Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančiom pafilosuofuoti

Sveikutes heart.gif ,

megstu book.gif paskaitineti knygas, kuriose gausu filosofiniu minciu...ir seip megstu su kitais pasidalinti ivairais isgyvenimais ar filosofu mintimis..Kadangi dabar sedziu namie ir nelabai yra su ku pafiluosofuot ne apie pinigus ar buiti, o apie tuos "aukstesnius" reiskinukus, tai pamaniau, gal rasiu forme mamyciu megstanciu vienokia ar kitokia filosofija. Noretusi su jumis padiskutuoti ir pasidalinti vienokiomis ar kitokiomis mintimis bei idejomis wink.gif
Kaip jus i tai ? g.gif

Kal katra domisi meno filosofija??? ar kokie kitokie filosofai jums labiau priimtini?

O gal jus manote, kad moteriai nedera filosofuoti? Gal filosofija yra vyru reikalas?
Ar tikrai sutinkate su tuo apibrezimu, jog "folosofija"- isminties meile??? O ismintis yra moteriskos gimines rolleyes.gif ir todel sis rekaliukas skirtas tik vyram ???
Na gi sakykit ka manot umn.gif
Atsakyti
Man irgi patinka filosofuoti, bent anksciau tai darydavau daznai, nes skaitydavau daug knygu. paskutiniu metu baisiai apsileidau, nieko neskaitau.. gal gali parekomenduot kokia gera knyga?
Atsakyti
Nuolat filosofuoju cia va, forume rolleyes.gif Ir namie filosofuoju, bet kazkodel diedas tatai vadina bambejimu ir pamokslais... Keistas kazkoks diedas man pakliuvo g.gif Filosofijos neatpazista rolleyes.gif
Atsakyti
as prisipazystu esanti siokia tokia filosofe laugh.gif na o jei rimciau- tokia mano prigimtis... seniau rasydavau dienorasti -tai pradedavau vartyti apie buti, mintis ir pasauli- tai nuo muses egzistavimo iki Egipto piramidziu priartedavau...

Labai daug skaitau-visokiu knygu- man tinka net ir meiles romanai, nes ir juose as randu kai ka naudingo...juk nera to blogo, kas neiseitu i gera thumbup.gif

Deja, daugelis filosofuojanciu nemegsta- vadina juos keistuoliais rolleyes.gif manau, todel, kad jauciasi esantys kvailesni laugh.gif nes filosofuoti gana sunku-reikia buti labai apsiskaiciusiam bei tureti savo nuomone ir nebijoti ja isreiksti...

gabi, nebutina ieskoti specialiu knygu, norit pamastyti apie kazka prasmingo...kiekvienoje knygoje galima rasti kazka prasmingo...jei ne pacia prasminga minti, tai bent uzuomina, kuri gali issirutulioti i prasminga diskusija ar polemika su kazkuo wink.gif

linau, meno filosofija domiuosi wink.gif apie tai rasiau savo diplomini darba rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Cikadele @ 2004 09 25, 10:49)

gabi, nebutina ieskoti specialiu knygu, norit  pamastyti apie kazka prasmingo...kiekvienoje knygoje galima rasti kazka prasmingo...jei ne  pacia prasminga minti, tai bent uzuomina, kuri gali issirutulioti i prasminga diskusija ar polemika su kazkuo wink.gif


Visiskai sutinku, tiesiog noriu paskaityti kokia gera knyga, tai sakau gal kuri parekomenduosit? Kad ir gera romana, gi pabosta visa diena su vaiku filosofuoti biggrin.gif

Siaip as irgi is prigimties filosofe, todel daugelis mane laiko keista... Stengiuos nefilosofuoti tarp zmoniu, kurie gyvena tik savam "realybes pasaulyje", megstu diskutuoti ivairiomis temomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabi: 26 rugsėjo 2004 - 13:12
g.gif Sveikutes,

as prisipazystu esanti siokia tokia filosofe na o jei rimciau- tokia mano prigimtis...
thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap_1.gif

Tikuos susibendrausime smile.gif

Deja, daugelis filosofuojanciu nemegsta- vadina juos keistuoliais manau, todel, kad jauciasi esantys kvailesni nes filosofuoti gana sunku-reikia buti labai apsiskaiciusiam bei tureti savo nuomone ir nebijoti ja isreiksti...

sutinku su tavimi, bet nuo sugebejimo bendrauti ( filosofuojancio zmogaus) priklauso tai kaip pateikiama filosofine tiesa, tam kuris "neapsiskaites".... o seip tikrai susiduriau, kad lietuvaiciai labai bijo pasirodyt 'kvailesni', bet juk gyvenimo ismintis yra paslepta butent musu patirty ir sugebejime mastyt, bei daryt isvadas g.gif
as pati domuosi meno ir religijos filosofija smile.gif esu baigusi su siais dalykais susijusius mokslus smartass.gif bakalaura ir magistra smartass.gif , bet tai manes nedaro protingesnes smartass.gif uz kaimunus, ju gyvenimo ir kitokia patirtis yra verta isgirsti, aptarti...padiskutuot ir padaryt isvada...ir seip del to kad kazkas kazko nebaiges ar maziau paskaites nera menkesnio umn.gif proto
heart.gif

Siu metu book.gif skaitau sena knyga "Menas spalvu ir formu zaisme" ir J. Derrida kelis veikaliukus

O GAL GAL CIA MAN TOKIE NORAI, KAD STAIGA TEKO UZSIDARYT NUO APLINKOS IR NEBEISEINA VAIKSCIOT PO VISOKIAS KONFERENCIJAS IR ISTAIGAS AR SU DRAUGEM APIE TAI PADISKUTUOT doh.gif g.gif BET TIKUOS MANE SUPRASIT IR RASIM BENDRU MINCIU IR KALBU, BEI PADISKUTUOSIM
gathering.gif
Cikadele o ka tu studijuoji? Kaip vadinas tavo darbelis diplominis? jei ne paslaptis????
heart.gif
Atsakyti
as ir manau kad filosofavimui nereikia buti daug apsiskaiciusiam, tiesiog kai kurie zmones gimsta filosofais. Vieni zmones buna daugiau "veiksmo" zmones, o kiti daugiau stebintys aplinka ir megstantys apie tai diskutuoti ir vystyti temas...
Atsakyti
gabi matai zmogus toks yra, betkokiu atveju bando savo isitikinimus ir filosofija bandydamas reall igyvendinti....
ir daznai kyla dialema kaip islikti istikimai(am) savo filosofijai, savajam ' ego' wink.gif
Atsakyti
QUOTE (linau @ 2004 09 24, 09:32)
(...) O ismintis yra moteriskos gimines rolleyes.gif ir todel sis rekaliukas skirtas tik vyram ??? Na gi sakykit ka manot umn.gif

Manau, kad žmogus, kuris mąsto daugiau nei vien apie savo pilvo ir giminės pratęsimo reikalus yra šaunus. Tema gera, tik vargu bau ar ilgai jinai gyvens, nes yra perdaug abstrakti, reikia labiau surištų su gyvenimu. Filosofija apskritai labai neapibrėžtas dalykas, nes pašalinis - stebėtojas gali tik interpretuoti ir bandyti kažką perprasti, bet vargu bau ar gali pilnavertiškai suprasti vieną ar kitą filosofą. Filosofuoti gali daug kas, bet, nepaisant koks jis protingas bebūtų, tai tik - jo filosofija. Filosofija nusimetusi ją filosofavusio pavardę tampa dogma, bet tai yra gyvenimo būdas (realus ar susikurtas), o svetimo gyvenimo nenugyvensi, lygiai kaip ir į svetimas kelnes nepriš----, jei tuo metu jos ant šeimininko užpakalio...

Gal ne visai į temą įsipaišiau, bet mano mėgiami Kierkegoras, Makiavelis, Nyčė, o šiaip dažniausiai cituoju Seneka, Epiktetą..... menkas iš manęs žinovas sad.gif
Atsakyti
QUOTE (linau @ 2004 09 28, 07:42)

ir daznai kyla dialema kaip islikti istikimai(am) savo filosofijai, savajam ' ego' wink.gif

gyvenant ir igijant vis daugiau patirties, daugiau ziniu, sunku laikytis savo filosofijos... t.y., kuo daugiau zinai, tuo daugiau nezinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (gabi @ 2004 09 24, 17:10)
Man irgi patinka filosofuoti, bent anksciau tai darydavau daznai, nes skaitydavau daug knygu. paskutiniu metu baisiai apsileidau, nieko neskaitau.. gal gali parekomenduot kokia gera knyga?

paskaityk "Simtas metu vienatves", jei dar neskaitei.
Atsakyti
QUOTE (gabi @ 2004 09 28, 10:28)
QUOTE (linau @ 2004 09 28, 07:42)

ir daznai kyla dialema kaip islikti istikimai(am) savo filosofijai, savajam ' ego' wink.gif

gyvenant ir igijant vis daugiau patirties, daugiau ziniu, sunku laikytis savo filosofijos... t.y., kuo daugiau zinai, tuo daugiau nezinai biggrin.gif

taigi gaunas:i "trukt uz vadziu ir vel is pradziu"
Atsakyti