Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2015 01 17, 15:12)
Atkeliavo, bet siandien poilsio diena  mirksiukas.gif  4u.gif Tad kieno atkeliavo, tikrai nezinau.



aaa, kad jau poilsio dieną temoj dirbat biggrin.gif , tai gal man paltuką prigriebsim, kol vėl nedingo? parašiau email, uniqlo reikalas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2015 01 17, 16:17)
aaa, kad jau poilsio dieną temoj dirbat  biggrin.gif , tai gal man paltuką prigriebsim, kol vėl nedingo? parašiau email, uniqlo reikalas  bigsmile.gif


As nea, nedirbu schmoll.gif Namus tvarkau, su SM ijungtu. Pamatau zinute, tai nesunku atsakyti 4u.gif

Mazdaug uz poros val galesiu uzsakyti, gerai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 17 sausio 2015 - 15:23
QUOTE(ninoo @ 2015 01 17, 13:58)
O kaip pakeisti pristatymo adresa? Kaip tycia pirmadieni pora val  nieko namie nebus, tai bijau kad tycia neatveztu tuo metu  doh.gif


Dabar rytais atsiuncia sms butent su kurjerio tel.numeriu. pasiskambinkit is karto jam ir galesit suderinti laika.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 17, 16:23)
As nea, nedirbu  schmoll.gif Namus tvarkau, su SM ijungtu. Pamatau zinute, tai nesunku atsakyti  4u.gif

Mazdaug uz poros val galesiu uzsakyti, gerai?


aha, būtų OK, pavargau jį sekiot po tą jų www... nepraeinu su jokiom savo kortelem.
Atsakyti
Merginos priminkit smile.gif
Jei turiu tarkim 1 kg, tai moku kaip už 2kg, jei noriu kad atsiųstų. Šitą žinau.
O jei turiu 1 kg ir priimu kooperaciją. Moku vis tiek kaip už 2kg ar už tą savo 1kg? biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif Super nuolaidos TOMMEE TIPPEE produkcijai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 17, 00:48)
Abi siuntos vienu metu dalinamos bus  4u.gif


O, čia idomiai.bet itariu as nepataikiau į dvieju siuntu sarasus.
Atsakyti
Labas rytas, kėdainietės;)
JOVITA ir DOVILE siuntinukai pas mane.
Mano tel. 861801197
Atsakyti
Gal kaunietes jau turit dziugiu ziniu ax.gif ?
Atsakyti
Turiu klaipedieciu Aurelijos, Neringos ir diiideli Dainoros siuntinius mirksiukas.gif
rasykit i az.
Atsakyti
Siaip tai temoj lyg ir buvo sakyta neskelbti info su vardais g.gif Lina turi viska emailais surasyti
Atsakyti
Galetu bent i el.laiskus atsakineti doh.gif

Vardo parasyme nematau nieko blogo, ar cia tarnybine paslaptis? As, pvz., noreciau zinoti, kad jau greit galesiu pasiimti.
Atsakyti