Įkraunama...
Įkraunama...

Free people

Vasara! FP metas thumbup.gif

user posted image
user posted image

FP Isparduotuve


Ir truputelis ikvepimo...


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
ir dar


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
Ir dar...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Koks grazus poncas ir baltas megstukas. wub.gif
Atsakyti
enura, jau kad groziu prikelei wub.gif
As truputi anksciau tema sukuriau, bet noreciau istrint, nera tokiu graziu foto biggrin.gif Gaila, neleidzia jau, bet gal moderatore istrins.


Ka perkat? rolleyes.gif

Papildyta:
As pora maikuciu uzsisakius tokiu paprastu
user posted imageuser posted image

Dar seniau siek tiek tokia gipiurine tunikute
user posted image

Kimono ar chalatuka kutosini
user posted image

Ir liemene su kutais nusiunciau
user posted image
http://www.freepeopl...ed-fringe-vest/
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 05 30, 21:27)
Koks grazus poncas ir baltas megstukas. wub.gif


aha poncas tai man fantastiskas (bent jau sioje foto tai is vis wub.gif ), bet ir sirdies skausmas verysad.gif randu tik ebay uz 300$ blink.gif

[quote=VVaiva,2015 05 31, 08:41]
enura, jau kad groziu prikelei wub.gif
As truputi anksciau tema sukuriau, bet noreciau istrint, nera tokiu graziu foto biggrin.gif Gaila, neleidzia jau, bet gal moderatore istrins.
Ka perkat? rolleyes.gif



ups, tai as cia tada apsizioplinau unsure.gif neradau naujos temos, tai sukuriau ....

sukeliau kas man grazu, dziugu, kad patinka biggrin.gif 4u.gif

as tai vienos sukneles laukiu FP, isimylejau is foto as ja. buvo tik didesnis dydis negu man reikia, tai jauciu dar bus siuvejai darbo. Ikelsiu foto kai prisesiu prie normalaus kompo
Liemene su fringe'ais as is aberio uzsisakiau tokia a la suede odos, dabar turesiu galvos skausma kada nesiot biggrin.gif bet patiko kaip atrode, o ir "ant bangos" dabar biggrin.gif irgi ikelsiu veliau foto 4u.gif
Atsakyti
Nu ir Enura groziu pridejo wub.gif man pats paciausias ketvirtoje nuotraukoj nuo virsaus neriniuotas megztukas ar bliuskute ten,nerealus,negaliu atsiziuret! bigsmile.gif kaip noreciau tokio,kur rast g.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 05 31, 12:00)

as tai vienos sukneles laukiu FP, isimylejau is foto as ja. buvo tik didesnis dydis negu man reikia, tai jauciu dar bus siuvejai darbo. Ikelsiu foto kai prisesiu prie normalaus kompo


Na na, jau dabar idomu biggrin.gif Koks pavadinimas sukneles? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliass @ 2015 05 31, 15:54)
Nu ir Enura groziu pridejo  wub.gif  man pats paciausias ketvirtoje nuotraukoj nuo virsaus neriniuotas megztukas ar bliuskute ten,nerealus,negaliu atsiziuret!  bigsmile.gif  kaip noreciau tokio,kur rast  g.gif


sita? biggrin.gif

user posted image

Aha man ji irgi nereali wub.gif buvau radus pernai kazkur internete be pavadinimo, be nieko, tai nenusiraminau kol nesuradau kokios firmos ji biggrin.gif Pasirodo brazilu - Moikana.br. Bet ne kiek nepaguode nes taip ir nesupratau kaip is ten pirkti, arba man is plansetes niekaip neuzkrove jo iki galo unsure.gif Dar bandziau ieskot kitose parduotuvese bet irgi neradau nieko, tai apsiraminau paskui biggrin.gif
Bet turiu pasakyti is nugaros geriau atrodo nei is priekio. Paskui dar suradau is kur si foto buvo, tai ten ir daugiau nuotrauku buvo ideta, bet nelabai..., o sita tai uzburianti wub.gif


QUOTE(VVaiva @ 2015 05 31, 16:17)
Na na, jau dabar idomu  biggrin.gif Koks pavadinimas sukneles?  biggrin.gif


ne is FP puslapio pirkau tai nezinau ar cia nepakeistas pavadinimas - Shimmer Down Dress
Reklaminej foto ji man wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 05 31, 22:12)
sita?  biggrin.gif


sita,pasakiska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 05 31, 20:12)

ne is FP puslapio pirkau tai nezinau ar cia nepakeistas pavadinimas - Shimmer Down Dress
Reklaminej foto ji man  wub.gif  wub.gif

Pagal pavadinima man tokia melsva siuvineta trumpa su kutosiukais rodo. Jei ta pati, tai ne mano skonio blush2.gif

Naujoj kolekcijoj kokiu fainu sukneliu jau yra.... wub.gif
Man sia vasara gipiuru, mezginiu labai norisi, tai sita patinka wub.gif
http://www.freepeopl...l-candy-kimono/
Bet brangi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2015 06 01, 08:16)
Pagal pavadinima man tokia melsva siuvineta trumpa su kutosiukais rodo. Jei ta pati, tai ne mano skonio  blush2.gif

Naujoj kolekcijoj kokiu fainu sukneliu jau yra....  wub.gif
Man sia vasara gipiuru, mezginiu labai norisi, tai sita patinka  wub.gif
http://www.freepeopl...l-candy-kimono/
Bet brangi  rolleyes.gif


o man jau truputuka gipiurai pabodo ax.gif dabar ant kutosiuku patrauke biggrin.gif man tai ji faina wub.gif

user posted image

Atsakyti
Manes nei viena is paskutiniu rodytu neuzkabino rolleyes.gif
Merginos, gal kas turi Portobello suknele? g.gif http://www.freepeopl...llo-road-dress/
user posted image
Atsakyti
Nu kaip faina, kad skoniai skirtingi biggrin.gif Man ta Portobello nea biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(enura @ 2015 06 01, 09:47)
o man jau truputuka gipiurai pabodo  ax.gif dabar ant kutosiuku patrauke  biggrin.gif man tai ji faina  wub.gif



Kutosiukai tai ir man visada labai patinka wub.gif O ypac vasara wub.gif Bet sita suknele tiesiog ne mano skonio, nenoreciau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 01 birželio 2015 - 13:51