Įkraunama...
Įkraunama...

Punt Roma Kaune

Sveikos,

ne per seniausiai Kauno Akropolyje atradau Punt Roma parduotuvę - dirbu ofise, tai dažnai prisireikia klasikinių, bet nenuobodžių drabužių. Ar perkate joje, kaip kokybė, kainos? Tik jie pasislėpę labai antrame aukšte, pasirodo jau nuo pernai atsidarę, tik kažkaip neužsukdavau beveik į tą pusę... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2015 05 26, 21:51)
Sveikos,

ne per seniausiai Kauno Akropolyje atradau Punt Roma parduotuvę - dirbu ofise, tai dažnai prisireikia klasikinių, bet nenuobodžių drabužių. Ar perkate joje, kaip kokybė, kainos? Tik jie pasislėpę labai antrame aukšte, pasirodo jau nuo pernai atsidarę, tik kažkaip neužsukdavau beveik į tą pusę... smile.gif





o as atvirksciai, vengdavau ten eiti. Labai stilingas dizainas, viskas blizga, balta... galvojau, kad ir kainos ten bus oho. Uzsukom su drasesne drauge. Nepasakyciau, kad patiko viskas, bet jei biudzetas nebutu ribotas, leisciau sau gerokai daugiau. Nusipirkau megztuka, marskinukus, siaura auksini dirzeli ir tokia svelniai rozine geleta maikute. Tiesa, ten idomiai su dydziai, mazu nera labai daug, berods nuo 38 prasideda, tai man visos kelnes buvo dideles. O draugei buvo rojus - ji putlute, tai atsidziaugti negalejo, kad po jos dydzio dar kokie 3-4 kabo. Sake, dabar ten eis depresija gydyti, kai jausis per stora. bet geriausia ten depresija pardaveja gydo, tokia sviesiaplauke, be galo maloni. priderinti padejo, prajuokino nerealiai. dar sake, kad stiliste periodiskai buna, bet mes ant jos neuztaikem. tipo skelbia FB kada ji buna. kas del kainu, tai nezinau, ar brangu-pigu, kiekvienam savo. as uz savo pirkinius sumokejau 80 su kazkiek euru, dirzelis ir maike buvo is naujos kolekcijos, o kiti daiktai su nuolaida. paziuresiu, kaip nesiosys. Marskinius su dirziuku jau devejau kelis kartus, megztuko nenusiimu, labai limpa prie sirdes, o maike dar silumos spintoj laukia. Ziuresiu, kaip skalbsis. Dar labai patiko tamsiai melyna kolekcija bet uzleidau draugei:), ji eme 2 megztukus, suknute ir kazka dar.

PS: dar pamirsau, anketa dave pildyti, sake bus lojalumo programa ir spec. pasiulymus sius i pasta. Kol kas nieko negavau, jei bus kas very special, pranesiu. Tikiuosi, padejau. ikiuks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitten: 27 gegužės 2015 - 21:53
Sveikos, tai cia italiski drabuziai? Kazkaip keista del dydziu... Bet pas italus dydziai juk kitaip rasosi nei pas mus jei ju 38 tai musu 34 (kaip benetton). Ar as ne taip supratau? smile.gif Reiks uzeiti, reklamas maciau, bet dar neteko apsilankyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2015 05 28, 09:24)
Sveikos, tai cia italiski drabuziai? Kazkaip keista del dydziu... Bet pas italus dydziai juk kitaip rasosi nei pas mus jei ju 38 tai musu 34 (kaip benetton). Ar as ne taip supratau? smile.gif Reiks uzeiti, reklamas maciau, bet dar neteko apsilankyti smile.gif



as klausiau tos sviesiaplaukes pardavejos, sake is Barcelonos drabuziai, o kataloge maciau daug kur parduotuviu yra, Dubajuje, Maltoj atsimenu, dar Europoj daug kur, o Lietuvoj tik Kaune
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2015 05 28, 08:24)
Sveikos, tai cia italiski drabuziai? Kazkaip keista del dydziu... Bet pas italus dydziai juk kitaip rasosi nei pas mus jei ju 38 tai musu 34 (kaip benetton). Ar as ne taip supratau? smile.gif Reiks uzeiti, reklamas maciau, bet dar neteko apsilankyti smile.gif


taip taip, ispaniški ten, minėjo pardavėjos smile.gif ir stiliukas toks - ne babulytėms, kaip kad dažniausiai būna, jei didesni dydžiai ar vyresnėms...
Atsakyti
Kurioje vietoje maždaug ta parduotuvė yra?
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2015 05 29, 07:51)
Kurioje vietoje maždaug ta parduotuvė yra?


Kauno Akropolio antram aukšte, toj alėjoj, kur Step Top, Elegant line yra... Pažiūrėjau jų fb, mačiau, kad vis kokių nors nuolaidų siūlo, tai palaikinau, kad nepražiopsočiau naudingo pasiūlymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2015 05 30, 21:12)
Kauno Akropolio antram aukšte, toj alėjoj, kur Step Top, Elegant line yra... Pažiūrėjau jų fb, mačiau, kad vis kokių nors nuolaidų siūlo, tai palaikinau, kad nepražiopsočiau naudingo pasiūlymo smile.gif


Ačiū, užeisiu 4u.gif
Atsakyti
beje, ketvirtadienio "Verslo žiniose" kaip tik rašo apie šitą parduotuvę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2015 06 14, 15:27)
beje, ketvirtadienio "Verslo žiniose" kaip tik rašo apie šitą parduotuvę  ax.gif

Atradau ir as sia parduotuve,bet ji skirta tik nelabai inoringoms moterims,kurioms virs 50 metu.Tad lankausi joje su mama.Ir tik todel,kad nuostabus personalas.Kada beateitum pardavejos pasitinka su sypsena ir visada padeda ir pakonsultuoja issirenkant rubus.mano mamai labai patinka cia lankytis del geros atmosferos,tik gaila,kad sau rubeliu ten issirinkti negaliu,nes nei dydziu mazesniu yra,o ir modeliai tokie bobiski.
Atsakyti
QUOTE(Irreja @ 2015 07 16, 07:44)
Atradau ir as sia parduotuve,bet ji skirta tik nelabai inoringoms moterims,kurioms virs 50 metu.Tad lankausi joje su mama.Ir tik todel,kad nuostabus personalas.Kada beateitum pardavejos pasitinka su sypsena ir visada padeda ir pakonsultuoja issirenkant rubus.mano mamai labai patinka cia lankytis del geros atmosferos,tik gaila,kad sau rubeliu ten issirinkti negaliu,nes nei dydziu mazesniu yra,o ir modeliai tokie bobiski.



gal ir gerai, kad ir vyresnes moterys dabar turi kur eiti. o del modeliu tai pritariu, visur pasitaiko "stebuklu", svarbiausia rasti, kas tinka ir patinka. Is ju Elegant (ar Elegance nepamenu) kolekcijos man daug kas patinka, bet as ir rengiuosi labai Classic, darbas ipareigoja.. tamsiai melyna kolekcija man superine pasirode.

Tiesa, mama lankesi pas mane, tai ja buvau nuvedusi apsipirkti. Nusipirko 11 daiktu! sumokejom 150,75 euru, nes daug ka su nuolaida ji eme. O sau nieko si karta. Laukiu naujos kolekcijos, sake nuo rugpjucio jau tures.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitten: 29 liepos 2015 - 18:21
QUOTE(Kitten @ 2015 07 29, 19:17)
gal ir gerai, kad ir vyresnes moterys dabar turi kur eiti. o del modeliu tai pritariu, visur pasitaiko "stebuklu", svarbiausia rasti, kas tinka ir patinka. Is ju Elegant (ar Elegance nepamenu) kolekcijos man daug kas patinka, bet as ir rengiuosi labai Classic, darbas ipareigoja.. tamsiai melyna kolekcija man superine pasirode.

Tiesa, mama lankesi pas mane, tai ja buvau nuvedusi apsipirkti. Nusipirko 11 daiktu! sumokejom 150,75 euru, nes daug ka su nuolaida ji eme. O sau nieko si karta. Laukiu naujos kolekcijos, sake nuo rugpjucio jau tures.

Jau kaip ir visur pasirode ir Punt Romoje nauja kolekcija.Deja,uzejome su mama,pasitiko besisypsancios pardavejos,bet nei viena preke nesukele susizavejimo.Kolekcija labai niuri,be spalvu,tik juoda,pilka.Sake pardavejos,kad gal spalvu dar bus,nes prekiu dar gaus,bet si karta isejome nusivylusios ir tusciomis.Tiesa,pastebejome,kad ir kainos kuo tolyn tuo aukstyn sokteli.Gaila,kad to pacio prekinio zenklo parduotuviu asortimentas taip skiriasi nuo tos Punt Romos,kuria taip susizavejome Barselonoje.Aisku,cia trecia salis,galvoja,kad lietuvaitems bet kas tiks.
Atsakyti