pamirkyt kiausinio plakinyje po to dziuveseliuose ir kepti aliejuje thumbup.gif man skanu ir salti ir karsti 4u.gif
Atsakyti