Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatologų paslaugos išsimokėtinai

Kadangi nepaslaptis, jog stomatologu paslaugu ikainiai dideli, daug kas neturi pinigeliu dantu taisymui, o tuo labiau protezevimui...Gal kam nors teko susidurti su stomatologo paslaugu apmokejimu isimoketinai? Ka apie tai girdejote, kokiu budu tai daroma, kokie procentai, kurie gydytojai tuo uzsiima? Nes jauciu, kad greit ateis laikai, kai zmones nebetures galimybes tvarkytis dantu...



P.S. truputi ne vietoj tema uzvedziau, taciau nekreipkit demesio, ji bus iskelta greit ten kur turetu but, i Sveikatos tema.
Atsakyti
Gera tema uzvesta. thumbup.gif Nieko apie issimokejima negirdejau...
Savo ruoztu noreciau paklausti, gal kas zinote gera stomatologa/-e Kaune, kurie gerai gydo ir protezuoja dantis?
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 09 05, 16:56)
Kadangi nepaslaptis, jog stomatologu paslaugu ikainiai dideli, daug kas neturi pinigeliu dantu taisymui, o tuo labiau protezevimui...Gal kam nors teko susidurti su stomatologo paslaugu apmokejimu isimoketinai? Ka apie tai girdejote, kokiu budu tai daroma, kokie procentai, kurie gydytojai tuo uzsiima? Nes jauciu, kad greit ateis laikai, kai zmones nebetures galimybes tvarkytis dantu...



P.S. truputi ne vietoj tema uzvedziau, taciau nekreipkit demesio, ji bus iskelta greit ten kur turetu but, i Sveikatos tema.

Kažka rodė anksčiau kur yra grybo gatvėje ten galima išsimokėtinai gydyt dantis aš manau ten galima pasiskambint ir išsiklausinėt .
Atsakyti
Labai daug kliniku teikia tokia paslauga. Tiesiog kiekviena rimtesne klinika tuo uzsiima. O jei radai koki pigesni stomatologini kabineta, kuris lizingu dantu netaiso, gali tiesiog is banko vartotojiska paskola pasiimti. dabar tokia lanksti kreditavimo sistema, kad uztenka tik tureti darba ir siokias tokias pajamas
Atsakyti
QUOTE (Tropez @ 2004 09 05, 16:03)
Gera tema uzvesta. thumbup.gif Nieko apie issimokejima negirdejau...
Savo ruoztu noreciau paklausti, gal kas zinote gera stomatologa/-e Kaune, kurie gerai gydo ir protezuoja dantis?

Labai gera gydytoja yra kestucio gatvej,tel 837320799 arba 868718998
Atsakyti
Mano puseserė naudojasi tokia paslauga (išsimokėtinai) Vilniuje ir labai patenkinta. Vėliau parašysiu kur ji taisosi.
Atsakyti
Mano draugė taip taisėsi kažkur Savanorių prospekte,liko patenkinta.Nepamenu tik pavadinimo g.gif Kad ir išsimokėtinai ,ji ten labai daug mokėjo. Bet aš pradėjau lankytos klinikėkėj Saulėteky,ten plomba kainuoja 40 lt.,gydytoja visai nieko.Be to ,mano ''gedimai'' nedideli,taip kad aš pasistengsiu sukrapštyt pinigėlių,o kai būsiu turtingesnė,ieškosiu didesnio komforto. smile.gif
Atsakyti
vartojimo kreditui keliami didesni reikalvimai negu isigyjant lizingo kortele su kredito limitu. Snoro, ukio bankas ar kt. Issigrynini pinigelius ir stomotologui susimoki o bankui grazinsit dalimis...
Atsakyti
Reikia skambinti i konkrecia stomatologijos klinika ir klaustis. Zinau, kad tikrai galima kai kuriose lizingu issimoketi (pvz Altdent, Lela ir pan.), o Grybo gatveje "Denticijoje" tai issimoki tik ta suma, kuria esi skolingas uz paslaugas.

Labai geras dalykas tas dantu tvarkymas issimoketinai thumbup.gif Taip tai plaukai siausiasi nuo galutines sumos kai reikia kokius didesnius darbus burnoje padaryti... O cia po truputuka, po truputuka ir moki... Nebe taip baisu ir eiti pas stomatologa...
Atsakyti
QUOTE(abc @ 2004 09 16, 21:23)
Labai gera gydytoja yra kestucio gatvej,tel 837320799 arba 868718998


Дорого берет или как unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dzudi @ 2004 09 22, 12:03)
Reikia skambinti i konkrecia stomatologijos klinika ir klaustis. Zinau, kad tikrai galima kai kuriose lizingu issimoketi (pvz Altdent, Lela ir pan.), o Grybo gatveje "Denticijoje" tai issimoki tik ta suma, kuria esi skolingas uz paslaugas.

Labai geras dalykas tas dantu tvarkymas issimoketinai  thumbup.gif  Taip tai plaukai siausiasi nuo galutines sumos kai reikia kokius didesnius darbus burnoje padaryti... O cia po truputuka, po truputuka ir moki... Nebe taip baisu ir eiti pas stomatologa...

denticijoj ne išsimokėtinai, o leidžia visą sumą susimokėti dalimis. jei negali visko sumokėti moki dalį, uždeda anspauduką dėl skolos išieškojimo ir viskas:) šiaip visai normaliai, tik nežinau kiek laiko galima tą skolą grąžint, nes pati visą sumą jau kitą dieną sumokėjau ax.gif
Atsakyti
"Antakalnio stomatologijos centras" - gydo ir issimoketiniai.
Atsakyti