Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew tema

Kviečiame į naują temą

Merginos, prašymas,

Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote 4u.gif

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo user posted image!
Temoje galima nevaržomai vartoti kreipinį "Tu" mirksiukas.gif
Praėjusi tema
Senesnė diskusijų tema
Dar senesnė diskusijų tema
Dar dar senesnė diskusijų tema
J.Crew išparduotuvė

BŪKIM GRAŽIOS IR STILIGOS
2015 pavasaris wub.gif
j.crew 2015m pavasaris

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 25 liepos 2015 - 21:25
QUOTE(rastafarinas @ 2015 07 25, 21:24)
[b]2015 pavasaris wub.gif

user posted image


Cia is praeitu metu kolekcijos mirksiukas.gif

ACIU uz nauja tema!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enura: 25 liepos 2015 - 22:44
QUOTE(rastafarinas @ 2015 07 25, 21:21)
Nu žėsim gal ir aš jas gausiu  biggrin.gif

Merginos, o "per nuorodas" tai reiškia išsisaugai nuorodą [pvz feivorituose] ir paskui ją tikrini?

Taip taip, ta ir reiskia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 07 25, 22:43)
Cia is praeitu metu kolekcijos  mirksiukas.gif 

ACIU uz nauja tema!!  4u.gif


Čia iš praeitos temos "nukopinau" smile.gif - Tai tebūnie pataisymas " IR iš 2014 metų kolekcijos" biggrin.gif 4u.gif
- Ačiū, erinija 4u.gif

Nu einu nuo ryto pabrowsint, nors nieko doro nebus turbūt. Susisaugosiu bent nuorodas biggrin.gif
Nors išties šiom dienom labai sunku tuo papildymo laiku prie PC prisėst, tai net abydnoka doh.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 26 liepos 2015 - 08:12
QUOTE(rastafarinas @ 2015 07 26, 08:12)
Čia iš praeitos temos "nukopinau"  smile.gif - Tai tebūnie pataisymas " IR iš 2014 metų kolekcijos"  biggrin.gif  4u.gif
- Ačiū, erinija   4u.gif

Nu einu nuo ryto pabrowsint, nors nieko doro nebus turbūt.  Susisaugosiu bent nuorodas  biggrin.gif
Nors išties šiom dienom labai sunku tuo papildymo laiku prie PC prisėst, tai net abydnoka  doh.gif  smile.gif

rastafarinas, nei pameni medziojamo grobio apytikslius pavadinimus- googlink- ismes nuorodas wink.gif man pavyko keleta taip nukaut lotuliukas.gif thumbup.gif


Ir dar pagirsiu Harlow kelnes- labai patiko- didintos dydziu- bet tokios fainos- ir medziagyte vilna viskose ir elastanas- labai idomus ir patogus modeliukas- mano figurai tinkamas
Tikrai rekomenduoju.. Pati mastau pasiimti ta MINT spalvyte vasarai- tik nesumastau prie ko derint ja unsure.gif prie balto?! g.gif o dar?! blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 26 liepos 2015 - 08:26
eirinija, o kaip tokios vasarai mirksiukas.gif

user posted image


dar su morkava man gražu ir prie expresso gerai dera


user posted image


vienu žodžiu daug yra spalvos paletčių paguglinus wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 26 liepos 2015 - 08:43
QUOTE(-_erinija_- @ 2015 07 26, 08:18)
rastafarinas, nei pameni medziojamo grobio apytikslius pavadinimus- googlink- ismes nuorodas wink.gif man pavyko keleta taip nukaut lotuliukas.gif  thumbup.gif
Ir dar pagirsiu Harlow kelnes- labai patiko- didintos dydziu- bet tokios fainos- ir medziagyte vilna viskose ir elastanas- labai idomus ir patogus modeliukas- mano figurai tinkamas
Tikrai rekomenduoju.. Pati mastau pasiimti ta MINT spalvyte vasarai- tik nesumastau prie ko derint ja unsure.gif prie balto?! g.gif  o dar?! blush2.gif


Taip taip, taip ir dariau biggrin.gif drinks_cheers.gif !!!

Fainai dėl Harlow. Aš galvojau, bet atsiliepimai labai peikė tas "pleats", tai pagalvojau, "ai", nors vilna viliojo, ir tokia plona, maloni medžiaga atrodė. Nu tai ką dabar biggrin.gif
O kokią spalvą ėmei? Navy?
Man mint graži. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 07 26, 08:47)
Taip taip, taip ir dariau  biggrin.gif  drinks_cheers.gif !!!

Fainai dėl Harlow. Aš galvojau, bet atsiliepimai labai peikė tas "pleats", tai pagalvojau, "ai", nors vilna viliojo, ir tokia plona, maloni medžiaga atrodė. Nu tai ką dabar  biggrin.gif
O kokią spalvą ėmei? Navy?
Man mint graži.  drinks_cheers.gif

Emiau navy ir pilkas- tai patenkinta- ir visi merinukai - boyfriendai platus tinka, jos saurejancios- tai graziai sususaukia wink.gif

dives, nu tikrai liuks - jauciu teks ir anas pabandyt imt- gaila tik nebe po 12 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2015 07 26, 09:55)
Emiau navy ir pilkas- tai patenkinta- ir visi merinukai - boyfriendai platus tinka, jos saurejancios- tai graziai sususaukia wink.gif

dives, nu tikrai liuks - jauciu teks ir anas pabandyt imt- gaila tik nebe po 12  smile.gif


nu, geras, po 12 blink.gif net nemaciau..

as jau isivaizduoju kaip grazu prie mint prie alyvines, rozes, melsvu kai kuriu atspalviu..saltu tonu prasos pagal mane
Papildyta:
o tokiu niekas neturit, jauciu, mano figurai geriau sios butu????


https://www.jcrew.co...s...e&hash=row9
Atsakyti
O as kai pamaciau dabartines kainas, susinervinau juodai doh.gif lotuliukas.gif

Labai labai fainas sijonukas, krenta super graziai, su 97 cm ir 71 cm per liemeni - 4 dydis idealiai ,pirkau su 50 % nuolaida, mokejau 30 $, dabar gaunasi 10 $ doh.gif
https://www.jcrew.co...name=WILDFLOWER PINK&isFromSale=true&isNewSearch=true&hash=row1

Pirkau Pixie virsuje su uztrauktukais, emiau 4 regular dydi, tai su 175 cm ilgis iki kauliuku,dabar geros, bet man atrodo, kad panesiojus prasitems g.gif pirkau su 60% nuolaida, mokejau 30 $, dabar 12.5 $ doh.gif
https://www.jcrew.co...p;bmUID=kX8De9A
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 26 liepos 2015 - 09:33
QUOTE(dives @ 2015 07 26, 09:03)
nu, geras, po 12 blink.gif  net nemaciau..

as jau isivaizduoju kaip grazu prie mint prie alyvines, rozes, melsvu kai kuriu atspalviu..saltu tonu prasos pagal mane


Va va- vakar alyvini kasmyra pasiemiau smile.gif tai masciau su pilkom derinsii- irgi labai grazu man.. Bet tikrai prie mint irgi nieko bus smile.gif
O tu kelniu- neturiu.. Nepadesiu..sad.gif
Papildyta:
QUOTE(laurita99as @ 2015 07 26, 09:31)
O as kai pamaciau dabartines kainas, susinervinau juodai  doh.gif  lotuliukas.gif



Jo su kainom tai vargas- as daug irgi permokejai.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 07 26, 08:12)
Čia iš praeitos temos "nukopinau"  smile.gif - Tai tebūnie pataisymas " IR iš 2014 metų kolekcijos"  biggrin.gif 


pretenziju neturiu, tik siaip pastebejimas biggrin.gif mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(-_erinija_- @ 2015 07 26, 08:18)
Pati mastau pasiimti ta MINT spalvyte vasarai- tik nesumastau prie ko derint ja unsure.gif prie balto?! g.gif  o dar?! blush2.gif


man turbut graziausiai mint atrodo prie nude. Dar prie tamsiai melyno dzinso irgi grazu.
Ir visai faini tie variantai kur dives ikele bigsmile.gif prie oranzines nebuciau sugalvojus ... ax.gif 4u.gif
Atsakyti