Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gerai mūvėti pėdkelnes po kelnėmis?

Moterys patarkite kokias pėdkelnes geriausia mūvėti po kelnėmis. Lauksiu jūsų atsakymų. smile.gif
Atsakyti
Patariu: kuo pigesnes, pvz. is turgaus uz 1.40 Lt, skyletas ir susiutas... Pirstai gali but islinde smile.gif Dar man grazu, kai is kelniu islenda pedkelniu juosmuo, kuo labiau islenda, tuo geriau biggrin.gif


Kas cia is viso per pedkelniu megejas net per dvi temas? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 09 24, 18:37)
Dar man grazu, kai is kelniu islenda pedkelniu juosmuo, kuo labiau islenda, tuo geriau biggrin.gif



Tada ne tik kojom šilčiau laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Žinote, kuo lietuvės skiriasi nuo užsieniečių? Ogi tuo, jog jos pėdkelnes nubėgusiomis akimis ar susiūtas baltais siūlais baigia nunešioti po kelnėmis.
Atsakyti
QUOTE (Laisvė @ 2004 09 24, 19:49)
Žinote, kuo lietuvės skiriasi nuo užsieniečių? Ogi tuo, jog jos pėdkelnes nubėgusiomis akimis ar susiūtas baltais siūlais baigia nunešioti po kelnėmis.

...Statkevicius suzinotu, nualptu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Laisvė @ 2004 09 24, 18:49)
Žinote, kuo lietuvės skiriasi nuo užsieniečių? Ogi tuo, jog jos pėdkelnes nubėgusiomis akimis ar susiūtas baltais siūlais baigia nunešioti po kelnėmis.

visai ne, pvz., aš su nagų laku akis užlipdau laugh.gif ir tegul alpsta tas statkevičius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Tuja @ 2004 09 24, 19:49)
visai ne, pvz., aš su nagų laku akis užlipdau laugh.gif ir tegul alpsta tas statkevičius tongue.gif

galima ir juodas pedkelnes baltu siulu susiuti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Isila @ 2004 09 24, 20:13)
galima ir juodas pedkelnes baltu siulu susiuti rolleyes.gif

Jau čia avangardas brač gaunasi laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Žiemą pėdkelnės kuo storesnės, tuo silčiau. Aš žiemą nešioju 100denu pedkelnes. thumbup.gif Tikrai šilčiau biggrin.gif
Atsakyti
O gal Statkevicius kaip tik pagirtu laugh.gif Gal jam cia madinga pasirodytu g.gif O siaip tai as labai nemegstu pedkelniu po kelnem nesiot, man kazkaip nepatogu labai doh.gif Nors kai labai salta, tai apsidedu. Ypac mama mane bara pastoviai, kad as ziema be pedkelniu vaikstau unsure.gif
Atsakyti
As tai velkuosi, nes tik neapsivelku, iskat pusles uzdegimas, tiek man ir tereikia...
Atsakyti
Na zinoma, kad gerai muveti pedkelnes? As asmeniskai muviu nuo 50 - 100 denu, kad butu siltos. biggrin.gif Cia aisku rudeni kai jau salta ir ziema. rolleyes.gif Ir tau siulau nedvejoti ir pedkelnes nesioti.
Atsakyti