Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Juodasis sąrašas
Supermamų klubas > Skelbimų lenta
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Aziza
QUOTE(3in1 @ 2006 12 01, 15:37)
Na as niekur nesislapstau, jei pastebi, o tavo pussesere irgi gera, negali pora stoteliu pavaziuot, beje atrode, kad ji slapstosi, nes net adreso savo nenorejo pasakyt, vos susitariau, kad isvis degalinej susitikt, beje norejau jai pinigus i rankas atiduot, bet tu pati sakei, kad ji neims, nes yra bailiuke, tai kur tu matai problema, kad as nenoriu tau grazint pinigu?
*

tai gal dirbo? man problemu nebuvo, nuvaziavau pas ja i darba ir pasiemiau savo siuntinuka mirksiukas.gif
vadulka
sveikos, o as papaskosiu savo istorija smile.gif
pirkau palaidine labai grazia is tokios mamytes niku pupute suderejom pinigus, 120 lt !! man tai yra nemazai,kaip uz palaidine. bet kai ja gavau,ji buvo suterliota.. trejose vietose plemai, skalbiau tris kartus, ir galu galiu su feiriu paeimiau ir isploviau.. aciu dievui issiplove. bet taip negrazu daryti.. nors tikrai niekur nebuvo parasyta kad ji panesiota.. schmoll.gif
parasiau as poto i foruma, kad taip negrazu daryti.. bet ji nieko neatsake.
taiva, tai man ji tokia nevaleika pasirode.. schmoll.gif
pupute
viespateliau, nu atsiprasau, bet garantuoju 100 proc kad tos palaidines nenesiojau kaip sakiau kad apsirengiau pasimaiviau, pamaciau kad nekaip ant manes ji - papuliai per dideli ir suvyniojus padejau. duodu galva nukirsti blink.gif taigi jokia as nevaleika blink.gif
ir kokia problema kad tiu parasei o as net nemaciau kad parasei - kodel man tiesiai tada nerasei? nesuprantu g.gif
vadulka
QUOTE(pupute @ 2006 12 01, 21:52)
viespateliau, nu atsiprasau, bet garantuoju 100 proc kad tos palaidines nenesiojau kaip sakiau kad apsirengiau pasimaiviau, pamaciau kad nekaip ant manes ji - papuliai per dideli ir suvyniojus padejau. duodu galva nukirsti  blink.gif taigi jokia as nevaleika  blink.gif
ir kokia problema kad tiu parasei o as net nemaciau kad parasei - kodel man tiesiai tada nerasei? nesuprantu  g.gif 

*

nu zinok labai supykau ant taves tada ! ir rasiau ne i a z, o bendra vs. bet nesulaukaiu jokio komentaro is taves. ir as taip buvau supratus, kad tau ji negera, ir delto parduoti. bet kai sitraukaiu, toks siutas paeme, kad neisivaizduoji .. ir ji atrode lyg butu skalbta, isdziuvus ir tokia nuo dziuvimo siektiek paisglamzius. nezinau is kur tie plemai, gal ta tavo grupioke ispurvino ja, ar gal koks maiselis nesvarus buvo.. bet gerai kad isiplove, ir pyktis jau atlego biski..
pupute
vadulka, tikrai ji neskalbta, kokią gavau tokią ir atidaviau. nesmagu man labai, bet tikrai as jos nei nesiojau, nei taukavau, nei skalbiau verysad.gif
vadulka
QUOTE(pupute @ 2006 12 02, 08:19)
vadulka, tikrai ji neskalbta, kokią gavau tokią ir atidaviau. nesmagu man labai, bet tikrai as jos nei nesiojau, nei taukavau, nei skalbiau  verysad.gif
*

na nezinau is kur jie atsirado.. bet faktas tas kad jie buvo, gaila kad nesugalvojau nufotkinti... nu bet svarbiausia isiskalbe..
Deisi
blush2.gif blush2.gif blush2.gif
įsirašau aš juodąjį pirkėjų sąrašą. esu super bloga pirkėja. prisirezervavau pas will, asio, erikiuxxx ir negaliu nuvažiuoti niekaip pasiimti, nes gulėjom ligoninėje, sugedo mašina ir visokios bėdos pradėjo pulti. bet vistiek man žiauriai gėda. ačiū kantriosioms mamytėms 4u.gif
Vasara

i 
Žinutės apie pašto darbą perkeltos į temą Siuntiniai dingsta pašte

Vasara
Deja, tenka ir man čia rašyti sad.gif

Iš pradžių atviras laiškas narei jbs, kurio negalėjau išsiųsti až, nes parašius pamačiau, kad man iš jos pusės uždėtas ignore:

"Sveika, matau kad jau grįžai iš atostogų, taigi gal galų gale išsiaiškinsime visą šitą reikalą. Siuntinys jau tikrai turėjo ateit, nes jį išsiunčiau lapkričio 21 d., turiu čekį, nes buvo registruotas. Ar gavai?
Jeigu negavai, gal pačiai reikėtų nueiti į paštą ir paklaust ar nėra tau siuntinio, nes aš dingusio registruoto siuntinio galiu ieškoti tik po mėnesio, t.y. nuo gruodžio 21 d. Jeigu reikia, galiu parašyti numerį.

Vis dar tikiuosi kad čia kažkoks nesusipratimas, kurį įmanoma paprasčiausiai tarpusavyje išsiaiškinti. Tačiau jeigu ir toliau neatsakinėsi į mano žinutes, manysiu kad nelabai sąžiningai elgiesi, ir būsiu priversta įspėti kitas ir aprašyti situaciją juodajame sąraše."

Taigi situacija tokia: išsiunčiau knygas registruotu paštu. Prieš tai siūliau išsiųsti per vyro darbą, parašiau telefonus jeigu būtų koks nesusipratimas, būtų nereikėję mokėti siuntimo pinigų ir garantuotai siuntinį būtų kitą dieną galėjusi pasiimti. To nenorėjo, parašė kad geriau išsiųsčiau paštu. Taip ir padariau. Po kelių dienų jbs parašė kad negavo siuntinio ir pinigų nemokės. Dar kelias dienas į žinutes su klausimu ar gavai siuntinį, nieko neatsakė, paskui išvažiavo atostogaut. Maniau po atostogų siuntinys jau tikrai bus atėjęs ir mes išsiaiškinsim gražiai šį nesusipratimą, deja, esu priversta čia rašyti. Suprasčiau kad kažkokios problemos su paštu, kad siuntinio negavo, bet tokiu atveju sąžiningas narys rašytų kad negavo, aiškintųsi, o ne ignoruotų.
Na, ką padarysi, tiesiog įspėju kitas ateičiai: būkite atsargios su nare jbs.
sdr
QUOTE(Vasara @ 2006 12 05, 09:13)
Iš pradžių atviras laiškas narei jbs, kurio negalėjau išsiųsti až, nes parašius pamačiau, kad man iš jos pusės uždėtas ignore:
*

man atrodo, kad tau negali uždėti ignoro, nes tu moderatorė, ta funkcija moderatorių atžvilgiu neveikia, bandžiau biggrin.gif (gal jos až perpildyta)
Lakūdra
QUOTE(rds @ 2006 12 05, 10:59)
man atrodo, kad tau negali uždėti ignoro, nes tu moderatorė, ta funkcija moderatorių atžvilgiu neveikia, bandžiau  biggrin.gif  (gal jos až perpildyta)
*

tai todel ir raso viesai mirksiukas.gif
Vasara
QUOTE(rds @ 2006 12 05, 09:59)
man atrodo, kad tau negali uždėti ignoro, nes tu moderatorė, ta funkcija moderatorių atžvilgiu neveikia, bandžiau  biggrin.gif  (gal jos až perpildyta)
*

Na irgi taip maniau, bet va štai rašo:

"Šis narys nenori, kad su juo būtų susisiekta asmeninių pranešimų gavikliu

Ši asmeninė žinutė nebuvo išsiųsta"

Vienu žodžiu, man labai nemalonu čia rašyti, ir kažin ką pasieksiu (nebent noriu sužinoti kodėl žmogus taip elgiasi), pati kalta kad nepaprašiau pinigų iš anksto. Na bet kas padaryta, tas padaryta, kitos ateityje gal bus atsargesnės.
Lakūdra
QUOTE(Vasara @ 2006 12 05, 11:09)
Na irgi taip maniau, bet va štai rašo:

"Šis narys nenori, kad su juo būtų susisiekta asmeninių pranešimų gavikliu

Ši asmeninė žinutė nebuvo išsiųsta"

Vienu žodžiu, man labai nemalonu čia rašyti, ir kažin ką pasieksiu (nebent noriu sužinoti kodėl žmogus taip elgiasi), pati kalta kad nepaprašiau pinigų iš anksto. Na bet kas padaryta, tas padaryta, kitos ateityje gal bus atsargesnės.
*

o kiek skoloj tau sita forumiete? nes knygas siunciant pastu jau vien tai nemazai turetu kainuoti ax.gif
Vasara
QUOTE(Puikutė @ 2006 12 05, 10:11)
o kiek skoloj tau sita forumiete? nes knygas siunciant pastu jau vien tai nemazai turetu kainuoti ax.gif
*

Šiaip nelabai daug - 20 Lt už knygas, 7.40 Lt už siuntimą, jau nelabai ir tikiuosi juos gaut, nurašysiu tai į nuostolius. Tiesiog stulbina toks elgesys.
renax
Na siaip paprasta paskambinti i pasta i kuri siuntei jei registruotas ir pasako ar atsieme mirksiukas.gif
Bet del poelgio slykstus jausmas kai meluoja .
Vasara
QUOTE(renax @ 2006 12 05, 11:39)
Na siaip paprasta paskambinti i pasta i kuri siuntei jei registruotas ir pasako ar atsieme  mirksiukas.gif
Bet del poelgio slykstus jausmas kai meluoja .
*

Negali sakyti kad meluoja, nes juk nieko nerašo smile.gif

O šiaip, dabar pabandžiau surasti paštą pagal pašto kodą, pasirodo man buvo duotas blogas pašto kodas. Dabar neaišku ar tas siuntinys kažkur klaidžioja ir sugrįš atgal neradęs adresato, ar vis tik bus nuneštas pagal adresą, nors ir kodas blogas. Na bet kokiu atveju pabandyt galima paskambinti į tą paštą.
Lakūdra
QUOTE(Vasara @ 2006 12 05, 15:36)

O šiaip, dabar pabandžiau surasti paštą pagal pašto kodą, pasirodo man buvo duotas blogas pašto kodas. Dabar neaišku ar tas siuntinys kažkur klaidžioja ir sugrįš atgal neradęs adresato, ar vis tik bus nuneštas pagal adresą, nors ir kodas blogas. Na bet kokiu atveju pabandyt galima paskambinti į tą paštą.
*

nu vienu zodziu is jbs puses vistiek negrazu sitaip rankas nusiplauti,ir net nepasidometi.

jbm
QUOTE(Vasara @ 2006 12 05, 16:36)

*

Malonu matyti, kad grįžusią iš atostogų mane taip šiltai pasitinka mano mylimiausias forumas. Jei ne viena forumietė, tai taip ir nesužinočiau, kad jau juodajam sąraše esu. Šiaip ar taip tikiuosi, kad bus išklausyta ir antra pusė. Prieš pusantro mėnesio paskelbiau, kad perku atostogoms knygas iš serijos “Svajonių romanai”. Atsiliepė Vasara, pasiūliusi man 4-5 knygas, kurios būtų “maždaug po savaitės” Vasara žinojo, kad knygų reikia iki 25 d lapkričio mėn. Bet praėjo savaitė, dvi, trys, siūlytoja neatsirado. Lapkričio 21 d. sulaukiau žinutės, ar man dar tų knygų reikia. Parašiau, kad aš neapsigalvojau, bet abejoju, ar spės iki manęs atkeliauti, kol esu Kaune. Ji patikino, kad spės. Pinigų iš anksto neprašė, parašiau jai, kad gausiu knygas, tada ir pinigus pervesiu. Tačiau tokio įkyrumo pardavėjos nesutikau dar. Po keliolika žinučių per dieną gaudavau. Todėl natūralu, kad užblokavau až. Iki mano išvykimo dienos knygos manęs nepasiekė. Vakar grįžau iš atostogų. Tai net jei dabar jas ir gaučiau, man jos būtų nereikalingos, nes tai turėjo būti atostogų skaitalas. Kam mano jos dabar, kai atostogos baigiasi? Todėl spręskite pačios, kas kaltas: pirkėja, nesumokėjusi pinigų už negautą prekę, ar pardavėja, žadėjusi knygas parūpinti per savaitę, o prisiminusi po pusantro mėnesio? Būkim biedni, bet teisingi. Gerb. Vasara, tikiuosi, kad paskambinsit į paštą, įsitikinsit, kad knygos niekam nebuvo pristatytos ir lygiai taip pat viešai atsiprašysite. Kvailį, kaip žinia, ir bažnyčioj muša.
Lakūdra
o del pirkejos neteisingai nurodyto adreso ar tai pasto irgi kalta pardaveja? g.gif
Vasara
QUOTE(jbs @ 2006 12 05, 15:02)
Malonu matyti, kad grįžusią iš atostogų mane taip šiltai pasitinka mano mylimiausias forumas. Jei ne viena forumietė, tai taip ir nesužinočiau, kad jau juodajam sąraše esu. Šiaip ar taip tikiuosi, kad bus išklausyta ir antra pusė. Prieš pusantro mėnesio paskelbiau, kad perku atostogoms knygas iš serijos “Svajonių romanai”. Atsiliepė Vasara, pasiūliusi man 4-5 knygas, kurios būtų “maždaug po savaitės” Vasara žinojo, kad knygų reikia iki 25 d  lapkričio mėn. Bet praėjo savaitė, dvi, trys, siūlytoja neatsirado. Lapkričio 21 d. sulaukiau žinutės, ar man dar tų knygų reikia. Parašiau, kad aš neapsigalvojau, bet abejoju, ar spės iki manęs atkeliauti, kol esu Kaune. Ji patikino, kad spės. Pinigų iš anksto neprašė, parašiau jai, kad gausiu knygas, tada ir pinigus pervesiu. Tačiau tokio įkyrumo pardavėjos nesutikau dar. Po keliolika žinučių per dieną gaudavau. Todėl natūralu, kad užblokavau až. Iki mano išvykimo dienos knygos manęs nepasiekė. Vakar grįžau iš atostogų. Tai net jei dabar jas ir gaučiau, man jos būtų nereikalingos, nes tai turėjo būti atostogų skaitalas. Kam mano jos dabar, kai atostogos baigiasi?  Todėl spręskite pačios, kas kaltas: pirkėja, nesumokėjusi pinigų už negautą prekę, ar pardavėja, žadėjusi knygas parūpinti per savaitę, o prisiminusi po pusantro mėnesio? Būkim biedni, bet teisingi. Gerb. Vasara, tikiuosi, kad paskambinsit į paštą, įsitikinsit, kad knygos niekam nebuvo pristatytos ir lygiai taip pat viešai atsiprašysite. Kvailį, kaip žinia, ir bažnyčioj muša.
*

Jbs, labai malonu kad pagaliau galima pasikalbėti. Dėl keliolikos žinučių į dieną, čia tai tikrai klysti, nes siunčiau 2 dienas po 1 žinutę, su klausimu ar gavai siuntinį. Jei tiksliau - penktadienį ir šeštadienį. Šeštadienį atrodo išvažiavai atostogų. Ką galima galvoti, jei žmogus neatsako? Arba kad žinutė nenuėjo, arba kad nenori bendrauti.
Ar buvo sunku atsakyti, kad dar negavai siuntinio?

Dėl to pasiūlymo užvilkinimo, taip, pripažįstu kad žadėjau anksčiau, nes tuos romanus skaito kitas žmogus ir man negrąžino laiku. Aš parašiau kad dėl to atsiprašau ir klausiau ar dar nori jų. Suabejojai ar paštu nueis. Buvo 21 diena, antradienis, siūliau variantą kad ryte išsiunčiu per vyro darbą, ketvirtadienį gauni. Atsisakei to, ir parašei kad siųsčiau per paštą. Tą patį antradienį vakare ir išsiunčiau, kad kuo greičiau gautum. Dėl to kad rašei, jog sumokėsi gavus knygas - peržiūrėjau visas mūsų žinutes - tokio sakinio neradau.

Sunku dabar pasakyti kuriuo laiku tas siuntinys nuėjo, nes specialiai važiavau antradienį vakare, kad išsiųsčiau ir kad gautum iki 25 d. Turiu čekį, ant kurio užrašytas ir laikas 2006 11 21, 18:39. Iš Vilniaus į Kauną per 4 dienas manau tikrai turėjo nueit.

Toliau, ką tik dabar skambinau į paštą, siuntinys yra, ir jis nepasiimtas. Jbs, būk maloni, nepasiimk jo, nes šiandien važiuosiu į paštą parašyti pareiškimą, kad man jį grąžintų. Tai tiek, tokie faktai iš mano pusės. Kas teisus ir kas kaltas spręskite pačios. Malonu kad situacija pagaliau paaiškėjo ir gal kažkaip išsispręs. Tik visą tą buvo galima išsiaiškinti asmeniškai, jeigu bent kiek būtum parodžius norą spręsti problemą.
jbm
QUOTE(Puikutė @ 2006 12 05, 17:11)
o del pirkejos neteisingai nurodyto adreso ar tai pasto irgi kalta pardaveja?  g.gif
*

Per pusmeti esu gavusi daugiau kaip 20 siuntiniu. Visu pardaveju, zinoma, neprisiminsiu, bet pamegisniu pavardint tas, kurias prisimenu:
aziza, daniele, Bitute32, seima, Tiffany, Seeme, mazylis7. Zinot, ka? Ne vienas siuntinys nepaklydo. NE VIENAS! Ir ne vienai nelikau ne cento skolinga. As nebijau ir viesai galiu paskelbti savo adresa, tegu Vasara pasitikrina, ar nusirasyt moka be klaidu:

Šiaurės pr. 81-8
49218 Kaunas

Tegu parašo, kas užrašyta kitaip ir kurie duomenys netikri. Neturiu nuo ko slėptis, todėl žaiskim atvirom kortom ir švaria sąžine.
Martyna
QUOTE(jbs @ 2006 12 05, 15:35)
Zinot, ka? Ne vienas siuntinys nepaklydo. NE VIENAS!

Tai ir šitas nepaklydo, gi Vasara sakmbino į tavo paštą, jis YRA biggrin.gif
Vasara
Žinutė nukreipta iš jbs

Šiaurės pr. 81-8
49120 Kaunas

ir suskaičiuok bendrą sumą su pašto išlaidom, kiek pervest pinigų

Pašto kodas neteisingas. Bet pašto darbuotojai man paaiškino kad dar jis didelės reikšmės neturi, nes siunčia pagal adresą. Adresas teisingas. Siuntinys yra pašte dabar nepasiimtas. Nežinau, gal dar čekį nuskanuot su išsiuntimo data, jeigu kaltini mane melu kad nežinia kada išsiunčiau?
Taigi kaip ir viskas aišku, dabar prašau, ir nepasiimk to siuntinio, tegu sugrąžina atgal.
jbm
QUOTE(Vasara @ 2006 12 05, 17:28)
  Jbs, būk maloni, nepasiimk jo, nes šiandien važiuosiu į paštą parašyti pareiškimą, kad man jį grąžintų.
*

Būk rami, nepasiimsiu. Po atostogų, kaip jau iš anksto žinojai, jis man nebereikalingas. Atsiprašau, kad atostogaudama Al Palmoj neturėjau nė menkiausio noro ieškotis prieigų prie interneto ir sm forumo. Atsiprašau, kad išvykusi atostogausti nepasivarginau pasidomėti siuntinio likimu. Vasara, dabar Tavo eilė.
Papildyta:
QUOTE(Vasara @ 2006 12 05, 17:43)
Pašto kodas neteisingas. Bet pašto darbuotojai man paaiškino kad dar jis didelės reikšmės neturi, nes siunčia pagal adresą. Adresas teisingas. Siuntinys yra pašte dabar nepasiimtas. Nežinau, gal dar čekį nuskanuot su išsiuntimo data, jeigu kaltini mane melu kad nežinia kada išsiunčiau?
Taigi kaip ir viskas aišku, dabar prašau, ir nepasiimk to siuntinio, tegu sugrąžina atgal.
*

"Žinutė nukreipta iš..." prirašyt ir aš moku. Esant neteisingam pašto kodui, pašto operatorė kodą taiso vietoje. Bent jau Kaune tai tikrai. Kad užrašiau teisingai, tai galiu dešine ranka garantuot, tačiau, kaip jau minėjai, lemiamos reikšmės tai neturi. Smagu, kad viską išsiaiškinome.
Reziumė būtų tokia: Jei būtum išsiuntus laiku, tai būčiau ir gavusi, ir apmokėjusi. Gi labai gerai žinojai, kada turiu išvykti. Taip pat gerai žinai, kada žadėjai knygas atsiųsti ir kada išsiuntei.
P.S. Net jei būčiau gavusi iki išvykimo pranešimą, nebūčiau turėjusi sąlygų atsiimti siuntinį. Paštas čia dirba iki 18.00 val, o mano darbo valandas Tu taip pat labai gerai žinojai.
Martyna
QUOTE(jbs @ 2006 12 05, 16:00)
P.S. Net jei būčiau gavusi iki išvykimo pranešimą, nebūčiau turėjusi sąlygų atsiimti siuntinį. Paštas čia dirba iki 18.00 val, o mano darbo valandas Tu taip pat labai gerai žinojai.

Tai kam prašei, kad siųstų, jei žinojai, kad negalėsi pasiimt? blink.gif
Vasara
Būk rami, nepasiimsiu. Po atostogų, kaip jau iš anksto žinojai, jis man nebereikalingas. Atsiprašau, kad atostogaudama Al Palmoj neturėjau nė menkiausio noro ieškotis prieigų prie interneto ir sm forumo. Atsiprašau, kad išvykusi atostogausti nepasivarginau pasidomėti siuntinio likimu. Vasara, dabar Tavo eilė.
*

Žinoma kad jau išvažiavus tau ne tas galvoj ir nėra galimybių rūpintis siuntiniu.
Tik tiek, kad prieš išvažiuodama galėjai brūkštelt, kad negavau siuntinio, man jis nebus reikalingas, gali eiti į paštą parašyt pareiškimą kad sugrąžintų. Būčiau nelaukus tiek laiko. O ir šioje temoje šios istorijos nebūtų, ir tavo nicko čia, jeigu nebūtum uždėjus ignore ir išsiaiškinę per až.

"Žinutė nukreipta iš..." prirašyt ir aš moku. Esant neteisingam pašto kodui, pašto operatorė kodą taiso vietoje. Bent jau Kaune tai tikrai. Kad užrašiau teisingai, tai galiu dešine ranka garantuot, tačiau, kaip jau minėjai, lemiamos reikšmės tai neturi. Smagu, kad viską išsiaiškinome.
*

Manai kad aš specialiai keičiu skaičius, ypač esant tokiai situacijai? blink.gif blink.gif blink.gif Gal tada reikia pasikviest nepriklausomą žmogų, parodyt tą až?

Atsakymas apie pašte neteisingo kodo taisymą: ne, operatorė nepataisė kodo.

Reziumė būtų tokia: Jei būtum išsiuntus laiku, tai būčiau ir gavusi, ir apmokėjusi. Gi labai gerai žinojai, kada turiu išvykti. Taip pat gerai žinai, kada žadėjai knygas atsiųsti ir kada išsiuntei.
*

Išsiunčiau kiek įmanoma anksčiau, antradienį sutarėm, antradienį vakare išsiunčiau - paštu, kaip ir prašei. Žinojau kada turi išvykti ir tikrai maniau kad siuntiniai iš Vilniaus į Kauną keliauja 1-2 dienas.
Meka Pinavija
QUOTE(Martyna @ 2006 12 05, 17:13)
Tai kam prašei, kad siųstų, jei žinojai, kad negalėsi pasiimt?  blink.gif
*

drinks_cheers.gif Aš irgi nesuprantu, kam tada reikėjo prašyti, kad siųstų, jeigu žinojai, kad negalėsi pasiimti......???????? blink.gif blink.gif blink.gif
Miketukas1
turbut ir man jau laikas parasyti... nesuprantu KODEL uzsisakiusi rubeliu vaikui, niekaip nesusikalbu del ju atsiuntimo su JOLITA-MARTYNA... (NIKAS TOKS). Jau kiek kartu rasiau jai ir adresa, ir variantus kaip geriau atsiusti, o ji, net budama tuo metu prisijungusi, neatsako ir viskas. Na, jeigu jau kazkam kitam sugebejo VISGI atiduoti, tai taip ir pasakytu, vis geriau negu TYLA rolleyes.gif g.gif g.gif g.gif
AŠA
QUOTE(Martyna @ 2006 12 05, 16:13)
Tai kam prašei, kad siųstų, jei žinojai, kad negalėsi pasiimt?  blink.gif
*

va va...
šiaip iki manęs į kaimuką siuntiniai per dieną-dvi ateina (va ir dabar laukiu pirmadienį išsiųsto), tai tarp miestų manau keturių dienų tikrai nekeliautų schmoll.gif
renax
QUOTE(Mekačka @ 2006 12 05, 15:03)
drinks_cheers.gif  Aš irgi nesuprantu, kam tada reikėjo prašyti, kad siųstų, jeigu žinojai, kad negalėsi pasiimti......????????  blink.gif  blink.gif  blink.gif
*

Kaip tai kam kad uzblokuot ikyrios vasaros zinuttes ir jaustis teisiai smile.gif Pastas nedirba ilggiau nei iki 18 , 18 pasiimti negaliu . Per bendradarbius neperduot neduok die spesi perduot lotuliukas.gif
Panamira
QUOTE(Vasara @ 2006 12 05, 16:28)
Iš Vilniaus į Kauną per 4 dienas manau tikrai turėjo nueit.
*

Jei jau siuntiniai iš Radviliškio į Vilnių per 1 dieną nueina, tai iš Kauno į Vilnių - be problemų lotuliukas.gif Iš tikrųjų, galima sužinoti, kada siuntinukas buvo Vilniuj, nes paštas uždeda antspauduką su gavimo tame pašte dienos žyma mirksiukas.gif

Turėjau ir aš "prekybinių" reikalų su minėtąja JBS doh.gif dar jos "prekybininkės karjeros" pradžioje pirkau iš jos vaikiškas knygeles, negana to, kad ji nesugebėjo jų perduoti Kaune mamytei, kuri, man sutarus, būt nemokamai jas parvežus, ji išsiuntė jas paštu, burbėdama, kaip brangiai sumokėjo, tai gavusi siuntini tik padėkojau, o knygelės iškeliavo tiesiai į šiukšliadėžę, nes tokių nudėvėtų knygų savo vaikui niekad neduočiau ir juo labiau nesugalvočiau jų pardavinėti schmoll.gif
Tučka
Gal kas zinot, kodel issiregistravo paradigma g.gif Buvau sutarus, kad pirksiu is jos golfa ir bac doh.gif nebera tokio nario blink.gif
Radvyle
QUOTE(Tučka @ 2006 12 06, 14:07)
Gal kas zinot, kodel issiregistravo paradigma g.gif  Buvau sutarus, kad pirksiu is jos golfa ir bac  doh.gif  nebera tokio nario  blink.gif
*

Tej gal nika pasikeite g.gif
Tučka
QUOTE(Radvyle @ 2006 12 07, 15:08)
Tej gal nika pasikeite  g.gif
*

Tai kad ne schmoll.gif Parasyta unregistred doh.gif Nebent per naujo prisiregistravo g.gif

Mupi
QUOTE(mamukas2 @ 2006 12 03, 22:00)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
įsirašau aš juodąjį pirkėjų sąrašą. esu super bloga pirkėja. prisirezervavau pas will, asio, erikiuxxx ir negaliu nuvažiuoti niekaip pasiimti, nes gulėjom ligoninėje, sugedo mašina ir visokios bėdos pradėjo pulti. bet vistiek man žiauriai gėda. ačiū kantriosioms mamytėms 4u.gif
*

Ranksluostuku as jau neturiu, viena mamyte nupirko visus, taigi tegul negrauzia Taves sazine irnesakyk.gif
Vasara
Kam įdomu, paskutinis dalykas šioje istorijoje - šiandien grąžino atgal man tą siuntinį. Ant siuntinio Kauno spaudas, kad gauta 2006 11 23.
Viskas. Istorijos pabaiga smile.gif
JM
QUOTE(ruta* @ 2006 12 05, 22:37)
turbut ir man jau laikas parasyti...  nesuprantu KODEL uzsisakiusi rubeliu vaikui, niekaip nesusikalbu del ju atsiuntimo su JOLITA-MARTYNA... (NIKAS TOKS).  Jau kiek kartu rasiau jai ir adresa, ir variantus kaip geriau atsiusti, o ji, net budama tuo metu prisijungusi, neatsako ir viskas.  Na, jeigu jau kazkam kitam sugebejo VISGI atiduoti, tai taip ir pasakytu, vis geriau negu TYLA  rolleyes.gif  g.gif  g.gif  g.gif
*

Drauge pasake,kad itraukei mane i juoda sarasa,na ir keista g.gif
As suprasciau,kad tu man butum jau pinigus pervedusi,tada kitas reikalas kodel neissiunciu,bet dabar as tau net savo saskaitos nedaviau,nes parasiau,kad labai laiko neturiu, negaliu issiusti.Taip kad nematau cia jokios problemos,jei labai jau nepatenkinta buvai tai galejai i az parasyti kad labai jau reikia tu drabuziu,beje jie guli neparduoti,o laikiau tau,bet dabar..... g.gif
O tai gal man pradedi vardinti tas mamas,kurios uzsirezervavo ir nenupirko. doh.gif Tokiu daaaug yra,na ir kas as i galva neimu toks gyvenimas ne visi laiko turiu schmoll.gif
Fenomenali
QUOTE(jolita.martyna @ 2006 12 16, 20:40)
Drauge pasake,kad itraukei mane i juoda sarasa,na ir keista g.gif
As suprasciau,kad tu man butum jau pinigus pervedusi,tada kitas reikalas kodel neissiunciu,bet dabar as tau net savo saskaitos nedaviau,nes parasiau,kad labai laiko neturiu, negaliu issiusti.Taip kad nematau cia jokios problemos,jei labai jau nepatenkinta buvai tai galejai i az parasyti kad labai jau reikia tu drabuziu,beje jie guli neparduoti,o laikiau tau,bet dabar..... g.gif
O tai gal man pradedi vardinti tas mamas,kurios uzsirezervavo ir nenupirko. doh.gif Tokiu daaaug yra,na ir kas as i galva neimu toks gyvenimas ne visi laiko turiu  schmoll.gif
*

Pritariu drinks_cheers.gif
Juodasis sąrašas yra skirtas nesąžiningoms pardavėjoms/pirkėjoms "išryškinti", nuo kurių buvote ar yra materialiai nukentėjusios, o ne šmeižti ir rašyti čia visus, kas papuola ar kažkuo tamstoms neįtiko mirksiukas.gif

Čia mano nuomonė rolleyes.gif
JM
QUOTE(Skeveldra @ 2006 12 17, 00:28)
Pritariu drinks_cheers.gif
Juodasis sąrašas yra skirtas nesąžiningoms pardavėjoms/pirkėjoms "išryškinti", nuo kurių buvote ar yra materialiai nukentėjusios, o ne šmeižti ir rašyti čia visus, kas papuola ar kažkuo tamstoms neįtiko mirksiukas.gif

Čia mano nuomonė  rolleyes.gif
*

Aciu uz pritarima,kad suprantate,juk materialiai nieks nenukentejo.Paprasciausiai per tuos darbus nebebuvo laiko,juk nebuvau pasizadejusi
Miketukas1
Su Jolita- Martyna pagaliau issiaiskinome ta musu nesusipratima, viskas OK, jokiu pykciu nebera ir nebus smile.gif. O kalti pasirodo buvo grynai techniniai dalykai, negautos zinutes abejose pusese.
Dziaugiuosi kad viskas issisprende.
Jolita- Martyna, geros tau dienos, ir nuotaikos linkiu tokios kaip sis rytas Klaipedoje- PAGALIAU SAULETAS ! smile.gif
JM
QUOTE(ruta* @ 2006 12 17, 12:29)
Su Jolita- Martyna pagaliau issiaiskinome ta musu nesusipratima, viskas OK, jokiu pykciu nebera ir nebus  smile.gif.  O kalti pasirodo buvo grynai techniniai dalykai, negautos zinutes abejose pusese.
      Dziaugiuosi kad viskas issisprende.
      Jolita- Martyna,  geros tau dienos, ir nuotaikos linkiu tokios kaip sis rytas Klaipedoje- PAGALIAU SAULETAS  !  smile.gif
*

Sveika,tau irgi geros dienos,tikiuosi,kad daugiau tokiu nesusipratimu nebebus mirksiukas.gif
Gero likusio savaitgalio, drinks_cheers.gif
2SIA
QUOTE(jbs @ 2006 12 05, 15:02)
Vasara, pasiūliusi man 4-5 knygas, kurios būtų “maždaug po savaitės” Vasara žinojo, kad knygų reikia iki 25 d  lapkričio mėn. Bet praėjo savaitė, dvi, trys, siūlytoja neatsirado. Lapkričio 21 d. sulaukiau žinutės, ar man dar tų knygų reikia. Parašiau, kad
*

kiek suprantu siuntinys buvo laiku paste smile.gif.
tik nesuprantu kodel cia taip agresyviai reikia pulti vasara? ar knygos galiojimo laika turi? ar nebeatostogausi daugiau? tarp kaledu ir nauju tikrai galima atrasti laiko paskaityt... kam tuos kvailus stereotipus laikyt galvoj - man knygu reikejo per atostogas... doh.gif gal vasara irgi atostogavo uztat ilgia ir neatsakinejo, bet kai atsirado, juk atsake ir paklause reikia ar ne mirksiukas.gif
forumas yra tam, kad draugiskai susitartumet. jei kazkas netinka sakot aciu ne tiek pirkejai, tiek pardavejai 4u.gif
*Aukse*
prisijungiu ir as prie juodojo saraso doh.gif
nusivyliau viena is mezgeju LYLY.kad ja kur velnias gun_rifle.gif as tiek dar neuzdirbu,kad tokiom kvesom apsimetelem mezgejom savo pinigelius kistau uz visiska fuflo doh.gif ir nei aciu,nei viso gero is jos neisgirdau.tikiuosi ji tais pinigeliais uzkis savo gerklyte,ar bent jau sazine isigys uz juos lens.gif
catherina
QUOTE(*Aukse* @ 2007 01 03, 15:19)
prisijungiu ir as prie juodojo saraso doh.gif
nusivyliau viena is mezgeju LYLY.kad ja kur velnias gun_rifle.gif as tiek dar neuzdirbu,kad tokiom kvesom apsimetelem mezgejom savo pinigelius kistau uz visiska fuflo doh.gif ir nei aciu,nei viso gero is jos neisgirdau.tikiuosi ji tais pinigeliais uzkis savo gerklyte,ar bent jau sazine isigys uz juos lens.gif
*

Nezinau,kas ten atsitiko g.gif ,bet pas LYLY esu uzsakinejusi nemegzti drabuzelius ir likau labai patenkinta,drabuzeliai thumbup.gif ir bendrauja maloniai ir drabuzeliai thumbup.gif
*Aukse*
QUOTE(catherina @ 2007 01 03, 15:56)
Nezinau,kas ten atsitiko g.gif ,bet pas LYLY esu uzsakinejusi nemegzti drabuzelius ir likau labai patenkinta,drabuzeliai  thumbup.gif  ir bendrauja maloniai ir drabuzeliai  thumbup.gif
*

nesiginciju,vaikams ji graziai mezga,bet vat kai pasiule numegsti megstini mano vyrui,tai doh.gif
kryyste
O tai ką ar nenumezgė? Ar nekokybiškas buvo ar paprasčiausiai vyrui nepatiko? g.gif
Tafi
QUOTE(jbs @ 2006 12 05, 15:35)
Per pusmeti esu gavusi daugiau kaip 20 siuntiniu. Visu pardaveju, zinoma, neprisiminsiu, bet pamegisniu pavardint tas, kurias prisimenu:
aziza, daniele, Bitute32, seima, Tiffany, Seeme, mazylis7. Zinot, ka? Ne vienas siuntinys nepaklydo. NE VIENAS! Ir ne vienai nelikau ne cento skolinga. As nebijau ir viesai galiu paskelbti savo adresa, tegu Vasara pasitikrina, ar nusirasyt moka be klaidu:

Šiaurės pr. 81-8
49218 Kaunas

Tegu parašo, kas užrašyta kitaip ir kurie duomenys netikri. Neturiu nuo ko slėptis, todėl žaiskim atvirom kortom ir švaria sąžine.
*

Ziurint is salies juokingai atrodo, knygos reikalingos atostogoms, o po to ju nereikia, jei knyga idomi ji rupes ir po atostogu. Skamba gana juokingai visa tai. Bet kuriuo atveju asmuo siunte, mokejo uz siuntima, as dar suprasciau jei knyos butu stipriai "nuskaitytos".
*Aukse*
QUOTE(kryyste @ 2007 01 04, 20:36)
O tai ką ar nenumezgė? Ar nekokybiškas buvo ar paprasčiausiai vyrui nepatiko?  g.gif
*

numezge,bet ne toki kokio prasiau.t.y. vyrui jis per didelis,nors pagal foto,tai atrodytu,kad ji dare ta megstini labiau pagal savo vyra,nei pagal maniskio duomenis.megstinis visas "spyruokliuojantis".akys retos.kaklo ir rankoviu susiuvimas klaikus doh.gif mano 105 lt kaip siknon atsiprasant schmoll.gif ir nei pinigu grazina,nei megstini permezga.galvoja tik pataisyti.bet,kad jis issitampys,tai jai dzin doh.gif o as tiesiog prasiau silto ir storo megstinio. doh.gif
SoJa
QUOTE(*Aukse* @ 2007 01 05, 10:06)
numezge,bet ne toki kokio prasiau.t.y. vyrui jis per didelis,nors pagal foto,tai atrodytu,kad ji dare ta megstini labiau pagal savo vyra,nei pagal maniskio duomenis.megstinis visas "spyruokliuojantis".akys retos.kaklo ir rankoviu susiuvimas klaikus doh.gif  mano 105 lt kaip siknon atsiprasant schmoll.gif ir nei pinigu grazina,nei megstini permezga.galvoja tik pataisyti.bet,kad jis issitampys,tai jai dzin doh.gif o as tiesiog prasiau silto ir storo megstinio. doh.gif
*

Objektyvumo dėlei gal galima būtų įdėti nuotraukas su tais išvardintais brokais ?
*Aukse*
My Webpage
stai foto verysad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.