Įkraunama...
Įkraunama...

Marijos radijas

Aš klausau Marijos Radiją prieš miegą, neįtikėtinai migdo, tiesą sakant, pasijaučiu it pamaldose...nu ten irgi galima numigti posmą rolleyes.gif
Atsakyti
sveiki,
karts nuo karto tikrai tenka paklausyti Marijos radijo, ir zinot ka? kuo toliau tuo labiau ji man patinka bigsmile.gif
labai idomios temos, pokalbiai, pamastymai, ypac patinka kai kalba Valkauskas, labai protingas zmogus, na bet cia tai tik Dievo duota smile.gif
Atsakyti
o gal kas bande medituoti isijunge marijos radija?
Atsakyti
XXL, ką turi omenyje medituoti?
Atsakyti
tai, kas tradiciskai laikoma meditacija - patogiai atsisedi ir lengvai koncentruojies i meditacijos objekta smile.gif
Atsakyti
geras radijas thumbup.gif ne tusciai sneka, bet gyvai, suprantamai, kartais buna atgaiva sirdziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2009 09 04, 15:02)
tai, kas tradiciskai laikoma meditacija - patogiai atsisedi ir lengvai koncentruojies i meditacijos objekta smile.gif


Kas tuomet Tavo nuomone turėtų būti tas objektas? Marijos radijas?

Ar tu čia meditaciją prilygini - įdėmų Marijos radijo laidos klausymasi?
Bet tuomet tai ne meditacija
Atsakyti
objektas priklauso nuo tikslo smile.gif tik nereikia idemiai klausytis, nes gausi galvaskaudi. siaip cia yra gana didele tempa apie meditacija, nors ir prifloodnta, bet ten galima rasti informacijos. jei domina - pasiskaityk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxl: 09 rugsėjo 2009 - 09:22
Vienas is idomesniu Marijos radijo pasnekovu Arnoldas Valkauskas thumbup.gif
Dar tikrai idomiu laidu buna kai vyrai is veikliuju bendijos sneka - gyvi liudijimai is gyvenimo ir yra matyt tikriausias Dievo darbo skelbimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darius333 @ 2009 09 09, 10:58)
Vienas is idomesniu Marijos radijo pasnekovu Arnoldas Valkauskas  thumbup.gif
Dar tikrai idomiu laidu buna kai vyrai is veikliuju bendijos sneka - gyvi liudijimai is gyvenimo ir yra matyt tikriausias Dievo darbo skelbimas 4u.gif


Pasiklausau ir as retkarciais ax.gif Nuteikia raminamai, taip gera viduje smile.gif Dar negirdejau Arnoldo kalbant rolleyes.gif Reikes dazniau pasiklausyti smile.gif Nes jis buves mano destytojas labai idomus ir protingas zmogus, labai daug papasakojo apie egzorcizmus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darius333 @ 2009 09 09, 10:58)
Vienas is idomesniu Marijos radijo pasnekovu Arnoldas Valkauskas  thumbup.gif
Dar tikrai idomiu laidu buna kai vyrai is veikliuju bendijos sneka - gyvi liudijimai is gyvenimo ir yra matyt tikriausias Dievo darbo skelbimas 4u.gif

Kun.Arnoldas man patinka.
Veiklieji vyrai nepatinka.
Kun Oskaras Petras patinka.
Kai meldžiasi rožinį vienuolių balsai nepatinka.
Kun. Virginijus Veprauskas patinka.
Vienuolė Žemaitytė nepatinka.
Gerai kad veikia Marijos Radijas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pratęsiu Tavo sąrašą:
Laidos šeimai, "Naujas gyrius", Laidos apie vertingą žmogaus tapsmą „Lyderis“ - patinka... 4u.gif
Atsakyti