Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Marijos radijas
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Religija
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Raminta*
Ar klausote Marijos radijo? Gaila, girdimas tik Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Plačiau http://www.marijosradijas.lt Parašykit, kokios laidos labiausiai patinka, kas įstrigo, ar meldžiatės kartu?
Jūružė
Mano vyro mėgstamiausia stotis. Klausomės tik vakarais, miegamajame, kai jau gulim lovose. Labai padeda užmiršti visas dienos problemas, pasirengti taikiam miegui ir gerai rytdienai. Tikrai rekomenduoju. Paklausai, pamąstai. Šiaip per dieną net nepagalvoji apie vienokius ar kitokius dalykus.
_Smalsutė_
QUOTE(Raminta* @ 2006 08 31, 22:54)
Ar klausote Marijos radijo? Gaila, girdimas tik Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Plačiau http://www.marijosradijas.lt Parašykit, kokios laidos labiausiai patinka, kas įstrigo, ar meldžiatės kartu?
*

Man perdaug katalikiška... T.y. nepriimtini tie visi Rožiniai ir pan. Nors sutinku, kad yra ir neblogų laidų, su įdomiais pašnekovais - tik reikia labai atsirinkinėti. smile.gif
litavkasam
Man tai labai nepatinka ši radijo stotis..... Gal ir baisu, bet man greičiau juoka ji sukelia rolleyes.gif blush2.gif
Satja
tik ją vienintelę ir klausome . man įdomios visos jos laidos, apmąstymai. tačiau rožinių neklausau, kažkaip man jis nepriimtinas...
micietta
nesiklausom, nors ir pas mus italijoj yra identiska radijo stotis...
Raminta*
QUOTE(jurale @ 2006 09 04, 21:14)
tik ją vienintelę ir klausome . man įdomios visos jos laidos, apmąstymai. tačiau rožinių neklausau, kažkaip man jis nepriimtinas...
*

Rožinį reikia ne klausytis, bet melstis kartu. Valandą iki rožinio maldos nuo 13 iki 14 val. galima skambinti į tiesioginį eterį ir išsakyti savo intenciją. Po to meldžiasi visi visų intencijomis. Labai galinga malda. Esu kelis kartus prisijungusi.

O iš laidų man labiausiai patinka kun.E.Valkausko (antradieniais 10 ir 16 val.), sesers Almos Vabuolaitės (pirmadieniais 16 val.), šeimos centro laidos.
Sella
QUOTE(micietta @ 2006 09 05, 00:40)
nesiklausom, nors ir pas mus italijoj yra identiska radijo stotis...
*

Man dabar akyse stovi dvi pagyvenusios bobulės italės Viduržemio jūros paplūdimyje besiklausančios Marijos radijo. biggrin.gif bigsmile.gif Nors šiaip asmeniškai nieko prieš šią radijo stotį neturiu. schmoll.gif
rakta
kai kuriu kunigu minciu galima pasiklausyti, bet reikia labai atsirinkti, o seip tie visos rozines maldos, man juoka kelia. Biblijoje, nera nei apie rozancius nieko, nei apie zegnojimasi, kodel katalikai meldziasi ir garbina i Marija, o ne i Jezu. Jis mire ant kryziaus uz musu visu zmoniu nuodemes, o ne Marija, ji tikrai nepadeda. Ir i dangu nebuvo paimta, kai per zolines svencia. Paklyde zmones, nu ka padarysi. Reikia daugiau Biblija skaityti ir svarbiausia isiskaityti.
nerami
ACIU uz informacija. Net nezinojau, kad yra toks radijas. Dabar klausau jau smile.gif
sandle
na kelis kart paklausiau, bet kadangi tai katalikiskas radijas, sunku pataikyti ant to kas butu priimtina smile.gif
_Smalsutė_
QUOTE(rakta @ 2006 09 05, 23:20)
kai kuriu kunigu minciu galima pasiklausyti, bet reikia labai atsirinkti, o seip tie visos rozines maldos, man juoka kelia. Biblijoje, nera nei apie rozancius nieko, nei apie zegnojimasi, kodel katalikai meldziasi ir garbina  i Marija, o ne i Jezu. Jis mire ant kryziaus uz musu visu zmoniu nuodemes, o ne Marija, ji tikrai nepadeda. Ir i dangu nebuvo paimta, kai per zolines svencia. Paklyde zmones, nu ka padarysi. Reikia daugiau Biblija skaityti ir svarbiausia isiskaityti.
*

Kas dėl žegnojimosi, tai nematau tame nieko blogo - juk tiesiog kryžiaus ženklas (vos ne tas pats, kas nešioti pakabuką - kryželį). Parodyk nors vieną, kad ir iš pačių jauniausių, bažnyčią, kuri VISIŠKAI neturėtų tradicijų, Nėra ko smerkti, jog jų turi (žinoma atitinkamai daugiau) ta, kuriai jau du tūkstantmečiai. Visa kita, ką čia minėjai, ir aš laikau paklydimu, bet visgi esam broliai ir seserys Kristuje, tad nemanau, jog turime teisę vieni kitus smerkti. Nekalbu apie išsižadėjimą to, kuo šventai tiki - tik apie toleranciją, šiokį tokį ekumeniškumą.
Raminta*

Man Marijos radijas padėjo atrasti keletą įdomių knygų, kurias nusipirkusi perskaičiau. Čia kiekvieną dieną per krikščioniškus skiatinius ar dvasinį skaitymą skaitomos įvairios knygos. Vienas pabaigia, skaito kitas. Būna labai gerų dvasiniam augimui. smile.gif
Satja
kai kuriu kunigu minciu galima pasiklausyti, bet reikia labai atsirinkti, o seip tie visos rozines maldos, man juoka kelia. Biblijoje, nera nei apie rozancius nieko, nei apie zegnojimasi, kodel katalikai meldziasi ir garbina  i Marija, o ne i Jezu. Jis mire ant kryziaus uz musu visu zmoniu nuodemes, o ne Marija, ji tikrai nepadeda. Ir i dangu nebuvo paimta, kai per zolines svencia. Paklyde zmones, nu ka padarysi. Reikia daugiau Biblija skaityti ir svarbiausia isiskaityti.
*

PROTINGAI MĄSTAI, PRITARIU TAU. KATALIKŲ BAŽNYČIOS DOKTRINA LABAI KARTAIS BŪNA DOGMATIŠKA... BET YRA IR GERŲ LAIDŲ...
Raminta*
*

Dėl Marijos paėmimo į dangų. Juk tikime, kad Kristus po prisikėlimo su kūnu įžengė į dangų. Apie tai rašoma ir šventame rašte. Lygiai taip ir Mariją Dievas prikėlė iš numirusių, perkeisdamas kūną ir paėmė į dangų.
_Smalsutė_
QUOTE(Raminta* @ 2006 09 29, 00:17)
Dėl Marijos paėmimo į dangų. Juk tikime, kad Kristus po prisikėlimo su kūnu įžengė į dangų. Apie tai rašoma ir šventame rašte. Lygiai taip ir Mariją Dievas prikėlė iš numirusių, perkeisdamas kūną ir paėmė į dangų.
*

Tai būtent, kad apie Kristaus įžengimą į dangų šv. Rašte rašoma, o apie Marijos - ne. Čia tik grynai teologiniai pamąstymai, jog ji kažkodėl turėjo būti be nuodėmės, tačiau Biblija neduoda jokio pagrindo taip manyti, taigi Marija prisikels su savo perkeistu kūnu ir bus teisiama paskutiniame teisme, kaip ir mes visi (tik žinoma neneigiu, jog ją mažiau yra už ką teisti).
vaižgantė
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 09 29, 15:43)
Tai būtent, kad apie Kristaus įžengimą į dangų šv. Rašte rašoma, o apie Marijos - ne. Čia tik grynai teologiniai pamąstymai, jog ji kažkodėl turėjo būti be nuodėmės, tačiau Biblija neduoda jokio pagrindo taip manyti, taigi Marija prisikels su savo perkeistu kūnu ir bus teisiama paskutiniame teisme, kaip ir mes visi (tik žinoma neneigiu, jog ją mažiau yra už ką teisti).
*

Na, aš prisikelti neplanuoju ir nemanau, kad būsiu teisiama. smile.gif
Ir Marija tikrai neprisikels, nes tam neturi laiko: Ji visą laiką yra maldoje už mus, klystančiuosius... smile.gif
_Smalsutė_
QUOTE(vaižgantė @ 2006 09 29, 17:15)
Ir Marija tikrai neprisikels, nes tam neturi laiko: Ji visą laiką yra maldoje už mus, klystančiuosius...  smile.gif
*

O ji pati nebuvo klystanti? Argumentuok.
vaižgantė
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 09 29, 16:44)
O ji pati nebuvo klystanti? Argumentuok.
*

Čia kuri iš mūsų lietuvių kalbos mokytoja? biggrin.gif Aš per pamokas pastoviai taip sakau mokinams... biggrin.gif
Ji seniai yra nebe kūne, tad koks skirtumas- tada, seniai seniai, klydo ar ne...Svarbiau tai, ką ji dabar daro.
_Smalsutė_
QUOTE(vaižgantė @ 2006 09 29, 17:59)
Čia kuri iš mūsų lietuvių kalbos mokytoja?  biggrin.gif Aš per pamokas pastoviai taip sakau mokinams... biggrin.gif
*

biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2006 09 29, 17:59)
Ji seniai yra nebe kūne, tad koks skirtumas- tada, seniai seniai, klydo ar ne...Svarbiau tai, ką ji dabar daro.
*

O kam, Tavo manymu, apskritai žmogui duotas žemiškasis gyvenimas, jei jis tik nereikšminga akimirka amžinybės perspektyvoje? Be kita ko, abejoju, ar ten, kur dabar yra Marija, egzistuoja laikas, nes panašu, jog jis visgi buvo sukurtas kartu su šiuo pasauliu. Taigi vargu ar ji ten taip tiesiog sėdi ir meldžiasi - greičiau visi mirdami patenkame į tą patį laiką ir niekas ten (skaistykloje?) kaip prie stomatologo kabineto neskaičiuoja minučių, kada gi ateis ta pasaulio pabaiga.
vaižgantė
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 09 29, 17:38)
biggrin.gif
Papildyta:

Taigi vargu ar ji ten taip tiesiog sėdi ir meldžiasi - greičiau visi mirdami patenkame į tą patį laiką ir niekas ten (skaistykloje?) kaip prie stomatologo kabineto neskaičiuoja minučių, kada gi ateis ta pasaulio pabaiga.
*

Aš manau, kad ne žmogaus protui suvokti, kur Ji yra ir ką šiuo metu veikia.
Marija gimė Žemėje, atliko savo misiją, o dabar yra tas, kas yra, ir užsiima tuo, kuo turi užsiimti...O mes dabar tupim kūnuose ir užsiimam kvailais ginčais smile.gif
Taip, Jai laikas dabar neegzistuoja ir Ji tikrai ne skaistykoje yra, o tokiose aukštumose, kur mudvi, Smalsute, nepateksim... biggrin.gif
_Smalsutė_
QUOTE(vaižgantė @ 2006 09 29, 18:44)
Taip, Jai laikas dabar neegzistuoja ir Ji tikrai ne skaistykoje yra, o tokiose aukštumose, kur mudvi, Smalsute, nepateksim... biggrin.gif
*

Čia Tu teisi - į tokias pačias aukštumas nepateksim, nes, kaip ir Jėzus sakė, Jo Tėvo namuose yra daug buveinių.
Sutinku, jog Marija buvo ypatingai šventas žmogus, bet net ir ji nėra verta sudievinimo. Be jokios abejonės, ji buvo apdovanota ypatinga malone, bet nėra jokio mato, kuriuo galėtume pamatuoti, palyginti jos ir kurio kito žmogaus šventumą. Jėzui kaip žmogui, jo žemiškoji motina žinoma buvo ypatingai brangi, tačiau kaip Dievas, Jis neužsiima žmonių laipsniavimu.
vaižgantė
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 09 29, 17:58)
Čia Tu teisi - į tokias pačias aukštumas nepateksim, nes, kaip ir Jėzus sakė, Jo Tėvo namuose yra daug buveinių.
Sutinku, jog Marija buvo ypatingai šventas žmogus, bet net ir ji nėra verta sudievinimo. Be jokios abejonės, ji buvo apdovanota ypatinga malone, bet nėra jokio mato, kuriuo galėtume pamatuoti, palyginti jos ir kurio kito žmogaus šventumą. Jėzui kaip žmogui, jo žemiškoji motina žinoma buvo ypatingai brangi, tačiau kaip Dievas, Jis neužsiima žmonių laipsniavimu.
*

Tu, aišku, nesutiksi su mano nuomone, bet aš tarp Jėzaus ir Marijos drįsčiau padėti lygybės ženklą...Tai mano požiūris į šias dvi Asmenybes. mirksiukas.gif
miliute
Klausausi Marijos radijo kiekviena diena ir labai daznai.
Tiesiog noreciau papasakoti kaip suradau sia radijo stoti ir kaip man padejo atsitiesti skelbiamas Dievo zodis per marijos radija ir malda kartu su besimeldzianciais.
Kai gime antra dukrele ir jai tebuvo 2 savaites,isejo mano vyras.
Zeme slinko is po koju,neradau ramybes ir nezinojau kaip toliau gyventi.Viena tezinojau,kad turiu rupintis mergytemis,taciau vakarais paluzdavau ir verkdavau balsu kaip mazas vaikas.Nenorejau gyventi,nes nemaciau prasmes.

Viena sekmadieni prisiminiau,kad kazkuri radijo stotis transliuodavo anksciau misias ir bandziau surasti. Taip visai netiketai aptikau Marijos radijo stoti. Prisipazinsiu atvirai, pradzioje man irgi kai kas buvo truputi juokinga. Taciau,kai pati pradejau sirdimi melstis,supratau kaip tai stebuklingai veikia.Dievas yra gyvas ir jam reikia ne siaip "barbenti" Dievisko gailestingumo vainikeli,bet sirdimi tiketi tai ka kalbi. Anksciau rozinis man budavo kazkokia nesuprantama kancia kartoti ta pati per ta pati. Taciau dabar melsdamasi as tikiu,kad tai veikia ir keicia gyvenimus,situacijas ir tiesiog labai noriu melstis rozinio malda. Netgi mano septyneriu metu dukrele vakare sako mamyte sukalbekime rozini. As manau,kad vaikai tyromis akimis i viska ziuri ir mato tai kas yra tikra.
Esu labai dekinga Dievui uz Marijos radija,darbuotojus,uz tai,kad Dievo zodis kaip meiles sekla pasejama musu istroskusiu zmoniu sirdyse ir susildo ir nuramina skaudancias sirdis. Dabar drasiai galiu sakyti,kad tik tikejimas Dievu ir atvira malda padejo man sutvirteti. Dievas per Marijos radija istiese man savaja ranka ir as i ja isikibau.
Satja
iš tiesų esu labai laiminga dėl Tavęs...
mjk
QUOTE(miliute @ 2006 09 30, 22:24)
Dabar drasiai galiu sakyti,kad tik tikejimas Dievu ir atvira malda padejo man sutvirteti. Dievas per Marijos radija istiese man savaja ranka ir as i ja isikibau.
*

Dziaugiuosi uz tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif
_Smalsutė_
QUOTE(vaižgantė @ 2006 09 29, 20:28)
Tu, aišku, nesutiksi su mano nuomone, bet aš tarp Jėzaus ir Marijos drįsčiau padėti lygybės ženklą...Tai mano požiūris į šias dvi Asmenybes.  mirksiukas.gif
*

Aš aišku nesutiksiu. smile.gif
Raminta*
QUOTE(vaižgantė @ 2006 09 29, 20:28)
Tu, aišku, nesutiksi su mano nuomone, bet aš tarp Jėzaus ir Marijos drįsčiau padėti lygybės ženklą...Tai mano požiūris į šias dvi Asmenybes.  mirksiukas.gif
*

Taip, tam tikra prasme sutinku. Ir Marija dalyvavo išganymo darbe, kentėjo dvasiškai, stovėdama po kryžiumi. Ta prasme ji yra bendraišganytoja. Taip, kaip nusidėjo vyras ir moteris, taip ir pasaulį atpirko taip pat vyras ir moteris. Kristus - naujasis Adomas, o Marija - naujoji Ieva. Kristus - Visatos karalius, o Marija - karalienė. Skirtumas tarp jų, kad Jėzus ne tik žmogus, bet ir Dievas - antrasis švenčiausios Trejybės asmuo, o Marija tik žmogus. Angelo žodžiais tariant ji buvo malonės pilnoji - pilna Viešpaties malonės.
vaižgantė
QUOTE(Raminta* @ 2006 10 03, 12:45)
Taip, tam tikra prasme sutinku. Ir Marija dalyvavo išganymo darbe, kentėjo dvasiškai, stovėdama po kryžiumi. Ta prasme ji yra bendraišganytoja. Taip, kaip nusidėjo vyras ir moteris, taip ir pasaulį atpirko taip pat vyras ir moteris. Kristus - naujasis Adomas, o Marija - naujoji Ieva. Kristus -  Visatos karalius, o Marija - karalienė. Skirtumas tarp jų, kad Jėzus ne tik žmogus, bet ir Dievas - antrasis švenčiausios Trejybės asmuo, o Marija tik žmogus. Angelo žodžiais tariant ji buvo malonės pilnoji - pilna Viešpaties malonės.
*

Gražus katalikiškas aiškinimas. Man jis nepriimtinas. schmoll.gif Bet savo idėjų čia nedėstysiu....
_Smalsutė_
QUOTE(Raminta* @ 2006 10 03, 13:45)
Taip, tam tikra prasme sutinku. Ir Marija dalyvavo išganymo darbe, kentėjo dvasiškai, stovėdama po kryžiumi. Ta prasme ji yra bendraišganytoja.
*

Ar tai, kad Marija "kentėjo dvasiškai" prie kryžiaus, dalis Kristaus aukos jau yra jos nuopelnas? blink.gif Kuri motina nekentėtų, matydama mirštantį savo vaiką? Gal tuomet visas kankinių motinas paskelbkime išganytojomis?
Satja
nebuvo Maria nukryžiavimo metu, nebuvo... nereikia tokio sureikšminimo...
_Smalsutė_
QUOTE(jurale @ 2006 10 03, 19:56)
nebuvo Maria nukryžiavimo metu, nebuvo... nereikia tokio sureikšminimo...
*

"Prie Jėzaus kryžiaus stovėjo jo motina, jo motinos sesuo, Klopo žmona Marija ir Magdalena." (Jn 19,25)
Satja
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 10 03, 20:14)
"Prie Jėzaus kryžiaus stovėjo jo motina, jo motinos sesuo, Klopo žmona Marija ir Magdalena." (Jn 19,25)
*

ne viskas, mieloji Smalsute, oi ne viskas yra TIKROJI Tiesa, kas skelbiama nūdienos Evangelijose...
_Smalsutė_
QUOTE(jurale @ 2006 10 03, 21:18)
ne viskas, mieloji Smalsute, oi ne viskas yra TIKROJI Tiesa, kas skelbiama nūdienos Evangelijose...
*

Tai gal atskleisk "tikrąją"?
Satja
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 10 03, 22:25)
Tai gal atskleisk "tikrąją"?
*

jei tau bus duota-sužinosi JĄ pati... aš neturiu teisės tai daryti už tave...
_Smalsutė_
QUOTE(jurale @ 2006 10 03, 23:08)
jei tau bus duota-sužinosi JĄ  pati... aš neturiu teisės tai daryti už tave...
*

O gal užuot puikavusis, kiek Tau "daug duota", tiesiog pripažink, jog šioje vietoje apsišovei? Nuo to laurai nenubyrės...

Apgailestauju, bet evangelistai man atrodo rimtesni Tiesos liudytojai už Tave.
vaižgantė
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 10 05, 16:34)

Apgailestauju, bet evangelistai man atrodo rimtesni Tiesos liudytojai už Tave.
*

Apgailestauju, bet tu apskritai nesi panaši į Tiesos liudytoją...esi žmogus primestuose rėmuose, ir tiek...
_Smalsutė_
QUOTE(vaižgantė @ 2006 10 05, 17:42)
Apgailestauju, bet tu apskritai nesi panaši į Tiesos liudytoją...esi žmogus primestuose rėmuose, ir tiek...
*

O Tu manaisi pakankamai mane pažįstanti tokiems apibendrinimams? Kaip ir Jurale, tiki, jog esi visa galva aukščiau už daugelį Tave supančiųjų?

Baisu net pagalvoti, kaip toli nuo Tiesos žmogų gali nuvesti puikybė... verysad.gif "Pasaulio bambos" sindromas, nieko nepadarysi...
Satja
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 10 05, 17:58)
O Tu manaisi pakankamai mane pažįstanti tokiems apibendrinimams? Kaip ir Jurale, tiki, jog esi visa galva aukščiau už daugelį Tave supančiųjų?

Baisu net pagalvoti, kaip toli nuo Tiesos žmogų gali nuvesti puikybė... verysad.gif "Pasaulio bambos" sindromas, nieko nepadarysi...
*

brangioji,nieks cia niekuo nesipuikuoja... tiesiog taip jau yra , kad žmogus PATS turi atrasti savo kelią į TIESĄ... tačiau ši tema skirta ne tam...
_Smalsutė_
QUOTE(jurale @ 2006 10 05, 19:04)
brangioji,nieks cia niekuo nesipuikuoja... tiesiog taip jau yra , kad žmogus PATS turi atrasti savo kelią į TIESĄ... tačiau ši tema skirta ne tam...
*

Ši tema skirta diskusijai apie Marijos radiją, taigi visai natūralu kalbėti ir apie jo pavadinimą. Kategoriškai teigdama (kategoriškumas, Tavo pačios žodžiais tariant, yra ypatingai pavojingas dalykas mirksiukas.gif ), jog Biblijoje rašo kažkokius niekus, plg. su tuo, ką apie šį konkretų dalyką žinai Tu, verti pasidomėti, ką jau tokio ypatingo žinai ar bent jau kokias šaltiniais remdamasi gali tai tvirtinti.

O savo kelią patikėk aš jau esu radusi, nepriklausomai kiek kam nors jis atrodo teisingas arba ne. smile.gif
Satja
biblija nera niekai, tačiau ją reikia suvokti daug giliau...
vaižgantė
Bet laikas bėga, keliai šakojasi... smile.gif
_Smalsutė_
QUOTE(jurale @ 2006 10 05, 21:09)
biblija nera niekai, tačiau ją reikia suvokti daug giliau...
*

Ar žiūrėdama pvz. į geltoną gėlę, kuo labiau įsižiūri į kiekvieną jos žiedlapį, kiekvieną gyslelę, tuo ji Tau atrodo vis labiau raudona? Jokiu būdu nesakau, kad pakanka paviršutinio Biblijos suvokimo, bet gilesnės prasmės neatmeta ir tų, kurios suprastinos tiesiogiai ir nusako realias istorines aplinkybes.
Fainamerga
Labai jau monotoniskos snektos. Ideja gal ir nebloga, bet galetu ka nors idomiau padaryti. Nezinau net ka cool.gif
_Smalsutė_
QUOTE(Fainamerga @ 2006 10 06, 13:58)
Labai jau monotoniskos snektos. Ideja gal ir nebloga, bet galetu ka nors idomiau padaryti. Nezinau net ka  cool.gif
*

thumbup.gif
Kad kartais atrodo, jog net kokios nors knygos, nepasakyčiau, jog liūdnos, ištraukas skaitanti diktorė tuoj tuoj apsiverks... Nu katalikiškas radijas, tai katalikiškas, bet toks jausmas, kad tobulam katalikui 12 mėnesių per metus Gavėnia... Kiek teko klausytis, tai arba poteriai, arba grūmojimai kumšteliu, arba padūsavimai, kaip viskas blogai... Ai tiesa, dar Bažnyčios naujienos ir agitavimai paremti Marijos radiją.
vaižgantė
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 10 06, 13:36)
thumbup.gif
Kad kartais atrodo, jog net kokios nors knygos, nepasakyčiau, jog liūdnos, ištraukas skaitanti diktorė tuoj tuoj apsiverks... Nu katalikiškas radijas, tai katalikiškas, bet toks jausmas, kad tobulam katalikui 12 mėnesių per metus Gavėnia... Kiek teko klausytis, tai arba poteriai, arba grūmojimai kumšteliu, arba padūsavimai, kaip viskas blogai... Ai tiesa, dar Bažnyčios naujienos ir agitavimai paremti Marijos radiją.
*

"Kertinis akmuo"buvo įdomesnis lotuliukas.gif
Raminta*
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 10 06, 14:36)
thumbup.gif
*

O teko paklausyti brolio Gedimino Numgaudžio paskaitų? Jėga! Ir dabar nuo 16 val. bus, ir trečiadieniais būna 23 val.
_Smalsutė_
QUOTE(vaižgantė @ 2006 10 06, 15:55)
"Kertinis akmuo"buvo įdomesnis  lotuliukas.gif
*

Na Tu sakai - Tu žinai. Nedrįsčiau šiuo klausimu ginčytis su tokia buvusia uolia BTŽ nare... Bet, kaip ir pati mėgsti sakyti, nenukrypkim nuo temos, a? mirksiukas.gif
Siracusa
nu isidiskutavot doh.gif

as klausau Valkausko ir seimos centro laidu mirksiukas.gif
#Antradiene#
QUOTE(Siracusa @ 2006 10 10, 09:34)
nu isidiskutavot doh.gif

as klausau Valkausko ir seimos centro laidu mirksiukas.gif
*

paklausau ir aš kartais, va būtent šitų laidų...
o šiaip man irgi užkliūna už klausos susgraudinęs kai kurių diktorių balso tembras..net, kai būna skaitomos kelionių ispūdžių ištraukos...
kažkodėl man irgi pagal nuotaiką..arba suerzina arba prajuokina , toks skaitovės tonas
o va kunigų komentarų mielai paklausau..kai turiu laiko ir pataikau
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.