Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

QUOTE(regna @ 2010 09 01, 22:16)
Welniūkštė, galima išvirti makaronųlakštus išvirti su prieskoniais.

Padaryti baltą padažą į kurį baigiant virti įdėti tarkuoto surio.
Antras varijantas galima padaryti padažą iš sviesto+svogūno+pomidorų+paprika+česnakas.



Kaip gaminamas tas baltasis padažas? Numanau, kad kažkas iš miltų blush2.gif
O dėl to antro padažo reikia ten dėti kokio kečupo? Ar tiesiog viską svieste pakepinus patiekti? Man padažas asocijuojasi su tuo, kad jis turi būti skystokas arba grietinės tirštumo, o čia manau gausis gana tirštas, kaip koks troškinys...
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2010 09 01, 22:31)
Kaip gaminamas tas baltasis padažas? Numanau, kad kažkas iš miltų  blush2.gif
O dėl to antro padažo reikia ten dėti kokio kečupo? Ar tiesiog viską svieste pakepinus patiekti? Man padažas asocijuojasi su tuo, kad jis turi būti skystokas arba grietinės tirštumo, o čia manau gausis gana tirštas, kaip koks troškinys...



Welniūkšte,

baltasis padažas:

miltai+sviestas+pienas{arba grietinėlėlė} ir įberiama tarkuoto sūrio.

Tirštumas priklauso nuo produktų kiekio.

Antras atvėjis,galima viską pakepinti{ta prasme aržoves}galima įpilti pomidorų padažo,arba grietinėlės.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 09 01, 22:48)
Welniūkšte,

baltasis padažas:

miltai+sviestas+pienas{arba grietinėlėlė} ir įberiama tarkuoto sūrio.

Tirštumas priklauso nuo produktų kiekio.

Antras atvėjis,galima viską pakepinti{ta prasme aržoves}galima įpilti pomidorų padažo,arba grietinėlės.


p.s.[ta prasme daržovės}
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 09 02, 00:04)
p.s.[ta prasme daržovės}



Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Aš apvirčiau makaronus kol suminkštės, tada pasidaryčiau faršą kaip kotletam arba pasikepinčiau su prieskoniais, tada ant lakšto dėčiau faršą, susukčiau ir sujungimu į apačią dėčiau į keptuvę ant pakepintų pievagrybių arba špinatų arba mėgstamų daržovių, tada pilčiau grietinėlę, berčiau druskos, pipirų ir uždengus dangčiu kokia 10 min patroškinčiau, atidengus berčiau sūrio ir vėl uždengus kokias 5 min ir fsio ant stalo "tipo" lazaniją ar caneloni smile.gif
Atsakyti
"apsipirkau" šiandien parduotuvėje. Kartais anksčiau pirkdavau karšto rūkymo lašišą. Šiandien pirkau, o parsinešus žiūriu, kad šaltai rūkyta - sūri labai. Ką galima padaryt. Sumuštiniai tiesiog nevalgomi. Galvoju, gal mišrainę bandyt, kad ir su ryžiais. Dar kokį kiaušinį, morką. Gal kas turit kokių idėjų.
Beje, jei mišrainę daryt, tai kažin - su majonezu ar grietine skaniau. g.gif Nes žuvis tai riebi
Atsakyti
QUOTE(A.B.C. @ 2010 09 02, 12:37)
"apsipirkau" šiandien parduotuvėje. Kartais anksčiau pirkdavau karšto rūkymo lašišą. Šiandien pirkau, o parsinešus žiūriu, kad šaltai rūkyta - sūri labai. Ką galima padaryt. Sumuštiniai tiesiog nevalgomi. Galvoju, gal mišrainę bandyt, kad ir su ryžiais. Dar kokį kiaušinį, morką. Gal kas turit kokių idėjų.
Beje, jei mišrainę daryt, tai kažin - su majonezu ar grietine skaniau.  g.gif  Nes žuvis tai riebi

Aš vis sakau,kai namie lašišos užsiliks, darysiu Beatos cukinijų blynus, nes skamba žiauriai skaniai receptas O jeigu salotas, tai galit bandyti, aš rekomenduočiau uždarą salotoms gaminti iš grietinės su kokiu krapiuku pamaišius turėtų gautis super puper mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(A.B.C. @ 2010 09 02, 11:37)
"apsipirkau" šiandien parduotuvėje. Kartais anksčiau pirkdavau karšto rūkymo lašišą. Šiandien pirkau, o parsinešus žiūriu, kad šaltai rūkyta - sūri labai. Ką galima padaryt. Sumuštiniai tiesiog nevalgomi. Galvoju, gal mišrainę bandyt, kad ir su ryžiais. Dar kokį kiaušinį, morką. Gal kas turit kokių idėjų.
Beje, jei mišrainę daryt, tai kažin - su majonezu ar grietine skaniau.  g.gif  Nes žuvis tai riebi


Majonezas sūrus tai gali blogai baigtis su tokia suria lašiša smile.gif gali maišyti per pus su grietine, tada bus geriau. Labai pas mus megstami akaronai yra su lašiša, kuriuose manau jum nesijaus sūrumo: uždėti virti mėgiamus makaronus (man skaniausia tokie kaip spageti tik platus) tada keptuvėje įkaitinti sviesta arba aliejų ir įmesti kelis griežinėlius česnako, kai apkeps išimti ir išmesti, o tada dėti kubeliais pjaustyta lašiša, kai pabals pilti grietinėlę ir kaitinti iki norimo tirštumo, aš kaitinu iki tol kol makaronai išverda ir sumaišau, galima į padaža berti sūrio, bet mums be jo net skaniau, tik vyras džiugo pasibarto savo lėkštėje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A.B.C. @ 2010 09 02, 12:37)
"apsipirkau" šiandien parduotuvėje. Kartais anksčiau pirkdavau karšto rūkymo lašišą. Šiandien pirkau, o parsinešus žiūriu, kad šaltai rūkyta - sūri labai. Ką galima padaryt. Sumuštiniai tiesiog nevalgomi. Galvoju, gal mišrainę bandyt, kad ir su ryžiais. Dar kokį kiaušinį, morką. Gal kas turit kokių idėjų.
Beje, jei mišrainę daryt, tai kažin - su majonezu ar grietine skaniau.  g.gif  Nes žuvis tai riebi



A.B.C.


jeigu sūri lašiša gali pasiruošti salotas su šviežiu agurku{jo nepagailėk} dėk poro{baltąją dalį} pankolio,petražolių,krapų alyvuogių.baziliko.

Užpilas:

gali naudoti grietinę į ją įpilus baltojo vyno{gerai išplakti

O,gali užpilti grietinė.
Atsakyti
QUOTE(A.B.C. @ 2010 09 02, 12:37)
"apsipirkau" šiandien parduotuvėje. Kartais anksčiau pirkdavau karšto rūkymo lašišą. Šiandien pirkau, o parsinešus žiūriu, kad šaltai rūkyta - sūri labai. Ką galima padaryt. Sumuštiniai tiesiog nevalgomi. Galvoju, gal mišrainę bandyt, kad ir su ryžiais. Dar kokį kiaušinį, morką. Gal kas turit kokių idėjų.
Beje, jei mišrainę daryt, tai kažin - su majonezu ar grietine skaniau.  g.gif  Nes žuvis tai riebi


patarimų jau mačiau kelis puikius, tik - jei iš tos sūriosios lašišos norisi pasidaryti sumuštinius, galima lašišą naudoti užtepui su varške - susmulkintą lašišą įmaišyti į paprieskoniuotą (tik nesūdytą) varškę, įpjaustyti krapų, neaitraus svogūno (jei turit - šaloto) ir tepti ant duonelės ar skrebučių mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikutės, šiandien ir man reikia jūsų pagalbos smile.gif
Turiu pusė pokelio varškės, kur jį įkombinuoti vakarienei g.gif Produktų turiu visokiausių, bent jau man taip atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2010 09 07, 08:09)
Sveikutės, šiandien ir man reikia jūsų pagalbos smile.gif
Turiu pusė pokelio varškės, kur jį įkombinuoti vakarienei  g.gif Produktų turiu visokiausių, bent jau man taip atrodo  lotuliukas.gif

Cicinsko kepsniams, cia kur i bulviu kose dedasi varske tongue.gif
Atsakyti