Įkraunama...
Įkraunama...

Ralph Lauren

user posted image

Labas merginos,padiskutuokime apie atskiras linijas RL.
Siuo metu labiausiai domina Lauren Ralph Lauren linijos rubai bei batai. Ar atitinka dydi? O gal mazinti/didinti? Zinau,kad tikrai turit ne viena,pasidalinkit mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Nejaugi niekas neturi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 06 09, 23:11)
Nejaugi niekas neturi? unsure.gif


turiu tokius sportbacius nuo pernai vasaros, labai smagus ir megstami, su 41 d. tiko USA 10 d smile.gif

user posted image

turiu ir tuos populiariuosius LR jojiko ilgaaulius, tai irgi 10 d. tiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 06 09, 11:45)
Siuo metu labiausiai domina Lauren Ralph Lauren linijos rubai bei batai. Ar atitinka dydi? O gal mazinti/didinti? Zinau,kad tikrai turit ne viena,pasidalinkit mirksiukas.gif  4u.gif


Butent sios linijos neperku, nepatinka stilius, man pernelyg moteriskas, klasikinis ax.gif Bet esu pirkus seniau keleta rubeliu, pasitaike stipriai didinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 12 birželio 2015 - 09:05
Lauren linija man pasirodė didinta vienu dydžiu. Nors kokybė man patiko, bet stilius man ir kažkaip nelabai. Labiau patinka Blue Label, dar Polo linija. Šių linijų dydžiai- bent man atitiko.

Va Lauren Jeans & Co pasitaikė stipriai jau didinti. Man nešiojančiai S, užsakius XS- reikėjo švarkelį tiek suknelę siaurinti net vienu dydžiu.

Sneaker'ius sau kartais perku iš vaikų skyriaus, žymiai pigiau išeina. Su 25,5cm koja tiko 6,5dydis, tapkės po namus vaikščioti, per pirštą 7dydį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaniline24: 12 birželio 2015 - 10:21
Aciu merginos smile.gif nes drauge turi lauren striuke tai dydi atitinka. Uzsisakiau platformas,dazniausiai nesioju 7-7.5us tai emiau 7us. Ir suknute viena pasiemiau S dydzio. Nes xs nebuvo,tai abejoju ar tiks sad.gif
Siaip Lauren labiau moteriskesnis stilius bent man pasirode negu blue,black,polo ar denim&supply liniju. Bet viena sukne istrigo tai ir uzsisakiau. Ziuresiu kaip bus smile.gif

Dideja o siaip dazniausiai koki dydi imi is usa? 10 ar 9.5?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocainna: 12 birželio 2015 - 10:34
QUOTE(Cocainna @ 2015 06 12, 11:34)

Dideja o siaip dazniausiai koki dydi imi is usa? 10 ar 9.5?


paprastai ir imu USA 10 d.

bet is yoox , tai imu 11 d (na, jie gi ten ir raso, kad usa 11 = 41 d) , tinka, gal , kad daugiausiai italiski batai g.gif smile.gif
Atsakyti
turiu Lauren Jeans & Co serijos megztuka tai dydi atitinka gal neit i mazesne puse 4u.gif
Atsakyti

As vyrui perku Ralph Lauren polo marskinelius, tai nesiojanciam XL (195cm), visada perku L (custom fit modeliuko) dydi, o vyrisku batu visur, taip pat ir RL, perku 12 dydi mirksiukas.gif
Pati tik pora moterisku bateliu ir basutes, tai nesioju 6-6.5 dydi, RL - 6dydzio turimi 4u.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citanika: 19 rugpjūčio 2015 - 08:26
Turiu RL klasikines kelnes - dydį atitinka, tikrai nemažintos.

Suknelių esu turėjusi - irgi nemažintos, man, su didele krūtine, nebuvo problemos per ją įsibraškint.. doh.gif dabar vėl žiūriu, laukiu, stebiu, imsiu vieną - kitą suknelę, bet jos dar iš naujų modelių, kaina ne itin.. ax.gif

Batukų, deja, jokių neturėjau..
Atsakyti
user posted image

RL ilgaauliai atitinka dydi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lullu: 25 rugpjūčio 2015 - 13:02
QUOTE(lullu @ 2015 08 25, 13:00)
user posted image

RL ilgaauliai atitinka dydi?


sakyciau taip
Atsakyti