Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai Antakalnyje

Laba diena,
kadangi neradau bendros temos apie privačius darželius antakalnyje, sukūriau naują.

Labai norėčiau išgirsti rekomendacijų dėl privačių darželių antakalnyje.
Gal kas turite patirties renkantis ir gali pasidalinti gerais įspūdžiais?
Iš anksto dėkojame!
Atsakyti
Aplankėme "Baltų šalelę" Antakalnio g. , ten nusprendėme vaiko neleisti.
Dar Antakalnio g., kitoje pusėje polilinikos, yra darželis "Mylimukai". Ten irgi nusprendėme neleisti.
Darželio "Šilagėlė" nė nesvarsčiau po vienos mamos straipsnio delfyje.
Netoli Antakalnio - Dvarčionyse ir dviejose vietojse Filaretų g., yra darželio "Klaužada" filialai.
Mes svarstome "Poną Karlsoną" Kairėnuose - jei apsispręsim Mažių leisti į daržą, tai turbūt į šį.
Tiesa, ar yra "Pėdutės" - kol kas nieko nežinau, važiuosiu šiandien pažiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 07 28, 12:48)
Aplankėme "Baltų šalelę" Antakalnio g. , ten nusprendėme vaiko neleisti.
Dar Antakalnio g., kitoje pusėje polilinikos, yra darželis "Mylimukai". Ten irgi nusprendėme neleisti.
Darželio "Šilagėlė" nė nesvarsčiau po vienos mamos straipsnio delfyje.
Netoli Antakalnio - Dvarčionyse ir dviejose vietojse Filaretų g., yra darželio "Klaužada" filialai.
Mes svarstome "Poną Karlsoną" Kairėnuose - jei apsispręsim Mažių leisti į daržą, tai turbūt į šį. 
Tiesa, ar yra "Pėdutės"  - kol kas nieko nežinau, važiuosiu šiandien pažiūrėti.


Ačiū už atsakymą. Skaičiau apie Šilagėlę, bet tas komentaras senas ir tik vienas. Kol kas man patraukliausiai pasirodė. Apie kairėnų darželį irgi komentarų nelabai gerų yra. Nors būtų visai šalia namų...
Toks įspūdis, kad patenkinti žmonės gerais įspūdžiais nesidalina sad.gif
Atsakyti
QUOTE(!AM @ 2015 07 28, 12:06)
Apie kairėnų darželį irgi komentarų nelabai gerų yra.


Labai aktualu - gal galima būtų nuorodą? 4u.gif Nes mes šį darželį kaip tik nusižūrėjome..Mačiau nekokių atsiliepimų apie darželio filialą Antakalnyje, o Kairėnuose atsidaręs tik liepos 20 d., kai buvau, jame dar nebuvo nė vaikų nė auklėtojų, šviežias visai.. g.gif Man ten imponuoja vienas dalykas, ko nėra pas konkurentus. Na nebent ateityje situacija keistųsi, ko labai nesinorėtų (vyras šiuo klausimu ne toks optimistas)..

Dar apie Pėdutes galėsiu į pavakarę papasakoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLight: 28 liepos 2015 - 12:13
QUOTE(FLight @ 2015 07 28, 13:09)
Labai aktualu - gal galima būtų nuorodą?  4u.gif Nes mes šį darželį kaip tik nusižūrėjome..Mačiau nekokių atsiliepimų apie darželio filialą Antakalnyje, o Kairėnuose atsidaręs tik liepos 20 d., kai buvau, jame dar nebuvo nė vaikų nė auklėtojų, šviežias visai.. g.gif

Dar apie Pėdutes galėsiu į pavakarę papasakoti.


http://www.supermama...howtopic=988823

Tai čia bus apie senąjį darželį, nepastebėjau, kad jie yra du. Labai lauksiu Jūsų įspūdžių. Mes greitu metu ketiname nueiti į Šilagėlę.
Atsakyti
QUOTE(!AM @ 2015 07 28, 12:14)
Mes greitu metu ketiname nueiti į Šilagėlę.


Man irgi įdomūs įspūdžiai 4u.gif Šilagėlė mums kol kas netinka, nes priima tik nuo 2 metų, maniškiui dar tiek nėra. Jų kaina konkurencinga (t.y. nedidelė), tikrai labai nedidelė - įdomu, po kiek vaikų grupėje? g.gif
Atsakyti
Buvau "Pėdutėse". Patiko, kad maistas gaminamas vietoje ir atsižvelgia į tėvų pageidavimus. Grupėje nebuvo daug vaikų, sakė - nuo rudens bus daugiau,dabar dalis atostogauja. Buvo auklėtoja ir auklytė, bet sakė, kad paprastai būna dvi auklėtojos ir auklytė (gal kai vaikų daugiau?). Atmosfera pasirodė jauki, patalpa erdvi, vaikai žaidžai ir miega vienoje patalpoje, valgo prie mažų staliukų kitoje, taip pat yra papildomas "kambarys" - saugi aptverta lauk terasa.
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 07 29, 10:24)
Buvau "Pėdutėse". Patiko, kad maistas gaminamas vietoje ir atsižvelgia į tėvų pageidavimus. Grupėje nebuvo daug vaikų, sakė - nuo rudens bus daugiau,dabar dalis atostogauja. Buvo auklėtoja ir auklytė, bet sakė, kad paprastai būna dvi auklėtojos ir auklytė (gal kai vaikų daugiau?).  Atmosfera pasirodė jauki, patalpa erdvi, vaikai žaidžai ir miega vienoje patalpoje, valgo prie mažų staliukų kitoje, taip pat yra papildomas "kambarys" - saugi aptverta lauk terasa.


Labai ačiū uūž info 4u.gif O kaip direktorė ir auklėtoja pasirodė? Kokia jų kaina (psl nenurodyta)?
Ar svarstėtė Abadelės darželį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo !AM: 29 liepos 2015 - 11:45
QUOTE(!AM @ 2015 07 29, 11:40)
Labai ačiū uūž info  4u.gif  O kaip direktorė ir auklėtoja pasirodė? Kokia jų kaina (psl nenurodyta)?
Ar svarstėtė Abadelės darželį?


Apie Adabelės internete irgi nekokie atsiliepimai buvo, beje, jie nuolat per skelbiu.lt ieško auklėtojų - taigi prisibijau darbuotojuų be didesnės atrankos, dažnos auklėtojų kaitos. rolleyes.gif

Pėdučių vadovė ir auklėtoja - tas pats žmogus. Man pasirodė šiltas, nefalšyvas, atviras žmogus, be jokių ten dirbtinų utiutiu ir tralialia (falšyvumo ir dirbtino saldumo labai nemėgstu). Turinti savo vaiką ar vaikų, pokalbyje užsiminė. Nežinau, kiek realiai spėja dėmesio skirti kiekvienam vaikui, bet vaikai atrodė atsipalaidavę, neįbauginti, viena mergytė pribėgo mums kalbantis, paprašė jos nukėlti lėlytę nuo aukštesnės spintos - tokia natūrali, rami atmosfera. Dar man privalumas, kad lankstus lankymo grafikas, man už tris dienas kaina būtų 180 eur įskaičiavus ir maitinimą, tai -sakyčiau, labai gera kaina. Ir stojamasis mokestis palyginus nedidelis.


O kaip Šilagėlė, kiek vaikų grupėse, koks įspūdis?

Jeetus, kaip baisu man tokį mažiuką priduot daržan.. unsure.gif Na, dar šįvakr lėksim su vyru į Karlsoną, galutiniam apsisprendimui..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLight: 29 liepos 2015 - 12:52
O kokio amžiaus leisite į darželį? mes lankyti valstybinį pradėjome 1 m 9 mėn. Neblogai sekėsi, tik pradėjo sirgti dažnai dėl nuolat atvedamų sergančių vaikų... tad šiais metais norime perieiti į privatų.
O jūs nesidomėjote, Pėdutės veikia oficialiai, t. y. pavyktų gauti Vilniaus miesto kompensaciją?

Į Šilagėlę kitą savaitę planuojame vykti, būtinai pranešiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo !AM: 29 liepos 2015 - 13:20
QUOTE(!AM @ 2015 07 29, 13:19)


Kompensacijos sakė, šiuo metu nėra galimybės gauti (na, bet ir kaina jų nedidelė). Maniškiui dabar 1.7 mėn, šiaip nelabai pasiruošęs darželiui ir gali būti visko...Labiausiai bijau, kad ištisai žviegs mamos ir pradės sirgti iš streso.. unsure.gif
Kita vertus privatus - tai ne valstybinis, vis tiek kažkiek geriau (nors tiesą sakant, su priv. darželiais jokios patirties neturiu, abu vyresnėliai ėjo į valstybinį)...
Atsakyti
Kaip manote, viena auklėtoja (be padėjėjų, auklyčių ir pan) 7-10 vaikų yra normalu? rolleyes.gif
Atsakyti