Įkraunama...
Įkraunama...

Darželiai pagal gyvenamą vietą

Pasidalinkit prašau patirtim, ar galima dar papulti Vilniuje į darželius ne pagal gyvenamą vietą. nes apskambinau gyvą galą daržų, kurie neseileidžia į jokias kalbas, jei ne jų gatvėse gyveni - atseit grupes savais perpildytos, o kur dar "svetimus" imti... o mes gyvensime Vilniaus rajone, ir mums joks darželis pagal gyvenamą vietą nepriklauso. g.gif

Tai ir mąstau aš sau - gal sumeluoti tą gyvenamą vietą, o tada jau priims? o gal kyšį nešti? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(sakri @ 2006 10 09, 23:15)
Pasidalinkit prašau patirtim, ar galima dar papulti Vilniuje į darželius ne pagal gyvenamą vietą. nes apskambinau gyvą galą daržų, kurie neseileidžia į jokias kalbas, jei ne jų gatvėse gyveni - atseit grupes savais perpildytos, o kur dar "svetimus" imti... o mes gyvensime Vilniaus rajone, ir mums joks darželis pagal gyvenamą vietą nepriklauso.  g.gif

Tai ir mąstau aš sau - gal sumeluoti tą gyvenamą vietą, o tada jau priims? o gal kyšį nešti? mastau.gif


Sunki, sunki padetis dabar su darzeliais sad.gif Bet manau su kysiu galima dar surasti koki nors , kuriame laisviau...Bet reiktu turbut neskambineti, o tieesiog apvaziuoti ir sneketis akis i aki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditė @ 2006 10 10, 08:30)
Sunki, sunki padetis dabar su darzeliais sad.gif Bet manau su kysiu galima dar surasti koki nors , kuriame laisviau...Bet reiktu turbut neskambineti, o tieesiog apvaziuoti ir sneketis akis i aki  4u.gif


jo, aš ir važiuoju - tik kad nemoku tų kyšių duot, tai labai lievai... taip turbūt ir neduosiu - kaip bus, taip... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sakri @ 2006 10 10, 20:09)
jo, aš ir važiuoju - tik kad nemoku tų kyšių duot, tai labai lievai... taip turbūt ir neduosiu - kaip bus, taip...  doh.gif


Visko galima ismokti biggrin.gif Ypac jei labai reikia ax.gif
Atsakyti
taigi taigi - šokoladą įkišau, sako "nereikia" ir deda į stalčių. tokios tokelės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sakri @ 2006 10 14, 22:45)
taigi taigi - šokoladą įkišau, sako "nereikia" ir deda į stalčių. tokios tokelės  doh.gif


lotuliukas.gif Tai ar priime kur?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditė: 15 spalio 2006 - 07:06
mes taip pat turejom tokia problema nes musu rajone vieta bus tik kitam rugseji ir tai klausimas tai uzsirasem i kita raj.bet tiesiog davem tetos adresa o veliau patys zadam ten kraustytis.o kita sav jau eisim i lopseli ir jokiu kol kas yrodymu neprase apie gyv.vieta o kai tik nuejau minejo kad turi but deklaruota gyv.vieta o jyk mano vaikas net ne vln.registruotas tai ka man reikejo daryt?aciu dievui viskas issisprende ir be jokiu kysiu blush2.gif
Atsakyti
tai nežinau, ar priims, lauksim ir matysim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditė @ 2006 10 10, 09:30)
Sunki, sunki padetis dabar su darzeliais sad.gif Bet manau su kysiu galima dar surasti koki nors , kuriame laisviau...Bet reiktu turbut neskambineti, o tieesiog apvaziuoti ir sneketis akis i aki  4u.gif

o dabar ziurekit gal galesit man patart?mes registruoti netne vln.gyvenam rajone kuriam yra darzelis mes ji pradejom lankyti,bet sake kad negerai jog neregistruoti esam.dar jei nuomotumems tai sudarius sutarti su nuomuotoju galima atnest patvirtinima jog moki mokescius ir pan.o ka daryt jei mes nesinuomojam o tiesiog pas vyro teta gyvenam.svietime sake kad nesamone jog nepriima,o direkore sako kad suzinoje tevai gali pakelti vejus,atseit mes ju vieta uzimam.pagal viska skaitosi kad vaika auginu viena,nes mano pavarde ir tetis kitas.ar tai reiskia kad mano vaikas iki pat mokyklos negaus darzelio vien del to kad registruoti ne vln?juk dauguma atvaziave i vln ir tikrai ne visi nuomojasi su sutartim,ar pvz registruojasi vln,ne taip jau cia paprasta.patarkit ka daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(keti24 @ 2006 10 23, 13:46)
o dabar ziurekit gal galesit man patart?mes registruoti netne vln.gyvenam rajone kuriam yra darzelis mes ji pradejom lankyti,bet sake kad negerai jog neregistruoti esam.dar jei nuomotumems tai sudarius sutarti su nuomuotoju galima atnest patvirtinima jog moki mokescius ir pan.o ka daryt jei mes nesinuomojam o tiesiog pas vyro teta gyvenam.svietime sake kad nesamone jog nepriima,o direkore sako kad suzinoje tevai gali pakelti vejus,atseit mes ju vieta uzimam.pagal viska skaitosi kad vaika auginu viena,nes mano pavarde ir tetis kitas.ar tai reiskia kad mano vaikas iki pat mokyklos negaus darzelio vien del to kad registruoti ne vln?juk dauguma atvaziave i vln ir tikrai ne visi nuomojasi su sutartim,ar pvz registruojasi vln,ne taip jau cia paprasta.patarkit ka daryti verysad.gif


Nieko panasaus schmoll.gif Bent mums dar neteko girdeti, kad kas prasytu deklaracijos gyv. vietos 4u.gif Mes irgi Vilniui neregistruoti ir sekmingai lankom darzely sostinej thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditė @ 2006 10 23, 15:52)
Nieko panasaus  schmoll.gif Bent mums  dar neteko girdeti, kad kas prasytu deklaracijos gyv. vietos  4u.gif Mes irgi Vilniui neregistruoti ir sekmingai lankom darzely sostinej  thumbup.gif  4u.gif

nu o man sendien tai pasake direktore bet ryt vyras eis tartis
Papildyta:
QUOTE(Ditė @ 2006 10 23, 15:52)
Nieko panasaus  schmoll.gif Bent mums  dar neteko girdeti, kad kas prasytu deklaracijos gyv. vietos  4u.gif Mes irgi Vilniui neregistruoti ir sekmingai lankom darzely sostinej  thumbup.gif  4u.gif

beje kur jus gyvenat ir koki darzeli lankot?
Atsakyti
QUOTE(keti24 @ 2006 10 23, 16:47)
nu o man sendien tai pasake direktore bet ryt vyras eis tartis
Papildyta:

beje kur jus gyvenat ir koki darzeli lankot?


Sekmes jums 4u.gif Mes Santariskese gyvenam ir ten nera ne vieno vaiku darzelio...Vedam i Kalvariju g. 4u.gif
Atsakyti