Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew tema

Kviečiame į naują temą

Merginos, prašymas,

Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote 4u.gif

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo user posted image!
Temoje galima nevaržomai vartoti kreipinį "Tu" mirksiukas.gif
Sena diskusijų tema
Dar senesnė diskusijų tema
Dar dar senesnė diskusijų tema
J.Crew išparduotuvė

BŪKIM GRAŽIOS IR STILIGOS
2015 pavasaris wub.gif
j.crew 2015m pavasaris

nereali vidurinė suknutė wub.gif wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2015 04 11, 10:17)
Turiu sia striuke, tik tamsiai melyna. Nesioju Crew XXS-XS, pirkau striuke XS. Po krutine tokia platoka kazkaip, bet rankoviu ilgis, peciai, ties klubais idealiai, tai mazesnes bijociau. Vien del peciu manau bijociau, nes su megztuku jau man kiek tempe pecius, vakar pirma karta buvau su ja tik su maikute po apacia tai puikiai. Peciai beje pas mane nera platus. Rankoves irgi tokios man tik tik, trumpesnes jau nervintu. Pirkau vadovaudamasi atsiliepimais Crew puslapyje 4u.gif



QUOTE(enura @ 2015 04 11, 10:33)
valio! pirkau irgi pagal komentarus, kad i mazesne puse ir kad dar megztuka storesni galeciau pasivilkti, o cia kai paskaiciau, kad didintos  doh.gif Tada ir man turetu tikti, emiau M ryskiai melyna  ax.gif


as XS pasiemiau ax.gif gal vistik S reikejo g.gif baisiausia del rankoviu man , kad gali buti 3/4 biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės ,padėkit ,gal kas turite xs dydį :
https://factory.jcre...p;bmUID=kNsPlP4

Ar didintas šis megztukas? ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2015 04 13, 06:35)
as XS pasiemiau  ax.gif gal vistik S reikejo  g.gif baisiausia del rankoviu man , kad gali buti 3/4 biggrin.gif


as emiau S pagal komentarus. Sia savaite gausiu, galesiu pakomentuot. smile.gif
Atsakyti

ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleja.lt: 13 balandžio 2015 - 19:03
QUOTE(LaimingaMergina @ 2015 04 13, 18:53)
as emiau S pagal komentarus. Sia savaite gausiu, galesiu pakomentuot. smile.gif


aga, butinai parasyk smile.gif Tu gi dar aukstesne uz mane, idomu bus isgirsti ar tiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2015 04 14, 06:42)
aga, butinai parasyk smile.gif Tu gi dar aukstesne uz mane, idomu bus isgirsti ar tiko  mirksiukas.gif


kai tik gausiu, duosiu raporta biggrin.gif
Atsakyti
inga 4u.gif uz nauja tema

QUOTE(Dideja @ 2015 04 13, 06:35)
as XS pasiemiau  ax.gif gal vistik S reikejo  g.gif baisiausia del rankoviu man , kad gali buti 3/4 biggrin.gif


Vat Tau tikrai gali buti rankoves trumpokos XS dydzio ... ax.gif bet gal ir nebus 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
koki dydi imt reiketu su 100cm krutine? skaiciau kad didinti g.gif
L paskesiu ar ne? blush2.gif
https://factory.jcre...p;bmUID=kNsIfRN
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 04 14, 23:01)
inga  4u.gif uz nauja tema

ziuriu visa sekmadieni nebuvo naujos temos verysad.gif , tai sukuriau, smile.gif tongue.gif

gal kas pirkote sita sijonuka MIXED VELVET SKIRT??

jcrew veliurinis sijonukas
Atsakyti
Dideja, striuke atrodo taip smile.gif Dydis S. Peciai vietoj, nors man noretus +1cm laisvumo, ilgis salyginis dalykas, galetu buti ir ilgesne. Bet siaip kaip uz tokius pinigus, susinesios tokiais ''nuostabiais'' LT orais.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2015 04 18, 09:47)
Dideja, striuke atrodo taip smile.gif Dydis S. Peciai vietoj, nors  man noretus +1cm laisvumo, ilgis salyginis dalykas, galetu buti ir ilgesne. Bet siaip kaip uz tokius pinigus, susinesios tokiais ''nuostabiais'' LT orais.



Gerai atrodo thumbup.gif
Tai kaip suprantu tikrai nepadidinta ji, tik tiesiaus kirpimo del to gal ir sake, kad padidinta, kas megsta prigludusias g.gif
As dukrai S emiau tai pagal Tave matau, kad bus gera ir kaip tik ilgesne biggrin.gif O sau M pasiemiau, tai irgi manau tiks drinks_cheers.gif o silta ji? dabar nesiot ar ir kai salciau imanoma bus? ax.gif 4u.gif
Atsakyti