Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Spygliukas

SENA TEMA
Atsakyti
Sveikos,
Kaip sekasi Lopsio grupems adaptacija, kokie pirmieji ispudziai ir nuotaikos, kaip siaip viskas, pasidalinkite savo mintimis wink.gif
Atsakyti
O man labiau rūpi darželio būrelių pasirinkimas,gal kas iš vyrenių galėtų ką nors pakomentuot kaip vyksta muzikos, anglų klb, dailės, keremikos būreliai, kas juos veda, kokie vaikučių atsiliepimai...Mūsų 3mečiams yra pasiūlymų ką nors lankyt, bet sunku ką nors pasirinkt tik iš pavadinimo...
Atsakyti
Net išsižiojau, žiūriu mano vaikų daržiuką rodo - aną dieną per TV lyg Lietuvos ryto televizija, rodė reportažą iš "Spygliuko", dėl kiaurų langų ir šalčio grupėse, kur nėra langų gerų. Dėl pelėsių sienose iš išorės rodė. Direktorė šnekėjo, pavaduotoja.
Nu asmeninis pastebėjimas - tai tikrai labai šalta yra kai kuriose grupėse kur amžinas šešėlis nuo medžių ir 1 aukštas. Kur saulutės daugiau, tai jau ir 1 aukšte normaliau.
Atsakyti
Sveikos smile.gif patekom i Giliuku grupe. Ieskom draugu su kuriais mano mergaites lankys ta grupe smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal yra šiemet patekusių į kiškučių grupę? :)
Atsakyti
QUOTE(Kris_ @ 2016 08 28, 16:04)
Gal yra šiemet patekusių į kiškučių grupę? :)

Sveiki.
Mano vaikas jau lanko sia grupe :)
9 vaikai is praitu metu perejo i sia grupe ir nuo rugsejo 1 d. Sulauksyme 6 nauju vaiku :)
Atsakyti

SVeiki. Gal cia yra mamu, kuriu vaikiukai siais metais pradejo lankyti lopsiuku grupe?

Atsakyti