Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždučių (ne)pavykusios plastinės operacijos,

Sveiki:) manau si tema bus aktuali ir idomi ir pades atsakyti i klausima ar plastine chirurgija tikrai padeda ar tik zaloja? Geriausias pavyzdys - zvaigzdes 4u.gif Manau visuomenej plastines chirurgijos propagavimas daro neigiama itaka paaugliams, moterims, vyrams. pasidalinkim pavyzdziais:)
Papildyta:
is prigimties grazi aktore - fail
user posted image
user posted image

bet va ashlee simpso- nusiseke:)
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
negaliu ziureti kai vyrai draikosi ir virsta kaliausem, siurpu labai blink.gif atrodo kad nuo silikono sporgs veidas:)

silijanas
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kylie Jenner per daug pasitobulino..
user posted image
Atsakyti
Kaip tai susiję su stilium ir apranga? biggrin.gif


Šiaip man Baumila gražesnis ir vyriškesnis buvo prieš žandikaulio op...
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 05 19, 21:14)
Kaip tai susiję su stilium ir apranga? biggrin.gif
Šiaip man Baumila gražesnis ir vyriškesnis buvo prieš žandikaulio op...



tai susije su "grozio stilium":). Man baumila ir pries ir po grazus:)user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 05 19, 20:14)
Kaip tai susiję su stilium ir apranga? biggrin.gif
Šiaip man Baumila gražesnis ir vyriškesnis buvo prieš žandikaulio op...


operacija buvo daryta ne dėl grožio..
Atsakyti
Čia ne plastinė chirurgija pas Baumilą. schmoll.gif Man jis dabar labai dailiai atrodo, nors gal kiek ir dirbtinė ta šypsena atrodo. smile.gif O šiaip tema, manau, turėtų būti "grožis ir sveikata" skyrelyje. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2015 05 19, 22:01)
Čia ne plastinė chirurgija pas Baumilą.  schmoll.gif Man jis dabar labai dailiai atrodo, nors gal kiek ir dirbtinė ta šypsena atrodo. smile.gif O šiaip tema, manau, turėtų būti "grožis ir sveikata" skyrelyje. biggrin.gif

Kad jo ir nosis tobulinta.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 05 19, 20:20)
Kad jo ir nosis tobulinta.


Man irgi taip pasirodė. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 05 19, 22:20)
Kad jo ir nosis tobulinta.


atstačius žandikaulio defektą (labai sudėtinga ir ilgai trunkanti ortognatinė operacija), kinta truputėlį veido profilis. Nematau labai, kad nosis būtų koreguota, bet jei ir koregavo - valio jam. Atrodo gražiai.

Ortognatinė operacija atlikta ir Chorui iš ŽAS. Ir gerai, sakyčiau, atlikta.
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 05 20, 16:36)
atstačius žandikaulio defektą (labai sudėtinga ir ilgai trunkanti ortognatinė operacija), kinta truputėlį veido profilis. Nematau labai, kad nosis būtų koreguota, bet jei ir koregavo - valio jam. Atrodo gražiai.

Tą patį norėjau rašyti. Nežinau, kaip šiuo atveju, gal tikrai operuota. Bet šiaip sutvarkius apatinį žandikaulį, sąkandį, labai realu, kad maxillae irgi prasiplės (čia du paslankūs kaulai, kur virš viršutinių dantų ir aplink nosį). Tada nosis gali kažkiek „pasėsti“.
Žandikaulio operacijos reikia ne dėl grožio (nors jo prideda smile.gif ).

Ir irgi nesuprantu, kaip tai susiję su stiliumi ir apranga.biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 05 20, 16:36)
Nematau labai, kad nosis būtų koreguota, bet jei ir koregavo - valio jam. Atrodo gražiai.

Nuotraukose iš priekio matosi.
Atsakyti