Įkraunama...
Įkraunama...

Pono Karlsono darželis Kairėnuose

Sveikos, mamytės smile.gif

Mano saulytei liepą sueina dveji, aš nuo rugsėjo planuoju grįžti į darbelį. Po truputį dairomės privataus darželio. Kadangi gyvename Galgiuose, darželio norėtųsi kuo arčiau namų. Girdėjau, kad Kairėnuose atsidaro naujas ,,Pono Karlsono'' lopšelis - darželis. Gal kažkam teko girdėti apie šį darželį, o gal jau yra lankančių ar norinčių lankyti. Mes jau esame susitarę apžiūrėti darželį savaitės pabaigoje, tačiau norisi plačiau sužinoti apie šį darželį jau dabar. Labai laukiu jūsų komentarų, nuomonių. Domina bet kokia informacija blink.gif
Atsakyti

Na, sakykite, ka pamatet apziurejusi si darzeli ? domina mane jis taip pat, tik kad mano kleckas metuku...
Atsakyti
Mane irgi domina, negi nėra lankančių?
Atsakyti
Sveiki tėveliai,
Ką galite pasakyti apie ši darželį jūs? Noriu pabrėžti, kad kalbu apie Kairėnų filialą.
Mes esame nusivylę šios įstaigos teikiamomis paslaugomis. Prieš pasirašant sutartį su darželio vadove girdėjome daug pažadų, vyko aktyvi komunikacija. Šiuo metu nevykdomi susitarimai, kurie buvo žodžiu prieš sutarties pasirašymą pvz. kad vaiką atvežti galėsime 7val. ryto, nevykdomi ir sutarties punktai: neteikia informacijos apie ugdymą vaiko, veiklas ir iš vis susisiekti neįmanomą su vadove.Net tada kai nori perduoti svarbią žinią apie vaiką ar gauti informacijos apie jį. Tas man kelia didelį nerimą. Taip pat didelis minusas, kad keičiasi auklėtojos labai dažnai. Vaikas apsipranta su vienu žmogumi ir jis išeina, o vietoje jo kitas ir taip ištisai (bent jau kol kas).
Kas turite pastebėjimų , minčių apie šį darželį? smile.gif

Papildyta:
QUOTE(FLight @ 2015 07 14, 12:03)
Mane irgi domina, negi nėra lankančių?
yra yra, išsakiau savo nusivylimą ax.gif
Atsakyti