Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

Kviečiame į naują temą

Merginos, prašymas,
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote 4u.gif
Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo user posted image!
Temoje galima nevaržomai vartoti kreipinį "Tu" mirksiukas.gif
Ankstesnė tema
Praėjusi tema
Senesnė diskusijų tema
Dar senesnė diskusijų tema
Dar dar senesnė diskusijų tema
J.Crew išparduotuvė

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 18 rugpjūčio 2015 - 13:34
QUOTE(gretuxxx @ 2015 08 17, 16:00)
Daugelio isgirtos GARDEN PANT IN MIDNIGHT FLORAL JACQUARD. Prie pagyru prisidedu, ir man labai  wub.gif  2 dydis. Tiesa, turetus Vincuko smailianosius spalviskai priderinau tobulai.  biggrin.gif


viskas labai gražu wub.gif biški OT - koks čia Vincukų modelis? ax.gif

aš pagirsiu berods Šviesios lapės užrodytas CAMPBELL CAPRI PANT IN BI-STRETCH WOOL wub.gif
nepranešiojau dar jų, bet iš pirmo žvilgsnio tai yra būtent ko aš ieškojau wub.gif 00 dydis idealiai wub.gif

dar visai netyčia ARABELLE suknelę nusipirkau, nes kaina nereali buvo su 75% nuolaida ir labai likau patenkinta wub.gif tiesa, ji lyginant su kitomis suknelėmis mažesnė pasirodė, nes 0 dydį tiko puikiai. Spalva rich peacock labai graži. Tiesa, pati suknutė trumputė, bet su mano ūgiu pats tas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 18 rugpjūčio 2015 - 14:33
QUOTE(Carlin @ 2015 08 18, 14:31)
viskas labai gražu  wub.gif  biški OT - koks čia Vincukų modelis?  ax.gif

aš pagirsiu berods Šviesios lapės užrodytas CAMPBELL CAPRI PANT IN BI-STRETCH WOOL  wub.gif
nepranešiojau dar jų, bet iš pirmo žvilgsnio tai yra būtent ko aš ieškojau  wub.gif 00 dydis idealiai  wub.gif

dar visai netyčia ARABELLE suknelę nusipirkau, nes kaina nereali buvo su 75% nuolaida ir labai likau patenkinta  wub.gif tiesa, ji lyginant su kitomis suknelėmis mažesnė pasirodė, nes 0 dydį tiko puikiai. Spalva rich peacock labai graži. Tiesa, pati suknutė trumputė, bet su mano ūgiu pats tas  cool.gif


Gal galima ir kelnikių nuoroda? [CAMPBELL CAPRI PANT IN BI-STRETCH WOOL ]

O Arabell tikrai lb graži. Ir ta spalva tai išvis thumbup.gif

Aš nesiryžau, nes tos šifoninės suknės būtų buvę man kaip ir ni po planu pirkiniai, nes jokių progų nenusimato kaip ir smile.gif [dabar jau kai taip atsakiau tai aišku, kad atsiras lotuliukas.gif ]


Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 08 18, 14:42)
Gal galima ir kelnikių nuoroda? [CAMPBELL CAPRI PANT IN BI-STRETCH WOOL ]

O Arabell tikrai lb graži. Ir ta spalva tai išvis  thumbup.gif

Aš nesiryžau, nes tos šifoninės suknės būtų buvę man kaip ir ni po planu pirkiniai, nes jokių progų nenusimato kaip ir  smile.gif [dabar jau kai taip atsakiau tai aišku, kad atsiras  lotuliukas.gif ]


Kelnės
man ta suknelė irgi visai ne pagal planą buvo, nei man jos reikėjo, nei progų nusimatė, nei ką... bet už 20 dolerių pati į krepšelį įlipo doh.gif matyt su mintimi, kad per kokį kalėdinį vakarėlį vistiek prasivėdint išeis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 08 18, 14:48)
Kelnės
man ta suknelė irgi visai ne pagal planą buvo, nei man jos reikėjo, nei progų nusimatė, nei ką... bet už 20 dolerių pati į krepšelį įlipo  doh.gif  matyt su mintimi, kad per kokį kalėdinį vakarėlį vistiek prasivėdint išeis biggrin.gif

Ačiū 4u.gif

biggrin.gif
Suprantu drinks_cheers.gif
O progų tai aišku, bus - juk suknelė JAU yra thumbup.gif !!!
Tikrai labai graži.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 08 18, 14:31)
viskas labai gražu  wub.gif  biški OT - koks čia Vincukų modelis?  ax.gif

Aciu. 4u.gif
Vince Camuto Suede & Leather Colorblock Pumps Pink
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 08 18, 15:31)
aš pagirsiu berods Šviesios lapės užrodytas CAMPBELL CAPRI PANT IN BI-STRETCH WOOL  wub.gif
nepranešiojau dar jų, bet iš pirmo žvilgsnio tai yra būtent ko aš ieškojau  wub.gif 00 dydis idealiai  wub.gif

Tos kelnės tikras gėėėris, aš ir dabar su jom sėdžiu drinks_cheers.gif
Turiu navy 10, laukiu dark olive Tall 8. Jei dar dydžių bus, irgi paimsiu - nerealios į darbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 08 18, 15:48)
Kelnės
man ta suknelė irgi visai ne pagal planą buvo, nei man jos reikėjo, nei progų nusimatė, nei ką... bet už 20 dolerių pati į krepšelį įlipo  doh.gif  matyt su mintimi, kad per kokį kalėdinį vakarėlį vistiek prasivėdint išeis biggrin.gif


drinks_cheers.gif lygiai taip pat pas mane uz tokia kaina serena silkinukė atsirado ir labai džiaugiuosi wub.gif
Atsakyti
Ilka, o tiktu Jumpsuitas kriauses tipo figurai :)ir ar atitinka dydi?
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2015 08 18, 15:25)
Ilka, o tiktu Jumpsuitas kriauses tipo figurai :)ir ar atitinka dydi?


Gavau ir as si grazuoli, labai graziai atrodo apsirengus, o kai dar uz 15$ pirktas, tai dar mielesnis. Vykes pirkinys. biggrin.gif
Zinok manau tiktu tau, nes uzpakalis laisvas [daug vietos ] ir klesnes laisvos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 08 18, 18:42)
Gavau ir as si grazuoli, labai graziai atrodo apsirengus, o kai dar uz 15$ pirktas, tai dar mielesnis. Vykes pirkinys. biggrin.gif
Zinok manau tiktu tau, nes uzpakalis laisvas [daug vietos ] ir klesnes laisvos. g.gif


O gal kada gyvai pasirodytumei? rolleyes.gif

Man gražu jumpsuit, bet kartu man atrodo labai nepraktiškas rūbas [jei eit į tualetą, tai rangstytis daug biggrin.gif ], tai net nežinau... O šitas viliojo audinio raštais, kaina ir šilku, bet vat būtent dėl ano minėto nepraktiškumo tai ir susilaikiau...
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 08 18, 14:20)
Didėja - kaip gražu; ne tik megztukas, bet ir visas set'as  thumbup.gif


Aciu smile.gif
Dar prie cafe capri uzsidejau http://images59.fotk...4156/017-vi.jpg
bet vistik , ko gero, prie dzinsu graziausiai ziurisi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rastafarinas @ 2015 08 18, 19:56)
O gal kada gyvai pasirodytumei?  rolleyes.gif

Man gražu jumpsuit, bet kartu man atrodo labai nepraktiškas rūbas [jei eit į tualetą, tai rangstytis daug  biggrin.gif ], tai net nežinau... O šitas viliojo audinio raštais, kaina ir šilku, bet vat būtent dėl ano minėto nepraktiškumo tai ir susilaikiau...


drinks_cheers.gif vat uztai as ju ir neturiu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti