Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias dietas esate išbandžiusi?

Apklausa: kokias dietas esate isbandziusi ? (256 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
va norejau suzinot kokias dietas dauguma yra isbande .... ax.gif smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Visas minetus variantus ir dar daugiau
Atsakyti
Nesilaikiau is minetu ne vienos. 9 dienas pagal L. Vaikule pavalgiau ryzius, vistiena ir obuolius, beveik 3kg nukrito (tiek ir tereikejo iki pilnos laimes), o dabar prisiziuriu, kad neprisivalgyciau be saiko vien del to, kad skanu, po 18h nevalgau ir palaikau normalu savo svori (nors del maisto kiekio ribojimo ir po 18h nevalgymo dar 2kg nukrito). Tai va.
Atsakyti
bandziau daug, padejo tik viena - nebevalgau bulviu, miltiniu, saldumynu. kartais nusizengiu, bet daugmaz laikausi blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ponchka @ 2006 10 10, 13:08)
Nesilaikiau is minetu ne vienos. 9 dienas pagal L. Vaikule pavalgiau ryzius, vistiena ir obuolius.

saunuole, as tris dienas su ryziais istveriau, ketvirta issikepiau vistos, tai vien nuo kvapo bloga pasidare (vista gera buvo beje), nors siaip vistiena dievinu ir galiu valgyt kasdien.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jamie: 10 spalio 2006 - 18:18
Mano dieta buvo toks normų mažinimas, kad susirgau anoreksija... Na, taryb. laikais dar tokių diagnozių nebuvo, bet aš dabar pgl. visus požymius ją pati sau atgaline data nustačiau... ax.gif Organizmas tada labai supyko (metus pradingusios mėnesinės, mažakraujystė ir pan.), bet nekeršijo (kai pati iš savęs staiga supratau, kad darau nesąmonę, nes nebeliko ką rengtis – šonkauliai matėsi net per žieminį megztinį, ir kai pradėjau vėl valgyti, svoris nepašoko iki nenormalių aukštumų, o grįžo tik toks, koks buvęs prieš mano drastiškus eksperimentus).
Nuo tada – jokių dietų! Normalios sveiko ar beveik sveiko maisto porcijos, jokio alkio jausmo, judėjimas pgl. galimybes – ir jaučiuosi puikiai bei atrodau l. neblogai. biggrin.gif Kad atrodyčiau puikiai, norėčiau pasportuot, tik dabar neišeina, nes aštuntą mėnesį laukiuos. O geros savijautos ir išvaizdos esmė (tokia mano pačios išvada) – IŠ VISKO, KĄ DARAI, JAUSTI MALONUMĄ – jei jį jausi iš maisto, nepersivalgysi, jei iš sporto – neperspausi organizmo, kita vertus, ir „dėl akių“ nesportuosi savęs gailėdamas, jei jį jausi iš dirbamo darbo – nestresuosi, o nuo streso ir celiulitas, ir kitokios baisybės – galima gauti vėžį ir auglius smegenyse ohmy.gif (čia ne aš sugalvojau), na ir taip toliau...
Sėkmės visoms besilaikančioms dietų, linkiu, kad niekam nepakenktų taip, kaip kadaise man pakenkė, ar kaip nors kitaip...
4u.gif
Atsakyti
As sportuoti labai nemegstu, taigi tenka rinktis, ka valgyti. Dieta - trumpalaikis dalykas, nebent jos laikytumeisi visa gyvenima, o tai, kaip zinia, neimanoma... Man padeda sveiko maisto rinkimasis - daugiausia darzoviu, vaisiu, kruopu, virtos mesos ir pan. Zinoma, koki karta per savaite ne nuodeme suvalgyti koki megstama riebu patiekala, kokiu siaip kasdien sau neleidziu valgyti - pvz., bulviniai blynai su grietine, bulviu traskuciai, misraine su daug majonezo ar pan. tongue.gif
Atsakyti
Mažinu suvalgomo maisto kiekį ir tiek. Jokių dietų niekada gyvenime nesiruošiu laikytis ir sau sveikatos gadintis. Ypač vieno produkto dietų. doh.gif
Sportas + neapsirijimas= pati geriausia išeitis. Bent man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 12 spalio 2006 - 18:09
mm nei vienos ish shitu.... viena diena sugalvojau kad reijkia pradet valgyt taj kas man patinka tik ne po daug ir kur nera daug kaloriju....

tai va maitinausi taip


[B][FONT=Arial][SIZE=7] pusryciai: dvi sumushtiniu batono riekeles paskrudintos(nieko viduj) ir puse puodelio joguto

pietus: 2 virti kiausiniai (antro trynio nevalgau, tik baltyma) su trupuciu majonezo, 2 obuoliai, kivis

vakariene: salotos uzhpiltos su aliejum

visaj nieko pati sugalvojau kiek perziurejau produktus yra visko ko reijkia organizmui, nesinori dar i saldytuwa zvilgciot lotuliukas.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Vienintelę dietą kurią išbandžiau,tai kcal skaičiavimas ax.gif man ji pati priimtiniausia ax.gif
Atsakyti
na as tai laikiausi beja dar ir daba laikausi kopustu sriubos dieta, numeciau 6kg
Atsakyti
as tai tik kolorijas esu skaiciavus, nes visos kitos dietos man nepriimtinos schmoll.gif
Atsakyti
jooo... išbadžiau ir visas šitas ir dar daugiau, bet ilgiausiai ištvėriau su grikiais 3 dienas... tai kaip įsivaidzuojat rezultatų nedaug buvo... blush2.gif
Atsakyti