Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

QUOTE(angi @ 2009 08 17, 16:27)
turiu du patisonus, gal kas kokiu recepteliu/patarimu turit?  ax.gif

Mano mama žiemai juos vakuoja smile.gif Žinokit labai skanu essen.gif jei domins receptukas, pasakykit.
Atsakyti
Patisonai skanu konservuoti su agurkais.
Aš,juos įdarau su faršu{truputėlį apverdu pasūdytame vandenyje}
Išskobiu vidų įdarau faršu,sumaišytu su poru,arba svogūnu ,man poru skaniau itarkuoju morką įdedu sviesto,galima grietinės.
Uždengiu kepurele,kepu orkaitėje folijoje,galima troškinti inde,reikia įdėti grietinėlės,ar grietinės.
Man skanu,močiutė.
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 17, 16:50)
Mano mama žiemai juos vakuoja  smile.gif  Žinokit labai skanu  essen.gif jei domins receptukas, pasakykit.



QUOTE(regna @ 2009 08 18, 01:08)
Patisonai skanu konservuoti su agurkais.
Aš,juos įdarau su faršu{truputėlį apverdu pasūdytame vandenyje}
Išskobiu vidų įdarau faršu,sumaišytu su poru,arba svogūnu ,man poru skaniau itarkuoju morką įdedu sviesto,galima grietinės.
Uždengiu kepurele,kepu orkaitėje folijoje,galima troškinti inde,reikia įdėti grietinėlės,ar grietinės.
Man skanu,močiutė.



manau turetu but skanu vakuoti, bet matyt neverta prasidet su dviem. o su agurku traukiniu pavelavau, padabni agurkai 3-3,5 lt kilas. tai jau manau neapsimoka doh.gif

o troskint reiks pabandyt, skonis turbut panasus i cukinijos? gal ir blynai iseitu?
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2009 08 18, 15:24)
manau turetu but skanu vakuoti, bet matyt neverta prasidet su dviem. o su agurku traukiniu pavelavau, padabni agurkai 3-3,5 lt kilas. tai jau manau neapsimoka  doh.gif

o troskint reiks pabandyt, skonis turbut panasus i cukinijos? gal ir blynai iseitu?

Jeigu kepsi blynus parašyk,kaip išejo 4u.gif
Atsakyti
man skanu patisonai parastai padruskinti, piririnti ir pakepti bet cia labaiu uzkandis. siaip dedu ta darzove i visokius troskinius galima ir blynus kepti mirksiukas.gif cia tas pats kaip cukinija tik patisono minkstimas kietesnis buna.
Atsakyti
Sveikiutes,panelytes mirksiukas.gif

Turiu labai daug papriku ir sparagniu pupeliu. Ka gakima butu is ju skanaus ir nelabai jau sudetingo padaryti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2009 08 21, 15:12)
Sveikiutes,panelytes mirksiukas.gif

Turiu labai daug papriku ir sparagniu pupeliu. Ka gakima butu is ju skanaus ir nelabai jau sudetingo padaryti? 4u.gif


idaryt paprikas kuom turim, mesyte su ryziais, morkom ir tu paciu sparaginiu truputi idet.

o dar su sparaginem apvirti ir ant sviestuko su bulka tarkuota nu ta prasme dziuvesiais pakepti.
Atsakyti
Man tai šparaginės skaniausiai, kaip apverdi, paskui į keptuvę ir apkepi arba su džiūvesėliais arba su manų kruopomis, dar kokį kiaušinį įmuši. galima fermentinio sūrio patarkuot ant viršaus mirksiukas.gif
Ir paprikos ir šparaginės labai gerai tinka į kokį troškinį mirksiukas.gif
Į mišraines visur tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 22 rugpjūčio 2009 - 07:27
Sveikos,
turiu varškės sūrio, ką galima būtų su juo įdomaus nuveikti?
Atsakyti
Pakepinčiau pjaustytą kumpelį su tarkuotom morkom ant sviesto ar aliejaus, išvirčiau ryžius ar bulves ar makaronus, sudėčiau į kepintus kumpelį ir morkas, dar pomidorų padažo, šiek tiek grietinės ir dar pakepinčiau. O jeigu turi kokių dar daržovių (cukinijos, paprikos) gali kartu pakepinti
Sitas gerai gautusi
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2009 08 16, 16:05)
Na ir kaimynas  blink.gif  Neisivaizduoju ka su tokiu dalyku daryt, juk tai nevalgoma  g.gif  Suniukams nebent

o žinok valgoma mirksiukas.gif nupirkau kepenėlių, išviriau, sumaliau kartu su virtomis odelėmis, daug prieskonių, česnako, į plevelę stipriai susukau ir į šaldytuvą ir liuks kepeninė gavosi thumbup.gif nes kas tose pirktinėse kepeninėse sudėta, tai mes irgi nežinom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2009 08 22, 10:22)
Sveikos,
turiu varškės sūrio, ką galima būtų su juo įdomaus nuveikti?

suvalgyt sumustinius biggrin.gif arba su medum wub.gif arba iskept smile.gif arba det ant bebaigianciu kept bulviu smile.gif sutrupint i blynu tesla smile.gif

QUOTE(mickute7 @ 2009 08 22, 13:18)
o žinok valgoma  mirksiukas.gif  nupirkau kepenėlių, išviriau, sumaliau kartu su virtomis odelėmis, daug prieskonių, česnako, į plevelę  stipriai susukau ir į šaldytuvą ir liuks kepeninė gavosi  thumbup.gif  nes kas tose pirktinėse kepeninėse sudėta, tai mes irgi  nežinom  unsure.gif

man rodos ir gerai kad nezinom biggrin.gif
o kaip saltiena,bandei?
Atsakyti