Įkraunama...
Įkraunama...

Delčios dieta

user posted image

Pastebėta, kad mėnulio delčios periodu kūnas noriai atsikrato antsvorio kilogramų, nes paspartėja medžiagų apykaita o apetitas sumažėja. Todėl delčia - pats palankiausias metas pradėti dietą.

Viso laikytis reikia 4 dienas: 2 dienas prieš delčią ir 2 dienas delčioje. Valgyti nurodytu laiku ir nurodytą kiekį maisto. Manoma, jog galima netekti iki 4 kg svorio. Laikantis dietos, negalima nieko daugiau valgyti. Jautieną galima keisti žuvimi arba veršiena. Daržovės - be majonezo, aliejaus. Galima pagardinti tik citrinos sultimis ir žolelėmis. Šiomis dienomis reikia gerti daug vandens (negazuoto) ir žolelių arbatos.

4 dienų DELČIOS MENIU
* 8 val. - puodelis arbatos (jei norisi saldžios, galima su šaukšteliu medaus)
* 10 val. - 2 virti kiaušiniai
* 12 val. - puodelis juodos kavos ar arbatos
* 14 val. - 100g virtos jautienos su daržovėmis
* 16 val. - 1-2 obuoliai
* 18 val. - 150g liesos varškės
* 20 val. - taurė raudono sauso vyno (arba arbata)

*******************************************************************

7 dienų DELČIOS DIETA

user posted image

Viskas valgoma be cukraus ir be druskos.
Per diena išgerti 2.5-3.0 litrus įvairių skysčių.
Šio varianto pradedama laikytis delčios dieną.

1 VARIANTAS

1diena -5-6 virti kiaušiniai
2diena-3 pokeliai virtų ryžių
3diena -500g liesos varškės
4diena -500g virtos liesos mėsos
5diena -virtos daržovės iki 500g
6diena - 5-6did. obuoliai
7diena - mineralinis vanduo

2 VARIANTAS

1 diena - 6virti kiausiniai
2 diena - 0.5kg virtos versienos arba jautienos
3 diena - 0.5kg varskes
4 diena - 1.5 stiklines virtu ryziu
5 diena - 0.5kg morku ir 0.5kg obuoliu arba atitinkamai kitu vaisiu ar darzoviu
6 diena - 7 virtos bulves su lupenom
7 diena - bet kas is ankstesniu dienu

3 VARIANTAS (7 dienas toks pat meniu)


8 val.: stiklinė vandens ir puodelis (200 ml) kavos ar arbatos
10 val.: 150 –200 g virtų ryžių arba 2 kiaušiniai
12 val.: arbata
14 val.: daržovės (100 –150 g), virta žuvis ( 150 –200 g). Pirmiau valgyti daržoves, po to žuvį
16 val.: 2 obuoliai arba 2 bananai
18 val.: 150 g varškės arba 1 stiklinė kefyro
20 val.: 200 g balto sauso vyno

Delčios 2015 m.

Atsakyti
lendam į naują temą biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Aciu uz nauja temute ,jau tiek ilgai sena uzsistovejo temute kad doh.gif ,na manau prieš vasara turetu atgyt temute ,nes reik pasiruošt gi maudymuku sezonui ,ir manau jau laikas pradet ax.gif smile.gif Na o as visa patenkinta du vakarus pagerus figuros arbatos pagaliau isejau y wc ,turbut ten tikrai koky puskilogramy palikau lotuliukas.gif ,bet tai liux tas prisides prie mano mazejanciu kg ax.gif smile.gif Lengvai pradedu 8 dienele thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oksanele02 @ 2015 04 16, 09:40)
pradedu 8 dienele thumbup.gif  smile.gif

oba thumbup.gif kaip taip ilgai ištveri,šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 16 balandžio 2015 - 09:20
QUOTE(samanta* @ 2015 04 16, 08:44)
oba thumbup.gif kaip taip ilgai ištveri,šainuolė 4u.gif

Labai sunkiai doh.gif ,preita delcia išvis 12dienu išsilaikiau ,tai rekordas per visa gyvenima tiek nebuvau išsilaikius ,o ir palyginus labai lengvai ejosi ,ši delcia ziauriai sunkiai tempiu doh.gif smile.gif bet noriu datempt iki sekmadienio ,o tada sversiuos ax.gif
Atsakyti
Mes su Oksanėle jamam 8-tuntą dieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbaškė @ 2015 04 16, 09:23)
Mes su Oksanėle jamam 8-tuntą dieną  biggrin.gif

Jooo ,mes tobulos biggrin.gif Šaunuoles thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
man šį karą lengvai einasi,nors dar tik 3 diena bet savijauta puiki...vaakre gal tik energijos nebėra,bet šiaip tai viskas liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oksanele02 @ 2015 04 16, 08:40)
Labas rytas 4u.gif Aciu uz nauja temute ,jau tiek ilgai sena uzsistovejo temute kad  doh.gif ,na manau prieš vasara turetu atgyt temute ,nes reik pasiruošt gi maudymuku sezonui ,ir manau jau laikas pradet ax.gif  smile.gif Na o as visa patenkinta du vakarus pagerus figuros arbatos pagaliau isejau y wc ,turbut ten tikrai koky puskilogramy palikau lotuliukas.gif ,bet tai liux tas prisides prie mano mazejanciu kg ax.gif  smile.gif Lengvai pradedu 8 dienele thumbup.gif  smile.gif


Pajudės, pajudės smile.gif suaktyvėjimas prieš bikinių sezoną smile.gif aš jau nusifotkinau su maudymke vakar, kad matyčiau pokyčius, nes yras kas veikia su svoriu (kuris, kažkodėl nepasiduoda tiek kiek norėčiau).

O tu sversies po visko? Nenumanai kiek numetei? Ant rūbų turbūt gerai jau matosi? bigsmile.gif

Šiandien kavą su kiaušais valgiau vienu metu doh.gif Negerai, bet taip gavosi. Va taip ir nekrenta svoris. Atsimenu kai pirmą kartą laikiausi šios dietos, tai labai gerai svoris krito (4,1 kg per 4 dienas).


Dar varysiu veido masažui šiandien, 14 val .( lotuliukas.gif ), tai pietūs vėl vėlyvi bus cool.gif gal nėr blogai, nes aš valgesnė vakarais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cap carap: 16 balandžio 2015 - 10:34
QUOTE(cap carap @ 2015 04 16, 11:33)

koks liemuo avatare wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2015 04 16, 10:33)
Pajudės, pajudės smile.gif suaktyvėjimas prieš bikinių sezoną smile.gif aš jau nusifotkinau su maudymke vakar, kad matyčiau pokyčius, nes yras kas veikia su svoriu (kuris, kažkodėl nepasiduoda tiek kiek norėčiau).

O tu sversies po visko? Nenumanai kiek numetei? Ant rūbų turbūt gerai jau matosi?  bigsmile.gif

Šiandien kavą su kiaušais valgiau vienu metu doh.gif Negerai, bet taip gavosi.

Na mano svoris nebuvo didelis sia delcia pradejau 58,5kg ugis 164cm preita delcia pradejau nuo beveik 61kg ir per 12 dienu numeciau iki 55,3kg tad noreciau vel panasaus svorio ,o nuo mazesnio svorio zymiai sunkiau kg krenta ,ir tik sendien y wc padoriai išejau ,tai manau jau bent puskilogramiu maziau sversiu lotuliukas.gif ,ant rubu tikrai nepasakyciau kad numeciau kg ,nes kaip buvo tas pats ,tas ir liko ,uz tat ir nelipu ant svarstykliu kasdien kad neduok D NEPAMATYCIAU PLIUSO doh.gif ,tai kai baigsiu didesnis bus malonumas lipt ant svarstykliu ,o ir ysitikinau kad pirmu 5 dienu svorio kritimas yra netikras ,man tikri kg pradeda krist panašiai nuo 6 dienos ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2015 04 16, 10:38)
koks liemuo avatare wub.gif  wub.gif  wub.gif

O, kad toks mano dabar būtų, tai būtų fantastika, bet ... biggrin.gif

QUOTE(oksanele02 @ 2015 04 16, 11:17)

Jo, nuo mažesnio svorio sunkiau krenta g.gif Bet žiūriu, kad grįžo trys kilai, bilamba, jaučiu kaip nemotyvuoja tokie dalykai mastau.gif o čia senai laikėtės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cap carap: 16 balandžio 2015 - 11:23